נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. k_700 Member

בנבחרת עד גיל 18 יש לא מעט בלמים עם פוטנציאל.
    בנבחרת הזאת יש המון המון המון אוברייטדס.
    אני חושב שאם טוואנזבה היה כשיר בשנה וחצי האחרונות הוא היה השם הבולט של הנבחרת הזאת במרכז ההגנה.
    אבל הוא לא.

2. oranfu Member

זה שוויליאמס שם זה מגוחך. אפילו בליברפול לא ממש מחזיקים ממנו עד כמה שידוע לי.

ג'ונס בישל שער.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ונס השחקן הכי טוב על המגרש שם מן הסתם.
    כבר יש לו מה לתרום גם לבוגרת. זה לא שוורד פראוס יותר טוב ממנו, למשל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

הבישול שלו:

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של בישול. כשאתה רואה 4 שחקנים מולך ומחליט לקחת את כל הארבעה לדריבל, משאיר את כולם מאחור ומשחיל כדור מושלם - אתה כנראה לבל אחד מעל מה שקורה על המגרש הזה.

הילד ענק. גרף השיפור שלו בשנה האחרונה הוא מאוד עקבי וברור לעין, גם קלופ יותר ויותר מחזיק ממנו. ככל שעובר הזמן מתבהר לי שהולך להתפתח פה שחקן רציני, ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהייתי מעריך לפני שנתיים. וזה מעבר לזה שהוא סקאוזר עם ביצי שור.

תזכורת לכולנו עד כמה לפעמים שחקנים שנראים לנו ברמה מסוימת בגילאי 16-17, יכולים להתפתח לכיוונים הפוכים לגמרי. יש המון אלמנטים שלא גלויים לעיניי האוהדים שמשפיעים על היכולת של שחקן להפוך לשחקן בוגרים ברמה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, זאת יריבה שהיא על הנייר ברמה יותר נמוכה אפילו מהקבוצות שהוא שיחק נגדן במילואים. מה זה אומר על הנבחרת האנגלית הזאת שהיא הוציאה רק תיקו נגדם, לא יודע.

אבל כן הוא עשה התקדמות גדולה בשנה האחרונה. קצת מצחיק שרק עכשיו הוא זומן לU21. אני חושב שהציפיה היא שהפריצה שלו תגיע בעונה הבאה, כרגע הוא נספר ע"י קלופ אבל לא ממש ברמה שהוא שומר לו משבצת בסגל. בקיץ הבא יהיו הרבה שינויים בקישור שאחריהם הוא כבר אמור להיות חזק מאוד ברוטציה.

7. oranfu Member

יריבה באמת לא ברמה, חד משמעית.

לגבי ג'ונס וזה שהוא מפתיע, אני לא ממש מסכים. הוא סומן בגיל צעיר, הוא מתאמן עם הבוגרים שלנו כבר מגיל 15 בערך והוא היה סוג של פרוייקט של ג'רארד כשאימן את הנוער. העניין הוא שהרושם היה שהוא לא מספיק רציני ולא עובד מספיק קשה בשביל לממש את הפוטנציאל.
    היה אצלו שינוי רציני לפני שנה וחצי בערך והוא השתפר מאוד בתקופה הזאת מבחינת עבודה על המגרש.

מה שכן מפתיע אותי אצלו זה שהוא משחק בבוגרים בצורה מאוד, ובכן, בוגרת. אנחנו מדברים על שחקן שגדל כשחקן התקפה עם דריבל איכותי ואיומים על השער וכשהוא התחיל לקבל דקות בבוגרים הוא שיחק במרכז הקישור (אפילו עם נטייה לקישור האחורי לפעמים), בלי לקחת סיכונים מיותרים בדריבלים ומשחק פשוט בתוך המסגרת הקבוצתית. זה מפתיע אותי ששחקן התקפה עם יכולות אישיות ברמה גבוהה משחק פתאום כקשר אמצע ממושמע לחלוטין מבחינה טקטית.

הנבחרות האנגליות, בכל הגילאים כנראה (לא לגמרי יודע מה קורה בגילאים הצעירים יותר) מאומנות על ידי דינוזאורים אנגליים. הם הולכים ומפתחים יותר ויותר שחקנים ברמה, אבל עדיין המאמנים לא יודעים מה לעשות איתם.

Scouser Tommy ו-alexshw אוהבים את זה.
  8. Sturridge Member

צריך לזכור שהנבחרת הבוגרת שתתה לא מעט שחקנים שהיו יכולים לשחק ב- U21.
    גם את בלינגהאם בטח יחטפו לפני הטורניר הבא.

