מכבי נתניה 2021/22: בני לם החליף את אטפלד, מנסים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏31/7/21.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה כאן דיון לגיטימי.
    הדיון מוצה.
    אתה מוזמן לקחת את הדיון לכיוון אחר למשל לשותפות החדשה שלכם עם טוברוק שאמורה לתת לכם זכות ראשונים על שחקנים שלהם, השאלה האם טוברוק של היום מפתחת שחקנים באיכות ובכמות של פעם.

2. עידן444 Member

רק תגיד לו שאין לי פייסבוק ואין לי מושג מה יש בלינקים שהוא דואג לשלוח... חחח

Sent from my iPhone using Tapatalk

קשר ימני ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש פה 2 משתמשים שאיבדו את זה מכל כיוון, אחד אוהד מכבי נתניה ואחד אוהד הפועל באר שבע. למה המנהלים לא עצרו את זה זו שאלה טובה כי זה לא המיקום לדיון המגוחך הזה.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

אני מאוד מעריך את משה.
    כבר אמרתי לא פעם שהוא תותח בעיני.

זה גם בסדר שבן אדם משנה את דעתו ואת תפיסת המציאות שלו.
    ירדתי על @סמואל אטו כששינה את השקפת עולמו בעניין הזרים אבל אני מאמין לו שזו תוצאה של התבגרות שהובילה לראייה אחרת של המציאות.

במקרה של משה בהחלט יש תחושה של אובדן זהות.
    כמו אנשים פשוטים שפתאום התעשרו וזה שינה אותם מקצה לקצה.

אני והוא די דומים באופי שלנו כאוהדי כדורגל ובגאווה שלנו במועדון שלנו.

אני היום כבר כמעט לא רואה כדורגל. מוצא עצמי נהנה הרבה יותר מסדרה טובה מאשר מליגת האלופות. מכבי נתניה וארסנל(בסדר הזה)- זה מה שמעניין אותי נכון להיום כאוהד כדורגל כי אני מעורב רגשית.

מי ינצח- הכסף של אלונה, של שחר או של גולדהאר- זה מה שזה היום. זו התחרות. פחות מעניין אותי. פחות עושה לי את זה.
    כנ"ל בליגה האנגלית ובליגת האלופות. אני לא אוהד של ליברפול אבל ליברפול זה מועדון מרגש בעיני שנותן פייט בזכות העוצמה שלו, המסורת שלו, התשוקה של הקהל שלו- וכולי תקווה שזה גם מה שיוביל את מכבי נתניה לאיפה שהיא צריכה להיות. אם יעשה את זה עבורנו הדוד סם(או ארקדי, או רומן או עבדאללה) אני לא אבכה- אבל להגיד שזה החלום שלי או ירגש אותי באותה מידה לראות 20 שחקנים ששלשום היו במכבי חיפה, מכבי ת"א, שטרום גראץ, נירנברג, רודה, ומץ- שפתאום התקבצו פה רק כי שילמו להם הרבה כסף- לא ממש.

הרבה יותר מרגש אותי אם נצליח לגייס תקציב שיוכל לשמור את הסגל הנוכחי כמה שנים קדימה ועם שדרוגים קלים כל שנה אין לי ספק שהוא עצמו יהווה בסיס לתארים- זה החלום האמיתי שלי.

לראות אליפות כמו של בית"ר ירושלים ב 93, ולא כמו בית"ר של גאידמק.
    לראות אליפות כמו של תינוקות קשטן בהפועל ת"א ולא כמו ב"ש עם קשר באר שבעי מינורי שביציעים חצי מהקהל כמה שנים קודם חגג אליפויות של בית"ר ומכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/22
    קשר ימני אוהב/ת את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיון שהתחיל מקצועית גלש לפסים אישיים וזה לא מקובל.

תחזרו בבקשה לדבר על מכבי נתניה כאן בלבד בשיח מקצועי ומכבד. כל הודעה אחרת תמחק.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההודעות "המקצועיות" פה של אותו כותב נשארו, התגובות אליו נמחקו.
    באמת עצוב שזאת הרמה פה כיום, אם אני נכנס היום בפעם הראשונה ואני צריך להגיב להודעה של "חחח אתם 6-9 נקודות בטוחות, אני בדילמה אם אני רוצה שתרדו ליגה או לא" אז וואלה זה לא מתאים לי, עדיף כבר לריב עם הילד של השכן על כדורגל.
    כמו שיעקב כתב, היה כאן דיון מקצועי לרוב על מכבי נתניה שמשתמש אחד בעיקר החליט לחרב כדי לספק את חסך הילדות שלו או איזשהו יצר מביך אחר. ממה שאני יודע כותב אחד ותיק החליט כבר לא לכתוב פה יותר, גם יעקב לפי מה שהוא כתב ואני גם אצטרף אליהם.

