מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

קאנטה אתמול היה ממשחקיו החלשים ביותר.
    דברים אלמנטריים שהוא נותן בדרך כלל הוא לא נתן. אולי עייפות.
    פוגבה לגמרי הופיע אתמול, ביחד עם רנאטו סאנצ'ז אלה שני השחקנים הכי טובים על המגרש.

פוגבה אשכרה יצר במשחק הזה את כל המצבים האמיתיים(המסירות לאמבמפה, המסירה לפנדל, הבעיטה שפטריסיו הוציא לו מהחיבורים).

לא פעם ראשונה, מראה שבהחלט אפשר לאמן אותו ולהרוויח מזה קשר 50-50 גדול גם מבלי ש"קשרים אחוריים" יכפו עליו.
    ביונייטד הוא בלי מאמן ולא פייר להציב לו את הרף הזה של תהיה ברונו, כלומר תאמן את עצמך לגדולה.
    הרבה שחקני כדורגל טובים מפוגבה יכשלו בתנאים האלה.

לפוגבה צריך להאריך חוזה או להביא מיד שחקן בקליבר שלו.
    קשה לי לראות מישהי משלמת עליו בקיץ הזה, המחיר גבוה מדי גם כשהוא בשנה אחרונה לחוזה.

אגב סאנצ'ז אופציה מצוינת לאנגליה. מספיק פיזי, מספיק יצירתי, יכול לאיים מרחוק, מהיר, השאיר שאריות DNA של קאנטה על הדשא אתמול. אחרי שאלכס כבר חיסל לו את הקריירה כמו לרבים והיסטוריים אחרים זה רק מתבקש להביא אותו מהדלת הקדמית לאנגליה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/21
  2. Raulito Madridista

אתה לוקח את נקודת הקיצון השנייה, כביכול יש לך אפס טענות כלפיו וזה לא נכון, הוא היה אכזבה ענקית ביונייטד עוד לפני שמישהו חשב בכלל לצרף את ברונו. אני זוכר אותו עושה כמו שביתה איטלקית נגד סביליה באולד טראפורד. הגישה שלו בחלק מהזמן הייתה בעייתית, מאוד לא רעב וזה עוד לפני שאני מדבר על גולים ובישולים פר דקות או משהו כזה. כמה פעמים ביונייטד ראית אותו משתחרר לבעיטה ושולח פצצה כמו אתמול שרוי פטריסיו הצליח להדוף? אין ספק שהוא יודע לתקל ברמה של קשר אחורי, חזק פיזית ובמוד הנכון גם אחד הטובים בעולם. בנבחרת יש לו את קאנטה וביובנטוס הוא גם היה מוקף בכל טוב.

אני מניח אגב שהאובססיה של ריאל מדריד לגביו קצת דעכה אחרי שזידאן עזב למרות ששוב ושוב מזכירים את ואראן ויש לנו בעמדה שלו מספיק שחקנים. אודגור חוזר, נניח במקום איסקו הפנסיונר, יש את קרוס-מודריץ'-קאסמירו ופדה.

3. alexshw Member

4. k_700 Member

יש לי אפס טענות כלפיו?
    ציינתי בערך רק אלפיים פעמים העונה שאני מחליף אותו בלי בעיה ונתתי רשימה של שחקנים שאני בשמחה לוקח במקומו(אוואר, בנטקור בזמנו, נבס, סאנצ'ז אפילו פאלהינה אני לוקח במקומו). מה לעשות, עדיין לא נותנים לי לבנות קבוצה באולד טראפורד.
    אני מציאותי.
    יסגרו פה את סאנצ'ו ב95-95 מליון אירו, יביאו בלם שכנראה יעלה 40-50-60 מליון אירו, רוצים את טריפייר כמגן ימני נוסף(שגם הוא מתברר כעסקה יקרה), לקישור אם יגיע בכלל מישהו ישארו שאריות.

האוהדים שלנו רוצים להעיף אותו בכל מחיר, אפילו לתרום אותו ולשלם את השכר שלו כי מדובר באוהדים הכי מטומטמים בעולם.
    תתן להם למות בשקט עם מאטיץ' בהרכב או פלאיני או הכלאה של פרדמקטומיני והם לוקחים את זה כי הם שונאים את פוגבה. עד לשם הגיע הטמטום.

