מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

העלתי את המשחקים הספציפיים האלה כדי להראות לך שבין לבין היה בעיקר כלום.
    ולא צריך לחפש כל מיני תירוצים ללמה העונה התניעה רק אחרי משחק x...כשעונה שלמה הצגת תוצאות בינוניות והעונה לא באמת התניעה באף שלב.

הקבוצה הוחזקה נטו על סמך יכולת אישית של כמה שחקנים ולא מעבר. וזה לא היה מחזיק מעמד בעונה שעברה אם צ׳לסי וליברפול היו חזקות כמו העונה(וגם טוטנהאם למען האמת).
    לא היית בסכנה על הטופ 4 בגלל הקריסה של היריבות שלך, לא כי היית יותר טוב.

שואו היה מאוד לא יציב בעונה שעברה ועל מגוויר אמרו עונה שלמה שהוא חייב בייביסיטר. היחיד שהיה יוצא מן הכלל היה ברונו אבל אם בכל זאת תחפש exceptional גם העונה אז דה חאה העונה הכי טוב בליגה בעמדה שלו. כלומר גם אני יכול למצוא העונה שחקן שמחזיק אותך עם הראש למעלה. אין ספק שעם שוער שלא מביא את הלבל הלא אנושי שלו היום אתה עם פחות 10 נקודות לפחות בטבלה בשלב הזה.
    ספרת את שואו ומגוויר, אני יכול לספור את המעורבות של רונאלדו ב17 שערים העונה ב24 משחקים, כלומר בחצי עונה. ההשוואה דומה כי שני הראשונים לא נתנו עונה מדהימה או יוצאת דופן ביחס לקריירה שלהם וגם רונאלדו לא.
    בסופו של יום ספגת 44 שערים בעונה שעברה כי המאמן שלך חסר מושג ואתה תספוג פלוס מינוס את אותה כמות העונה.
    בסופו של דבר לא באמת כבשת מספיק בעונה שעברה ביחס לכמות הכשרון שיש לך על המגרש ואתה לא תכבוש מספיק השנה ביחס לכמות הכשרון שיש לך בסגל.

מסכים שזה דיון של התפלספות אבל הנקודה התחתונה שלי, עם מאמן נורמלי אני חושב שהיית יכול להיות לפחות ברמה של צ׳לסי בשנה וחצי האחרונות.
    ואתה רחוק משם מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/22
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 אין בינינו אי הסכמה משמעותית, כי גם לי ברור שהיה לנו חרא של מאמן שאיתו אי אפשר היה להגיע לשום דבר, אז באמת שאין טעם להמשיך.

רק דבר אחד בכל זאת אחדד: שלושת המשחקים הראשונים שלנו בעונה שעברה - האחרון שבהם השישייה שספגנו מול טוטנהאם - היו מזעזעים, נוראיים, והרבה יותר גרועים ממה שהצגנו אחר כך. זה, ספציפית, כן היה אפקט של האין-פגרה שהיתה לנו לעומת הפגרה+תחילת ההכנות המוקדמות לעונה שהיתה לקבוצות שאותן פגשנו. וכאמור, אנחנו לא היינו היחידים שסבלנו מזה, מה שהדגיש שזה לא נבע ספציפית ממשהו שקשור ליונייטד.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

אישר אחרי המשחק שאיננו יכול עוד באייקס אחרי 16 שנים ושהוא כבר מדבר עם מועדונים אחרים.
    אני מקווה שאבי תורת הגאנגבאנג מימי וודסטוק העליזים קופץ ראש לבריכה הזאת.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  4. avdz7 Member

יש לא מעט שחקנים אטרקטיביים שיכולים לשדרג אותנו ואפשר להחתים אותם בקיץ בחינם, אבל כנראה שאנחנו נעדיף לבזבז 70-90 מליון על איזה שחקן צעיר עם כתפיים קטנות.

5. Bruno Fernandes Member

לדעתי צריך לשלוח מישהו מהפורום לקרינגטון שיעזור להם בגיוס שחקנים.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

alexshw
    כמה שערים נקיים דה חאה צריך כדי לשבור את שיא המועדון של פיטר?

7. alexshw Member

שמייכל 180
    סטפני 175
    דה חאה 162, שלשום עבר את גארי ביילי.

אבל לשמייכל ממוצע של 0.452 ולדה חאה 0.345.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

כשמבינים איזה הגנות עמדו לפני דה חאה מ2012 ביחס להגנות שעמדו מלפני השניים הראשונים, הוא כבר מזמן עבר אותם.

avdz7, DaveTheSave ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

לואיס אנריקה, לופטגי....מנהל מקצועי, דירקטור אוף פוטבול.
    איזה כייף.

