רומא 2021/22 :: מוריניו חוזר לאיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏22/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

"למה שמוריניו יסרב".

זה בערך כמו שאישה יוצאת עם גבר שבגד בכל נשותיו בעבר ותצפה שדווקא לה הוא יישאר נאמן.

מי שרוצה להמר נגד ההיסטוריה, בבקשה. ומי שרוצה לחפש היגיון איפה שאין היגיון, בבקשה. ומי שרוצה לשכנע אדם עקשן לשנות את תפיסת העולם שלו, בבקשה.

ומי שרוצה לשחק בימי חמישי, בבקשה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, הגאזטה בדיוק הזכירו שבעונה שעברה תחת פונסקה, במחזור ה-16 היו לרומא 33 נקודות לעומת ה-25 כרגע (וכי הם היו במרחק 4 מהמקום הראשון לעומת 13 נקודות היום). וזה אחרי שההנהלה הוציאו הרבה כסף הקיץ כדי לספק את דרישותיו של מוריניו.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל של רומא, הוא במילה אחת: נוראי.

קודם כל, בשער, רוי פטריסיו. הוא כבר מזמן לא השוער המצוין שהיה ב-2016, או השוער הנהדר של וולבס, ממש לא ברורה ההתעקשות עליו, ואין מה לעשות, כל מה שבא אחרי אליסון נראה פחות טוב, ועדיין, בהרגשה שלי, היה אפשר למצוא משהו הרבה יותר טוב ממנו, למרות הניסיון שלו. 11.5 מיליון זה בהחלט סכום מוגזם, שהיה עדיף לו היה מנוצל על שוער צוער, שהיה טועה את הטעויות שלו, כי היה לו מאיפה להשתפר.

איבאנייז, ריינולדס, שומודורוב ווינייה - החתמות חמודות, אולי בעתיד יתפתחו להיות השחקנים שחשבו שהם יהיו, אבל אני לא רואה אותם כיום לוקחים את רומא ל-TOP4. אם זה מה שרומא הביאה בקיץ זה נחמד קדימה, אבל עבור העונה הנוכחית, בהינתן סגלי הקבוצות של נאפולי, אינטר, יובה (למרות העונה הזוועתית), אטאלנטה וגם לאציו - זו היתה אובר אופטימיות לצפות שהם יקחו אותם לצ'מפיונס.

תמי אברהם - חלוץ מצוין, אבל בצ'לסי, הוא היה חלק מ...ובוודאי לא השחקן שהכל נבנה סביבו, וכשהוא מגיע עם תג של 40 מיליון דולר, אתה צריך לספק קבלות, ונכון הוא נתן גולים, אבל אין ספק שציפו ליותר, וחלק מזה גם לא באשמתו, כי עם כל הכבוד, אין לרומא את הלוקסוס שיש לצ'לסי עם העומק ואיכות השחקנים.

מקיטיריאן מעולם לא היה איזשהו עילוי עבורי, גם לא בארסנל ובטח שלא ביונייטד, זאניולו סופר כשרוני אבל אחרי 2 פציעות קשות, כבר אי אפשר לדעת מתי הוא יהיה כשיר, פלגריני שחקן נשמה, אבל לבד הוא לא יכול. כריס סמולינג וקריסטאנטה הם בסדר, אבל מבחינתי אלה לא שחקנים שיקחו את רומא ל-TOP4. מאנצ'יני הוא אחלה, ספינאצולה גם, אבל גם אצלו לך תדע מתי הוא כשיר ומתי הוא פצוע. הבן אדם היה יותר פצוע בשנים האחרונות מאשר כשיר.

אני חושב שבמכלול - רומא נמצאת במקום הראוי לה במקסימום, וגם לא בטוח שהיא שווה מקום 5 בליגה הזאת.

ועל כל אלה - מוריניו - הוא כבר מזמן לא פוגע, עדיין שבוי בקונספציית משחק של הלכידות, העולם כולו נגדנו, שעבדה לו עד 2012-2013, האנדרדוגיות והמשחק הסגור והמתפרצות, ועדיין עבר מאז 8-9 שנים, הכדורגל השתנה, ומה שהתאים ללפני עשור, כבר לא מתאים היום, ולכן, אני לא רואה אותו מגיע לשום מקום עם רומא. אם הוא מסיים את העונה זה הפתעה גמורה, ואם הוא ממשיך לעונה שניה זה נס.

Roma ו-ASROMA אוהבים את זה.
  4. טל. Member

הסגל הנוכחי של רומא הוא הסגל כמעט הכי טוב שמועדון כמו רומא יכול להעמיד.
    שאלה יותר חשובה היא איך אתה מנהל את מה שכן יש לך. -למשל עד כמה אתה מוכן לסכן שחקנים בכירים שכן יש לך, בשביל גביע שמוקפרנס ליג שלא צריך ולא אמור לעניין אף אחד בעולם.

