מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

הסר הגדול מכולם בן 79.

סטיב ברוס חוגג 60.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

אמיר ע ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

המשחק מול ברנלי ב - 12.1 ב - 22:15

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מבולבל מהבלאגן בלוח המשחקים אבל אם אני לא טועה אתם ב12 וסיטי ב20 ואלה השבועות חופש שנקבעו לכם.
    כלומר, מי שזוכר את הבלאגן שקלופ עשה על זה שתקעו לנו ריפליי בגביע על השבוע חופש שהובטח לקבוצה, אלה התאריכים שעכשיו דחפו לכם משחקי ליגה בהם.

4. alexshw Member

Jesse Lingard's Manchester United contract extended by one year | Football News | Sky Sports

גאונות כלכלית גרסת וודי. להוריד את ערך השחקנים לאפס אבל לחלום למכור אותו בסכום נורמלי ועד אז לשלם להם סתם שכר עתק.
    ברצינות זה שהגלייזרים נותנים ליד לניהול אשפתי שגורם לבזבוז גדול של כסף וגם פוגע בסוף בהכנסות בגלל הישגים על המגרש, אומר עליהם לא מעט כבעלי עסקים.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/EqlMIN6UwAEvX3Q?format=Xxx&name=small

טומי דוקרטי, ה"דוק" הלך לעולמי היום בגיל 92. דוקרטי, יליד גלזגו, העביר את רוב קריירת המשחק בפרסטון ואף שיחק בשני המונדיאלים הראשונים של נבחרת סקוטלנד ב - 1954 ו - 1958. החל קריירת אימון בצ'לסי ב - 1961 והוליך אותה לזכיה בגביע הליגה בעונת 1964/65.
    הפרק המשמעותי שלו כמובן היה במנצ'סטר יונייטד אליה הגיע ב - 1972 וראה מועדון חולה שלא מסוגל להתאושש מפרישה של מאט בזבי. הוא לא הצליח למנוע את ירידת הקבוצה בעונתו השנייה, אך לבסוף ירידה התבררה כברוכה. הוא הבריא את הסגל ובנה אותו על כשרונות גדולים דוגמת סמי מקאילרוי, סטיב קופל, גורדון היל, וסטיארט פירסון, כאשר בשער נותר השריד האחרון מתקופת באזבי הגדולה אלכס סטפני. הוא גם רכש שלושה מבני ארצו - הבלם ארתור אלביסטון ששירת את המועדון קרוב לעשור וחצי, הקשר מרטין ביוקן שהפך לקפטן והחלוץ לו מקארי - שניהם שיחקו 11 שנים ביונייטד. הקבוצה חזרה לשחק כדורגל התקפי וסיימה במקום השלישי בתור עולה חדשה בעונת 1975/76 ואף הגיעה לגמר הגביע, שם באופן מאכזב הפסידה לסאותהמפטון מליגת המשנה. עונה הבאה הסתיימה רק במקום החמישי בליגה, אך גולת הכותרת הייתה ניצחון 2:1 על ליברפול בגמר הגביע, מספר ימים לפני שהיא הפכה לאלופת אירופה בפעם הראשונה, ובכך בעצם יונייטד הרסה ליריבתה טרבל הסטורי, בו יונייטד עתידה לזכות בעצמה כעבור 22 שנים. האם דוקרטי היה מחזיר ליונייטד גם את כתר האליפות בסוף התהליך? השאלה הזו מעולם לא קיבלה תשובה כיוון שביולי 1977 הוא פוטר בבושת פנים אחרי שנחשף כי ניהל רומן עם אשת פיזיותרפיסט של המועדון, איתה אחר כך נישא.
    אחרי יונייטד הקריירה שלו לא התרוממה עוד והוא פרש מאימון בשנת 1988.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/20
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

אז קאבאני מקבל 3 משחקים בחוץ וקנס של 100 אלף פאונד על הנגריטו בסטורי,
    הפוליטיקלי קורקט המטופשת של האנגלים.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מעבר לזה שכמובן הוא היה חייב לקבל שמונה משחקים ולא דקה פחות לאור התקדים, מעניין שלמרות שדיברו על גזר דין בתחילת ינואר, אבל "במקרה" נתנו אותו עכשיו כדי שיפסיד משחק ליגה אחד, שני משחקי גביע ויחזור בדיוק למשחק באנפילד (לא שהוא זה שימנע מליברפול לדרוס אותנו כרגיל, אבל עדיין). חשוד? מה פתאום חשוד.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דמות שנויה במחלוקת. מצד אחד כאמור שיקם את יונייטד מהשפל הגדול, מצד שני-אדם יהיר, חולה תקשורת (סוג של איאן הולוויי גרסת הסבנטיז) שאחרי שפרש מאימון הפך את עצמו לעוד יותר ליצן. ג'ורג' בסט תיעב אותו יותר מכל אדם אחר על הפלנטה.

