מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

לא כזה פשוט.
    רוצים מיליארד יורו על ה69 אחוז שלהם.
    הם גם רוצים למכור את הריטאייל קומפאני שלהם בסין ב2.5 מליארד דולר עד לסוף השנה..
    בהצלחה להם.

בינתיים הם מקפיאים את ההשקעות שלהם בכל הקבוצות ספורט שלהם וכמו שציינו היום יש כנראה סעיף שמחייב אותם לעמוד בתשלומים על לוקאקו עד ה31.3 אחרת אינטר בבעיה.

2. alexshw Member

אינטר שם ענק. מועדון עם פוטנציאל רב. מועדון פופולרי ברמה עולמית.
    יהיו קונים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. avdz7 Member

יונייטד הנוכחית לא פחות אימפוטנטית מיונייטד של ואן חאל/מוריניו.
    הקבוצה פשוט אובדת עצות בשליש האחרון של המגרש. אפס רעיונות, אפס יצירתיות.

הזוי שלפני המחזור הזה היינו הקבוצה המצטיינת בכיבושים. ממש תעודת עניות לליגה.

מה הפתרון של הנורבגי? בואו נביא כמה כוכבים, נזרוק אותם למגרש והם כבר יסתדרו בעצמם.
    מאסתי בלדון עליו, אני רק מחכה בשקט ליום שאחריו וגם שם אני חושש שנביא עוד איזה חסר מושג.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרסיאל לגמרי הלך לאיבוד. גרינווד נתקע. ראשפורד נותן מספרים אבל נשאר חסר עקביות בטירוף.

ספרו לי עוד על סולשיאר שילמד את החלוצים איך לשחק.

ofirmala, one united ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

מאמן שחי על יכולת אישית בהגדרה לא יקדם מקצועית שחקן. הוא יצפה ממנו לנצח משחק בפעולות אישיות.
    לגבי מרסיאל ורשפורד הרמתי ידיים. לא מאמין שהם יובילו את המועדון למשהו מעניין כחלוצים מובילים.
    הם גם רגילים למציאות של מאמנים לא רלוונטיים באמת לכדורגל המודרני. בעיקר מאמנים שבונים על יכולת אישית (מלבד ואן חאל שהייתה לו שיטה, פשוט אולטרה מיושנת ולא יעילה).
    אני לא בטוח שהם מסוגלים להסתדר עם מאמן שיטתי שידרוש לחץ סיסטמתי ועבודה על כל המגרש. ידרוש תנועה קבוצתית, קרי הבנה בכדורגל. הם גם שני חלוצים דומים בתכונות ואין סיבה באמת להחזיק את שניהם ביחד בסגל, לאור השכר.
    לכן אני משוכנע שסולשאר לא באמת ישאיר משהו למאמן הבא ושוב ידרש שינוי גדול ויקר בסגל.
    זה תמיד יהיה ככה כל עוד לא תהיה ראיית כדורגל במועדון ולא תהיה הבנה איזה כדורגל רוצים.

one united אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה רק מבליט עד כמה ברונו ענק.
    הוא לוקח קבוצה ששיטת המשחק שלה זה קחו כדור ושחקו, כאילו אנחנו בליגה הישראלית עם אלישע לוי כמאמן שלנו, והפך אותה לקבוצה השנייה בטיבה בליגה.
    קצת מצחיק אותי שבאים אליו בטענות כשרואים במשחק כמו אתמול נניח שיש שחקן שנצמד אליו 90 דקות כשברגע שהוא מקבל כדור מתנפל עליו עוד שחקן כי הם יודעים שגם אם פרד/מאטיץ'/מאקטומני יהיו לבד עם הכדור או שייקח להם שעה להשתלט עליו ולהחליט מה הם רוצים לעשות (מאטיץ') או שהם יקבלו את ההחלטה הלא נכונה וגם אם יקבלו את ההחלטה הנכונה רמת הביצוע במסירה תהיה ברמה הכי נמוכה (פרד/מקטומני).
    הוא מייצר מצבים נטו על הגאונות שלו ועל היכולת האישית שלו בלי שום תכנית משחק שתעזור לו או לאחרים.
    מהצד השני זה מבליט עד כמה הכישלון של דוני היה ידוע ועד כמה הרכישה שלו הייתה מיותרת. כי הוא בניגוד לאחרים חייב בקבוצה שמשחקת כמו קבוצה ולא קבוצה שבנויה נטו על הברקות אישיות ביכולת אישית של הבודדים בה.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קשקוש. אנחנו לא הקבוצה השנייה בטיבה בליגה, גם לא השלישית ולא הרביעית. יש סיבה אחת שאנחנו במקום השני ואלה השופטים (#מכור). לדייגו ארמנדו פרננדש היו העונה יותר משחקים שבהם לא עשה כלום מאשר משחקים טובים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד בהחלט הקבוצה השנייה הטיבה בליגה. לומר שזה מקום שני מרשים? בהחלט לא. עם כל הכבוד, אנחנו מקדימים בנקודה את לסטר סיטי, זו שמוכרת לנו שחקן ב-80 מיליון פאונד. אנחנו מקדימים את צ'לסי, שרואה בעונה הזו קטסטרופה והחליפה בגלל זה מאמן, ומקדימים את ליברפול, שרואה בעונה הזו קטסטרופה.

