תגליות הטורניר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏3/6/04.

1. Julian Joachim Member

לא מבין איך אתם משווים בין אפנברג לשווינסטייגר. אפנברג היה הרבה יותר איטי והרבה פחות זריז מהכישרון הצעיר הזה, שלא לדבר על כך שהוא לא הצטיין בדריבלים אף פעם, בניגוד לשווינסטייגר.

אני הייתי משווה אותו יותר לשול אולי.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרנה יכול לשחק גם כקשר.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה הראשונית הייתה בגלל הדימיון ביניהם, הם נראים בדיוק אותו דבר.
    מהמט שול אף פעם לא היה בבאיירן מה שאפנברג היה. בשום שלב. אפנברג היה
    סמך בבאיירן למשך כמעט עשור לעומת שול שהיה שחקן ספסל למעטי שנתיים (99-01).

שוויסנטייכר הוא שחקן מאוד טכני, קצת יותר מאפנברג, אבל אל תשכח, שבגיל 21 גם
    לאפנברג הייתה מהירות. בסטיאן צפוי למצוא עצמו משחק בתפקיד של אפנברג כקשר אחורי,
    למרות היותו טכני זריז וכל הבולשיט הזה, בגרמניה צריך קיר כמו אפנברג בשביל לחזור לשנים
    טובות יותר, ובסטיאן הוא שחקן פיזי מאוד, בדיוק כמו אפנברג.

אגב, לא הייתי אומר שאפנברג לא היה טכני, הוא היה איטי מאוד, אבל מאוד טכני.

4. Julian Joachim Member

על הדמיון החיצוני אין עוררין, התכוונתי אך ורק לכדורגל שלהם.

ולא כתבתי שאפנברג לא היה טכני. הייתה לו שליטה טובה יחסית בכדור ומסירות עומק מעולות. אבל הוא כן היה כבד והוא לא היה דריבליסט מדהים...

ויכול להיות ששול לא היה בבאיירן מה שאפנברג היה אבל מבחינת הכדורגל שהוא הציג שווינשטייגר מזכיר אותו הרבה יותר.

5. Diego Member

כמו שאמרו סרנה יפרוץ. הוא שחקן נהדר ממה שראיתי וגם השחקן של באיירן. לא צריך להגזים הוא עדיין ואני חושב שהוא גם לא יהיה ברמה של אפנברג. אפנברג היה סמל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ואן דר וארט באמת לא מיצא את המקסימום. שניידר עשה את ההתחלה של הפריצה כבר במוקדמות וגם נגד סקוטלנד, לא?
    בכל אופן צריך באמת לשים לב לצעירים של הנבחרות הקטנות.
    ול"ראול" למה אתה כל הזמן רושם את הארתור? לא שזה עושה משהו...

6. Joaquinaldinho Member

יש הבדל בין להצליח עם הקבוצה שלך לבין הצלחה עם הנבחרת הלאומית שלך. קחו למשל את דל פיירו. שחקן מעולה. כולם יודעים מה הוא שווה. אם הוא יגמור את הקריירה בלי שום הישג עםאיטליה עדיין תהיה לו תחושת החמצה. ובכשלונות של איטליה כולם אמרו שדל פיירו אשם בגלל שהוא הניסיון שלו היה צריך להנהיג את הנבחרת ולא עשה זאת.
    החשקנים שצריכים לעשות את הפריצה הגדולה שלהם ביורו הזה הם: שוואנשטיינגר ופרננדו טורס הם השמות שעולים לי בראש שיכולים לעשות פרצה משמעותית ביורו הקרוב.
    שוואנשטיינגר מסומן כאפנברג הבא של באיירן. אמנם כבר שמעו עליו קצת אבל הוא לא הראה את עצמו מספיק. הוא שחקן מעולה, מהיר למרות מימדיו הפיזים הגדולים, ובעל יכולת מסירה וסיום מעולים.
    טורס אמנם מסומן כאחד הכשרונות העולים וכבר בגיל 17 קבל את ההרכב באתלטיקו מדריד. לולא פציעות היום הוא היה יכול להיות כבר בצמרת הכדורגל העולמי. ביורו הזה הוא אמור להוכיח לכולם שהוא יכול להתגבר על כל הפציעות ושהוא שחקן מעולה.
    ואן דר וארט כבר מחוזר ע"י מנצ'סטר והגדולות אז הוא לא נחשב כאחדש שלא פרץ עדיין.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/04
  7. juva Member

יש שחקנים שעונים להגדרה, "אגדות מונדיאל", מדובר בשחקנים שלא עשו הרבה בקרירה שלהם, והיא בעיקר תזכר, ע"י המונדיאל שהם נתנו..עכשיו אני חושב שהמונח אגדות מונדיאל תופס גם לגבי היורו

תראו את קארל פוברוסקי, עוד 10 שנים, אם מישהו מכם יזכור אותו, איך אתם תזכרו אותו? כנראה שרובכם תזכרו אותו כפובורסקי מיורו 96, ולא כפובורסקי ממנצ'סטר ולאציו...

