מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. prica9 Member

בקרוב הדיון של רומא יסבול

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

4. prica9 Member

ואן ביסקה מסכים.
    מגווייר לא יימכר בקלות

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

5. k_700 Member

גם ואן ביסאקה לא ימכר בקלות בקיץ הזה.

6. Bruno Fernandes Member

אני במקומו תורם את הכסף לעמותה לגברים שהותקפו מינית \פיזית על ידי נשים.
    לעורר מודעות על כך שפשעים נעשים גם כנגד המין הגברי.
    רונאלדו קורבן כי הוא נוצל מינית וכלכלית, על ידי אישה סוציופטית ומסוכנת. לדעתי היא אף סיממה אותו .
    אני מקווה שהמועדון בצעד תמיכה יממן לו טיפולים פסיכולגים.
    אסור להדחיק . אני מניח שיש לו פוסט טראומה .
    היא נהגה בו כגוש בשר וביזתה אותו לצורך סיפוקה המיני .

prica9 אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

הכל הולך קשה. שורה תחתונה 1.7 0 רכש ויונייטד צריכה 6-7 וגם להפטר ממלא שחקנים.

איזה מוזר שהמועדון שזורק את כל התוכניות לפח שוב אחרי זמן קצר, שוב תקוע בשוק העברות.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  8. Bruno Fernandes Member

6.8 מתחילים לשחק .
    עכשיו אתה מבין מהדיווח הזה שצריך לשלם עוד כמה מיליונים עמלה במקום שהבני שרמוטות ישלמו על הגרמני מהופנהיים.

עכשיו גם המנג'ר חושב שהוא מאמן באיינדהובן ורוצה רק הולנדים. כאילו יש להם איזה דור של ברזיל 02"
    והיצורים אצלנו לא מוכנים להתפשר על אגורה,אחרי ש8 שנים שהם כבר עשו כל טעות אפשרית, יעני התעוררו מאוחר מידי
    כמו שאמרתי לך תשים והרבה שאנחנו לא מסיימים בטופ4, תרוויח

9. k_700 Member

אין שם באמת בעיה ועסקת מאלסיה זו עסקה שכבר כולם רמזו שנסגרה אתמול.
    היה ברור שקפצנו שם ראש בשנייה האחרונה וכדי לקבל אור ירוק עשינו את כל המומ מול דורסן(שזה גם הסוכן של דה יונג שאיתו היינו בדיבורים מן הסתם).

בלאקיפ כבר שלשום אמרו שליון מבינה שהוא בחר להגיע אלינו.
    אני בהרבה פחות לחץ ממה שהייתי לפני שבוע נניח כי נראה שיש פה שתי עסקאות סגורות ואני ממש לא אתפלא אם גם אריקסן יצטרף אליהם אחרי שאלה יוכרזו.
    באשר לדה יונג, ברצלונה צריכה את הכסף ממש עכשיו, היא מנסה לעקוץ את ראפיניה, היא צריכה לסגור עוד את לבאנדובסקי.
    אומרים שהדיבורים האחרונים הם על החלק השני בבונוסים, כלומר רמז להתעסקות בבונוסים השגיים שמן הסתם זה דבר חשוב למועדון כי זה יכול גם לסכם את הסכום הסופי של העסקה.

בקשר לעוזבים, מרבית העוזבים כבר עזבו.
    מי באמת עוד יעזבו? כנראה פריירה, טלס, מארסיאל(אם לא יפצע עד סוף החלון), אולי באיי, ג׳ונס.
    אולי פרט למארסיאל אף אחד מהם לא יקבל דקות אם ישאר ככה שאפשר גם להרגיע את הדרמות.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד סברתי שבקיץ של דייויד מויס סבלנו משילוב של הנסיבות הכי גרועות. הבאנו מנג'ר ממועדון קטן יותר ועשיר הרבה פחות, שהכיר פחות את שוק השחקנים הרלוונטיים יותר ליונייטד. ועדיין, הכל אצלנו היה תלוי במנג'ר. אז זה נגמר בכך שכיוונו לשחקנים שהוא הכיר מקרוב, כמו פלאיני וביינס, או כאלה שכולם מכירים היטב, כמו בייל ופברגאס.

