31' בעליון, 30' בתחתון: מרוץ האליפות ממשיך, האם גם בני יהודה תיפרד מליגת העל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/4/21.

1. קשר שמאלי Member

ההשתלטות של קהת עם הרגל על כדור גובה היה הדבר הכי מפתיע במשחק אתמול

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/21
  2. Raulito Madridista

איך השופט העז לעשות את זה ולהרחיק שחקן של מכבי ת"א שהגיע לו להיות מורחק? המאזן של ואן לוון היה צריך להיפגע מתישהו ויש לו מספרים פסיכיים אבל הוא הפסיד פעמיים, דור פרץ לא מכונה, ומה זה משדר גם לשחקנים אחרים שהוא לא נותן לו לנוח אף פעם? עם יונתן כהן לדעתי אין כבר מה לחכות, זה שחקן שבצעד איטי בעט לקורה ברגל החלשה שלו, הוא מרתיע את היריבות. לאור ריספקט למה שקרה בשנים הקודמות אי אפשר להגיד שמכבי איבדה את האליפות אבל זה הפסד מאוד-מאוד קריטי. אני חושב שרועי קהת כבר כמה שנים לא נתן משחק כזה כשהוא גם כובש נגד קבוצה גדולה, דומיננטי מאוד ואפילו הציל שער (פספוס אדיר של פשיץ'). רפואה תמיד נראה סובל, מגיעה לו קצת נחת.

לגבי בני יהודה - כואב לי על האוהדים וזהו, אברמוב אפילו לא מבין את הטעויות שהוא עושה וחלקו בהצלחות של המועדון בשנים הקודמות הוא נמוך מאוד. אני בטוח שיש גם כמה נשמות טובות שישמחו להחשיב ליוסי "עוד ירידת ליגה".

3. קשר שמאלי Member

אבוקסיס לא האשם הבלעדי אבל יש לו חלק לא קטן בירידה הזאת של בני יהודה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/21
  4. Butragueño מנהלים

למה שוב חוזרים להרכבים הפחדנים? מאז ההרכבים של 5 מקדימה אנחנו במאזן של 11-1 בשלוש המשחקים. בשביל הרכב כמו היום אפשר גם את בלבול.

5. קשר שמאלי Member

מתי שיחקנו העונה עם 5 מקדימה? אנחנו משחקים עם 3 מקדימה, במשחק האחרון לשם שינוי שיחקנו עם 4. היום זה יהיה 352 כמו במשחק האחרון מול אשדוד, רדריגז בלם שלישי במקום גרשון, אצילי ודוניו בחוד

6. yakov_y YNWA

מה החלק שלו ? אחוזי ההצלחה שלהם יירדו איתו ?
    הגיע בסוף ינואר והביא כל מה שאפשר כדי להציל את הקבוצה.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קללת חטאב. קבוצה לקחה אותו אחרי שנה בכלא, נכנס להרכב, היה חלק מצמד בלמים מפתיע מאוד שלא פשוט לחדור אותו (בכלל מאז שעלינו לפני 4 שנים, להוציא את ביתר ומכבי חיפה, לאף קבוצה לא קל מולנו), החליט לנצל פירצה צינית בחוזה ועזב את זאת שהחזירה אותו לחיים.
    רק בגלל המהלך הזה אני שמח לאיד. הלוואי ובני יהודה יחזרו עונה הבאה בלעדיו.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לוקח בחשבון את מה שקדם לזה. ריצה היסטרית, הסטטיסטיקה פשוט "מתאזנת".
    נגד אשדוד יכולנו גם לכבוש עוד שני שערים, וגם אתמול היו החממות מסמרות שיער, בסופו של דבר הקבוצה לא מציגה יכולת רעה כל כך והיא משחקת מסודר ונכון. הירידה היא פרסונלית, לא טקטית או ארגונית.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה חתום עוד לפני העונה, בגדול. מכבי חיפה זכתה באליפות בשלוש העונות האחרונות שהן הראשונות לעשור (90/91, 00/01, 10/11), מכבי תל אביב לא זכתה בעונה כזו מעולם.

10. Raulito Madridista

נגד אשדוד, שהייתה גם היא בהרכב חסר ואין לרב"ש מחליפים כמו שלכם כששחקנים כמו דין דוד ושלומי אזולאי בחוץ - לא הגיעה למכבי אפילו נקודה. אשדוד הניעה כדור בקלות והגיעה להרבה מצבים. אתמול אני כן אגיד שלא הבחנתי בזה שמכבי בעשרה שחקנים כלומר היא כן הצליחה בכוחות האחרונים שלה להגיע למצבים. יונתן כהן בועט לקורה מ-20 מטר זה קצת יכולת אישית אבל המתפרצת הייתה נכונה וכמובן פשיץ'. אבל היו הרבה משחקים צמודים שמכבי לקחה נקודות ואני לא חותר לעניין הפנדל. ברור שואן לוון עשה עבודה טובה. אבל הוא טעה עם השחיקה של פרץ ולא תמיד ההרכבים שלו בסדר, מותר להעביר עליו ביקורת.

