תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. avicii Member

היא כדוגמא, אפשר גם לדבר על פריג' באותה מידה, ועליו אי אפשר לומר שהוא לא מעלה את הבעיות שיש בין יהודים לערבים.

2. South Boy Member

אולי נספר גם את אותו סיפור לאותן ערביות שנרצחו על רקע כבוד המשפחה כי יצאו עם יהודי?
    שוב, לקיחת מקרה בודד וניסיון ליצור סימטריה.
    מקרה אחד של חתונה מעורבת של יהודי עם ערביה = אין לך מושג על מה אתה מדבר.
    אינספור מקרי רצח על רקע כבוד המשפחה באשמת קשר עם יהודי = היהודים עושים יותר עניין מחתונות מעורבות.
    כשערבי מתחתן עם יהודיה = דו קיום.
    כשערביה מתחתנת עם יהודי = כבוד המשפחה.
    אני בשום פנים ואופן לא מצדיק פגיעה באף אחד בגלל התבוללות כי בסופו של דבר הבחירה חייבת להיות נתונה אבל תמיד הייתה לי הערכה לערכי כבוד המשפחה ושמירה על הזהות בתוך החברה הערבית. בחברה היהודית הערך הזה הולך ונעלם לצערי.
    רק אל תנסה להנדס תודעה ולומר שהיהודים עושים יותר עניין מזה.

3. Roma מנהלים

אני לא מבין את מהות הוויכוח, התבוללת בשם הרע וחתונה מעורבת בשם הטוב זה לא דבר פופולרי משני הצדדים. מי יותר ומי פחות זה לא בהכרח משנה.

הבעיה הרצינית היא היחס כלפי זוגות שבחרו בכך משני הצדדים.
    עכשיו ראיתי את הסרטון הזה שלא משאיר עין יבשה,
    סיפור - סיירת חרם - ג'לאל | Facebook

וזה קורה גם בצד היהודי שלא נטעה.

הניסיון לייצר את זה יותר בחברה הערבית או היהודית הוא לא העניין בכלל, זה פשוט לא מתקבל בעין יפה בכל צד.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערביות שנרצחות על רקע מה שמכונה כבוד המשפחה, לא נרצחו בגלל שיצאו עם יהודי, ערביה מסורתית שבאה ממשפחה כזאת, לא תצא עם יהודי ממילא.
    אתה מלא בסטיגמות ואין לך ידע בחברה הערבית.

בסוף, כשיהודיה מתחתנת עם ערבי, ראינו הפגנות של להב"ה, הביקורת שצחי קיבל מהיהודים יותר גדולה מזו שלוסי קיבלה מהערבים.

אני לא בא להגיד שכל הערבים סבבה עם נישואי תערובת, אני רק אומר שהתגובה הקולקטיבית יותר סלחנית, מסיבה מאוד פשוטה, אנחנו לא חיים בחרדה קיומית.

Franco ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  5. Roma מנהלים

אפשר גם לשנות את המשוואה ולהראות את התמיכה בצחי ולוסי מהציבור היהודי שהיה הרבה יותר גדול. אנחנו מתעסקים בתפל, הלוואי שהיה צד מקבל וצד שלא אבל זה לא המצב.

עכשיו ברצינות, האם החרדה הקיומית לדעתך הגיונית או פרנויה?

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבסיס שלה הגיוני, אבל המימדים שהיא הגיעה אליהם, גם בתקופה הזו של ההיסטוריה, הם מוגזמים.

7. סיונרה Member

לא בדיוק מה שיוצא בגוגל, אבל גם זה הולך:

8. abcd Member

אני יודע מה כתבתי ולא מבין מה הבעיה עם זה או איך זה קשור להודעה שלך.
    התקשורת צריכה לתאר את המצב, לא לדחוף לי את לוסי אהריש שממדו כבר הסביר מה חושבים עליה בחברה הערבית.
    איימן עודה, שחאדה וחבריהם, שמייצגים קצת יותר אנשים מערביית המחמד של הברנז׳ה, מסיתים פה לטרור ללא הפסקה אבל מי שלא חי בטוויטר בכלל לא מודע לזה ועדיין בתפיסה בן גביר הוא הקיצוני והם הלגיטימיים.

Nigel de Jong, zivmay ו-VAR אוהבים את זה.
  9. zivmay Member

עוד אזרח למופת מצוות חדשות 12.

