מי השחקן הכי אנדרייטד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/9/21.

1. Butragueño מנהלים

דויד סואזו. מאוד אהבתי אותו בקליארי עוד כשעקבתי באדיקות אחרי הליגה האיטלקית.
    התמצאות מאוד טובה ברחבה ואגרסיביות. היה חסר קצת משהו בראש.
    קיבל הזדמנות באינטר לקראת גיל 30, וגם אז המשיך להיות מושאל.

2. yonmu Member

מצחיק להגיד את זה, אבל רונאלדיניו.
    השיאים של מסי ורונאלדו משכיחים אותו, אבל לדעתי אף אחד לא עשה את מה שהוא עשה על המגרש.
    קריירה קצרה מדי, שמן מדי ובזבזן ועצלן והכל, אבל כדורגל נטו? מבחינתי הוא רמה מעל כולם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/21
    ירוק ירוק, LFC-Gerrard1 ו-Scouser אוהבים את זה.
  3. Butragueño מנהלים

אני לא חושב שיש מישהו שלא מונה את רונאלדיניו בגדולי השחקנים המוכשרים שהיו. להטוטן, כוכב כדורגל, עד היום אני זוכר את השער שלו בבעיטה מהמקום נגד צ'לסי. אם רק היה מחוייב יותר למקצוע.

אגב, מה דעתכם על מקמנמן?

4. VAR Member

לא ברור לי איך מישהו שהיה קונצנזוס לשאלת השחקן הטוב בעולם כשהיה בשיאו וגם קטף את כדור הזהב יכול להחשב כאנדרייטד.

5. riquelme1 Member

מקמנמן נחמד ותו לא.

קאסמירו. טוב מבוסקטס הגנתי, טוב מבוסקטס התקפי. בוסקטס לטעמי, אוברייטד במקצת.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

מקמנמן לא היה אנדרייטד וצריך לזכור שחלק מהקריירה שלו הייתה לפני בוסמן. ברגע שהוא יכל להשתחרר מליברפול, הוא עשה זאת.
    הוא הוערך הן בפרמייר ליג והן בריאל.

7. yonmu Member

זה די פשוט - אני מדבר בהסתכלות של 'כל הזמנים', ולא ספציפית בתקופתו.
    לדעתי: רונאלדיניו בשיאו > כל שחקן אחר בשיאו.
    לא חושב שזו הדעה המקובלת, ולכן הוא אנדרייטד.

8. LFC-Gerrard1 Member

לטעמי בוסקטס הוא האוברייטד הגדול ביותר בדיון הזה.
    אבל אני מניח שזו דיעה מאוד לא פופולארית...

תמיד הייתי בהרגשה שאם היית שם אותו בכל קבוצה אחרת הוא פשוט היה שחקן סבבה. לא מעבר לזה.

9. VAR Member

שוב זה קונצנזוס שבשיאו הוא לגמרי היה בלבל של מסי ורונאלדו. אבל מה לעשות שהוא היה בשיאו כמה, 3 שנים? 4 שנים? והשניים האלה כבר משהו כמו 15 שנה בטופ 5 ורוב הזמן בטופ 2?

בשיאו לא היה שחקן אחד שהוערך יותר ממנו, זו עובדה. אני מכיר אנשים שטענו בזמנו שהוא אוברייטד אפילו. אני זוכר שבמגזין המונדיאל של ידיעות אחרונות לפני המונדיאל בגרמניה הכותרת הייתה "ברזיל ועוד 31" עם תמונה של רונאלדיניו על השער. כאילו מה, יותר מזה? אחרי אותו מונדיאל הוא כבר לא היה אותו שחקן ואת מקומו תפסו אלה שיהפכו בהמשך להיות שחקנים יותר גדולים ממנו.

itzik.miro ו-Sturridge אוהבים את זה.
  10. סיונרה Member

תגדיר שיא: משחק אחד? תקופה?
    רונאלדיניו היה לפני מסי ורונאלדו, אם היה אחריהם כנראה גם היו מתלהבים ממנו פחות.
    הקונספט של שחקן שכל משחק מגיע וכובש או מבשל זה משהו שפשוט לא היה קיים לפניהם (היו לשחקנים עונות כאלו, אבל לא לאורך זמן)

itzik.miro ו-Clichy אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

סטיב מקמנמן היה שחקן הרכב בריאל מדריד במשך שנתיים - 1999/00 ו-2000/01, אחת מהן בצד שמאל כי הגיע לואיס פיגו הגדול ובגמר ליגת האלופות אפילו שיחקו באמצע לעת צרה והיה נפלא. הוא הוערך על ידי התקשורת, האוהדים והגלאקטיקוס עצמם. הוא כבש שערים יפים (סלאלום אדיר נגד בילבאו, וולה אדיר נגד אוביידו) וגם בחצי גמר וגמר הצ'מפיונס. פשוט היה שחקן לא יותר מדי משמעותי בהסתכלות כללית. מה שכן, לא בטוח שבעידן הנוכחי שחקן ברמה הזו היה מקבל בשלוות נפש את זה שהוא היה על הספסל.

לדעתי הרוב מחשיבים את רונאלדיניו כאחד מחמשת הגדולים איי פעם (לטעמי זה לא נכון, מה לעשות שכדורגל זה לא רק שואו ובידור אלא גם מקצוענות והוא כמעט גמר את הקריירה בגיל 30) ולכן הוא לא אנדרייטד. ב-2006 כשהוא עוד בשיא הקריירה הוא היה כמעט בגדר נעלם בגמר ליגת האלופות ועוד מול עשרה שחקנים וגם הציג מונדיאל די גרוע. אני זוכר את זידאן עושה קרקס לחבורת הכוכבים של ברזיל. מה שכן אפשר לומר על מעט שחקנים שהם שינו מועדון. רונאלדיניו החזיר את ברצלונה לגדלותה והשאיר למסי תשתית אדירה. אני לא בטוח שמסי היה יכול להצליח בצורה כזו אם היה מגיע לפניו נניח.

@Butragueño, העלת את השם הזה ברצינות? אני זוכר אותו בעיקר מהפלייסטיישן מ-Pes, הייתי שם את סואזו בכנף ימין בגלל המהירות המטורפת שלו, אמנם לא כמו מארטינס אבל 93 ומעלה לדעתי.

12. Ever Banega Member

בקרב על השם, את מי אתם לוקחים דייגו מיליטו, דייגו פורלאן או דייגו קוסטה?

Clichy אוהב/ת את זה.
  13. riquelme1 Member

מיליטו או פורלאן.

14. itzik.miro Member

מיליטו. חד משמעית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

15. Butragueño מנהלים

את דייגו, ההוא מ-ורדר ברמן ופורטו.
    אבל מבין השלושה, זה יהיה לא פופולארי, אבל פורלאן. לא ההוא ממנצ'סטר, ההוא מ-ויאריאל ואתלטיקו :)