אני חושב שחלק מהשחקנים שישחקו ביורו הקרוב, יראו ככשרונות ענק בהתחלה, ומהר מאוד יהפכו לאכזבות ענק

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסטיאן לא מזכיר בכלל את הסגנון משחק של שול. שול שיחק בכל שנותיו במינכן כשחקן
    כנף. אפנברג הוא עושה משחק, באלאק עושה משחק וגם בסטיאן. ולפי מה שראיתי
    מבסטיאן (וראיתי הרבה) הוא הולך להיות יותר גדול משניהם.

אתה יודע מה? נלך ככה.

ג'ילרדיניו, חלוץ נבחרת איטליה הצעירה, נחשב לכריסטיאן ויירי הבא, למרות סגנון המשחק הדי שונה
    שלהם. אבל הוא נחשב לשחקן שיחליף את אותו השחקן במידה ויפרוש והוא יהיה הבחור שיתפוס פיקוד.

העמדה של אפנברג ננטשה, באלאק הפך לשחקן יותר התקפי, ואין מי שיחליף את האחוריים הטובים
    ביותר בתולדות גרמניה. השמות עלו ועלו ועלו בין עם זה סבסטיאן קהל או קירסטן ראמלו. אף אחד
    מהם לא הראה את היכולות של אפנברג, ועכשיו יש מישהו שמראה אותן, ושמו הוא בסטיאן שוויסנטייכר.

9. Julian Joachim Member

לא יודע, לא נראה לי שבסטיאן יתאים כ"כ בתור אחורי. מההתרשמות שלי הוא מהיר ואוהב את הריצה עם הכדור יותר מדי בשביל לעשות את העבודה השחורה של המסירות והתיקולים במרכז השדה.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אפנברג היה כך.

אני מבטיח לך, שאם באלאק לא עוזב, מגאת' עושה מבסטיאן את האמא של הקשרים האחרויים.

11. Julian Joachim Member

אני את אפנברג מכיר רק מאמצע שנות התשעים ואילך, אז הוא כבר היה כבד. תמיד חשבתי שהוא נולד ככה.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע, אין ממש שחקנים צעירים שאוהבים לעשות את העבודה השחורה.
    ואז מגיע המאמן שמוריד אותם לקרקע ומעצב את השחקן.

אני אומר שעד 2006 בסטייאן יהיה לאחד הקשרים המרכזים הטובים בעולם.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכבר צוין פה, וכפי שכולם יכלו לראות באליפות אירופה עד גיל 21, שויינשטייגר הוא שחקן בעל יכולות התקפיות מעולות שמשחק במיטבו כקשר התקפי/חצי חלוץ ולא במרכז המגרש. הדמיון לאפנברג הוא במראה החיצוני ובמנטליות הקשוחה, אבל מבחינת הכשרון לדעתי הוא עולה על אפנברג ואני מאוד מקווה שאני לא אתבדה ושעוד נכונות לו הרבה שנים יפות בבאיירן ובבחרת הגרמנית.

ההיכרות שלי עם דאריו סרנה היא בהיכר מנג'רית (רכש מומלץ אם כי די יקר למי שמעוניין), אבל המנג'ר לרוב צודק ואני בהחלט אשים עליו עין ואפילו שתיים ביורו הקרוב.

אני דווקא רוצה להפנות תשומת לב למגן הימני של נבחרת שוייץ פיליפ דגן בן ה-21, שמשחק בבאזל והותיר עלי רושם עמוק בכל פעם שראיתי אותו משחק. אני מאמין שנראה אותו באחת מ-4 הליגות הבכירות של אירופה לאחר היורו.

אגב אף אחד פה לא הזכיר את ויין רוני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .......

14. Bayer04Leverkusen Member

אני, כאוהד גרמניה, מאוד ממליץ לכם לעקוב אחרי 2 שחקנים, שאני, באופן אישי, עוקב אחריהם כבר שנתיים בבונדסליגה:

1. באסטיאן שוואינשטייגר (באיירן מינכן)
    2. פודולסקי (פ.צ. קלן)

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הראשון כבר דיברו לא מעט פה ולא ממש חידשת לנו...

ובקשר לפודולסקי,למרות שהקהל מאוד רוצה לראות אותו אחרי האכזבה מול הנוגריה אני בספק אם הוא יזכה ליותר מדי דקות ביורו בגלל שלפניו יש 3 חלוצים בכירים שאני מאמין שהם יתעלו על עצמם ביורו..אחרי הכל ידידות זה המשחק האמיתי.