היה נחמד רוב הזמן, שיהיה בהצלחה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי התגובה האחרונה שלך שהייתה אישית בזמן שאני לא דיברתי עליך באופן אישי אתה בכלל מעז לבקר כאן מישהו? דוגמא מצוינת לגמל לא רואה את הדבשת שלו.

אני ועידן מכבדים אחד את השני, עוקצים אחד את השני, הכל ברוח טוב (הוא מהכותבים שאני הכי אוהב לקרוא. גם יעקב).
    זה שהיו כאן משתמשים שהחליטו לקחת את זה לכיוונים אחרים זה כבר עניין שלהם.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחקתי את ההודעות האישיות בעמוד הזה. לא ראיתי סיבה ללכת אחורה ולמחוק הכל. סומך עליכם שאתם מספיק בוגרים לפתוח דף חלק כאן.

9. עידן444 Member

שלושה שחקנים בהרכב של נבחרת צעירה די מוצלחת שהלואי ותגיע ליורו.
    אין אף קבוצה עם יותר מאחד(חוץ מאשדוד שיש לה שניים ומכבי ת"א אם נחשיב לה את עידו שחר שמושאל... יודעים מה? ניתן למכבי פ"ת את הקרדיט על עבדה- אז גם שניים).
    שלושתם הגיעו למכבי נתניה למחלקת הנוער כי מכבי נתניה הוא מקום טוב לגדול בו.
    כן ילכו הרבה בעקבותם והלואי שנתחיל להצמיח גם שחקנים מוצלחים יותר לחלק הקדמי כי אנחנו מכבי נתניה. לא הפועל יהוד.

בהצלחה לעדן קארצב, עמרי גאנדלמן וכארם ג'אבר.
    וכמובן שגם ליובל שדה שאני בטוח שיעלה מהספסל(לא שחקן בית אבל אם ישאר כאן עוד כמה שנים זה הכי קרוב לשחקן בית שיכול להיות).

לירן אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

תגידו יש מצב שלגנדלמן יש אבא או אמא מאד דומיננטים? אני מסתכל על הויקיפדיה שלו והוא היה באותה כמות של מועדוני נוער כמו מאור בוזגלו, רק שאצל בוזגלו זה היה מועדוני נוער של הביוקר :)

@yakov_y אגב לפי מה שאני קורא אבא של גנדלמן שיחק במכבי חיפה המיתולוגית של פיני גרשון. החליף מסירות עם עדי גורדון ותומר שטינהאור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/22
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לו גנים של כדורסלן זה ברור , הבחור נראה מרשים.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

12. Raulito Madridista

בספורט5 פורסם שחן עזרא סובל מפציעה לא פשוטה וצפוי לפרוש מכדורגל בתום העונה, ככה זה בגיל 33. בדקתי את המספרים שלו בעונה שעברה וחשבתי שהתרומה שלו הייתה פחותה יותר (חמישה שערים ושבעה בישולים) אבל נראה שהשנה דווקא בני לם מצא לו מקום לא רע - שחקן שעולה מהספסל, דוחף קדימה ומשחק הרבה יותר קבוצתי.

לדעתי הוא אולי היה שחקן של וואן טריק פוני עם הכדרור משמאל והבעיטה בימין, אבל הוא היה כל כך מהיר וזריז והיה יכול להוציא מעצמו יותר. הגיע למכבי חיפה בעונות החרבנא שלה ורשם שם עונה אחת גדולה. אני זוכר משחק שלו מפרק את בית"ר במדי מכבי נתניה, באמת עושה להם קרקס ב-0:3 (אני לא זוכר אם זה ב-2010/11 או בעונה אחרת), היה נראה בלתי ניתן לעצירה. קבלת החלטות לא טובה גם על הדשא וגם בקריירה :) אם הוא היה מגיע להפועל תל אביב בחורף 2010 ולא אלרואי כהן הכושל אז היינו זוכים באליפות, חד משמעית.

13. עידן444 Member

ממש מבאס.
    מאוד עצוב לי גם עליו וגם עלינו.
    כי בני לם באמת הפך אותו ל״שלום תקווה״ שהיה בפועל ת״א. כל משחק עולה מהספסל כשההתקפה לא כל כל מסתדרת ועושה פעולות שמובילות לשערים.

14. yedidel Member

יש משחק ראווה מול דורטמונד ימים ספורים לפני המשחק האחרון שיכול להיות מכריע על הכרטיס של נתניה באירופה? הבנתי נכון?

italiano אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

לא להיט אבל בואו לא נעשה אובר דרמה. זה משחק ראווה. מניח שישתתפו בו כל שחקני הסגל.
    לא משהו שאמור לייצר איזה עומס או לגרום לפציעות.