מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא נכנס איתך בכלל לצד האימוני.
    לא שמעת ממני מחמאה פעם אחת בעונה האחרונה זורק לו מחמאות על משהו שקשור לאימון וניהול משחקים. ברור שאתה אנדר אצ׳יבר בהיבט הזה.

את מה שכתבת על קאנטה אני יכול לזרוק על חצי מהשחקנים שלך.
    ברונו לא יכול לקחת אותך לזכייה בתארים עם מאמן טוב? מגוויר לא יכול להביא אותך לשם? גרינווד וראשפורד לא יכולים להיות צוות מסייע טוב שמביא ביחד את ה35 שערים בעונה?

כמו שאורן כתב כל קבוצה בליגה יש לה חורים משלה.
    הסגל של צ׳לסי היה מפוצץ בחורים ועם זה מאמן טוב עשה התאמות ונתן שם חצי עונה טובה מאוד שהסתיימה באליפות אירופה וחזרה מהקבר בליגה.

אתה לא פגעת במאמנים שהיו צריכים לקחת אותך צעד אחד קדימה.
    לוקאקו, די מאריה וגם פוגבה בין לבין/אחרי המשיכו לזכות בתארים כשחקנים משמעותיים.
    מאמנים גרועים עושים עבודה גרועה גם עם מגה טאלנטס, מקווה שלא חידשתי לך פה.

שורה תחתונה הסגל הזה גם בלי קשרים צריך להאבק על כל התארים.

2. DRORIKO Member

מי מיונייטד נכנס להרכב של ליברפול?

3. DRORIKO Member

לוקאקו-מפלצת
    די מאריה-מפלצת יוטיוב, מתאים לחבורת הדריבליסטים מפריז, פחות למשחק התקפה מודרני.
    פוגבה-ממה שראיתי ביונייטד זה לא פוגבה שהכרתי ביובה. מאד אדיש ולא מחוייב. פה ושם נותן הברקות שמזכירות את "פוגבה של פעם". נגד רומא למשל.

4. alexshw Member

לוקאקו מפלצת בסרייה A אולי.

5. DRORIKO Member

ובליגה הבלגית :wink:

6. k_700 Member

די מאריה היה אולי השחקן הכי טוב(שני הכי טוב)של ריאל מדריד בעונה ההיא שזכו באלופות ושיחק שם כקשר באמצע.
    גם בפאריז מאז שעבר הוא היה מצוין בחלק לא קטן מהזמן באלופות(בטח ביחס לשאר הכוכבים).

פוגבה? אנחנו מדברים על השחקן שהציל את התחת של סולשאייר איזה 3-4 פעמים מאז שחזר העונה מהפציעה?
    הוא בהחלט לא שחקן קל לאימון אבל כן שחקן שניתן לאמן ואםשר להוציא ממנו הרבה יותר.

לא קונה את התירוצים האלה על השחקנים שתמיד הם בדיחה ולא מספיק טובים.
    עשו מלוקאקו קציצה שלא מצליחה לרוץ 4 קילומטר, אוהדים רצו להעיף אותו בחינם כי המאמן לא רוצה אותו. עזב אותך ותוך שנתיים זה החלוץ הכי טוב באיטליה.

7. DRORIKO Member

מה שאפשר להוציא מפוגבה אני יודע, זה שחקן שהיום היינו אמורים לדבר עליו בתור שחקן היסטורי. השאלה אם זה באשמת אולה(ואלה שקדמו לו) או באשמת פוגבה עצמו.

8. alexshw Member

למה פוגבה כל הקריירה ביונייטד משחק תחת אולה? אולה תועמלן ולכן זה מאמן שהוא ברכה לפוגבה. הוא כלבלב של פוגבה כי זה מה שפופולרי עכשיו וזה מועיל למדיניות ההאשטג במועדון.

9. k_700 Member

כנראה שאם ביובה כמה עונות הסתדרו איתו נהדר(כולל באלופות כל הדרך עד לגמר) אז אםשר גם כשחקן סגל להוציא ממנו הרבה.
    כשהמאמן שלך רק יודע לעשות אווירה טובה בחדר הלבשה התוצאה על המגרש זה שחקנים חסרי רסן.

ברור שבסכום שלו היה אםשר לקבל שחקן הרבה יותר טוב ועדיין אפשר להחליף אותו בשחקנים טובים יותר.
    אבל ביחס למה שיש לי בסגל על העמדה שלו אני לגמרי משאיר אותו אם הוא רוצה להשאר ולהאריך חוזה.

10. DRORIKO Member

מצד שני זה שקדם לו היה בדיוק ההפך וגם אצלו פוגבה לא התרומם. כבר לא מדבר על כל הבלאגן מחוץ למגרש.

11. oranfu Member

דובר על סגל, לא הרכב.

לצורך העניין - ברונו כנראה נכנס להרכב (אנחנו לא משחקים עם "מספר 10" אבל ברמת העיקרון).
    עם איך שפירמינו נראה בשנה וחצי האחרונות אז ראשפורד, קבאני, גרינווד ומרסיאל עדיפים עליו.

הבלמים אצלנו סימן שאלה ענק בגלל הפציעות. אני לא יודע להגיד כרגע מה הרמה שלהם או כמה הם מסוגלים לשמור על כשירות.

