31' בעליון, 30' בתחתון: מרוץ האליפות ממשיך, האם גם בני יהודה תיפרד מליגת העל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/4/21.

1. Raulito Madridista

לא נגד כל קבוצה אתה יכול לשחק על התקפות מתפרצות וזה היה נוח לבאר שבע בלי להוריד מהיכולת שלה הערב, אבל ברור לאיזה סגנון משחק קל יותר לשלב את אקולטסה נקרא לזה ככה. וכמובן שנגד מכבי פ"ת אין את אותה המוטיבציה. תראה את מי הקבוצה של גיא לוזון ניצחה העונה, כנ"ל מ.ס אשדוד. אין לי בעיה עם המשחק היום, אולי המחצית הטובה ביותר של הקבוצה העונה והיה אפשר בהחלט לכבוש את השער השני (אם כי לא היו המון מצבים באמת, וזו חלק מהבעיה - היכולת של שחקני הכנף) אם אני מתעלם מהליגה האירופית. יש לי בעיה עם רוני לוי וההחלטה לתמוך בו. לזכותו ייאמר שאמנם סלליך הרגיש כמו מגן נוסף ולא כמו שחקן כנף אבל ההרכב לפחות לא בא להתבטל.

זה הסגל השלישי הטוב בארץ (הפועל ב"ש), כשאתה מדבר על החיזוק בינואר אחרי הגעתם של יחזקאל ואקולטסה, כשאין לך את העומס של אירופה על הראש. לזכותה של ב"ש ייאמר שהיא הייתה בסדר ולא ביום מבריק של ז'וסואה. כדי לבנות קבוצה לאליפות כמה שחקנים מההרכב היום היית רוצה שימשיכו? תיאורטית בלבד. לדדיה אין מקום, לגולדברג אין מקום, לסלליך אין מקום, לאקולטסה אין מקום. לויטה? לא יודע. הזרים באמצע? לא אחווה דעה. קבהא? אי אפשר הרי שיהיו 11 גלאקטיקוס, הוא בסדר.

2. South Boy Member

איזה כיף. לא האמנתי שנזכה לראות כזאת הקרבה ורוח לחימה העונה. שאפו עצום.
    כל קבוצה קצת יותר טובה ממנפת את המחצית הראשונה המצוינת ליתרון יותר גדול וחבל אבל לא נתלונן, מסוג המשחקים שמוחאים בהם כפיים גם במקרה של הפסד למרות חצי שני פחות טוב אבל בקצב ששיחקנו זה מובן וטבעי, חבל שהמאמן הפח הזה לא הגיב מוקדם וניסה ללחוץ על הגז במקום לחכות לדקה 70' כדי לעשות חילוף כשלשחקנים כבר אין אוויר.
    ז'וזוואה היה רע מאוד היום ותקע המון פעמים את המשחק, מפתיע שדווקא ביום חלש שלו כל השאר התעלו בצורה כזאת. סלליך היה מספר 1 על המגרש לטעמי, במיוחד במחצית הראשונה. יחזקאל שחקן פשוט רמה מעל כל הסגל הזה, למרות שהוא מחמיצן לא קטן הוא פשוט רמה מעל כל ההתקפה הזאת. ומיגל אחד אלוהינו, הבלם הזר הכי טוב שהיה כאן ב-20 השנים האחרונות אם לא אי פעם.
    פשוט כיף לתת מילים טובות סוף סוף אחרי כל כך הרבה תצוגות נפל, זה ההרכב הכי טוב של באר שבע וזה ההרכב היחידי שצריך לעלות בכל משחק למרות שיש בו כמה ליצנים כמו אקולטסה שכבר לעולם לא יצא מהם משהו.
    מילה לגבי השיפוט, אם יש שופט אחד שהייתי יכול לבחור שלעולם לא ישפוט את באר שבע זה ליאני. לא גרינפלד, לא בר נתן, אפילו לא חכמון, ליאני זה פשוט הבן זונה הכי גדול שראיתי אי פעם במדי שופט, עבר אפילו את משיח. מעבר לזה שכל שריקה הפוכה, מעבר לנאומים הבלתי נסבלים של הפרימדונה הזה, איפה לעזאזל היה פאול בגול שלהם? חתיכת כלב, לא יאומן שהאיש הזה עדיין שופט.
    ומילה אחרונה, לא שאני חלילה שמח לאידו אבל איפה המערבל גנב הדעת שיגיד לנו שבכר אף פעם לא טועה ושמי שמבקר אותו לא "מבין"? הרכב רע וניהול משחק לא טוב שלו, גם הפגין המון לחץ במהלך המשחק עם ההתנהגות שלו, אבל כשהם יקחו אליפות גנב הדעת יצא מהחור שלו, כרגע הוא במחילה הליצן.
    פתיחות רגליים לא בבית ספרינו, גאווה עצומה הייתה לראות את הלחימה היום. אנחנו לא מכבי תל אביב.

3. oranfu Member

@alexshw אני לא מתווכח על זה בכלל, מסכים לגמרי.

אבל בכר טעה היום, וזאת טעות שאני רואה אותו עושה יותר מדי (התעקשות על 3 בלמים\רודריגז).
    מסכים שאין מאמן שיכול לעשות עבודה טובה יותר במועדון הזה כמו שהוא מנוהל.

4. alexshw Member

לא חושב שיותר מדי, אם אתה מתכוון לרודריגס בעמדת בלם. העיתוי היום נורא בעייתי.