מעניין אותי בהקשר הזה לראות אם הנבחרת הבוגרת באנגליה צעירה יותר מנבחרות אחרות.
    במבט מהיר- בספרד רק שלושה שחקנים בני 21 ומטה, בגרמניה האברץ השחקן היחיד מתחת ל- 23. באנגליה שמונה כאלה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

לא הייתי מראה שום סרטון מהמשחק הזה.

אם השחקנים של הנבחרת הבוגרת של אנדורה הם דייגים וחייטים, מה לעזאזל יכול להיות העתיד של העלמים הצעירים האלה?
    שחקני כדורגל, רובם עם מספיק הופעות בוגרים בפריימרליג אשכרה מסיימים פה ב3-3.
    בושה.

מה מרשים בבישול הזה אגב? אני רואה שם כדור קופץ על גבשושיות של דשא, מתגלגל לאיטו בין כל שחקני ההגנה של אנדורה בלי שדייג אחד יקבל פקודה מהמוח להכניס רגל ובסוף מגיע לשחקן אחר בנבחרת.

איך בלינגהאם בכלל מתבזבז בנבחרת הזאת(נכנס דקה 72 LOL).
    היה חייב להיות מוזמן לבוגרים.

10. k_700 Member

מי אלה הלא מעט שהיא שתתה?
    מאונט וסאקה?

בבקשה אל תגיד לי סאנצ'ו, גרינווד ופודן(השניים האלה בהשעייה כרגע).

11. oranfu Member

את בלינגהאם אתה כבר רוצה בנבחרת הבוגרת? על סמך מה?
    לא נמאס לך עם ההגזמות האלה?

Sturridge אוהב/ת את זה.
  12. Sturridge Member

מאונט, סאקה, סאנצ'ו, ג'יימס, טרנט.
    אפילו לא חשבתי על גרינווד ופודן כי הם לא מופיעים בסגל הנוכחי כשהסתכלתי, אבל עוד שתי דוגמאות מצוינות. תודה.

13. k_700 Member

על סמך כמה פרמטרים:
    1. מאז ומתמיד הופעה וחצי טובות קונות לך מקום בנבחרת.
    2. הוא שחקן הרכב בדורטמונד מתחילת העונה וגם ברוב המוחלט של המשחקים נראה מצוין.
    3. וורד פראוס וווינקס הם החלופות שלו בזימון בסגל, אמרת הכל.
    4. אתה קצת באובססיה, שחרר.

סאנצ'ו, מאונט, פודן וגרינווד מזמן לא שחקנים שרלוונטיים לנבחרת הזאת.
    הם בגיל סו וואט? רוצה לראות כמה שחקנים באיטליה, צרפת וספרד, פורטוגל יכולים להרשם בנבחרת אנדר 21 אבל אין שום סיבה שיכללו שם?

מכל בליל השמות האלה אולי רק סאקה וריס ג'יימס צריכים להכלל בנבחר הזאת, מהסיבה שהם פשוט לא יציבים מספיק ויש מבחר לא קטן של שחקנים טובים על העמדות שלהם.

14. Sturridge Member

הם בגיל => הם יכולים לשחק בנבחרת U21.
    הם יכולים לשחק בנבחרת U21 וגם הם משחקים בנבחרת הבוגרת = "הנבחרת הבוגרת שתתה שחקנים שהיו יכולים לשחק ב- U21."

כל הכבוד, הצלחת להבין משהו אחד שכתבתי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

אימון נבחרות אנגליות נוראי בדרך כלל כבר עשורים. נותר רק לקוות שהעסק השתפר באקדמיות, שכן רואים שיפור בחומר המקומי מה שלא יגידו. זה יותר חשוב. נבחרת צעירה סך הכל נותנת במה בינלאומית לצעירים.

סתם אנקדוטה מעניינת עד כמה הנבחרות האנגליות הצעירות חסרי מושג תמיד.
    כמה הופעות בנבחרת הצעירה יש לסקולס? 0. והוא ערך את הבכורה בבוגרת רק בגיל 23. למעשה יש לו רק 3 הופעות בנבחרת עד גיל 18.
    כמה הופעות בנבחרת הצעירה יש לבקהאם? רק 9. וגם זה לא בגלל שהיה עם הנבחרת הבוגרת. הוא הגיע אליה רק בגיל 21.

oranfu אוהב/ת את זה.