עונה זה מרתון ולעומק הסגל יש משמעות אדירה.
    ביונייטד יש סגל עמוק שמאפשר להתמודד עם פציעות\בידוד קורונה\כושר לא טוב של שחקן או סתם מאפשר למאמן לרענן את השחקנים ולתת מנוחה למי שנדרש.
    אצלנו כל פציעה קטנה מכניסה להרכב שחקן של תחתית הליגה.
    מתי היו לנו כל השחקנים ה"פותחים" כשירים בו זמנית? כמה פעמים היו לקלופ כל השחקנים הבכירים כשירים בו זמנית? בעונה שעברה זה קרה פעם אחת (במשחק הארור שואן-דייק וטיאגו נפצעו בו).

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה עשו? הלכו והביאו הקיץ איזה מאמן מצ'לסי שלכאורה טוב בתחום הזה.

יונייטד מרגישה כמו קבוצת chequebook קלאסית. מנסים לפתור כל בעיה ולעטוף את המנג'ר בעזרת כסף.

Sir Alex Ferguson ו-alexshw אוהבים את זה.
  13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליונייטד יש נקודות תורפה ברורות, וצריך לראות אילו מהן ישופרו על ידי הרכישות שבוצעו ויבוצעו הקיץ - כולל אלו של וראן וסאנצ'ו, שצריכים עדיין להוכיח את עצמם והתאמתם. אבל אלו לא דברים שצריכים למנוע מהקבוצה להתמודד בטופ. מרכז השדה בעייתי, לפחות כרגע? כן. אבל מאמן ממש טוב יודע לנצל את היתרונות של הקבוצה שלו ולהסתיר לפחות חלקית את החסרונות שלה.

אצלנו יש מאמן שלגמרי יודע לתת לקבוצה שלו לזרום עם הכישרון שלה, וזה לא מובן מאליו כי יש מאמנים שהורסים, אבל הוא לא נותן לה ערך מוסף. זה הופך אותנו לתלויים באחרים. אני מתקשה לראות אותנו עוקפים את סיטי בעונה טובה שלה או את ליברפול בעונה טובה שלה. בדיוק כמו שנזקקנו בעונה האחרונה לקריסה של ליברפול כדי לסיים במקום השני ולהכריז בגאווה על progress מזויף. אם ליברפול לא תתאושש וסיטי תפתח לנו את הדלת? אז הכל אפשרי.

לגבי פוגבה, ברור שיש לו את האישיוז שלו, אבל גם יש לו איכויות כדורגל שיש למעטים. ייתכן שאין אף מאמן שהיה עוזר בעניין הזה, וייתכן גם שזה מאותם שחקנים שצריכים ליפול על המאמן הנכון והסיטואציה הנכונה כדי לפרוח לגמרי.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  14. Bruno Fernandes Member

אמיר עם כל הכבוד,מרכז שדה בעייתי לא עומד במבחן התוצאה בריצה של 38 משחקים.
    סלח לי אבל זו המציאות . על מאבקים 50-50 במשחקים אתה מאבד נקודות כי הדאבל פיבוט שלך פחות איכותי גם מיריבות שהן מרכז טבלה. אנחנו לא שווים מעל 80 נקודות כשזה הצמד הפותח.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/21
  15. k_700 Member

אין צד שני. זה שקדם לו היה המנג'ר הכי גרוע בליגה, אני טענתי את זה פה ביום שהוא הוחתם.
    שום דבר טוב באמת לא פרח אצלו(אולי פלאיני). אם לא דה חאה בכושר של החיים שלו(הכי טוב בעולם אז) אנחנו יותר גרועים מארסנל של ימינו בזמנים ההם.

פוגבה באופן כללי זה השחקן האחרון שאני הייתי מנחית אצל מאמן כמו מוריניו, גם בימים היפים. די מדהים שהבן אדם רדף אחריו בטירוף באותו קיץ שהביאו אותו. השורה התחתונה שלי על פוגבה זה שבמשחקים מסוימים הוא נראה כמו הפוגבה של הטורנירי נבחרות(כלומר בימים הטובים שלו הוא נראה כמו השחקן הכי טוב בקבוצה/או הסגן), בשאר הזמן הוא לא יציב אבל יכול להיות שחקן סגל טוב מאוד גם בקבוצה שרצה. אצל כל אחד ממאמני העלית בליגה אני בהחלט רואה את פוגבה תורם להם המון.
    אפשר לחשוב כמה ברק למשל יש במרכז הקישור של ליברפול או באופן כללי במרכז הקישור של צ'לסי.
    אם הוא נראה כל כך טוב ליד קאנטה בנבחרת, הוא גם יכול להיות נהדר לידו בקבוצה(רחמנא לצלן הוא אפילו היה טוב ממנו בטורניר האחרון).
    כמובן שאתה לא צריך להחזיק אותו בכל מחיר.
    אם השחקן נעול שהוא לא מאריך חוזה וזה לא חלק ממשחק שלו על להוציא את החוזה הגבוה החדש, צריך למכור אותו כל עוד יש לו ביקוש ולהשתמש בתבונה בכסף הזה.
    לא להביא אף אחד במקומו, כלומר לבנות אגדות על האימוני כוח שואן דה בק עשה עם טריינר הולנדי במשך 5 שבועות בהולנד, ה"נסיון" של מאטה ומאטיץ' וכמובן מקפרד, זה ללכת אחורה ביג טיים מבלי יכולת לאלתר כמעט כי האופציות נעות בין גרוע לשואה.
    עם פוגבה בהחלט יש איכות, תוסיף עוד קשר וזה כבר עומק גדול.
    בעולם אידיאלי אני מביא שני קשרים, אבל בתנאי קורונה, אחרי קיץ שכבר הוצאנו איזה 130 מליון פאונד, אי אפשר לבקש יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.