אני יכול להבין לחץ של אוהדי מכבי חיפה שרגילים שהקבוצה שלהם בועטת בדלי אבל ב"ש הקבוצה הכי חסרת חשק בפלייאוף הזה, הם הבינו כנראה שגם לאירופה יהיה די קשה להגיע ועושים טובה. ז'וסוואה אפילו כבר לא עושה בעיות וטראש-טוק וההתלהבות של שגיב מקבוצת צמרת (באשדוד הייתה לו יותר טובה) די נגמרה. למכבי חיפה יש מספיק כישרון על המגרש בכל הרכב, גם אם רוני לוי יבוא להחנות את האוטובוס ולהתהדר שהוא עצר את הקבוצה הטובה בארץ.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן הזכייה של חיפה ב91 היא למעשה החותמת שבוודאות היא זוכה השנה.

אתם לא רציניים.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

12. alexshw Member

וב - 81 עלינו ליגה -)

13. oranfu Member

מיסטר קואץ' שוב בכה אתמול על השיפוט הא?
    שמישהו יספר לו את הפתגם על הגמל שלא רואה את דבשתו.

נחמד שהפסידו אתמול, עדיין היחס הוא כזה שהם לא מספיק טובים ולא שעושים במכנסיים חלילה. זה שמור רק למכבי חיפה.

אחרי שנים שהיינו פח וניצחנו את ב"ש החזקה, קלאסי שזה יתהפך היום ודווקא לב"ש החלשה אנחנו נפסיד.

הם לא טובים אבל יש לנו הגנה שמסוגלת לספוג מכל זבוב (כמו שראינו מול עפולה) ואנחנו יכולים להסתבך.

אני רואה את אוהדי מכבי ת"א כבר מנסים את הניחוס הרגיל של "דאבל ירוק" כאילו אנחנו סיטי והם קטמון אבל זה כולה נקודה הפרש לנו וגם אם הם בטוחים שהיום אנחנו מנצחים בקלות, מחזור הבא יש לנו מכבי פ"ת שכבר לקחו לנו נקודות העונה ובלי 2 מהכלים ההתקפיים הכי חשובים שלנו.

זה כמובן שצריך לקחת בחשבון שמבלומפילד מלא אנחנו לא יוצאים עם שום נקודה.

מצב לא רע, אבל חובה לנצח היום ולקוות לעוד איבודי נקודות שלהם.

סה"כ נבנה פה שיברון לב יותר גדול מעונת הקיזוז, זה הכל.
    הפעם זה יהיה ליריבה שנואה בהרבה וגם ייתווסף לזה הפסד בחצי גמר גביע לקינוח.

14. Raulito Madridista

על מכבי ת"א יהיה לחץ קצת יותר גבוה הפעם אם יהיה אכן פער תיאורטי של ארבע נקודות כך שאפשר לקחת אליפות גם בלי לנצח אותם. אולי פחות סקסי אבל את מי זה מעניין אחרי עשור שחור, לך תדע מתי הנאחס נגדם יישבר. זה הזוי שבכל המשחקים חיפה הובילה בקלות ולא ידעה מה לעשות.. ריאל ב-2016/17 הייתה קבוצה מטורפת ובקלאסיקוס השווינו בדקה האחרונה בקאמפ נואו ובברנבאו היה שברון לב עם ה-3:2 של מסי שנותר כיום יפה לפוסט של בארסה מאניה בכל שנה. אמנם לא ממש הוגן לשפוט כשיונתן כהן פצוע כל כך הרבה זמן (חייב לשחק) אבל ההתקפה של מכבי חיפה טובה יותר. אני כן רואה את מכבי לחוצה כבר כמה שבועות, בשפת גוף ולאו דווקא בלחץ על השופט שתמיד היה בגלל השחקנים שם. אני חושב שמה שקרה בעונה הסדירה פחות רלוונטי לפלייאוף.

אבוקסיס אני מניח עם אחוזי הצלחה די נמוכים כמו האלה שהיו במועדון לפניו, הוא הגיע למועדון מת לדעתי וגם הוא לא חשב שהם יינצלו פשוט העדיף 'תעודת ביטוח' וכל כך סבל מבאר שבע (אבוקסיס >>>>>רוני לוי). החלק שלו בירידה הנוכחית? נמוך מאוד. יישאר בעונה הבאה כמובן, יחזיר אותם ליגה ל-2022/23 ושנתיים חשובות מהקריירה התבזבזו. אולי הנבחרת תחכה לו כקרש הצלה.

15. abcd Member

orimor2212 ו-Clock End Stand אוהבים את זה.