מכבי נתניה 2021/22: בני לם החליף את אטפלד, מנסים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏31/7/21.

1. HHFC1924 Member

אני רוצה להגיד משהו לאוהדי נתניה
    בתחילת 2020 כשלושה אוהדי הפועל חיפה שהם אנשי עסקים, צחי נקש (כיום הספונסר), ניסים ביליה ואמיר הברפלד, רצו לנהל מו"מ עם יואב כץ וכשנשאלו בתקשורת מי המודל לחיקוי שלהם התשובה שלהם הייתה חד וחלק לא אחרת מאשר: אייל סגל.
    לכם אוהדי נתניה יש נכס ועליכם לשמוח שסגל זה הבעלים שלכם גם אם יש לכם תקופות לא הכי מושלמות. היום גם יש לכם מפגש ידידות עם דורטמונד (שלדעתי טעות לעשות בבלומפילד ולא בנתניה) וזה רק בזכות הנכס החשוב שזכיתם בו. תאמינו לי שאם תרצו לחזור להיות קבוצה שלוקחת תארים אתם חייבים שאייל סגל ישאר אצלכם לשנים רבות

2. abcd Member

גולים הורסי בריאות:
    אביבי זוהר (נתניה - בש, 98/99)
    אמבמבה (נתניה - סכנין, 12/13)
    דור ג׳אן (נתניה - בני יהודה, 18/19)
    ליעד רמות (הפועל ת״א - בש, 21/22)

Too old for this shit

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/22
    הרצליה אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

נרוץ נרדוף נשיגה, הלאה לקונפרס ליגה

matanbl22 אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

נרוץ נרדוף נשיגה, כבר מודחים לריגה.

לירן ו-matanbl22 אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

עוד לא גמור

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. Melikson24 Member

רוטמן סגר בנתניה. הוא היה מועמד גם לבאר שבע למקרה שחטואל לא ממשיך אבל נראה שזה כבר לא על הפרק.
    ממה שהתרשמתי יש שם לא מעט כישרון אבל אופי רך וחלש. לא סתם הוא תמיד מראה מה יש לו ברגליים רק בגארבץ'. אם בני לם יצליח "לשחרר" אותו אז נתניה ירוויחו אחלה שחקן.

מישהו מאוהדי נתניה כאן יודע לעדכן אותנו מה הולך עם הזרים שלהם לעונה הבאה?

7. עידן444 Member

בני לם מחזיק מכולם.
    גם מבוריס אינו(מומשה עליו האופציה) וגם מאיגור זלאטנוביץ׳ שמתאים לו כמו כפפה לשיטת הלחץ(״חלוץ שלוחץ ברמה אירופית״)- זרים שאפשר להגיד בעדינות שאין עליהם קונצנזוס ויש אוהדים שהיו שמחים לראות אותם מוחלפים.
    שאחוביץ׳ רוצה לחזור לפרטיזן בלגרד וממה שאני מבין הם מעוניינים בו- מניח שזה יסגר במומ בין המועדונים.
    עם פארפה הסיפור מורכב.
    טוואמסי וגלאבוב שנחשבים לבינגו של ינואר מיועדים להמשיך כמובן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. עידן444 Member

ניב גולדשטיין סיים את תפקידו במכבי נתניה.
    אני לא לגמרי מבין מה הוביל לפרידה.
    אם זה היה קורה לפני 8-9 חודשים הייתי מבין לגמרי.
    נכון לכרגע זה פחות מובן לי אבל יתכן וסגל חושב שצריך רענון בעמדה הזו או שיש כאן איזו מחלוקת כספית.

לפני 8-9 חודשים גודלשטיין לקח 2 החלטות שאם לא ההתערבות של אייל סגל היו מרסקות את המועדון:
    1. שינוי סמל המועדון באופן משמעותי- מה שהתקבל מאוד רע על ידי האוהדים.
    2. ההתעקשות שלו על ריימונד אטפלד.

מאז עברו הרבה מים בנהר והמועדון חזר לדרך הנכונה, ובסך הכל אם לוקחים את כל 6 השנים של גולדשטיין במועדון- בהחלט מדובר במנכ"ל מאוד שאפתן, מאוד שקדן, מאוד מוערך ומאוד דומיננטי- שסגל עצמו מאוד מעריך ומפרגן לו בכל הזדמנות- ולכן זה החלטה חצי מפתיעה.

9. Melikson24 Member

מה פשר ההחתמה של גיל יצחק?
    הוא אומנם הוכיח את עצמו כסקורר בליגה לאומית אבל בו זמנית הראה לאורך הקריירה שיש לו אופי מסריח ושהוא לא מסוגל לתרום לקבוצה אלא אם כן הוא באנקר בהרכב.
    גם מקצועית, שחקן כבד שלא עושה תנועה מחוץ ל-16 ועם גינונים של רונאלדו.

