NBA 2020: לברון מחזיר את התואר ל LA

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏22/10/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

טרייד גדול של דאלאס, היה ברור מההתחלה.
    פורזינגס עם 5 חס׳ אתמול ובכלל חוזר להציג מספרי שיא אבל כל נפילה שלו על הפרקט זה סימן שאלה.

דאלאס כמו מינסוטה, יש 2 אולסטארים שיהיו סופרסטארים כנראה אבל אין כלום חוץ מזה.
    מעדיף קבוצה כמו הסאנס עם סופרסטאר בדרך ועוד 2 כוכבים (אובר ואיטון) + כמו צעירים כמו ג׳ונסון וסאריץ׳.
    בוקר כמו סיים עם טריפל דאבל, משחק ענק שלו, 8 ו-6 אס היו לו חצי 1, חצי 2 עם 27 נק׳.
    בוקר ו-וויגניס שינו לגמרי את עצמם, גם טאונס הרבה יותר אגרסיבי, אובר עזב את וושינגטון ונראה אחרת.
    יאנג - פארקר - קולינס גם מטורף.

הארדן השחקן שהכי כיף לראות אותו, לפחות אני אישית.

2. Roma מנהלים

ביום שלוקה דונצ'יץ' יקבל את הכבוד מהשופטים על עבירות שמבצעים עליו הוא באמת יהפוך לבלתי ניתן לעצירה.

78-61 לדאלאס על הארדן במחצית. תענוג.

DRORIKO, EuropeGuy ו-yakov_y אוהבים את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היוש, זה התזכורת היומית שלוקה דונצ'יץ' הוא השחקן הכי טוב בעולם.
    והשחקן השלם ביותר ששיחק את משחק הכדורסל מאז מג'יק ג'ונסון.

Roma ו-Jefecito אוהבים את זה.
  4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מוקדם לדבר במונחים כאלו לדעתי. עוד חסרה לו קצת הגנה, קצת פריצה לסל וריבאונד כדי להיות משהו כמו מייקל ג'ורדן או לברון ג'יימס שלדעתי כרגע עדיין שחקנים מגוונים ושלמים ממנו. הכל עוד מוקדם, הוא עוד מתפתח.

5. Roma מנהלים

פריצה לסל וריבאונד? תראה את המשחקים ואפילו סטטיסטיקה תוכיח זאת, יש לו את זה. החדירה שלו אומנם ב-slow motion אבל לא ראיתי עדיין שמצליחים לעצור אותו. בכללי הוא משחק בקצב משלו.

הדבר היחידי שאין לו זה הגנה.

6. VAR Member

היוש, תזכורת יומית שדונצ'יץ' עוד לא ראה הגנת פלייאוף מימיו.

7. Sweetness Justin Fields

היוש, תזכורת יומית שטריי יאנג הוא אליל ואחד היותר מהנים לצפיה שיש בליגה הזאת.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

https://media2.giphy.com/media/8Pye1ldfvIuhcf0YW4/giphy.Xxx

שזה לא יטריד אותך, הוא יככב השאלה מה יהיה עם הצוות המסייע. המטרה לעונה זה לעשות פלייאוף וכל השאר זה בונוס.
    היום משחק מעניין מול הקליפרס באמריקן איירליינס סנטר.

---

אמביד עם משחק מפלצתי של 0 נקודות ב32 דקות מול טורנטו. פילי עם חמישייה אדירה אבל בלי שום דבר בספסל, יצטרכו לגרד שחקן או שניים לרוטציה לקראת הפלייאוף.

9. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בלי הגנה כבר מראש אין מה לדון בו כאחד מאותם שחקנים שלמים. למשל לנארד הוא מכונת הגנה משומנת וזה מה שעושה אותו בעיני השחקן הכי שלם ומפלצתי בליגה הזאת.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

זה לא שחור ולבן, יש בצד אחד את לאנרד ובצד השני את הארדן. לוקה עוד ישתפר בהגנה ואומנם הוא לא יהפוך לשומר כמו לנארד כי אין לו את הנתונים הפיזיים לכך אבל אני כן מאמין שהוא יהיה סביר בתחום.
    הכוונה בשחקן שלם היא יותר בהתקפה שהוא פשוט מחזיק בארסנל ההתקפי המלא כבר בגילו וזה רק ישתפר עם הזמן. להוסיף לזה חוש לריבאונדים, ניהול משחק ומסירות מטורפות זה פשוט בלתי נתפס.

הקליפרס מחזיקים את שני השחקנים הכי שלמים בליגה: לנארד וPG13. בכללי פוטנציאל הגנתי מטורף יש לקבוצה של דוק ריברס.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. VAR Member

מה שאתה כותב = דעה
    מה שאני כתבתי = עובדה.

ולכן אמירות כמו "השחקן הכי טוב/שלם בליגה מאז מג׳יק ג׳ונסון" במקרה הכי טוב מעידות על אנשים שלא ראו משחק פלייאוף מימיהם.

