מחזור 35 בעליון: המשחק בין סכנין וחיפה בוטל. ב"ש סוחטת תיקו ממכבי ת"א. תיקו גם בין נתניה והפועל.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏13/5/22.

1. yakov_y YNWA

אין שום קשר בין ההודעה שלך למציאות קשר.
    אתר ספורט תיקצר את המשחק בין מכבי נתניה להפועל ת״א כשדיווח שהפועל ת״א שלטה במשחק באופן מוחלט כי היא איימה על השער 17 פעמיים ומכבי נתניה רק 3 עם בעיטה אחת למסגרת.
    מה אני מסיק מכך ?
    שהאדם מאחורי הכתבה לא ראה את המשחק, ראה סטט׳ והסיק משם את המסקנה שלו רק שהפעם הוא התבלבל בין הקבוצות בסטט׳ או שהמנהלת הטעתה אותו (לא חסר שם נתונים לא נכונים).

זה בדיוק מה שאתה עושה, אין לי ספק בכלל שלא ראית את המשחקים של מכבי נתניה (או יותר נכון ראית רק את המשחקים שציינת).
    הפעם האחרונה שמכבי נתניה שיחקה רע הייתה בתחילת הסיבוב השני, דווקא המשחק היחיד ב-2022 שמכבי נתניה הייתה רעה היה נגד הפועל ת״א בחודש שעבר.
    מבטל לגמרי את מה שאמרת.

בדיונים עם אוהדי מכבי נתניה אני תופס את הראש מ אנשים, שם אני מתווכח על שחקן כזה או אחר, שם הדיונים קשים ולעניין.
    בפורום הזה... כל הודעה על מכבי נתניה לא קשורה למציאות, לא זוכר מתי הייתה כאן תגובה נכונה על מכבי נתניה, הכל מכותרות של משחקים גדולים או מקנאה של אוהדי יריבות.
    מזכיר לי את הפרשנית אושרת עיני שטענה שמכבי נתניה משחקת אגרסיבי יתר על המידה, אני מנחש שהיא ראתה סטט׳ של כרטיסים צהובים/אדומים והסיקה משם מסקנות, פחות ראתה משחקים.

בנוגע לשורה השנייה שלך, אני מניח שאתה גם מבין כעת שטעית.

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/22
  2. abcd Member

כרגיל כשמישהו ברשימה השחורה של טלקסיקי אז גם אם הוא יגיד בוקר טוב תהיה לזה פרשנות שלמה.

מה סגל אומר: מנסים לפצח את הנוסחא.
    מה טלקיסקי שומע: פיצחתי את הנוסחא כי אני מלך.

3. Telkiyski Member

מה abcd לא שמע: שסגל אומר שהוא חושב "אחרת" ו"מחוץ לקופסא", ושאח"כ הוא אומר שזו גם הסיבה שהשנה פגעתם בזרים, ואז הוא גם מוסיף שהסיבה לזה היא שהם "מנסים לפצח את הנוסחא".

במילים פשוטות הוא אומר אני חושב מחוץ לקופסא והשנה פגענו בזרים כי אנחנו מנסים לפצח את הנוסחא לאיך פוגעים בזרים.
    אם אתה לא רואה פה מעשית שהוא מאדיר את עצמו (כמו שהוא אוהב) אז בכיף.

4. Butragueño מנהלים

אני חוזר למה שאמרתי, וטענת שזו לא הנקודה -- הוא פגע בזרים, והוא חושב שפיצח את השיטה.

יכול להיות שיצליח לו גם עונה הבאה ויקבל מחמאות, ויכול להיות שלא -- ויקבל ריקושטים באוויר. כך הייתה התקשורת בארץ וכך תהיה, למה פתאום זה כל כך צורם?

5. Telkiyski Member

זה לא "פתאום". הוא תמיד היה רודף כותרות.

6. abcd Member

אני רואה פה מעשית ציטוט סטנדרטי לגמרי שלא היית מייחס לו חשיבות אם היה נאמר ע״י שרצקי, גולן או אבו יונס.
    אפשר לחשוב שכשמראיינים אנשי מקצוע אחרים בהצלחות הם אומרים ״לא מבין מה ההתלהבות, זה היה בעיקר מזל״.
    אבל כשזה סגל זאת האדרה.

7. alexshw Member

הבעיה שאנשי נתניה ממאיסים את עצמם. אין פרופורציה בין הישגים במגרש לכל המלל ובכלל מוטב לדבר תמיד פחות ולעשות יותר.
    נתניה משחקת כדורגל התקפי, היא מוסיפה לליגה, אבל עם כל הכבוד היא לא עושה משהו בלתי רגיל.

