מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הטלגרף, ה"מספר המועט" הוא "עד תשעה" שחקנים ואנשי צוות.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מבין את הנוהל הזה שאסור לומר מי נדבק. כאילו עכשיו תחילת שנות ה-90 ומדובר בנגיף האיידס.

3. k_700 Member

זה די צפוי, הוארינט משתולל באנגליה והוא הרבה יותר מדבק לפי הנתונים.
    באנגליה מצופפים כאילו אין מחלה ואפילו חובת מסכות אין(אצלנו למשל מהיום ב12 בלילה יש חובת מסכות לכולם).

המזל היחסית גדול זה שרוב הסגל הראשון עדיין לא עם הקבוצה ואפשר למעשה לבודד אותם.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אין ספק שהנגיף מדבק מאוד, ליתר ביטחון חייבים לבודד את אולה למשך כל העונה.

Clichy, אמיר ע, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. k_700 Member

רק מתאר אותו מנהל משחקים מהבית עם הפלאפון.
    אין קליטה דקה 87 כשצריך חילוף ראשון... והתוצאה 1-1.

כייף בקיצור.
    יותר ידיעות אגב שטריפייר זה עסקה שצריכה לקרות(אם תקרה) ממש בסוף החלון.
    הגיוני ולמען האמת לא בשליטתנו, יש לאתלטיקו גם אפשרות אוטומטית להאריך את החוזה שלו בשנה(מסתבר).

6. GRANDE LAZIO Member

לאציו לא קרובה לסגור את הסגל שלה, היא רק מתחילה איתו ופריירה חזק בתוכניות, יש כרגע מו'מ שאני מניח יסגר בימים הקרובים.

כולם בלאציו אוהבים את פריירה כי מרגישים שנעשה לו עוול, אינזאגי לא אחד שעושה רוטציה, לא סומך על הספסל שלו ואונס את הכוכבים סטייל פרינגלס מהכדורסל. אם יחזור הפעם זה יהיה אחרת.

בכל מקרה, לדעתי פריירה כישרון יוצא דופן, העליהום הזה נוצר כנראה בגלל כמה חודשים של שכר לימוד ביונייטד ולקבור אותו בגיל 25 זה סתם ילדותי בעיניי. לא ראיתי לאן שחקנים בכירים ממנו על הנייר הובילו את יונייטד, לא אישית ולא קבוצתית. ובסדר כך עשו גם ללואיס אלברטו בליברפול שזרקו אותו ואצלנו הפך לכוכב, ולוקאס שנתן שנתיים נהדרות. לרמת הליגות אין שייכות ( ואין הבדל) אלא לסביבה מחבקת שמאמינה בשחקן. כמובן יש את מקרה לוקאקו, קונטה יצר מפלצת שיונייטד לא ספרה והיום צ'לסי מתאבדת עליו עם יותר ממאה, ואפשר להמשיך..

פריירה הולך בדיוק בכיוון הזה.
    הרווח כולו שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/21
  7. Ever Banega Member

יונייטד צריכה אותו בכלל?

8. k_700 Member

LOL תמהרו שהכשרון הענק לא יברח לכם לטורקיה-

אין שום דבר שדומה בפריירה ללואיס אלברטו.
    לואיס אלברטו היה כשרון גדול מאוד גם בליברפול. העזיבה שלו אז ממש לא התקבלה בשקט. עוד לפני זה היה כשרון גדול בלה מסיה, ליברפול שילמה עליו לא מעט כשהיה בן 19 ובמעט ששיחק הוא הראה פוטנציאל(גם בזמן ההשאלה שלו אז אני זוכר אוהדים שלהם שממש רצו אותו בחזרה).
    עם פריירה המצב הפוך. גם בגילאי נוער לא ראית ממנו שום דבר יוצא דופן חוץ מבעיטות חופשיות וקצת טכניקה טובה לגילאי אקדמיה.
    ככל שקיבל יותר הזדמנויות בקבוצה הבוגרת ראית שחקן שמהשניה הראשונה הנעליים גדולות עליו ב700 מידות. רך, פחדן, לא מתאים לרמות לחץ, בורח מהכדור, פרווה עם הכדור. שחקן של שורה סטטיסטית של 0-0 ברמות הלחץ של מנצ'סטר יונייטד.
    אולי בלבלים של לאציו, כשאין רבע מהציפיות שיש ממנו באנגליה כשחקן יונייטד, אולי אז יתן לך משהו. אני בספק אגב אם הוא מעבר לרמת השחקן רוטציה גם בלאציו. השחקן הכי חלש שיצא לי לראות אצלנו מהקישור ועד להתקפה וזה כולל כל מיני יצורים כמו לוק צ'אדוויק, בליון, ג'ונתן גרינינג, כריס איגלס וכאלה. אפילו הגלמים האלה הראו יותר פוטנציאל כששיחקו.
    אשכרה אין אפילו רבע הופעה טובה שלו(במשחק רשמי) שאני יכול לסמן ברזומה שלו.
    הפעם האחרונה שראיתי משחק טוב שלו באנגליה היה בגיל 18 במשחק של האקדמיה.
    להגיד עליהום על שחקן שאשכרה זיהם את החולצה במשך חצי עונה שבת אחרי שבת, בהופעות של ציון 3 בלי שהמאמן שלו מפגין טיפת רחמים ומזיז אותו קצת מהפריים בתירוץ של שכר לימוד....נו באמת. לא היה מתאים לרמה לפני שעלה לשחק אז בקיץ הראשון של סולשאייר ולא מתאים אחרי. אין פה שום שכר לימוד. לא מפתיע שלמרות שהוא נכנס לשנים הכי טובות שלו אין כמעט התעניינות בו חוץ ממכם(וגם אתם לא תתאבדו להביא אותו) וקבוצות מטורקיה. אפילו את הסגל המורחב של הקבוצות הבכירות בפורטוגל הוא לא מאתגר(ופורטו למשל לקחה כמה דד וודס מפה לאחרונה). שיהיה לו המון בהצלחה ליד לוקאס לייבה, הצלחתו אצלכם, הצלחתנו. רק תמהרו שלא ינחת באיסטנבול.