10. South Boy Member

מילא מה שהילד הזה עובר מילדים ערבים, ילדים זה עם אכזר בין אם יהודים או ערבים. אני בטוח שגם בחוגים מסוימים של ילדים יהודים ילד ערבי כמו ג'לאל היה סובל מהתנכלות.
    מספיק לשמוע את הראיון של האבא לגבי היחס כלפיו מאנשים בוגרים כדי להבין כמה "התגובה הקולקטיבית של החברה הערבית יותר סלחנית", זה "בדיוק" מה שצחי הלוי חווה מהסביבה שלו הרי הוא הובא לכאן כדוגמה. אין לי שום מילה אחרת חוץ מדמגוגיה.
    החברה היהודית ככלל אולי סולדת מנישואי תערובת (בדיוק כמו הערבים המוסלמים והנוצרים שכבר נרצחו אצלם אנשים על רקע התבוללות) אבל רוב האנשים ואני בתוכם לעולם לא יתנהגו כמו שהחברה הערבית מתנהגת לאבא מהראיון בגלל שהתבולל.
    מאחל לילד המתוק הזה שהוריו יתפסו שכל ויעברו לגור בסביבה שתעניק לו את האהבה וההערכה שהוא ראוי לה. ערבית או יהודית.
    תמשיכו לנסות ליצור סימטריה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/21
  11. Roma מנהלים

אני יכול להסכים איתך אבל אני לא באמת מכיר את האוכלוסייה הערבית הישראלית, מי שכן אני מכיר בהחלט היה מקבל את נישואי התערבות.
    באוכלוסייה היהודית? אני מסכים שיש פתיחות וקבלה אצל חלק מהאוכלוסייה אבל יש גם חלק שבהחלט היה לא מקבל את זה ואף נלחם.

בדוגמה של ג'לאל לא מדובר רק על אכזריות של ילדים שזה דבר שקיים אצל כל הילדים, האירוע באמת קשה זה מה שאבא עובר.
    בית זה בית, לא משנה כמה תגיד לאנשים לעזוב ולחיות יותר טוב.

12. South Boy Member

עוד חלאה מטונפת שרק עסוק בלהסית. אחד בפה ואחד בלב.
    עברתי על כל הדף שלו מאז שהתחילו המהומות וכל מה שאני רואה זה או ונדליזם יהודי או קריאות לדו קיום, מה המסר מצירוף כל הפוסטים האלה לא צריך להיות גאון גדול כדי לנחש, אלה רוצים דו קיום והרשעים הכובשים לא רוצים. אין אפילו אזכור הכי קטן לטרור הערבי ברחבי הארץ שהתחיל הרבה לפני הונדליזם היהודי שקיבל פי מאה יותר גינויים מאנשי ציבור יהודים בעוד מנהיגי המפלגות הערביות קוראות לדו קיום בעברית ולהמשך המחאה בערבית. פשוט התעלמות מוחלטת מצידו.
    תקשורת אובייקטיבית עאלק, חתיכת נחש.

לא אתה ולא אני צריכים להכיר את האוכלוסיה הערבית, רק מאמאדו מנסה להציג את זה כאילו אני מונע מסטיגמות לדבריו. אני בכלל לא דיברתי על החברה הערבית בהקשר של נישואי תערובת.
    מי שירד לסוף דבריי הבין שהחברה הערבית בכלל לא הייתה הנושא שלהם, רק הניסיון להנדס תודעה ולהציג את היהודים כבעיה האמיתית בקבלת נישואי תערובת ואני מצטט "היהודים עשו ועושים הרבה יותר עניין מחתונות מעורבות"

zivmay ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

אלדד יניב זה אחד האנשים הכי מגוחכים וחסרי מודעות עצמית שנתקלתי בהם. אפילו במחנה שלו הוא לא הצליח לקושש קולות מרוב שהוא פאתט.

14. DRORIKO Member

איזה תגובה מגוחכת של חיים אתגר. ״אח שלי אתה יודע שאני חולה עליך אבל בוא נפסיק עם זה״ ככה מתבטא מי שאמור לנהל פאנל פוליטי או שפשוט נגמרו לקשת הטאלנטים אז הביאו אותו בתור שאריות. כאילו מה הצעד הבא? אסי עזר ורותם סלע?

Mamadu אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

תגיד תודה, בקרוב אנחנו יכולים להגיע לפירה וברקו.

בטח השמאל הרדיקלי והערבים חוגגים על השטויות שישראלי פריי פולט. הוא נהנה מהחיבוק התקשרותי.

תחרות קשה בין כמות הגועל ב12 ל-13 שם מככב אלדד יניב. אפילו לימור "אני עוזב את הליכוד" לבנת היום התקשתה לעמוד בחולניות שלו.