10. Bruno Fernandes Member

למען האמת זה בעל לחברת ייעוץ.
    אבל כנראה שכן יכלו גם בלעדיו למנות אחד מהם..

11. k_700 Member

לא, זה הבן אדם שכל האוהדים והמדיה פמפמו שצריך בתפקיד ניהולי ועכשיו הוא מריץ את הועדה לאיתור המאמן הבא על סמך זה שהוא כבר מיישם איתור רכש, הטמעת סגנון. גם בטור של אורנשטיין זה הלך הדברים.

אל תוריד מערכו.
    אם לופאטגי מגיע זה כי המנהל המקצועי בפועל הריץ את זה.

12. alexshw Member

מקווה לא לראות את הפרצופי תחת שלך עוד לעולם במדי הקבוצה.

13. k_700 Member

אין שום סעיף רכישה בסוף ההשאלה.
    עסקה מצוינת לסביליה, אם אוקמפוס שיקפ את עצמו שם מארסיאל יכול להגיע לרמה גבוהה בהרבה.

יכול להיות שיחוק רציני בשבילם.
    לא אתפלא אם הוא עוד יעשה סיבובים ברמות הגבוהות.
    אצלנו הוא בוזבז.
    כשרון תמיד היה שם.

WellNeverDie ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  14. avdz7 Member

כל שחקן בערך שייצא מהמועדון החולה שלנו ישקם לעצמו את הקריירה בצורה משמעותית. אפילו ואן דה בייק האהוב שלך. אז על אחת כמה וכמה שחקן עם כשרון כמו מרסיאל.

לא יודע עד כמה אמין זה השם של לופטגי אבל זה מרגיש כמו איזה פלאן די.

15. k_700 Member

יש להרגשה שלך ביסוס?

מהאפסים בסגל הזה אני לא חושב שאראה משהו שאני לא יודע.
    גם ואן דה בק לא נראה לי יותר גרוע ממה שהוא נראה לי ברוב הזמן שראיתי אותו באייאקס.
    גם שם הראה לי בדיוק את אותם דברים שגורמים לי לדמם מהעיניים אצלינו בכל פעם שהוא עולה למגרש. אני בשיא הרצינות לא רואה את ואן דה בק חוזר היום לסטטוס שהיה לו באייקס אם היה והם לוקחים אותו חזרה, יש להם שחקנים טובים ממנו בהרבה על העמדות שהוא שיחק שם.

מארסיאל הוא לחלוטין לא מהאפסים בסגל הזה.
    קיבלנו שחקן שהיה מוגדר כפוטנציאל השני הכי גדול שהיה לכדורגל הצרפתי להציע באנדר 20(מאחורי אמבמפה) וההתחלה הייתה מבטיחה.
    נתן פה 4 עונות של דיבל פיגרס, אחת מהן 23 שערים בעונה ראשונה בקריירה כחלוץ.
    הצלחנו בכשרון רב להדביק לו רק מאמנים וצוותי אימון עלובים שבנו קבוצות ששיחקו כדורגל עלוב וככה נמק פה. לא הייתה פה מערכת שידעה לגשת לכל פרסונל שונה בסגל הזה ולדעת ולטפח אותו. הנפילה מהפיק ב19/20 ועד הלום היא הרבה על המערכת העלובה פה שנתנה לזה לקרות והגיבה באיחור של שנתיים וחצי.
    בסביליה יש לא מעט שחקנים שיהיה לו נוח לשחק לידם, בקבוצה עם פחות לחץ, בליגה פחות פיזית.
    המפתח אצלו להצלחה שם זה קודם כל הבריאות.
    הוא מאוד פציע וכל פציעת שריר אצלו זה שיקום ארוך מאוד, מקווה בסביליה שהם מודעים לגליון ויודעים איך לטפל בו.
    אני שמח בשבילו שלא עבר ליובנטוס. אין שם כמעט כשרון בהתקפה, זה לחזור למערכת שיש לה המון סממנים של מה שהוא הכיר פה עם סימן קריאה לריבילד שלם שמתנופף מעל ומעט כסף.
    לא הבית קברות שתרצה להקבר בו.
    קצת כמו עם דפאיי, אחרי שאלכס מספיד אותך ומשנה לך את המקצוע, אתה בדרך כלל חוזר מהדלת הקדמית.
    לא אהמר נגד הסיכוי שגם פה זה יקרה, כמובן לא אצלינו.

מצב נושא:
הנושא נעול.