פוגבה לא כוכב, לא מנהיג, לא יכול להוביל אבל כשהוא טוב אין מישהו שבכלל מתקרב בסגל למה שהוא נותן, גם השנה אגב(אחרי שחזר מהפציעה).
    הוא לא מספיק טוב ויציב? מצוין, תחליף אותו. אני 5 שנים אומר שהקישור זה האיזור הראשון שאני מחזק בקבוצה.

השערים והבישולים שלו פר דקות דווקא לא מספרים את הסיפור בכלל, דווקא לשם אתה הולך? הייתה לו עונה של 16 ו11 פה, עונה של 6 שערים ו9 בישולים(לשחקן מרכז קישור, כן?). מספרים די מדהימים לשחקנים בתפקיד הזה ובפועל היה מדובר בשחקן שבתקופה הזאת היה אולי טוב עד טוב מאוד לעיתים. כמה פעמים ראיתי אותו בועט ככה אצלינו? התשובה למי שבאמת ראה אותו אצלינו- יותר מדי פעמים פר משחק. אם יש משהו שפוגבה ממש עושה טוב בנבחרת זה לעשות הכל במידה הנכונה. אצלנו הוא מחפש את השער יותר מדי פעמים גם כשלא צריך. בהחלט צריך לדעת להשתלט עליו, בהחלט צריך טיפול של מאמן איתו, צריך גם להעמיד קבוצה שבאמת תתן לו תחושה שאפשר לאתגר משהו ולא להאבק באפריל על ההפרש מהמקום הראשון. סיטואציה קצת מורכבת שאני לא מצפה לקבל ממאמן שבקושי מצליח לבחור הרכב ושם נגמר תפקידו.

המסקנה שלי היא כזאת- אם האידיליה זה לבנות פה קבוצה תחרותית אז בקיץ שאתה מוציא כסף על סאנצ'ו, וראן ואולי כריסטיאנו רונאלדו אתה לא משחרר את פוגבה או מתפלל שמישהי תקח אותו בחינם כדי לפתוח עונה עם פרד, מקטומיני, מאטיץ', והבלוף הכי גדול בהיסטוריה שלנו- ואן דה בק.
    אני לא יודע אם אנחנו עושים טופ 4 עם מרכז קישור כזה שלא כולל אותו.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

הרבה דיווחים ברשת: סאגת סאנצ'ו קרובה לסיום. נקבו בסכום של 73 מיליון פאונד + 4 מיליון בבונוסים.

6. alexshw Member

רק שלא יהפוך למוילה 2

7. oranfu Member

מזכיר לי אותו האמת בסגנון.

אבל כנראה שהילד הזה עשוי מחומר אחר לפי מה שאומרים עליו (מנטאלית אני מתכוון).
    בכל זאת הוא קפטן של הקבוצה הבוגרת כבר מאיזה גיל 17 נראה לי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. Bruno Fernandes Member

שחקן טוב ,הבעיה שיש בסגל את כל המאטיצ'ים והמאטות שבמקום להעיף אותם ,מאריכים להם את החוזה. ככה שצריך לקחת את הדיווחים בפרופורציות.

9. k_700 Member

הוא לא הקפטן שלהם.

אני לא משוכנע על קאמווינגה למען האמת. בטח לא הפתרון שלי היום למרכז הקישור שלנו. הוא לא באמת יותר טוב מפוגבה שהאלכסים כבר שלחו להפועל איכסל בחינם.
    מדברים עליו מגיל 15 בערך, הוא באמת נראה מרשים בטורנירי נוער בגיל 16-17. אבל יש שם יותר מדי תמרורי אזהרה.
    אתה אומר מנטאלית הוא נראה מתאים? מנטאלית הוא כבר מרגיש פוגבה בגיל 18, מסביר גם למה בנבחרת אנדר 21 הוא לא תמיד בהרכב.

מיותר לציין שעושים עלינו סיבוב עכשיו.
    בוחפאזי זה כתב חצר אמין מאוד של פסז', השחקן הזה רוצה רק פסז'(הסיבה המרכזית שהם שנתיים לא הצליחו להאריך לו חוזה), מנסים לגרום לפסז' להתעורר ולשלם משהו בקיץ הזה לפני שהוא עובר אליהם בחינם בקיץ הבא.

10. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה מוסר העבודה של פוגבה ואיפה זה של קמאבינגה בשנתיים האחרונות. נכון שהוא ילד בן 18 שיש לו יותר מה "להוכיח" מפוגבה ובכללי פחות הלך לו בחצי העונה האחרונה, אבל לא מבין מאין מגיע הזלזול במנטליות שלו.

