מכבי חיפה 2020/21 - אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

קשה לי הלאמין שעסקת דין דוד היא "עקיצה". יותר פישית.

2. alexshw Member

כסף לא יוצא מהכיס שלי. מעניין אותי איך כל הקבוצה תראה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. Telkiyski Member

סבבה אבל זרקת פה יותר ממליון יורו על בחור בן 25 שבעונת שיא נתן 8 או 9 שערים בבורסה ליג.
    זה כסף שלא יהיה לדברים אחרים.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, כל עוד קיבל אצלנו חצי מיליון דולר/יורו שכר.
    ברגע שהתחילה הקורונה וביקשו ממנו לקצץ היה מספר הכל לבתיה בידיעה שהיא מדליפה הכל לתקשורת ואמר (כנציג השחקנים) לאלונה שאם יש כוונה לקצץ לו הוא מסרב כי יכול בכל רגע לעזוב לחיפה/מכבי..
    ההנהלה אפילו עשו בדיקה כדי לראות האם הוא המדליף (דרך בתיה) ואחרי שהבדיקה הצליחה אלונה החליטה שהוא יותר לא ישחק אצלנו גם במחיר של השתתפות בשכר.

מקצועית אגב תמיד החזקתי ממנו חלוץ ליגה טוב ותמיד הגנתי עליו, בערך כמו שחלק מאוהדי חיפה הגנו על רוקאביצה (על שניהם היו טענות שהם כמו דג מחוץ למים כשהם מחוץ לרחבה ושלמרות שיש להם מספרים הם גם מחמיצים המון), אבל בשנה האחרונה אצלנו הוא היה בירידה גדולה מקצועית ולפי המספרים בקפריסין נראה שגם שם.

5. South Boy Member

גם אני מת שניקח דאבל בעונה הבאה אבל לי אין בעיה להפריד בין חלומות למציאות. תנסה את זה.
    גם אלי אוחנה היה אחד החלוצים הכי טובים שהיו פה בליגה, אז הוא יכול לשים היום 20 גולים בעונה? עוד תסמין קלאסי של אוהדי הפועל באר שבע. לא מסוגלים להפריד בין עבר להווה.

6. Telkiyski Member

גם בעונה האחרונה שלו בבאר שבע (19/20) בן שהר נתן דו ספרתי.
    מעבר לעונה הכושלת מאוד שלו באפואל אין אינדיקציה ממשית להנחה שהוא כבר חלוץ בסדר גודל של שחר הירש או רז שטיין בליגת הבורסה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להגיד לזכותו של דין דוד שהוא גם מסוגל לייצר לאחרים וגם לא מעט פעמים משחק כקיצוני באגף שמאל.(לפני שנתיים למשל שיחק בעיקר בכנף שמאל).
    אני חושב שדין דוד הוא ישראלי טוב במצב השוק הנוכחי, וכשהיו שמועות שיגיע אלינו תמורת ספורי + קבהא + קצת כסף חשבתי שמדובר בהחתמה טובה (למרות שכל עיסקה שבה ספורי עוזב אותנו היא עיסקה טובה מבחינתי, גם אם לא מקבלים כלום, גם אם צריכים לשלם לקבוצה השנייה שתקח את ספורי).
    אבל 1.1 מיליון יורו (לשני השחקנים הצעירים קשה לי להתייחס כי אני לא מכיר, השאלה אם מדובר בשחקנים שראו להם עתיד בחיפה או כאלה כמו דן ביטון אצלנו שבנו עליו שעבר לאשדוד בזמנו בעיסקת מיכאל אוחנה אבל הסכימו לוותר כדי להביא במקומו שחקן עם רף גבוה יותר שהאמינו שיתרום יותר) הוא לדעתי סכום גבוה במסגרת תקציב הרכש של חיפה, ואני אישית הייתי מנסה להביא בסכום הזה חלוץ זר שם השוק הרבה פחות מוגבל (גם בישראלים אגב, 1.1 מיליון יורו מביא לך את צ'יבוטה שהוא לדעתי טוב מדין דוד).

8. South Boy Member

יש אינדיקציה, כי מי שראה אותו דקה אחרי דקה בעונה שהוא נתן דו ספרתי יודע שהיכולת שלו הייתה מבישה ושהשערים שלו ללא יוצא מן הכלל הם פנדלים ודחיקות שבאות אחרי החמצה אחת לפחות של שער בטוח, וכמו שאני תמיד אומר בהקשר שלו המספרים לא מספרים כמה הוא תוקע ואף מחבל במשחק השוטף של הקבוצה.
    העונה הכושלת שלו מאוד באפואל לא באה משום מקום, היא המשך ישיר של היכולת שלו בבאר שבע בשתיים וחצי העונות האחרונות שלו בבאר שבע, פשוט שם אין מי שילטף אותו בתקשורת וייתן לו לבעוט פנדלים כדי שיוכל לומר "הנה תראו יש לו מספרים".
    שים את בן שהר בקבוצות נכות כמו ששחר הירש ורז שטיין שיחקו בהן ומה אתה חושב שיקרה? במיוחד כשמדובר בחלוץ מוגבל כמו בן שהר לשחקנים שסביבו יש משמעות עצומה ולא סתם בשנים הכי יפות שלנו הוא "חורר רשתות" וכשירדנו מנכסינו האמיתיים הוא נראה כמו שחקן עבר.