8. קשר שמאלי Member

סגל קצת מאוס אבל הצוות המקצועי של מכבי נתניה ראוי לכל המחמאות. בני לם קיבל קבוצה נכה התקפית, כזו שלא מסוגלת לכבוש שער שדה או אפילו להגיע למצבי הבקעה, והפך אותה לקבוצה הכי אטרקטיבית בליגה

9. abcd Member

אם אנשים ישתחררו מסיסמאות ועקיצות יראו שאפשר לבקר את סגל ועדיין לדבר מקצועי.
    למשל:
    איפה היציאה מהקופסא היתה בשלב בניית הסגל?
    איך מביאים שחקן כמו טוומאסי (ואולי גלאבוב) גם בקיץ ולא רק כשאנחנו אופציה אחרונה?

בסוף היה פה חלון ינואר מוצלח מאוד אבל זה כל מה שזה בינתיים.
    בוא נראה מה ייבנה פה לעונה הבאה.

10. Telkiyski Member

אני חושב שהמבחן הגדול שלכם יהיה בעונה הבאה (אם תשמרו את הסגל, כי אם לא אז גם לא יהיו ציפיות).
    בהנחה שהסגל הזה נשאר, בעונה הבאה בכל מיני משחקים נגד הפועל חיפה ואשדוד יצפו מנתניה לנצח.
    במחזור הראשון של העונה הבאה אם תבוא ק"ש תבוא להתארח אצלכם כבר יהיו ציפיות, ואתם תהיו אמורים לנצח, וזה כבר לא יהיה אותו סרט של העונה הזו.

כמובן שאם תאבדו שחקני הרכב משמעותיים אז כל זה לא רלוונטי והכל יחוזלש.

11. Butragueño מנהלים

זה לא רק ההחתמות בינואר.
    זה גם המעבר החד שלו מ3 בלמים ל-2.
    זה השיפור ביכולת של עזרא, לתת יותר חופש לאברהם ולשחק עם 2 חלוצים.

12. עידן444 Member

אבל זה כבר היה העונה.
    ק״ש הקבוצה היחידה מלבד מכבי חיפה שבאה לשחק מולנו ולא ״זרקה״ אלינו את הכדור. אנחנו בכל משחק מובילים באחזקת כדור אז מאיפה הטענה שאנחנו רק קבוצת מעברים?
    ההבדל בין המשחקים שמנצחים לבין שאלה שלא מנצחים קשור לניצול מצבים של החלק הקדמי שלנו והיכולת של עמוס ברגע האמת לתת הצלות כמו אתמול ונגד מכבי ת״א שבא אליו שחקן אחד עד אחד.

זה בכלל לא קשור לגישה של היריבה.

אנשים מנסים לצייר פה תמונה שלהגנה של ב״ש או מכבי חיפה יותר קל לתת גולים מאשר להגנה של נוף הגליל או אשדוד.
    די עם השטויות.

התקופה הטובה של נתניה התחילה בינואר בניצחון 1-0 על בני סכנין- משחק שהיה צריך להיגמר 6. הופעה הכי גרועה של קבוצה נגדנו העונה.
    אחרי זה בא 2-2 בבלומפילד עם מכבי ת״א שיצאנו פראיירים בטירוף.
    אחרי זה משחק מול מכבי חיפה שיצאנו פראיירים בטירוף(אצילי גנב נקודה).
    ניצחנו 1-0 בטרנר והיתה לנו שליטה מוחלטת במגרש- ממש לא משחק שב״ש תקפה גלים גלים ועקצנו. זה עוד היה תחת רוני לוי.
    ואז באנו הביתה נגד הפועל ירושלים למשחק שמדקה ראשונה השוער שלהם מושך זמן וניצחנו.
    ואז מכבי פ״ת עשינו תיקו בחוץ- משחק שהובלנו ואיבדנו יתרון.
    ואחר כך נתנו שלישיה באשדוד.
    ואז שלישיה לק״ש.
    ושלישה לב״ש ושלישיה לסכנין שבאמת לא ראיתי הבדל כזה גדול בינן לבין הפועל ת״א אתמול.

אני באמת לא רואה פה קבוצה שמתקשה ומשחקת חרא נגד קבוצות שבאות לסגור ולשחק חזק, לבין המשחקים ״הסקסים״.

מה יהיה בעונה הבאה? אני לא יודע.
    תנו קודם לסיים את זו.

Sent from my iPhone using Tapatalk