מחזור 18 בליגת העל: משחק עונה - מכבי חיפה יוצאת לטוטו טרנר כמוליכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/1/22.

1. yedidel Member

מה עם החבר הישראלי שלו דור העתיד בלוריאן? כבר בא להחליף את בלמי הנבחרת?

2. DRORIKO Member

ציפיות ממה? אליפות לא הייתם לוקחים בכל מקרה ואירופה לא רלבנטית בגלל החובות לאופ״א. להפועל יש השנה שני יעדים:1.לא להיות קבוצה מביכה. 2.לסיים מעל מכבי. עד עתה אתם עומדים יפה בשני היעדים.

3. alexshw Member

יעד שני מאוד קשה להשגה כשזה ניסנובים מול מיץ'. להיות קבוצה שמשחקת כדורגל שיהנה את אוהדיה כי מבחינת כמות שחקני בית, יש פה שלד להתחבר אליו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/22
    oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

הציפיות בגדול הן לנצח דרבי ולסיים במקום הרביעי, מכבי חלשים מאוד בסטנדרטים שלהם מאז קרויף נניח אבל אני לא חושב שנשיג אותה במשך עונה שלמה. עוד מטרה היא ליהנות מכדורגל התקפי יחסית. היום? לא חשבתי שיהיה 0:4 כי זו לא הקבוצה של הדאבל כמובן אבל בטח לנצח ולרשום ניצחון חמישי ברציפות. נגד הפועל חיפה היה לנו נוח להיות חצי אנדרדוג כי זה משחק חוץ נגד יריבה מנחוסית והיו כמה שחקני נוער בהרכב. הפעם היינו פייבוריטים, היה לנו מה להפסיד וזה בדיוק מה שקרה. עם ההרכב הכמעט הכי חזק שלנו ונגד יריבה באמת פאתטית שאף שחקן שלה לדעתי לא שווה את הסגל הרחב שלנו - שיחקנו קטסטרופה.
    מדברים הרבה על הילדים, טראורה לא צריך לראות דשא, הוא נורא ואיום. אני בטוח שבנוער יש בלם טוב ממנו. עוד דבר שהרגיז אותי אלה האידיוטים שזרקו חפצים, אני כבר רואה איך אומרים 'שלום' לדרבי..

5. קשר שמאלי Member

שמועות שפעם אריק ינקו הצליח לקלוט כדור

6. Butragueño מנהלים

השוער המחליף של מכבי פתח תקווה נתן משחק ענק נגדנו, למרות הרביעייה. 2 רמות מעל ינקו.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא הבנתי למה הפועל צריכה לקבל קנס יותר גבוה ממה שקבוצות אחרות מקבלות על אירועים זהים לחלוטין, ויותר גרוע מזה למה סוגרים להפועל יציע בזמן שאצל קבוצה אחרת מתרחש אותו אירוע, כשיש לה עונש על תנאי, ולא סוגרים לה את היציע.

אם סוגרים להפועל יציע על מה שקרה היום מצידי שלא יעלו למשחק ליגה הבא.

8. DRORIKO Member

שאני אבין זה כאילו בסדר גמור שהאוהדים זורקים מצתים על השוער? הם לא צריכים להענש על זה?

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

* בפעם העשירית העונה

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצל הפועל זה קורה יותר. הרבה יותר. כזכור, גם לכם יש עונש ע"ת שלא הופעל בארבעת או חמשת הביקורים האחרונים שלכם בביה"ד.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה הקטע לעמת אותי עם דברים שאפילו לא רמזתי.
    בכל מקרה אם בלהענש אתה מתכוון לעונשים קולקטיביים אז לא, הם לא צריכים להיענש.

@ChelseaPensioner

מה המדד שלך?
    אם כמות העמדות לדין - מדד מחורטט, בפעם האחרונה או לפני אחרונה שהפועל הועמדה לדין והוענשה(נגד ק"ש) זה היה על זריקת מצת אחת בודדת, ב2 אירועים שונים במהלך המשחק. מבטיח לך שהיו עשרות משחקים בליגה שנזרקה בהם מצית בודדת ואף קבוצה לא עמדה על כך לדין.

אירועים חריגים כמו היום(מטח של חפצים שעוצר את המשחק לזמן ממושך) היו להפועל 2 העונה - נגד בית"ר(סגירת יציע ל2 משחקים) והיום. למכבי היה פעם אחת העונה(לא נסגר יציע והדיין טרח לציין שבתו אוהדת מכבי תל אביב).

האם לדעתך האובייקטיבית זה סביר שאחרי היום ייסגר להפועל תל אביב יציע, אחרי שלמכבי לא סגרו יציע?

12. DRORIKO Member

אין מנוס מעונשים קולקטיבים. משטרה זה בדיחה כי ישחררו אותם אחרי שעה. הדרך היחידה היא להפעיל לחץ על הניסנוסים לפעול נגד אוהדים סוררים, למשל להרחיק אותם מהמגרשים לכל החיים כמו באנגליה.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונש מטרתו אמורה להיות להרתיע מישהו או למגר תופעה, לא להעניש כדי להגיד שעשית משהו. אני חושב שעשרות שנים של עונשי רדיוס למיניהם הוכיחו שהם לא משיגים שום דבר חוץ מלהעניש אלפי אנשים שלא עשו כלום ושום דבר.

מי שתומך בעונשים קולקטיביים במגרש כדורגל, מאחל לו מכל הלב שיקבל קנס של 1000 שקל כי השכן שלו עבר ברמזור אדום.

abcd אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

אז מה אתה מציע לעשות? לשים קסדות לשוערים?

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדרוש שהמשטרה שמקבלת בין עשרות למאות אלפי שקלים למשחק, תבצע את העבודה שלה.
    ואם היא לא מסוגלת אז לשים סוף לפארסה הזו שהמשטרה קובעת למועדונים כמה שוטרים צריכים להיות בכל משחק(כלומר המשטרה קובעת תג מחיר והמועדונים מחויבים להגיד אמן), ועם מאות אלפי השקלים(מיליונים אצל המועדונים הגדולים) שייחסכו בשנה למועדונים לחייב אותם להקים מערך מצלמות וזיהוי פנים מתפקד.

כרגע לאף אחד אין אינטרס אמיתי להפסיק את התופעה, כי העונשים האלו הם משאבת כסף של ההתאחדות, ומשחקי הכדורגל הם משאבת כסף של המשטרה.

ואם כל מה שאני כותב לא ריאלי - אז להמשיך במצב הקיים שבו המועדונים מעבירים שמות למשטרה(שלא עושה עם השמות האלו כלום), אבל להפסיק עם עונשי הרדיוס שלא עוזרים בשום דבר חוץ מפגיעה בחפים מפשע.