למשל עד כמה זה חכם לחלק לרומא א ורומא ב, ולהפוך את רומא ב למצורעים.

עד כמה זה חכם להשתמש בהסטה של שחקן מעמדה לא טבעית במקום לנסות שחקן צעיר טבעי בעמדתו. ומתי אתה מבין שמשהו לא הולך ומחליף דיסק.

עכשיו אם מדברים על הסגל לכשעצמו:
    פה שם אפשר היה לשפר את הרכש בקיץ נו. אני מסכים על רוי פטריסיו ואתמול אגב הוא אכזב בענק. למרות שבגדול מתחילת העונה הוא מציל הרבה גולים שבעונות קודמות היינו חוטפים.
    גם על הרכש הלא חכם של ויניה ושל אלדור כתבתי בעבר (למרות ששניהם שחקנים שיש להם פוטנציאל עצום בעיני).
    בסדר נו.

מה שלא יהיה בסוף זה רומא.
    חייבים מאמן שיביא נק'. הוא בעצמו... בניהול משחקים. בבחירת שחקנים.
    אני לא זוכר מתי פעם האחרונה מוריניו הציל לרומא משחק בעודו מתקיים. או ביצע בחירה מדוייקת טרם משחק.

עד לא מזמן ברומא מוריניו ניסה לשחק מאוד התקפי. יותר מידי התקפי
    אפשר ומותר לעבור למשחק ציני מבוסס בונקר וכל העולם נגדנו. השאלה היא איך אתה עושה את זה.
    להעלות הרכב כמו שמוריניו העלה אתמול - זה מראה לא רק שהוא לא יודע איך לעשות את זה - אלא שהוא אפילו לא רוצה לשבור את הראש ולנסות להתמודד עם השאלה הזו.

במקום זה: הוא מעדיף לבלבל ת'מוח ולחכות לחלון העברות.

הרכב אילתור כזה טריוואילי/בנאלי "לצאת ידי חובה" כמו שראיתי אתמול: לא ראיתי כבר הרבה זמן.

5. Zakutaroma Member

סתם אני תוהה לעצמי,
    אם רומא יסיימו מקום שישי אבל יקחו את הקונפרס.
    עונה מוצלחת?

6. itzik.miro Member

לא
    אבל גם לא כישלון

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא?

לדעתי מקום 6 ותואר אירופי זו עונה מוצלחת בהחלט עבור רומא.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  8. itzik.miro Member

"תואר אירופי"
    זה פחות יוקרתי מגביע איטליה סרייה c הדבר הזה.

טל. אוהב/ת את זה.
  9. Zakutaroma Member

10. itzik.miro Member

אתה צודק אך עם זאת, זה שהמציאו עכשיו עוד קשקוש שאף אחד לא מתייחס אליו ברצינות לא אומר שזה משהו להתגאות בו יותר מדי.

אם אתה שואל אותי מקום 8 או קונפרנס - אני בוחר במקום 8.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה פעם "מפעל אירופי" בשם גביע מחזיקות גביע (או משהו בסגנון). לאציו זכו בו ב99 והאוהדים שלהם נוהגים להזכיר את ההישג הזה עד היום.

אני בעד שלא נהיה לאציו. המטרה היחידה של המפעל הזה היא לספק כמה שיותר נקודות בדירוג האירופי.

תואר אירופי אמיתי פיספסנו בשנה שעברה עם מכת פציעות הזויה. יש שיגידו שגם לפני 3 שנים אם הVAR היה קיים. כעת צריך להתחיל לדווש מהתחלה.

12. k_700 Member

גם בוולבס הוא ממזמן כבר לא אותו שוער.
    זו הייתה עקיצה מה שוולבס הוציאו עליו. סכום מוגזם של שוער שנמצא בירידה גדולה כבר שנתיים.

תמי אברהם מעבר לכמה חודשים לפני שנתיים מעולם לא נראה "מצוין" בצ'לסי.
    40 מליון פאונד*. סכום די הזוי בשביל חלוץ בינוני שבטח לא מקרב אותך לטופ 4. עסקאות די אופייניות למוריניו.
    אין לו עין לצעירים, אין לו עין לשחקני כדורגל בכלל.
    רצה את שאקה, הביא את מאטיץ', לינדלוף ובאיי במלא כסף(עם פוגבה בהעברה הכי יקרה בהיסטוריה אז...) אצלינו.
    פרה היסטוריה.

כמו שכתבתי לפני חודשיים, זה רק ילך ויראה יותר ויותר גרוע.
    רומא עם מוריניו תגנוב נצחונות לא מוצדקים ותראה כמו קבוצת מרכז טבלה, בבסט סינריו.

13. טל. Member

המצב יותר חמור ממה שאתה מתאר. זאת הבעיה. אתה לא מבין.