9. WellNeverDie Member

ועוד בעונת קורונה
    עם היורו... וליגת האומות...
    ודחיות נוספות עתידיות.

הטמטום התחיל כשיחקו עם גביע הליגה כרגיל, מפעל מיותר העונה. וכמובן ליגת האומות האגדית עם הנסיעות ברחבי תבל.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

המקרים קצת שונים,
    סווארז אמר את זה בזמן עליה למשחק לשחקן יריב.
    אברה גם לא חבר שלו, הוא עדה מזה דרמה והתקשורת נתנה שם עבודה.

אני בשני המקרים הייתי מביא מדליה, גם לסווארז וגם לקאבאני כי אני פשוט נהיה חולה מהפוליטקלי קורקט המטומטם הזה של האנגלים.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגע לליבי השופט במשפט של סוארז שאמר שהמילה הזאת פוגענית בכל הקשר שהוא.
    הזדעזעתי כשראיתי את קבאני משתמש במילה הזאת.
    8 משחקים ואפילו יותר כי כבר היה תקדים והאזהרה כבר ניתנה.
    אבל אתם צריכים אותו נגדנו כי מארסיאל לא מספיק טוב לשים אחד על פיליפס, בסדר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

מזל שגם אותנו לא שופטים עם מד זווית ושופט ואר שנשאר שנה בגן, שכחת גם את זה לציין בבכי ונהי הקבוע שלך.

אין שום תקדים.
    לסווארז היה היסטוריה של טירוף במשחקי כדורגל ואת ההערה הוא נתן לשחקן יריב במשחק כדורגל.
    השחקן היריב רצה לפגןע בו ומקסם את הדרמה.

קאבאני אמר את זה בסטורי לחבר קרוב שלו שלא עשה דרמה בכלל.
    כשאין עניין לציבור לרוב גם הענישה פחות חמורה.

במקרה של סווארז כשזה מול היריבה הכי גדולה יש מספיק עניין ל קשורת לעשות מזה דרמה, במקרה של קאבאני-לא.

עכשיו תמשיך לבכות.

13. oranfu Member

אז אתה למעשה מחזק את הטענה שזיינו את סוארז בגלל אברה ויונייטד.

14. k_700 Member

בוודאי, אני אומר לך שאני הייתי נותן לו מדליה על השפה שהשתמש, אצלי זה שפה מליצית.

אני גם לגמרי מבין את אברה.
    הוא תחרותי, הוא רצה לעשות מה שרק אפשר כדי להוציא את סווארז מהיריבה הגדולה שלו לכמה זמן שרק אפשר בחוץ.
    לא קונה את זה בשיט שאברה נפגע שם מהערה גזענית, הוא רצה את סווארז בחוץ לכמה שיותר זמן.
    הוא רצה לייצר הד במדיה שיפגע גם בחדר הלבשה שלכם(לייצר אש עליכם, עצבים).
    אברה שחקן שהיה עושה הכל לנצח, אגדה.

במקרה ההוא את המדלית אבירות שלי אני נותן לסווארז כי אני פשוט שונא את האורגיה התקשורתית שעשו על זה.

WellNeverDie ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. SoD Member

תגיד קאריק מגיע השלב מתישהו שאתה פשוט מחליף את התמונה ומשנה את השם לסטיבן ג'רארד? לא לאהוב את הסגנון משחק של יונייטד ואת הניהול של המועדון בשנים האחרונות זה לג'יט ורצוי, אבל אתה שקוע עמוק בתאוריות קונספירציה חסרות אובייקטיביות או הגיון ברמה שלא הייתה מביישת מתנגד חיסונים.

אתה באמת לא מבין את ההבדל בין לפשוט מה שקורה על המגרש (ר.ע "התקדים"), ללענות בחיבה לחבר שלך בשפה שלך באינסטגרם הפרטי שלך? ובמפגן הwhite supremecy של הפרמיירליג שפוסל לקסיקון של מאות מיליוני לטינים בגלל שלבנים אחרים הרסו מילה באנגלית אתה רואה הקלה בעונש שנובעת מזה שהתאחדות האנגלית בכיס של יונייטד? */aaaroflממש מנגנון דיפ סטייט שלא היה מבייש את האילומינטי וכנופיית רחוב צלאח א-דין */aaarofl*/aaaroflמה השלב הבא, יונייטד משתפת פעולה עם ג'ורג' סורוס והקלינטון פאונדיישן להתקין במוח של כולנו אנטנות 5G כדי להגדיל את המכירות של המרצ'נדייז?

Sir Alex Ferguson ו-אמיר ע אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.