מי האירופאית המועדפת עליכם באיחוד?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Nesta, ‏30/5/08.

1. Alejandro Rodriguez Member

אני בעד יוון. אחלה נבחרת, מדינה יפהפייה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

2. Raulito Madridista

אוהד את נבחרת ספרד כמובן, בגלל האליל ראול גונזאלס בלאנקו, ומחכה סוף סוף להצלחות ולא לכישלונות.
    הרבה אכזבות קרו לנבחרת בטורנירים האחרונים, אבל ההדחה הכי אכזרית הייתה במונדיאל 2002. הנבחרת הציגה כדורגל טוב ללא ספק. היא סימנה וי על שלושת המשחקים בשלב הבתים, הציגה כדורגל התקפי ויפה הבקיעה שלושה שערים בכל משחק, ראול פרח(שלושה שערים) והגענו לשמינית הגמר. הנבחרת הצליחה לעבור את אירלנד שהשוותה סמוך לסיום, לאחר דו-קרב פנדלים, אז התגלה סאן איקר. המשחק נגד דרום קוראיה היה מתסכל מאין כמוהו. שיפוט שערורייתי: שער חוקי שנפסל לנו, היו שם עוד בעיות אחרות, חוסר מזל לאורך כל המשחק והדחה בפנדלים בסיום.
    ביורו 2004 פשוט לא הגיע לנו. סאנז העלה מערכים מבולבלים, הנבחרת הציגה משחק חלש מאוד בכל המערכים. ראול בראבו היה המגן השמאלי, מה אפשר לצפות.
    ההדחה ממונדיאל 2006 הייתה דיי צפויה, ראיתי את זה עומד לקרות אחרי השיוויון של ריברי. ארגוניס שגה שהעלה מערך בלי קיצוניים.
    בכל מקרה, התמונה הכי זכורה לי מהנבחרת זו ההדחה משנה שעברה.
    בידיוק ביום-הולדת 29, ראול קיבל צ'אנס בהרכב הנבחרת במשחק שמינית הגמר נגד צרפת. ראול היה חלש והוחלף במחצית. הנבחרת הפסידה. כמה דקות לאחר סיום המשחק, המצלמה צילמה אותו...

http://img88.imageshack.us/img88/7044/28167668ey6.Xxx
    תמונה שווה אלף מילים...

הנבחרת שאני מחבב היא נבחרת צרפת. האכזבה מההפסד בגמר המונדיאל כבר נעלמה, אבל זה היה מאוד צורם. כל-כך רציתי שזידאן ייגמור את הקריירה כמו מלך. הוא כבש בקור-רוח פנטסטי בתחילת המשחק בפנדל, היה לא רחוק מלהכניע את בופון בהארכה בנגיחה פנטסטית, ובסוף הוא נגח במטראצי הטיפש(שבגללו אני מאחל לנבחרת איטליה כישלון, למרות שיש שחקנים שם שאני מחבב כמו קאסנו, קנבארו, בופון ודל-פיירו) והסוף ידוע. מה שצרפת עשתה ביורו 2004 לאנגליה זה דבר שלא אשכח. התערבתי עם חבר שלי על פחית קולה שצרפת מנצחת. אנגליה הובילה, החטיאה פנדל, צרפת התחילה לשבת לה על השער. כבר התאכזבתי וראיתי את הנבחרת מפסידה...עד שבא זידאן. זיזו השווה בבעיטה חופשית בדקה ה-90 ולאחר מכן הגיעה המסירה הרעה של ג'רראד. הנרי הוכשל וזיזו כבש את השני.
    מעבר לגאון זיזו, אני מאוד אוהב את תיירי הנרי, ווירה, מקללה ופראנק ריברי. המונדיאל הייתה הפעם האחרונה שבו ראיתי את הנרי בשיאו. מעניין אם הוא ישוב.

הנבחרת בעדיפות שלישית: הולנד. זו הנבחרת שריאל שלחה אליה הכי הרבה נציגים. את רובן אהבתי הרבה לפני שהוא הגיע אליינו.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כמובן שאיטליה.

אוהד את איטליה טיפה לפני המונדיאל בצרפת ב-1998 והקשר מאוד התחזק ביורו 2000. למי שמכיר או לא איטליה בשבילי זה לא רק כדורגל אלא הרבה יותר מזה והנבחרת אהובה אצלי כמו ישראל אם לא יותר(מהמעטים שצפו בטורניר טולון אחרי כל משחק של האזוריני). חבל רק שאנשים לא מכירים עד היום כמה ההישג ב-2006 היה ענק כנגד כל הסיכויים, המשחק הטוב וההגנה המושלמת. לא מבין עד היום עד כמה מגמדים את הטורניר ההוא בשביל להוציא את המנצחת שלו קטנה. למרות התנאים הצלחתי לראות אז את כל המשחקים של האזורי להוציא את המשחק נגד צ'כיה.