אני אמנם לא מציב את טן האח באותו מעמד, אבל לא ציפיתי לכך שנראה אותו מכוון כמעט לגמרי ואולי לגמרי לדברים שהוא מכיר מקרוב, בין אם זה שחקנים שלו באייאקס, שחקנים שהיו באייאקס או שחקנים מקבוצות אחרות בהולנד. היכרות מקרוב עם שוק שחקנים זר יכולה להיות חיובית, אבל לא השתעבדות לשוק הזה.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

עם כל הכבוד להולנדי החביב, הזוי לחשוב שהוא זה שיכול להוציא את יונייטד לדרך חדשה. הוא הולך להתרסק כמו קודמיו

12. alexshw Member

הוא כיוון אליהם כצעד של ייאוש. אף אחד במערכת לא רצה שמויס יצליח. זה היה נטו מינוי של פרגי. אפילו מסתבר לא רצו לשלם לאברטון סכום כדי שיתחיל לעבוד לפני 1.7. לא הייתה נכונות לעזור לו.

טן האג מנג'ר עם פילוסופיה מודרנית בניגוד למויס הדינוזאור, אבל בהחלט רואים פה אותו סיפור של מאמן בא עם הרשימה משלו. אין פה סקאוטינג של המועדון, אין שמות שעבדו עליהם (כלומר יכול להיות שיש, אבל זרקו את זה לפח).

13. k_700 Member

בהנחה שמדברים עם טן האח כבר כמעט חצי שנה(אתם שוכחים כמה זמן מורטאו ופלטשר היו איתו בשיחות) אפשר להיות בטוחים שכל השמות שהוא רוצה להביא מוכרים למערכת וכבר עברו הסתכלות בכל מערכי הסקאוטינג במועדון.
    מאלסיה ודה יונג זה שחקנים שהוא מאוד רוצה להביא(את הראשון רצה להביא עוד לאייאקס), המועדון ידע את זה חודשים לפני שהמינוי שלו הפך לרשמי. ככה שאין הפתעות, אם לא היה מתאים למועדון או אם היו חושבים שהוא טועה לא היו רודפים אחריו כמו משוגעים.
    זה גם השם שהאוהדים הכי רצו, אני מזכיר.
    אני חושב שטן האח פתוח להתייצעות על רכש הרבה יותר ממאמנים אחרים(תדמיינו את קונטה פה לרגע עם האימפולסיביות שלו...אתם חושבים שמישהו מכתיב לו את הרכש בטוטנהאם עכשיו? הכל שם שחקנים שלו על מלא ובקצב שלא רואים בשום מקום).

בוא נראה איך יראה המשך מסע הרכש שלו.
    אני קצת סקפטי שאנחנו באמת הולכים להתאבד פה על מרטינז(לדעתי בינוני), עולים שמות של בלמים אחרים שוב ושוב.

מוייס הדינוזאור האחרון בינתיים עושה את אחד ממסעות הרכש הכי מרשימים שהליגה הזאת ראתה בחצי עשור האחרון.
    הלוואי היו לנו רבע מהפגיעות שיש לו במחירים מצחיקים בשנים האחרונות.

14. Bruno Fernandes Member

לפי מה קבעת שהוא חביב ? אתה שיחקת אצלו אחי?
    אני בניגוד אלייך ולכל מומחי המקלדת בפורום,חושב הפוך ,שמי שאפס לא ישחק ולא יהיה יותר חלק מהקבוצה .
    לפי הדיווחים בתקשורת אין הנחות לאף אחד יותר. איזה מנג'ר יסבול את ראשפורד ,מגוויר ,פרד וכו?
    הבעיה של המנג'ר הזה זה ההתעניינות בשחקנים פחות טובים שיש שחקנים טובים יותר על המדף לפעמים במחיר נמוך משמעותית .
    נראה אם יהיה סבלנות כלפיו או שזה יעלה לו במשרה מהר מהצפוי.
    בקיץ הבא הוא צריך להתעורר ולהתאבד על כל הרייסים והבלינגהאמים.

15. Bruno Fernandes Member

אה וחברים מויס לא קיבל אגורה חוץ מפלאייני בסוף החלון ,רוצה לומר -בניגוד המנגרים הבאים אחריו כולל האח (שגם כנראה בדרך לכישלון) יש לו נסיבה מקלה -הוא לא קיבל כסף להעברות.
    לא שאני חושב שהוא מנג'ר של טופ 6 -לחלוטין לא