9. Telkiyski Member

לא יודע לגבי פנדלים.
    "דחיקות" זה חלק ניכר מהעבודה של חלוץ. לא כל גול של חלוץ צריך לבוא מאיזה סיבוב מטורף או עליה מדהימה לאיזו הגבהה מהצד.
    צריך לדעת להיות במקום הנכון בזמן הנכון בשביל אותן דחיקות.

גם אצילי נתן חצי עונה כושלת מאוד באפואל והנה בבורסה ליג הוא שוב עושה משקפיים.

הייתי מחכה עד איזה נובמבר כדי להכריז ששהר כזה גרוע.

10. Telkiyski Member

עזוב נו.
    שמו 1.1 מיליון יורו על דין דוד. אין באמת צורך להסביר למה זה דפוק.
    ךא מאמין שיש פה "עקיצה" של דז'קי. אם אני צריך לנחש אז יש פה משהו מסריח שלא פורסם. אולי סטייל "אלונה"-חוגג או "אלונה"-"ג'קי".

גם פעם הפועל (טביב) כביכול שמה 1.5 מיליון יורו על דמארי.
    באותו רגע זה היה נראה הזוי ובצדק.
    מישהו חושב היום שהעסקה הזו של טביב-לוזון הייתה תמימה?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה האחרונה שלנו אצלנו כבר היה בירידה גדולה.
    מתוך 12 שערי ליגה, רק 8 היו שערי שדה.
    היו גם הרבה נתונים על אותה עונה, על אחוז ניצול המצבים שלו שהיה רע מאוד (ובהתאם כמות הבישולים שנמנעו מזוסואה בעקבות זאת).
    הנה נתון שעלה לי עכשיו בחיפוש -
    "ומה עם ליגת העל שלנו? המוביל ב-xG הוא בן שהר שהגיע ל-11.29 שערים צפויים (וכבש 10 - מתחת למצופה)."
    ובהמשך להודעה הקודמת שלי:
    "אגב, מאוויס צ'יבוטה - שחתם בבלודוגורץ רזגארד הבולגרית - כבש העונה 10 שערים מ-xG של 6.9 שערים".

נ.ב
    עובדתית, שהר מאז מחלת הנשיקה הוא לא אותו שחקן.
    כשהגיע אלינו היה מסוגל אפילו לשחק כקשר אגף (אפילו סחט שני פנדלים כשחקן אגף במשחק בטרנר מול שריף), היום מדובר בשחקן שיכול לשחק רק ברחבה ולא מסוגל לתרום כלום מעבר לסיומת (שגם היא לא יציבה, הוא שחקן של תקופות, וכוללת המון החמצות).
    היתרון של שהר (בהשוואה נניח לוארן שגם הוא רק שחקן של רחבה וסיומת) היא שהתנועה של שהר בתוך הרחבה גם היום היא מצוינת, כמו רוקאביצה אגב, יש לו את חוש המיקום ברחבה והיכולת לזהות חללים ולדעת איפה להתמקם ולאיפה לנוע ולכן הוא גם מגיע להמון מצבים (מה שהר מודל 2021 יעשה איתם זה כבר סיפור אחר).

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודות הזכות שאנשים כאן נותנים לדוד עם איזו פיקציה שהוא ורסטילי שיכול לשחק באגף, זה בלוף אחד גדול.
    בהינתן העובדה שדוניו ושהר 5 רמות מעליו, הוא בוודאות יקבל דקות באגף כחילוף ראשון שני, אבל זה לא יהפוך אותו לשחקן קו. אין לו יכולת לייצר מצבים רחוק מהשער, אין לו יכולת בעיטה או מסירה יוצאת דופן ממרחקים ובטח ובטח שאין לו את הטכניקה שיש לשחקני הקו של חיפה.

הוא חלוץ בינוני וחסר ורסטיליות. אפילו שלומי אזולאי החלוץ שהוא חלוץ מוגבל מאוד, יש לו אינטלגנציית משחק והוא יודע לשמש פיבוט, לשחק עם הגב ולהוריד כדורים טובים למצטרפים (ע״ע אלטמן בגמר).

13. DRORIKO Member

למכור את אלון מזרחי למכבי ולהביא את קרדש ועופר שטרית.

14. alexshw Member

עופר שטרית היה הצלחה במכבי חיפה. קרדאש לא קיבל מספיק זמן.

15. DRORIKO Member

שטרית היה חלוץ טוב, אבל המכירה/השאלה/ווטהבר של האווירון היתה מחדל. שטרית היה צריך להיות אם כבר המחליף, כמו שי הולצמן. הוא לא היה באותו לבל של האווירון. רק דמיין לעצמך קבוצה עם ברקוביץ', רביבו והאווירון ביחד.

מצב נושא:
הנושא נעול.