רק הולנדי אחד ימשיך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏21/6/08.

1. AVISEY Member

כל מי שבאה כאנדרדוג יצאה מנצחת , בנתיים אלה גרמניה(אחרי ההפסד והניצחון הדחוק) וטורקיה , היום זו יכולה להיות השלישית .
    ואני לא יהיה מופתע .

2. אלי מתחן Member

ואן פרסי ורובן הם רמה בפני עצמה באליפות הזאת, בכיף הייתי נותן להם לפתוח במקום ואן דר וארט וקויט.

3. A. Arshavin Member

וכמובן להוסיף לזה את האספקט הלוזרי של ההולנדים, הולך להיות משחק ענק לדעתי, מקווה לא להתאכזב.
    מה שמגדיל ארת החוויה מבחינתי, זה שכמו כל משחק ביורו אני אראה אותו על מסך ענק, חברים שלנו מהיישוב מקרינים את זה בגינה שלהם. כל משחק אנחנו אצלהם, רואים עם עוד כמה חברים, כל אחד מביא משהו(גרעינים,עוגות...) פשוט חוויה אדירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/08
  4. Sergio Ramos Member

יש איזשהו עוקץ במהלך שעשה ואן באסטן לפיו השאיר את רובן וואן פרסי על הספסל. גם אני הרמתי גבה, אך כאשר המכונה דופקת היטב, קשה לבוא לואן באסטן בטענות ואת התוצאות לכך נגלה עוד הלילה. נכון, זה נראה יומרני למדי להשאירם בספסל כאשר היה מקום לפתוח עם אחד מהם בהרכב הראשון, אבל שוב, יש כאן עוקץ במהלך שדוגל בו ואן באסטן.

Mister Joe Cool,

למען האמת, קשה מאוד לוותר על ואן דר וארט. במיוחד לאחר התיאום הנפלא שגילה ביחד עם סניידר, ולמעשה השניים הפכו למפתח ההתקפה ההולנדית. סניידר וואן דר וארט משלימים אחד את השני באופן מוצלח וראוי. זה הימור כבד לוותר על אחד מהם, גם עם רובן או ואן פרסי הם האלטרנטיבה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רובן עם כאבים במשפעה נכון לחימום. לא ברור אם יעלה לשחק היום.

6. duck kc samara Member

משחקים כבר 25 דקות איטי כמו לא יודע מה אין אפילו תנועה אצל הרוסים כמו נגד השבדים.

7. George Best Member

וווווואו!!
    אני לא יודע מי תזכה ביורו, אבל אפשר להכריז בכיף על הדיפת הטורניר -
    אדווין המתוק מציל שער של אלפיים אחוז מבעיטה מסובבת נהדרת של ארשבין כנגד כל הסיכויים,
    ואחרי דקה מציל פצצה מרחוק,
    איזה שוער, הטוב בעולם כרגע ללא מתחרים(נו טוב, בופון).

8. XabiAlonso Member

רוסיה נבחרת מרשימה מאוד והיא שוב מוכיחה לנו את זה מול הולנד.
    נראה האם זה יספיק להם גם במחצית השנייה. בסה"כ לא היו לנו יותר מדי מצבים, נקווה לשיפור במחצית השנייה.

9. gal672 Member

קרב בין שוערים המשחק הזה
    השוער הראשון שיעשה טעות יכריע את המשחק

10. Raulito Madridista

מחצית בשליטה מלאה של הרוסים, הולנד לא הגיעה למשחק. הנבחרת של ואן באסטן איימה רק ארבע פעמים על השער ושני איומים היו ממצבים נייחים. רוסיה עושה הכל נכון והולנד הכל לא נכון. במקום שהולנד תצא למתפרצות מהירות(בכל זאת, קצת קשה לצאת להתקפה מתפרצת במהירות כאשר אין לך את ואן פרסי ורובן)., הרוסים עושים זאת מצויין בעזרת סמאק, זירקוב וארשבין, השחקן הכי מסוכן של הרוסים ללא ספק. במקום שהולנד תאיים על השער מרחוק כאשר היא לא מצליחה להניע כדור(ויש לה בועטים אדירים כדוגמת סניידר, ואן דר והארט וגם ואן ניסטלרוי כבר הבקיע שערים מחוץ לרחבה), הרוסים עושים זאת. קולודין בעט שתי בעיטות אדירות שלא היו רחוקות מהחיבורים. לפי הבעיטות מהמרחקים העצומים הללו, רואים שלרוסים יש ביטחון גדול, בניגוד להולנדים שמעדיפים ללכת על בטוח.
    מי שבולט עד עכשיו בחולשתו אצל הולנד זה סניידר, שכמעט ולא נגע בכדור. הוא עוד השתפר ברבע השעה האחרונה, אך לפניכן הוא פשוט היה חושך. בשלבים מסויימים היה נראה שהוא רץ פחות, היה בו משהו מוזר. אבל למרות מחצית רעה מאוד שלו, הוא עשה פעולה חשובה מאוד בחלק ההגנתי כאשר חילץ בשנייה האחרונה כדור מרגלי אחד הרוסים ומנע מצב טוב להבקעת שער. במקום שסניידר וואן דר והארט ינהלו את המשחק(ההגנה הרוסית הראתה נגד ספרד שקצת תחכום והם נשברים[ואני לא מדבר על כך ששחקני ההגנה שלהם אכלו מרורים מויאה וטורס, כי כל הגנה תתקשה מולם. אני מדבר על כל כדורי העומק שהכניעו אותם]), מי שעושים את זה אלו שני הקשרים האחוריים. רוד לא מפסיק לנוע ולא מקבל כדורים.
    ואן באסטן חייב להכניס את רובין ואן פרסי שיוסיף מהירות ותחכום להתקפה ההולנדית. אני הייתי מוותר על קאוט, שרץ המון אבל גם הוא לא מעורב והוא שחקן ההתקפה הכי פחות כשרוני שמשחק בהרכב. אם רובן בכל-זאת יכול לשחק, אז הוא בעדיפות ראשונה, למרות שכל דקה שואן פרסי על המגרש ביורו הנוכחי זוהי חגיגת כדורגל.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מבין את ואן באסטן . איך הוא מעיז להציב אימפוטנט כמו קויט במקום לשים שחקנים מוכשרים כל כך כמו רובן או ואן פרסי ? פשוט לא יאומן . וכמובן שמבחינת ארבל הסנילי לקויט הייתה עונה מצוינת בליברפול , אם עונה מצוינת זה אומר 3 שערי ליגה ששניים מהם בפנדלים אז המצב שלו ממש קשה . שחקן ווינר הוא כן , אבל כל כך אפור , ובמשחק כזה חובה להציב שחקנים יצירתיים ומצוינים כמו ואן פרסי או רובן .

אגב , מישהו שם לב שסביבות הדקה ה30 קויט עבר שמאלה ואף אחד לא נכנס במקומו לאגף ימין ?

12. Gass12 Member

שתי הדיפות של שערים בטוחים ומה עם המסירה מ 70 מטר על הסנטימטר לVNR ?
    מזכיר לי את הבישול לרוני מהעונה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/08
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיחור של 45 דקות , ואן פרסי בהרכב במקום קוייט.

14. Giallorossi Member

אם יש מגיע בכדורגל- ככה הוא נראה.
    משחק נפלא של הרוסים!

15. riquelme1 Member

פבליצ'נקו הוא התגלית של ה טעוניר, מבחינתי הוא ממש לא, מדובר באחד החלוצים הטובים באירופה, יש לו פשוט הכול.