וזו גם כמובן לא מקפצה לשום דבר.

לגבי ראשפורד ומרסיאל, אין לי ספק לגבי הפוטנציאל שהיה טמון בהם. אבל יש גבול כמה שנים אפשר לחרב את זה עם מאמנים גרועים ולחשוב שאפשר עוד יהיה לתקן. הם איבדו המון בדרך.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

פוטנציאל גדול מאוד לפיתוח כן, אבל במערכת מקצועית טובה.
    לא רואה במה שניהם גלובלית עדיפים על גרסת 2015/16 שלהם. צברו יותר ניסיון אולי, אבל לא עשו צעדים אמיתיים לעבר השורה הראשונה בתפקידם.
    ושוב הם לא משלימים אחד את השני בכלל.

11. avdz7 Member

הם לא באמת התקדמו כי הם נשארו במנצ'סטר יונייטד.
    גרינווד גם בדרך לשם, אגב.

12. one united Member

אמיר,
    1) אנחנו ממש לא הקבוצה השנייה בטיבה בליגה, אני מהמר כאן שצ'לסי וגם ליברפול יסיימו לפנינו, אנחנו נלחם ע טוטנהאם ולסטר על מקום 4.
    2) בראשפורד אולי יש פוטנציאל מסויים אבל אף אחד לא מלמד אותו כלום, לא דורשים ממנו כלום אז הוא לא באמת מתקדם........ומבליח לעיתים עם יכולת אישית....................מרסיאל לא מוכשר ולא נעליים, לא יכול לראות אותו על המגרש, וזה לא קשור בכלל במי יאמן אותו..

13. alexshw Member

זה יקרה גם לברונו אם לא יהיה שינוי ניהולי במועדון. בעצם לכל שחקן. הטענה הגדולה למרסיאל כמו גם לדה חאה, שהם העדיפו את הכסף הנוח על פני המשחק עצמו ובכך בגדו בעצם בכדורגל.

14. one united Member

אלכס, בשורה התחתונה שניהם לא מספיק טובים לקבוצת צמרת אמיתית, ראשפורד לא יכול להיות השחקן הבכיר בשליישיה קידמית, הוא צריך להיות השלישי בטיבו, וכרגע מצפים ממנו הרבה מעבר ליכולתו..........מרסיאל לא צריך להיות חלק מהקבוצה

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה מה טוב יותר בצ'לסי או בליברפול מאיתנו העונה. גם אצל טוכל אני לא רואה כרגע דברים גדולים מצ'לסי. אם יונייטד תמשיך כך בהחלט יכול להיות ששתיהן יעקפו אותה, אבל שתיהן - בטח ליברפול עם האין הגנה שלה - מאוד מעורערות, בדיוק כמונו.

בסך הכל הצמרת האנגלית זה סיטי גדולה אחת וחבורה של קבוצות לא מרשימות (כמובן שלסטר או ווסטהאם מרשימות ביחס למה שמצפים מהן). מה זה משנה מי מהן שנייה ומי חמישית. עניין של מזל.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.