אמממ טלס פצוע, וויליאמס יוצא להשאלה כלומר כרגע בפתיחת העונה יש את שואו בשמאל וואן ביסאקה בימין.
    מספרית אתה צריך עוד מגן, בטח אחד שהוא סוג של מנטור לוואן ביסאקה ויכול גם לכסות את שני הצדדים+ווינג בק והמחיר שלו לא צריך להיות התאבדות מהמצדה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

לא יודע איך אפשר לקרוא "כשרון יוצא דופן" לשחקן שהוא כבר בן 25 ועד עתה נע בין השאלות ולא הרשים באף אחת מהן, כולל לרדת ליגה עם עומר אצילי.

10. Ever Banega Member

בתור שחקן מחליף אני חושב דווקא שהמחיר שלו כן יהיה גבוהה. מה גם שבאתלטיקו לא ראיתי ממנו הרבה חוץ מהגבהות טובות לפעמים.

11. GRANDE LAZIO Member

רק בגראנאדה פריירה קיבל את הבמה ונתן מספרים לא רעים, אצלנו הבנאדם פתח ב3 משחקי ליגה.. lol. איך בדיוק יראה מה הוא יודע? 'לא הרשים'.. מגוחך.

גם לואיס אלברטו יצא לכל מיני מלאגות כאלה ולא הרשים בכלל, בליברפול 0 הופעות בהרכב, רק בעונה השלישית אצלנו פרץ, פריירה עם 3 הופעות בהרכב חורצים את דינו.. ממש חכם ובוגר.

גם 'בלבל של לאציו' משעשע, לאציו מכוונת למאבק על אליפות, טופ 4 בוודאות. לא ברור למה התכוון המשורר.

לי אין ספק, שאם סארי הולך לבנות עליו ולתת לו את המפתחות, ממה שראיתי אותו אצלנו(בספק אם מישהו כאן ראה), הבחור הולך בדרכו של אלברטו ואולי אף יותר מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/21
  12. DRORIKO Member

גם כשעלה מהספסל לא הראה יותר מדי.

13. alexshw Member

בדיקה חוזרת שלילית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. oranfu Member

ליברפול שילמו משהו כמו 6 מיליון בזמנו על לואיס אלברטו. לא הייתי קורא לזה סכום רציני (אפילו בליברפול הקבצנים).
    והעזיבה שלו עזבה בשקט. היה ברור שהוא שחקן טכני אבל לא מספיק טוב.
    האמת היא שהעזיבה היתה דיח בשקט כי גם כשהוא היה במועדון לא שמו לב אליו.

15. k_700 Member

לואיס אלברטו הראה בליברפול ניצוצות.
    הוא היה צעיר מאוד, לא בן 25 אחרי 80 השאלות כושלות ו67 הופעות כושלות בבוגרים.
    לא כתבתי שהוא לא הרשים בלאציו.אין לי מושג מה הוא עשה בלאציו כי הוא לא מעניין אותי.
    ראיתי אותו בכל הדקות שלו במנצ'סטר יונייטד מאז שנחת פה והוא נראה חרא בכולם, למה? כי הוא שחקן פח. אין בו כלום.
    יפה שלאציו מכוונת לאליפות באיטליה ועל הדרך לוקחת על עצמה פחיות כמו לוקס לייבה ואנדרס פריירה(רק אל תתפלא אם תסיימו מרכז טבלה עם שני אלה).
    ביונייטד זו רמת לחץ מעולם אחר. פי 80 יותר מדיה על הראש שלך, אצטדיון של 76 אלף אוהדים ומועדון שעכשיו הביא את סאנצ'ו ווראן וכנראה יהיה אחד משני המועדונים שהשקיעו הכי הרבה בקיץ הקרוב בעולם.
    פריירה לא קשור לרמות האלה, בשיא הרצינות ב40 ומשהו הופעות לפני שנתיים, רובן בהרכב, לא הראה אפילו מחצית טובה.
    בכל תפקיד ששיחק בו.

רשמנו לפנינו, סארי בונה עליו והוא הולך בדרכו של לואיס אלברטו. נחזור אליך כשזה יקרה אף פעם.

מצב נושא:
הנושא נעול.