מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיווחים על האפשרויות שלנו בנוגע למנג'ר הבא עדיין מדברים על זה ברמת "אם טן האח יפוטר אחרי הגמר". אני מניח שהוחלט להיפרד מטן האח והדבר נשמע היטב בסוד מכיוון שרק כמה בכירים במועדון יודעים על כך. במקביל, בגלל שאנחנו כבר מחפשים מנג'ר מחליף ומדברים עם אנשים מחוץ למועדון, הרי שאי אפשר למנוע את ההדלפות הללו.

לפי הטיימס, יש ארבע אופציות: פוצ'טינו, טוכל, מקנה ותומאס פרנק. אני מודה שהאופציה של מקנה מסקרנת אותי, אבל זה נראה לי מוקדם מדי. אם כבר היינו משלימים את בניית המערכת ורצים איתה קצת, האפשרות שמאמן צעיר שמגיע מליגה נמוכה יצליח היתה סבירה בהחלט. כשהמועדון עדיין מחפש את עצמו, זה מסוכן מדי - גם בשביל מקנה. השאלה אם העניין שצ'לסי מביעה בו יגרום לנו לחשוב שאנחנו צריכים להקדים אותה או משהו.

2. k_700 Member

הבחירה הנכונה למקאנה לנחיתה רכה בליגה צריכה להיות ברייטון.
    ממלכת ההיפסטרלנד, 0 ציפיות, ייצב קצת את ההגנה והמנייה שלו תתרומם עוד 200 קליקים למעלה.
    כל בחירה אחרת לקבוצה גדולה יותר תביא סיכון גדול מדי וכמה שהמניה רותחת היא יכולה לרדת לתהום באותה מהירות(שלום, דה זרבי או פוטר).

נראה שלא עושים פה משהו שכבר לא הכרנו.
    מסרבים "לצאת עם זה רשמית" אבל בחודש האחרון כל הדיבורים על מנג'רים אחרים כבר מציפים את העיתונים.
    בדיוק כמו עם ואן חאל לפני הגמר גביע ההוא. מקווה שלפחות נמנע מהדחף הזה לפטר את המאמן בעליה מהמנהרות בוומבלי.
    החליטו ללכת איתו לוומבלי? שיסיימו את זה כמו בני אדם אחר כך, בצורה שמכבדת את המועדון.

3. oranfu Member

ברור שזאת פרקטיקה שכיחה מה שבארדה עשה.
    פשוט לרוב לא נתפסים על חם בכזאת שלומיאליות.

כן, ההחלטה להיפרד מטן-האח נשמרת היטב כסוד...
    חוץ מהודעה רשמית יש כבר הכל.

4. alexshw Member

צריך שהמנכ"ל ידליף יום לפני.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר מאמן גרמני, למה לא פליק?

6. MaxAaRons Member

פוצ'טינו או טוכל אופציות טובות בהנחה ויבנו להם סגל ראוי וחזק.
    אני לא רואה שום קמצוץ של סיכוי שהקדנציה שלהם לא תסתיים תוך שנתיים עם בעיטה בתחת ואינספור השפלות הן בליגה והן באירופה.
    כל עוד הראשפורדים,המרטינזים והפרננדסים יהיו השחקנים הבכירים שלהם.

מקנה ? אני צפיתי באיפסוויץ ,לטעמי זה מעין סוג של AVB לעניים או הגרסא בהירת העור של קומפאני (שמקושר לבאיירן אגב).
    מאמן צעיר שדוגל בכדורגל סקסי רק שהקבוצה שלו לא באמת ברמה הטקטית הגבוהה ביותר.
    עוד מורה לספורט עם PR כאילו מדובר באריגו סאקי.
    היה מאמן בשוק (שגם ממנו אני לא מחזיק ) בשם טיאגו מוטה - ושם באמת אפשר לראות טביעת אצבע של מאמן בלי חרטות.
    סגור ביובה כאמור.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הזוי שהשם של מקנה נזרק בכל פינה רק אחרי שאיפסוויץ' עלו?
    לפני שהם עלו לא שמעתי עליו בהקשר של אף קבוצה.
    אם עלה או לא עלה זה הסיפור? או שמדובר באיש מקצוע ברמה גבוהה ותוצאה אחת לפה ולשם לא צריכה לשנות?

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. MaxAaRons Member

אין לו רמה בכלל.
    הוא כמו אולדיפו 2024\פרשקובסקי.
    הוא אפילו לא גידי.