לא אכפת לו יותר.

איך אני אסביר לך את עצמי... אני לא יודע.

כל העולם נגדנו, ובונקר, וכדורגל מיושן, ומחכים מאחורה, וריבים עם שחקנים - אני קונה את זה.
    המצב יותר גרוע אבאל'ה. בא לי לבכות. לא אכפת לו יותר. הוא פשוט צף.
    ומקשקש.
    סתם מחכה לחלון העברות פנטזיונרי שלא יבוא.

זה כמו במשחקי הכס שאתה רואה את ג'ופרי הבן זונה הזה ואתה אומר לעצמך אין אין אין יותר זבל ממנו. -ואז אתה רואה את אחיו טומן הלמלמ האפס הכלום ורק אז אתה מבין: וואלה מסתבר שיכול להיות מלך יותר גרוע מג'ופרי.

עדיף מלך זבל מ-לא מלך בכלל.

כשמוריניו בא לרומא היתה תשוקה. תגיד מה שתגיד.
    הוא ליווה שחקנים בריצות על קו החוץ. הלחיץ ככה גם שחקני יריבה. צעק. רץ. השתולל.
    זינק ליציע.
    כשמוריניו הגיע בהתחלה הוא חי את רומא. ראית את התשוקה מבעבעת בו.

כל פעם שראיתי אותו הוא הזכיר לי את לאונרד ברנשטיין מנצח את Dies irae של מוצרט.

ועכשיו מה? מה זה? מה נשאר? -אחי כלום לא נשאר. הבן אדם צף כמו אמבה על פני המים. בקושי קם מהספסל, בקושי חי. כל הזמן מקשקש על כמה שהסגל פקקט, וזה לא שווה כלום וההוא לא שווה כלום. וצריך חיזוק ובלה בלה בלה.

אני חזור שוב: לעלות עם הרכב ראשון כמו שעלה אתמול נגד פאקינג אינטר!!!! עם כריסטאנטה כקשר אחורי כש-וורטו ומחטיאן מלפניו מחזיקים מרכז שדה(!!) כשהוא יודע שהתמיכה ממגן כנף ימין שלו זה בכלל איזה בלם שהוא הכניס שם כטלאי: זה פשוט להגיד וואלה הכל אבוד ממילא פה אין סיכויי לכלום עזבו אותי בשקט שייגמר כבר וביי.

בושה.
    מול אולימפיקו מלא. בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/21
  14. k_700 Member

כשמוריניו בא ליונייטד הייתה
    תשוקה.
    הבטיח תארים, הבטיח לא להתעסק בגידול תינוקות אלא בהבאת גביעים, התחנף להיסטוריה ולמורשת וזה גרם ל99 אחוז מאוהדי יונייטד פה לפצוח בניאומים של היי סוף סוף יש לי מאמן(אתה מוזמן לחזור ל2016 ולבדוק את זה).
    בדיוק כמוך הם הסתכלו על כל הדברים האיזוטרים והלא מעניינים סטייל רץ עם השחקנים על הקווים.
    שלחו את מחלקת המדיה של הmutv לתפוס פריימים שלו מחזיק את ראשפורד ומסמן לו לאן לרוץ.

אותו דבר ביום שהגיע לטוטנהאם, הכל מוקלט בסדרה שעשו עליהם באמאזון(כמובן עשו עליהם את הסדרה בגללו כי המאמן הזה הוא מכונת יח״צ עם כל התדמית השקרית הזאת של כל העולם נגדו , מקנא ומחפש אותו).
    זוכר את הפריימים שלו יושב עם דלה עלי במשרד שלו ומנסה להפוך אותו ממשוקץ לכוכב הבא של הקבוצה ״אם הוא רק ירצה בזה״?
    גם אז האוהדים התלהבו, סוף סוף יש פה מאמן אמיתי עם תשוקה.

הסיפור שנקרא מוריניו נגמר ב2015-16.
    לא נשאר כלום, האגו הבלתי נגמר שלו מאז רק הורס את המורשת בדומה למה שקרה עם ונגר עשור לפני הפרישה.
    עכשיו השאלה מתי הוא יתלה את המחברת/פנקס והעפרון עם המשרוקית מסביב לצוואר.
    ככל שימשיך זה רק ילך ויתדרדר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/21
    Roma ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  15. טל. Member

בתקשורת כותבים היום שהפרידקינים הזמינו לשיחה את מוריניו, והם "ממשיכים לתת לו את אמונם המלא... והוא ההווה והעתיד של המועדון".

-פרנצ'סקו בלדזני ברדיו הרומאי בתגובה: "מציין את זה לא בשביל להעליב. מעולם לא נתקלתי באמריקאי אחד שמבין בכדורגל".

מצב נושא:
הנושא נעול.