מכבי חיפה - עונת 2023/24. אפטר פארטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/7/23.

1. alexshw Member

לא יודע איך זה קשור, אם הוא נפצע באימון. בכללי במצב שנוצר, אפשר פשוט לשחרר אותו לבלגיה כבר ולא להסתכן בפציעה כלשהי.

2. oranfu Member

על זה שדגו התעקש לעלות עם השחקן הכי טוב שלו במשחק כל כך חשוב קשה לי לבוא בטענות, גם אם השחקן לא בכשירות מלאה.
    לקחו צ'אנס אבל לא היה מה להפסיד.

3. VAR Member

קבוצה רצה טוב בלעדיו, והוא לא בכושר משחק. מקרה קלאסי של שחקן שצריך לעלות במחצית השניה אם, ורק אם, המחצית הראשונה לא הלכה כמתוכנן.

יש לדגו הרבה מה ללמוד בכל הקשור לניהול סגל. גם לא מובן לי למה פיינגולד נשלח להקפאה אחרי שהיה מעולה בתקופה שסונדגרן היה פצוע.

4. oranfu Member

בסדר, אבל עבורי זה מרגיש יותר כמו חכמה בדיעבד.
    לי לא היתה תלונה שחלאיילי פתח בזמן אמת וסביר שאם לא היה עולה והיינו מפסידים היו מבקרים אותו על זה שלא פתח עם חלאיילי.

מסכים לגבי פיינגולד ובכלל לגבי זה שדגו צריך ללמוד לנהל סגל.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  5. Butragueño מנהלים

האמת שמתוך הליגה, עבור העונה הבאה, הייתי מסמן את טוריאל (יש לו ווייבים של עומר אצילי) סורו (תחזור לעמדה 6, במקומו שואו).

הבנתי שמתעניינים שוב בארבג'יל מלוריין. אם לא רצה להגיע אלינו בעונה של קמפיין ליגת האלופות פוטנציאלי, למה שירצה להגיע עונה הבאה (למרות ירידת ליגה)? יש גם איזה מגן ימני אוקראיני שכבר פעמיים טענו שנסעו לראות אותו (שזה גם מוזר, יש לנו את סונדגרן, פיינגולד וקנדיל ששלושתם ראויים לשחק. וגם אלימלך אמור לחזור אלינו).

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה! ראיתי את התקציר בלבד ואולי הזווית צילום הטעתה אותי. אם יש לו טכניקה כזו ב180 זה אפילו עוד יותר מרשים.

בן כמה הוא? מקווה עבורו שיצא לעונת השאלה.

7. VAR Member

אם נשים עזיבות אפשריות בצד (קורנו, סק וכו') חיזוק דרוש בעיקר בעמדות הכנף.

כרגע יש את חזיזה, חג'ג' וסייף (לא סופר את סוף וחמזה שצריכים לצאת להשאלות, את סוף אפשר לשקול למכור) וקשה לומר למי מהם יהיה נוח באגף ימין. אצילי לדעתי לא יגיע אלא אם לערבים נמאס ממנו והם מוכנים לשלם כסף כדי שיילך. אני חושב שורגאס מריינה הוא השחקן שהכי מתאים להיכנס למשבצת של חלאיילי אם זה לא יקרה. אני מבין שיש עניין גם ביחזקאל אבל ממה שאני זוכר הוא היה מועיל יותר כמגן ימני, וזו עמדה עמוסה מידי.

חוץ מזה צריך לבדוק את השוק של הקשרים האחוריים (בעיקר כי אי אפשר לסמוך על הכשירות של ג'אבר) ושל החלוצים (כי אי אפשר לסמוך על אף אחד), אבל יש סיכוי טוב שמה שיש כרגע זה הכי טוב שאפשר למצוא.

המסקנה הכי חשובה שבכר צריך להגיע אליה היא שאם ג'אבר נפצע, סונדגרן צריך להיכנס למשבצת שלו ולא להזיז לשם את מוחמד או לשחק כמו מתאבד שיעי עם 5 שחקני התקפה וקשר אחד.

8. oranfu Member

יש לו טכניקה יפה מאוד באמת עם אחלה רגל שמאל.
    עושה רושם של שחקן דיי חכם, אגרסיבי במידה.
    שנה שניה בנוער אם אני לא טועה.

לא יודע אם הוא כישרון ברמה של לשחק גם בבוגרים של חיפה, אבל נראה לי שלפחות קריירה במועדונים קטנים יותר הוא יכול לעשות.

9. Butragueño מנהלים

לא מאמין שנלך על יחזקאל. בעיקר מהסיבה שציינת, הוא היה טוב כמגן ימני, וזו העמדה הכי עמוסה אצלנו בסגל.
    אני דווקא חושב שטוריאל יכול להיות הפתעה נעימה בעמדה במקום חלאיילי, ומביא את ורגאס בלי קשר.
    לפתוח עונה עם שחקני אגף כמו: חג'ג' (שחקן נחמד למערך 5 שחקני הגנה), טוריאל, ורגאס, חזיזה כשגם קינדה יכול לזוז קצת לצדדים לא יהיה רע כל כך. באמצע אפשר לרוץ עם מוחמד, ג'אבר וסבע כשעל הספסל סונדגרן יכול להיות 6 מחליף, אם כי הייתי מנסה להביא את סורו מבית"ר ירושלים.

סייף, גוני, קאסה (השאלה), סוף, שיבלי (אולי עוד השאלה) והזרים (פיירו ושואו) יכולים מבחינתי לעזוב את המועדון.

במקומם הייתי נותן לירין לוי, בן שימול, עומר דהן, ליאם וטמאטר ואיאד חלאיילי קצת יותר דקות. ל-3 הראשונים מגיע לראות יותר דשא כשה-2 האחרונים הם אחלה פרוספקטים שיכולים להפתיע לטובה.

אז נשארנו עם חלוץ בכיר ומגן שמאלי מחליף שחייבים להביא לסגל.

10. VAR Member

תלוי בעיקר במערך שבכר ירצה לשחק בו. ל3-5-2 גם הסגל הנוכחי מתאים. ל4-3-3 צריך לעשות התאמות.

11. VAR Member

איזו הפתעה, גם חג'ג' צריך לעבור ניתוח. אחרי שנעדר מיליון שנה.

מבוצעים במועדון הזה פשעים נגד האנושות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

ושוב בכשירות הנוכחית גם בכר לא יקח אליפות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. italiano Member

חג'ג' נותן וויבים של חזיזה לא רק בצורת המשחק אה

14. Butragueño מנהלים

חג'ג', כיאה לשחקן שיוצא ממחלקת הנוער שלנו, לא מצליח לסיים עונה בלי 2-3 פציעות וניתוח.

15. alexshw Member

זה טיפול כושל. הוא בזבז 4 חודשים לחינם.