צלסקי פיטרו את פוצטינו עד שכבר ייצב אותם והיה מחזיר אותם לצאמפיונס בעונה הקרובה 100%
    מתאים לאפסים האלו לקחת מאמן חסר ניסיון וחסר מושג שיתרסק איתם ,זה קיים עוד מתקופת היהודון מהקרמלין.

חניבעל להרכב אוהב/ת את זה.
  9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה. ההחלטה לפטר את טן האח, אם יש כזו, נשמרת בתוך המועדון. במקביל, באופן טבעי, אתה כבר מבצע גישושים ופניות למנג'רים אחרים ובשביל זה צריך לדבר עם אנשים מחוץ למועדון. ומשם כבר מגיעה ההדלפה.

בגלל זה הידיעות עדיין מדברות על כך שאלו המנג'רים האפשריים "אם יונייטד תחליט להחליף את טן האח".

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. אולי יש משמעות לכך שכל השמות שהוזכרו כבר עבדו בפרמייר ליג.

אני חושב שאיניוס היו שמחים מאוד לא להחליף מנג'ר בקיץ, לפני שהמערכת סיימה להיבנות מחדש וכולם הגיעו למועדון והתחילו לעבוד. בנשים הם בדיוק נתנו חוזה חדש למאמן הנוכחי, אבל רק לעוד שנה. רק שבגברים זה כמובן מסובך יותר ונראה שאין מנוס משינוי. אז אולי הם מחפשים ללכת כרגע על משהו שכולל קצת פחות משתנים.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מדובר כבר זמן מה כהבטחה גדולה. לא סתם מוריניו מיהר לקדם אותו בשעתו ביונייטד.

לגבי זה ששמו מוזכר רק עכשיו... לא יודע. כשזה נוגע לברייטון ולצ'לסי לא זכור לי שדובר יותר מדי בזהות מועמדים לתפקיד המנג'ר עד שהתברר שהם באמת צריכים מנג'ר חדש.

12. oranfu Member

אני מצטער אמיר, זה ממש לא נשמר כסוד.
    לכולם ברור שההחלטה התקבלה, פשוט מחכים שהעונה תסתיים לפני שיודיעו רשמית.

הידיעות האלה יוצאות מכיוון המאמנים שמדברים איתם? אולי, זה עדיין לא אומר שהעסק נשמר בסוד.
    היום גם יש כבר דיווחים שנעשו פניות, לא סתם הכנת רשימה של מועמדים.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב, מה שהוחלט בתוך המועדון כן נשמר בסוד. בגלל זה גם כלי התקשורת שמפרסמים את רשימת המנג'רים אומרים שזה יקרה *אם* יוחלט להחליף את טן האח, כי הם לא הצליחו לקבל אישור לכך. אף אחד לא כתב שהוחלט להחליף את טן האח (מלבד די מארציו, שפורסם שאמר את זה איפשהו. אין לי מושג על מה הוא מתבסס ולדעתי גם לו אין מקור חד משמעי לעניין).

ברור שיש דיווחים שנעשו פניות למנג'רים אחרים. בגלל שנעשו פניות ויותר אנשים נכנסו למעגל המעורבים יש את ההדלפות על רשימת המנג'רים שלנו - ומכאן המסקנה שטן האח בדרך הביתה. אבל כרגע זה על בסיס מסקנה, לא ידיעה.

14. alexshw Member

קודם כל היה נכון לפטרו מזמן, ואם לא אז היה נכון להודיע שהוא יסיים בתום העונה מזמן.

15. oranfu Member

אז בתקשורת יודעים מי ברשימת המועמדים אבל לא הצליחו להשיג אישור רשמי מהמועדון שהתקבלה החלטה.
    לי זה נשמע כאילו כולם יודעים שהתקבלה החלטה, כולם יודעים מי האופציות אבל רק מחכים להפסד בגמר בשביל הודעה רשמית.

יודעים כבר שנעשו פניות לפחות לפחות לאחד מהרשימה.
    מה פה נשמר בסוד?
    זה שהמועדון לא נתן אישור רשמי לא אומר שזה סוד, רק שאין אישור רשמי.
    הוא dead man walking, ברור לחלוטין וברור שכולם בתקשורת יודעים את זה.

זה כמו שכולם ידעו שסלוט המחליף של קלופ אבל לא היתה הודעה רשמית. זה נשמר בסוד?