מחזור 26 בספרד: הדרבי מגיע העירה. אתלטיקו המוליכה הגאה מארחת את האלופה ריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/3/21.

1. riquelme1 Member

רק לחשוב שעל אפס כזה, שולם יותר כמעט כמו קון אגוארו ופלקאו ביחד, גורם לי לחלחלה.

2. GRANDE LAZIO Member

למאר זה לא שחקן שמבקיע הרבה, גם במונאקו בה הוא פרץ הוא בקושי כבש (אבל בישל לא מעט), הוא שחקן שבעיקר יוצר מהאגף.
    לדעתי הסיבה ליכולת שלו טמונה בשיטה של צ'ולו, שכנראה נמרחה מכל כיוון אפשרי אבל נכונה. לא סתם גם פליקס לא בא לידי ביטוי, ושחקנים אטרקיבים בעבר (זכור לי המקרה של טוראן) העדיפו לעזוב למקום אחר.

אגב עם כל זה אתלטיקו עושה עונה מדהימה, להפסיד בסביליה זה לא נורא, עדיין להגיע למצב בו 9 מחזורים לסיום העונה הדברים עדיין תלויים בה מול שתי יריבות עם סגלים הרבה יותר טובים משלה, זה הישג נהדר.

וחייב מילה על סוארז. להגיד 'סוס מת' על שחקן שכבש 19 שערים ב-26 משחקים זה לא חכם במיוחד. just saying.

3. Ever Banega Member

סוארז נותן מספרים אבל בהרבה משחקים הוא נעלם לגמרי כמו בצמד המשחקים נגד צ'לסי ושלשום נגד סביליה.
    לגבי הסגלים, הסגל של אתלטיקו לא נופל מזה של ריאל אם בכלל. ואי אפשר להתעלם מזה שבארסה וריאל לא היו טובות בשלבים ארוכים העונה.

4. GRANDE LAZIO Member

אתה מכיר חלוץ שמבקיע כל משחק? אם נוציא מהמשוואה את רונאלדו, אין חיה כזו. אם לוקחים בחשבון את העלות מול תועלת זה נו בריינר, סוארז זה סיפור הצלחה באתלטיקו. מוראטה אשתקד כחלוץ המוביל סיים עם 12 שערי ליגה, ואתלטיקו לא הייתה באיזור של מאבק אליפות בכלל, לא קרוב. לדעתי מגיע לסוארז קצת יותר הערכה וכבוד.

אין מצב בעולם.

5. Ever Banega Member

אין לי בעיה עם זה שהוא לא הבקיע, יש לי בעיה עם זה שהוא לא עשה פעולה אחת טובה בשלושת המשחקים האלה ובמשחקים חשובים אחרים (באיירן למשל)

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הסגל שלנו נחשב להכי טוב בליגה בהתחלה. אבל חלק מהשחקנים הלכו לאיבוד. אז זה כבר לא רלוואנטי.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בבדיקה שנערכה אחרי המשחק בין קאדיס לוולנסיה ההתברר שחואן קאלה קילל את דחאקאבי בקללות רגילות וכלליות ללא נימה גזענית.

8. Ever Banega Member

הייתה תחושה שמדובר באי הבנה. חבל ששני המועדונים רק התסיסו את זה.