הוא לא קשר אחורי קלאסי והוא כמעט לא שיחק בעמדה הזו מאז שאנזונזי חתם בראן, אבל הוא לחלוטין נראה כמו קשר "100-100" שיכול לעשות הכל בקישור המרכזי. לי הוא דווקא מזכיר קצת קאנטה עם פחות ניסיון ופחות מוצלח (מן הסתם), גבוה יותר ודריבליסט קצת יותר. הסיבולת והיכולת שלו להשתחרר מלחץ ולהוליך כדור קדימה הכי מרשימים אותי אצלו. יכול להשתלב מעולה בליגה דינמית כמו הפרמייר ליג.

ChelseaPensioner אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

דיברתי על המנטליות שלו.
    זה מתחיל להראות שWORLD CLASS TEENAGER עלה לרמות שלא רחוקות מהרמה של פוגבה.
    כנראה גם אחת הסיבות לירידה ביכולת שלו העונה ואפילו לזה שבנבחרת אנדר 21(שהושפלה) הוא לא באנקר בהרכב.
    ברור שהוא לא בדיוק שחקן בסגנון של פוגבה אבל אצלינו הוא מן הסתם ישחק בדיוק בתפקיד של פוגבה.

לא חושב שהוא בשל לרמות האלה, לא חושב שהוא כרגע בכלל שדרוג על פוגבה.
    גם הוא בכלל לא רוצה לעזוב את זה צרפת. הוא רוצה פסז', פסז' רוצים אותו. פסז' בדיוק סגרו את האקימי ולפני שבוע גם חוזה יקר לדונארומה.
    אני לא אתפלא אם הם עושים את כל הטריקים(כולל סגירה עם השחקן) כדי לקחת אותו בחינם בקיץ הבא. אגב, אני מסוגל לראות פה מקרה רנאטו סאנצ'ז 2.0.
    כלומר שחקן שעשה את הקפיצה למים העמוקים מוקדם מדי. רנאטו באמת שיקם את עצמו אחרי 5 שנים בזכות אופי טוב, הורדת אגו והרבה עבודה קשה במקום הנכון ובלי לחץ.

12. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תשחקו 4-4-2 יהלום כמו ששיחקתם לא מעט העונה, למה שלא ישחק בתור קשר 50-50 על חשבון פרד/מקטומיניי?

מסכים שעדיף לחפש מישהו אחר אם רוצים קשר אחורי קלאסי לצד פוגבה וברונו בשלישיית קישור בלבד.

13. k_700 Member

לא שיחקנו הרבה ביהלום.
    עם סאנצ׳ו בסגל אתה בכלל לא תשחק יהלום כי זה עוד קיצוני טבעי שישחק בהרכב.

אם אתה כביכול מביא אותו זה על חשבון הקשר שליד הקשר האחורי כלומר פוגבה.
    לא חושב שהוא טוב מפוגבה, לא חושב שהוא בכלל מוכן ללבלים הגבוהים של הפריימרליג ולא חושב שזה יותר מספין.

14. Bruno Fernandes Member

כרגע לא בטוח שהוא יכול להיות שדרוג על פני פרד. אתה לא יכול להביא ילד בן 18 ,לזרוק אותו בהרכב בדאבל פיבוט בשיטה של המורה לספורט. ולצפות ממנו לדרוס את כל הקשרים האחרים בליגה ,כשהוא משחק בקצב מאוד נמוך יחסית בצרפת,גם פיזית הוא לא נראה משהו. ואתה חייב את זה מקשר 5050, ממה שאני ראיתי ממנו בראן העונה (משחקים באופן אקראי) הוא לא היה הכי מרשים.( יותר התלהבתי מדוקו. וכמובן מטרופה הזה שהוא מגן מפלצתי ). כמו כן קאמבינגה לא עילוי ברמה של ססק בזמנו שיכול להוביל קבוצת טופ ,מבחינה טכנית של טיפול בכדור ומסירות מפתח יש לו עוד הרבה עבודה . הוא נעלם לפרקים גדולים מידי במהלך המשחק. וכמו שאמר קיי- מדובר בסיבוב שהסוכנים שלו עושים עלינו על מנת לסחוט הצעה מpsg.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דיווחים שהוא קושר אלינו גם וראן דורשת 60 מיליון.

מצב נושא:
הנושא נעול.