מניח שהוא בא על חשבון יניב מזרחי? טעות בעיניי.

10. Raulito Madridista

https://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/3/size475x318/302163.Xxx

אין עדיין הודעה רשמית אבל זה די צפוי שזה יקרה ולפי 'ידיעות אחרונות': חן עזרא פרש מכדורגל - הפציעה הקשה שספג והעובדה שמדובר בשיקום של כשנה - הכריעה. מקורביו של הקשר בן ה-33 אמרו שהתאכזבו שלא קיבל הצעה להמשיך במועדון בתפקיד מקצועי. עזרא שהגיע למכבי נתניה ב-2007 שיחק במשך שתי קדנציות במועדון ובסה"כ ארבע וחצי שנים.

כמה דברים שלי על חן:

- אם בחורף 2011 הפועל תל אביב מחתימה אותו, כפי שהיה צריך להיות, ולא את אלרואי כהן הלא-שחקן - היינו לוקחים אליפות. כמה רציתי שהוא יגיע. זה קרה סוף סוף בקיץ 2016 אבל זה כבר היה...והוא נפצע...
    - אני זוכר ש'התאהבתי' בו, ואני זוכר שהוא פירק את בית"ר ירושלים בשאריות של הגלאקטיקוס שלה, מכבי נתניה ניצחה באותו משחק 0:3 והוא עשה ככל העולה על רוחו. שחקן ליגה שהיה שווה לראות משחק שלם של קבוצה שאתה לא אוהד גם אם היריבה היא הפועל עכו, רק חיכית שהכדור יגיע אליו.
    - בגדול הוא לא איזה יוסי בניון כמובן או מנור סולומון אבל עצם זה שהכל בשושו והרוב היו אומרים שהוא 'לא שווה דיון נפרד' באייסוקר - מסביר הכל. שחקן שאהב את הקצת והכדור אהב אותו - אבל קצת יותר מדי ואולי לא היה מגוון מספיק.
    - מה שכן, חשוב לי להגיד שהוא שיחק במכבי חיפה בשנים מחורבנות והיה נקודת האור וסיפק שם אחלה מספרים. לגבי סוף הדרך במכבי נתניה - דווקא התרשמתי אשתקד כמחליף פה ושם ושחקן שעולה לרבע שעה שהוא יכול לתרום.

11. Telkiyski Member

מה הייתה התקרה שלו?
    הגיע אליה או נעצר בגובה של המאוורר תקרה?

12. alexshw Member

חלק מזה שהיו שנים מחורבנות זה שבנו על עזרא כשחקן מוביל. ואן טריק פוני גדול. חסר טיפת שכל, גם מחוץ למגרש. הוא נטש מכבי חיפה, אומנם חלה ומבולגנת, לטובת הפסלים של כבירי.

13. Raulito Madridista

לא ממש הבנתי. הוא היה יכול להיות שחקן ליגה יותר דומיננטי אבל ביזבז הרבה זמן, גם בהפועל באר שבע, גם במעבר בחו"ל. הוא הגיע אלינו וסבל מפציעה בכתף אם אינני טועה ושיחק מעט, בינואר הוא עזב כי הוא היה מהנכסים הבודדים שאפשר למכור וגם שחקן רכש שפחות מחובר לקבוצה, והיה קשה לשחק בכאוס הכלכלי. היה יכול לתרום לנו יותר, יש לו 13 הופעות ליגה בלבד. ואת אלרואי כהן אתה זוכר מצוין, זה לא ברור את מי היה עדיף לרכוש באותה נקודת זמן? אני מדבר על חן עזרא הצעיר יותר ב-2011 ולא על השחקן מודל 2016/17, שאגב שיחק פה ושם בצד ימין ושם זה מיותר..

הוא רצה להיות שחקן מוביל ובהפועל תל אביב היה אמור להיות כזה. לא כזה נורא, חד משמעית. למכבי חיפה ההיא היו הרבה מאוד סיבות לכישלונות. אגב, בדקתי, מכבי חיפה ב-2017 הייתה פח אשפה, קבוצה של מיליון חלוצים ובסוף מקום שישי.

14. hbs7 Member

שחוביץ' נמכר לפרטיזן בלגרד?
    אם כן, מה הסכום?

15. abcd Member

נמכר.
    בקשר לסכומים, לא היה פרסום רשמי (כמו תמיד לדעתי). הדיווחים מדברים על 300-500 אלף יורו.