סיבוב ב': שוויץ בחוץ

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏11/6/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תשכח רק שעל הקווים יהיה היצפלד...

2. Mehmet Member

לא שקובי קון מאמן גרוע...

3. Mr.Eko Member

היה משחק נהדר בין פורטוגל לצ'כיה.
    איך נסכם את המשחק? דקו דקו ודקו. הבנאדם מחזיק את הקישור של פורטוגל והשאיר אותם בתמונה לכל אורך המשחק כי אישית אני לא ראיתי את רונאלדו מצליח לפצח את ההגנה המצויינת תרתי משמע של הצ'כים. דקו הוא הברומטר של פורטוגל וכך זה יהיה במשך כל הטורניר,כשהוא טוב גם פורטוגל טובה... כבש,בישל וגם אחראי לדעתי על השער השלישי. השילוב בין דקו לרונאלדו עוד יפיק הרבה ביורו הזה.
    נקודת התורפה של פורטוגל בשלבי הנוקאאוט תיהיה לטעמי מהאגף של פאולו פריירה.

במחצית הראשונה הצ'כים סגרו בצורה מצויינת את פורטוגל והפעילו עליהם משחק לחץ נהדר ומנעו מהם להגיע להרבה הזדמנויות ממשיות ובמיוחד עם אויפאלושי(שמזכיר לי אחד שכרגע יצא מהסופרנוס) המעולה שממש הרשים אותי,מעוז ההגנה של צ'כיה. גם פולאק עשה עשה טובה במרכז השדה. במחצית השנייה הם המשיכו עם הסגירה הטובה אבל פורטוגל תקפה וזה היה רק עניין של זמן לדעתי עד שהיא תבקיע,עם מסירה טובה של דקו לרונאלדו שכבר יודע מה לעשות במצבים כאלה בעיניים עצומות...

4. S.Eto'o Member

לפי דעתי הגיע לטורקיה הניצחון,במחצית הראשונה ב20 דקות הראשונות שלא ירד גשם אם אני לא טועה הטורקים שיחקו יותר טוב מהשוויצרים,ומאז שירד גשם השוויצרים שיחקו טוב יותר.ההגנה הטורקית נוראית ומול ההתקפה של צ'כיה זה יכול להגמר גם ביותר מגול אחד לצ'כים.

5. איגור .פ. Member

משחק מצויין של הטורקים,הגיע להם לנצח...
    חבל על שוויץ שאצלם בבית הם לא הצליחו לנצח.

השער ה2 הוא שער מאוד יפיפפייה ,אחד השערים היפים בטורניר.

אני מקווה לניצחון של הטורקים על צ'כיה במשחק האחרון.

6. y56kh Member

והראשון אחד המצחיקים
    שמתם לב שיאקין היה צריך ללכת כמה צעדים הצידה (או קדימה לא זוכר) בשביל לבעוט וגם אז בעיטה חזקה יצאה לו דרדלה
    בושה שעם 153 מיליון אירו שהושקעו באיצטדיון הזה הוא עדיין נראה ככה

7. Pele Member

8. taz Member

גשם כמו שיש בשוויץ יכול לעשות מה"אצטדיונים" שלנו בארץ בריכה אולימפית.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. y56kh Member

רק שאצלנו לא יהיה גשם כזה בקיץ (וגם בחורף לא סביר כל-כך שיהיה)

10. taz Member

כל האצטדיונים בשוויץ הם 30,000? איפה שמעתי את זה תזכירו לי...

11. y56kh Member

יש אחד עם 42,500 בבאזל ובאוסטריה יש אחד עם 50,000 בוינה

12. Igi Member

בטוח? לא בדיוק מעודד... לפחות פריי יעדר מהמשחק ה-1?

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא נהנתי לגמרי מהמשחק בין שוויץ לטורקיה. המחצית הראשונה הייתה קומדיה אחת של טעויות וזה מה שהפך את המשחק למהנה. המאמנים היו צריכים לזרוק את כל התכנית לפח וכל קבוצה הייתה צריכה להשקיע המון מאמץ כדי ליצור לעצמה מצב הבקעה.
    במחצית השנייה נערכו טיפולים בדשא והפרשי האיכויות התחילו לבוא לידי ביטוי, אם כי שוויץ הייתה זו שהגיעה למצבים הטובים.

הייתי בטוח שרק משום שאני לא מכיר שחקנים משתי הנבחרות, המשחק לא יעניין אותי, אבל יצאתי ממנו מבסוט. בכלל, או שבגלל עונת המלפפונים אני ממש צמא לכדורגל, או שהיורו עונה על כל הציפיות. ואני לא אחד שחובב טורנירים בין לאומיים.

14. ManUtd Fan Member

פורטוגל-צ'כיה היה משחק נהדר, ההגנה המצוינת של צ'כיה לא הצליחה להסתדר עם ההתקפה המצוינת של פורטוגל. אמנם רונאלדו איבד הרבה מאוד כדורים בגלל משחק דיי טוב של ההגנה הצ'כית, אבל בסופו של דבר הם ספגו שלושה שערים. השער השני של רונאלדו שער ענק. עוד מישהו שאני חייב לציין אצל הפורטוגלים הוא דקו. פשוט שחקן ענק, וככל הנראה היכולת הרעה שלו בברצלונה הגיע אך ורק מתחושת מיצוי. הקבוצה שתרכוש אותו בעונת המלפפונים לדעתי תעשה עסקה אדירה. פשוט שחקן ענק.

לגבי המשחק השני, מחצית ראשונה פשוט...מצחיקה. לא מצאתי מילה אחרת לתאר את מה שהלך שם במחצית הראשונה. השחקנים לא מצליחים לעשות כלום עם הכדור, מסירה פשוטה לשחקן פנוי הופך למסירה קשה ולחימה על הכדור. כל-כך הרבה כסף הושקע וזה מה יש. המחצית השנייה כבר היה הרבה יותר טוב, והינה הגיע לנו גם דרמה ענקית במשחק הזה. המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוה, אבל היו כמה הזדמנויות טובות מאוד לשתי הקבוצות. שוב, דרמה ענקית, וזה לדעתי כיפר על המשחק הבינוני.

אגב, מי ייתן ויסתיים בתיקו במשחק בין צ'כיה לטורקיה. זאת יכולה להיות דרמה ענקית שעוד לא נראית כמוה.