כמו בכל טורניר מדהים מחדש לראות את השנאה לאיטליה שנובעת לדעתי לרוב בגלל הסטיגמות שניטעו עמוק על ידי התקשורת הישראלית.נתגבש ונעבור הלאה.

בכל הנוגע לאיחוד..אם לא איטליה אז כמובן רומניה ואחריה שבדיה או קרואטיה, בטח שלא ספרד או פורטוגל. בהיעדרה של הבדיחה האירופאית הגדולה ביותר אני אשמח לראות את צרפת נופלת. אריבדרצ'י דומאנק! מתים עליך במגף!

4. y56kh Member

וואי כמעט כל הסביבה פה עוינת
    בעד-איטליה (לא יודע למה)
    אופציות נוספות:ספרד-יש לי משפחה שם, צרפת-יש לי משפחה שם ופולין-משם כל המשפחה שלי באה (אני אשכנזי)

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דור, 2002 היה מהטורנירים המושחתים והמגעילים שנראו אי פעם. אל תתבאס בגללו, לספרד כמו איטליה לא היה סיכוי מול הקוריאנים בשום מצב.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם אני אצליח לראות את היורו בלי תחושת ריקנות איומה (סיכוי קטן), אז הולנד. למה? אדווין, רוד וחסד מימים עברו. זה הכל. אחריה בסולם ההעדפה-רומניה וצ'כיה.

הנבחרת השנואה היא כמובן פורטוגל, אחריה איטליה וגרמניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/5/08
  7. yoni10 Member

מדהים שהשנאה למטראצי התבססה רק בגלל התקרית עם זידאן בגמר האלוהי לפני שנתיים.
    כאילו שלא בכל משחק יש קללות בין השחקנים. מה פתאום!! מטראצי הוא מהבודדים בעולם שמקלל שחקן יריב וזידאן הוא טלית שכולה תכלת.
    אגב, הנגיחה של זידאן במטראצי לא הייתה הראשונה בקריירה שלו. זכורה לי נגיחה בליגת האלופות נגד המבורג, כששיחק ביובנטוס.

למה אין כזו שנאה לרוני עם הפאק אוף שלו כל משחק.

הא, ואני שונא את מטראצי.

8. Lahmagik Member

אוהד: צרפת עדיפות ראשונה (מאז במונדיאל 98), גרמניה עדיפות שנייה (אני אוהד של באיירן מינכן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ).
    מחבב: הולנד וספרד.
    שונא: אף אחת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. AVISEY Member

אוהד את נבחרת צרפת מאז ומתמיד , אבל מחבב מאוד את איטליה .

yoni10 , תדמיין לך שכל משחק בועטים לך ברגלים אבל כל משחק , נכון לא צריך להגיב בנגיחה אבל ששחקנים מנסים לשבור לשחקן תרגל אז זה אותו דבר כמו נגיחה ,

10. שגיא Guest

לי אין נבחרת מועדפת. אני אשמח לראות את ספרד סופסוף מצליחה, אבל לא אתאכזב עם לא. אני פשוט מקווה להנות מכדורגל טוב.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצה ספרד , מחבב את גרמניה והולנד . ואני מת , מת ,מתת שתיאטרון הבימה יעופו בשלב הבתים . רונאלדו הביתה !

:aaa12: :aaa12: :aaa12:
    :aaa12: :aaa12:
    :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/08
  12. cazzo Il Capocuoco

מה תיאטרון הבימה עשו לך שאתה מקלל אותם בדמות כריסטיאנו רונאלדו?

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    יש משהו בזה ... מצטער אם העלבתי את אחד מחברי תיאטרון הבימה .
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. Gass12 Member

אוהד- כדורגל אטרקטיבי
    מסמפט-הרבה גולים
    שונא-את מה שמהפיכת היורו עשתה לאירופה. הכל פאקינג יקר .

אוהב במיוחד צבע כתום :) ואעודד כל נבחרת שבה משחק שחקן היונייטד. במקרה שיש בשתיהן
    אעודד לתיקו מרובה שערים אבל הכי הכי אעודד את הבירה והפיסטוקים .תבלו!!!

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/08
  15. f-side Member

אוהד את הולנד תמיד הסיבה היא כמובן אייאקס אבל גם הסיגנון משחק....

שונא כמעט את כל השאר...