ושלא תטעה, לוקה כבר היום אחד השחקנים האהובים עליי בליגה. עד כדי כך שאם העונה הייתה נגמרת עכשיו הוא מקבל את הקול שלי לMVP. אבל הוא אפילו לא יהיה האירופאי הראשון בשנה החולפת שזוכה בMVP. הקודם שעשה את זה נאכל בשלמותו בגמר הקונפרנס שלו ע"י שחקן שבמשך עונה שלמה עשה טובה שהוא בכלל עולה לפרקט, ועוד עם יתרון ביתיות. זה על רגל אחת ההבדלים בין עונה סדירה לפלייאוף.

12. Roma מנהלים

א. לא אני רשמתי את הציטוט הזה.זה לא אומר שאני לא מסכים איתו, אך כרגע זה עוד מוקדם להצהיר על כך אבל כרגע לוקה כותב את ההיסטוריה.

ב. נתמקד בהבדל בין אנטטוקומפו לדונצ'יץ' - קליעה. אנטטוקומפו לא רק התקשה בפלייאוף ה-NBA אלא התקשה גם באליפות העולם בכדורסל והודח כבר בשלב הבתים השני. בדומה לבן סימונס לשניהם אין קליעה יציבה ואמינה ולכן קל לסגור את הצבע מולם וכבר ביצעת חצי עבודה.
    הסיפור יחזור על עצמו גם השנה, אם שאר השחקנים של הבאקס לא יקלעו וירווחו את הצבע עבור אנטטוקומפו אז הוא יהיה שוב חסר אונים ללא קשר ללנארד. בנוסף ללנארד חיכו בצבע של טורנטו עוד כמה בולדוזרים כמו סיאקם, גאסול ואיבקה. מזכיר במעט את מה שקרה לו בנבחרת יוון שזאת נבחרת שבקאדר שלה תתקשה למצוא קלעים אמינים מטווח השלוש בניגוד לבאקס.
    הסיבה שאני מאמין שלוקה יצליח גם בפלייאוף להביא מספרים ויכולת דומה היא שיש לו את הקליעה וארסנל התקפי הרבה יותר משוכלל מאנטטוקומפו.
    אוהבים לדבר על ההגנות בפלייאוף אבל זה כבר הופך לבידודים שזה מתנה עבור דונצ'יץ'. אני רואה את הקליעות והסלים של דונצ'יץ' היום ואני אומר שגם עם שמירה אחרת זה לא באמת משנה, זה מטורף.
    תרשה לי להמר על ילדון שכבר הביא אליפות אירופה לסלובניה ויורוליג לריאל מדריד, בליגה שכל משחק זה "פלייאוף".

דרך אגב את הסדרה ההיא יאניס סיים עם מספרים לא רעים בכלל, 22.7 נקודות, 13.5 ריב', 5.5 אס', 1.2 חט' ו2.7 חסימות בממוצע למשחק.

קבל עובדה, הפלייאוף עדיין לא ראה את דונצ'יץ'. (בהשראת זלאטן). תן להתלהב קצת מאבק כוכבים, עד שסוף סוף דאלאס חוזרת להיות במרכז.

DaveTheSave ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  13. VAR Member

הפלייאוף ראה את ג׳ורדן, לברון, דאנקן, נוביצקי. והוא ראה גם מגה כישרונות כמו טרייסי מגריידי לא מצליחים לעבור סיבוב. בוא נירגע קצת.

בעונה הסדירה קבוצה משחקת בממוצע אחת ליומיים. ביניהם לרוב אין אימון. זה לא כמו בכדורגל שיש לך מינימום 3 ימים להתכונן טקטית ליריבה הבאה שלך. אתה משחק את הכדורסל שאתה מכיר וזו עם יותר כישרון/ניסיון/רמת ביצוע טובה יותר/פריבילגית מבחינת השיפוט מנצחת. בפלייאוף מאמנים מקדישים את כל הזמן שלהם במחשבה על איך להאט/לעצור את הכוכבים של היריבה, לומדים כל מוב שלהם, לומדים איזו פינה הם אוהבים ואיזו לא. כשדונצ׳יץ׳ יתמודד עם זה בהצלחה נתחיל לחשוב על התקרה ההיסטורית שלו.

בוא נוציא את היורוליג מהדיון הזה, ברור שהוא לא שייך לשם ואין שם את הכוח אדם הדרוש בשביל להאט אותו.

14. Roma מנהלים

דרך אגב, אני לא טוען שדונצ'יץ' ודאלאס יעברו סיבוב בפלייאוף כרגע, בספק אם יגיעו. אני טוען שדונצ'יץ' יהיה טוב גם בפלייאוף.

15. VAR Member

אני לא טוען שדונצ׳יץ׳ לא יהיה טוב בפלייאוף, פשוט שאנשים יוצאים לגמרי מפרופורציות.

מצב נושא:
הנושא נעול.