5. South Boy Member

אנקדוטה קטנה שממחישה כמה השחקן הזה חדל אישים, בחימום השחקנים בעטו לשער ובאחד הסשנים של הבעיטות הוא קיבל כדור בתוך החמש על קו השער וכשהשוער נותן לו להכניס הוא איכשהו בעט את הכדור לשמיים, כשכל הקהל צחק והגיב בייאוש מוחלט מהשחקן הזה עוד בחימום הוא הרים את הראש לקהל במבט עצוב של "זהו אני לא משחק אתכם יותר אני הולך הביתה".
    יש לו נתונים פיזיים אבל מנטליות של ילדה בגן ואייקיו של עמוד חשמל, מדהים כמה שקמפיין אירופי אחד קצר וטוב יכול להאפיל על שחקן כל כך רך וגרוע.

6. wings Member

לא אהבתי את בכר במחצית השנה. לא עשה חילופים מתבקשים. עוואד במקום דוניו לא היה החילוף הנכון והיה מקום לעוד חילוף או שניים הרבה לפני החילופים בסוף.

7. oranfu Member

במועדון שגם ככה יש לו קוף עצום על הגב, אין מקום בכלל להתחכמויות.
    מעבר לכך, לשחק 3 בלמים זה משהו שאסור אף פעם לעשות.
    לעשות את זה בשביל שהשחקן המאוד חלש רודריגז יהיה על הדשא זה כבר בכלל...

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

הקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה של המועדון שיחקה לא מעט בשיטה הזאת. כולל ב-0:5 על מכבי. יש כמובן דוגמאות טריות יותר, אטאלנטה של גספריני, אינטר של קונטה, נוף הגליל של ירון הוכנבוים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. South Boy Member

*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl*/aaarofl
    עכשיו אני קורא את זה. תקשיב אתה חתיכת ליצן ברמה שבחיים לא ראיתי בחיי.
    איפה היית כל העונה הזאת? לא יאומן שאתה יוצא מהחור שלך אחרי משחק אחד, פאקינג משחק אחד מתוך עונה שלמה! כל העונה ישבת בשקט כמו דג ופתאום אחרי משחק אחד טוב אתה קופץ? בוא נייצר המשכיות לפני שאתה פותח שמפניות יא חתיכת קומדיה מהלכת, זה שרף הציפיות שלי מהקבוצה לא מונח על הרצפה כמוך לא אומר שהביקורת שלי היא "ארס". זה שאתה אימבציל שלא מסוגל להבדיל בין "אנטי" לביקורת זאת אשמתך בלבד.
    אגב, איך היה אריגו בכר היום? גם היום אסור להגיד מילה?
    אלוהים כמה שאתה מביך זה פשוט לא אמיתי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

באר שבע עם 40 נקודות
    28 נקודות פחות מהקבוצה שבמקום הראשון ו-26 נקודות פחות מהקבוצה שבמקום השני. מה יש לחגוג? זו עונת שפל של באר שבע.

11. alexshw Member

לא יודע עוד מעט יהיו פה זיקוקים ליד הבית שלי נראה לי.

12. South Boy Member

האיש פשוט ליצן, זה כבר מעורר רחמים.
    היום מגיעה מילה טובה, מגיעות מחמאות לכל השחקנים על משחק הקרבה ענק ויכולת טובה בסך הכול, אבל זה פשוט מביך בצורה בלתי ניתנת לתיאור שכשצריך לתת ביקורת ולהודות באמת הכואבת במשך כל העונה אז הוא מתחבא בחור שלו כי לאוהדים "אמיתיים" אסור לבקר ואחרי פאקינג משחק אחד שהגיע אחרי עונה שלמה של ייסורים הוא יוצא מהחורים וכאילו "שם אצבע משולשת" בפנים של אנשים כאילו שיש אוהד אחד של באר שבע שלא היה שמח אחרי היכולת שהצגנו היום.
    אותו דבר עם בכר, עשה המון טעויות היום וכמובן שלא תשמעו ממנו מילה כי זה פוגע לו בנרטיב של "המאמן הכי גדול בהיסטוריה" ומי שחושב קצת אחרת ממנו לא "מבין". אבל כשחיפה תיקח אליפות הוא יבוא לכאן ויגיד "אמרתי לכם?". זה הטיפוס.
    אין מה לחגוג יותר מדי, הייתה יכולת טובה היום עם המון הקרבה, תוצאה יחסית טובה שיכלה אפילו להיות יותר טובה אבל אחרי עונה כזאת לא נהיה גרידיים, הלאה בתקווה ליצור המשכיות בעיקר של היכולת שראינו היום. זה הכול.

13. oranfu Member

באמת שזה מעניין לי תתחת.

אני מתעב את המערך הזה. פשוט לא מסוגל לראות אותו.

הלייק הוא על הוכנבוים.

14. South Boy Member

15. Ajax Amsterdam Member

היה משחק לא רע שלנו ונהנתי סך הכל מהאווירה והאקשן, היו חסרים לי משחקים כאלו.
    בשורה התחתונה שום דבר לא השתנה, חוץ מכמה שחקנים טובים (ז׳וס , יחזקאל, ויטור, אלחמיד) המצב דיי רע.
    הקבוצה לא מנצחת ולא נראה שהם מתאמנים על משהו, בעיקר על למסור אחורה.

אני מקווה מאוד שאלונה תיפטר כמה שיותר מהגנב דעת על הקווים, לעומת הגנב דעת שלנו על הקווים היה לי מרגש לראות את בכר, איש אהוב ושום דבר לא יהרוס את האהבה אליו.