NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

מיאמי לפני מילווקי? הסוויפ בשנה שעברה לא לימד כלום?
    אטלנטה יהיו בטופ 4 במזרח אני מעריך. מיאמי דווקא בגלל כל הוותיקים לא יתאמצו יותר מדי בעונה הרגילה ויכוונו ל-7 הראשונות.
    לייקרס הולכים לנוח הרבה בעונה, מאמין שיוטה ופיניקס יסיימו 1-2.

2. yakov_y YNWA

סדרת פלייאוף אחת חד צדדית ככל שתהיה לא מהווה בעיני שום דבר, הפערים קטנים ונזכיר לך שמיאמי עם אותו סגל כמעט של אשתקד הגיעה לגמר, בכל מקרה זה לא רלוונטי כי מיאמי השתנתה מאוד.
    לא מחזיק יותר מידי מטאקר (עבר מ...) ומוריס אבל ביחס לאין כלום בצבע שהיה אשתקד זה שיפור משמעותי להיט.
    לאורי (אולסטאר 2020) ואולדיפו (סוג של רכש חדש) הצטרפו וזה משמעותי ומשנה את התמונה.

מבחינתי על הנייר, אחרי הלייקרס וברוקלין שהכי חזקות ביי פאר, ההיט הקבוצה הטובה בליגה.
    לא מחזיק ממילווקי בכלל, לא מחזיק מאלן שהגיע, אוברייאנט אגב שם, מבחינתי הייתי פותח עם בובי פורטיס ומעביר את יאניס ל-3 כי פורטיס עם כל השנאה שלי מבחינתי הוא כישלון שהוא בן 26 ועדיין לא אולסטאר, מחזיק ממנו מאוד והוא שחקן ספסל שזה בעיני לא נקלט.
    כנראה הקבוצה הכי תלויה בכוכב שלה בליגה זאת מילווקי, בעצם דאלאס, אולי פילי׳, לא יודע אבל הכוונה ברורה.

אני שפטתי לפי איכות הסגל, לא יודע אם ההיט או הלייקרס יזלזלו בעונה הסדירה בגלל הוותיקים.

אני מחזיק מההוקס, סגל איכותי ורחב אבל על חשבון מי יגיעו למקום ה-4 ?
    הרבה תלוי בג׳ון קולינס שיצטרך לעלות לבל כי הוא מסוגל.
    מקבל את הטענה על הלייקרס, זה הגיוני ונכון לדעתי, מצד שני אתה רוצה להגיד לגמר נגד ברוקלין בלי ביתיות ? משמעותי.

3. סיונרה Member

הבועה פחות מייצגת עונה "רגילה". מילווקי לפחות לפי הדיווחים די התפרקה מכל הבלאגן שהיה עם האלימות של השוטרים והשחקנים רק רצו ללכת הביתה, ומיאמי והלייקרס הצליחו יותר מהשאר בעיקר מנטלית, לא בהכרח מבחינת כדורסל.

חושב שהם יעדיפו להגיע בריאים לגמר מאשר להלחם על הביתיות. הצעירים (פיניקס, יוטה, אטלנטה) ילחמו בעונה והמבוגרים יבואו אחרי זה ויקחו את הסיכון. לכן אני מאמין שגם מיאמי וגם הלייקרס יסיימו יחסית נמוך. ברוקלין זה עולם אחר כי דוראנט והארדן כסקוררים מטורפים יכולים לנצח הרבה משחקים גם בלי הרבה מאמץ ואני כן מאמין שיסיימו 1-2.

4. yakov_y YNWA

העונה שעברה הרבה פחות מייצגת עונה רגילה, הלו״ז היה פסיכי וכמות הפציעות של שחקני המפתח משמעותית.
    הסאנס לדוגמא לא היו מגיעים לגמר בעונה רגילה, בספק אם לגמר המערב.

מזכיר לך שאין תאריך חזרה של מארי וקוואי, בן סימונס וקיירי לך תידע איפה ומתי יישחקו, בחרתי לא לקחת סיכונים ורשמתי את הסגלים הנוכחיים על הנייר, ברור שלדברים שרשמת יש משמעות אבל לך תנתח את זה.
    מארי אם חוזר בקרוב אנחנו מדברים אחרת על דנבר והיא רצינית לתואר, בלעדיו אין סיכוי אלא אם כן פורטר ג׳וניור יהיה אולסטאר מטורף.

מצב נושא:
הנושא נעול.