מחזור שני בשלב הבתים: פ.ס.ז' ומסי פוגשים את סיטי, יובנטוס נגד צ'לסי ועוד הרבה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/9/21.

1. RubberSoul Member

אני דווקא חושב שאריק עדיין לא בשל מספיק, מבחינתי הוא במעמד של שחקן מילואים, לא של שחקן הרכב. וכרגע בבארסה הנוכחית אין לו ממי ללמוד.

וזה תקף גם לשאר הילדים, פדרי, גאבי, ניקו, ריקי, מינגסה. קומאן כל הזמן אומר שריקי צריך להשתפר. גם אם זה נכון וזו הסיבה שהוא לא משתף אותו, אני בטוח שקומאן הוא לא באמת האיש שמשפר אותם.

קומאן משתף צעירים, הוא לא מקדם אותם.

2. oranfu Member

אתה נתפס למשהו מילולי?
    אני הרי לא היחיד שזוכר את הדיון ההוא והטענות שלך, גם אם לא חזרתי עליהן מילה במילה.
    מעניין שלא נתפסת ל"בלה-מאסיה מאוד החזיקו ממנו". זה, אני דיי בטוח, ציטוט מדויק. כאילו שזה שמדווחים שבאקדמיה מאוד החזיקו פעם משחקן אומר משהו, בטח כשאותו שחקן חוזר כבוסמן. הרי צריך לצייר את זה כאילו זה שיחוק להחזיר אותו, למרות שבפועל מי שאשכרה ראה אותו משחק יודע שגם בחינם הוא לא שווה את הכסף.

בסדר, אולי היום אתה כבר מבין מה שאמרנו לך אז.

k_700 אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

אתה אמיתי?
    אתה מסלף דברים ומוציא על בן אדם דיבה, ואתה מתפלא שיש לו בעיה עם זה? באיזה עולם אתה נמצא?
    אתה יודע, אפשר לכתוב מה שבא לך בלי הצורך הזה לפגוע בכבודו של בן אדם אחר(ועוד לשקר תוך כדי).

אין לי מה להיתפס למשהו שאמרתי, ואני עדיין אומר. ושוב, אין לזה קשר למה שראית ממנו השחקן.

אתה טענת "מחזיקים ממנו רק כי הוא גדל בבארסה".
    אני טענתי " לא כל בלם שיוצא מלה מאסיה, מחזיקים ממנו. מחזיקים ממנו כי אנשים שעובדים במערכת רואים ממנו משהו שהם לא רואים מכל בלם.", אם מה שאתה אומר היה נכון היו בלמים מהלה מאסיה במחלקת נוער של סיטי וכו' כמו מים.
    וכל זה לא אומר כלום לגבי מה שאתה חושב עליו כשחקן או מה שהוא מראה כשחקן.

4. oranfu Member

אתה סינגרת על ההחתמה הזאת כשהטיעון היחיד שנשענת עליו עד כמה שזכור לי זה שבמערכת של לה-מאסיה מחזיקים ממנו.

מי שאשכרה ראה אותו משחק ולא רק קרא את מה שרושמת התקשורת של המועדון, אמר לך שהוא בלם חלש.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/21
    Raulito אוהב/ת את זה.
  5. סמואל אטו Member

לא סינגרתי ולא תמכתי, ואני בכלל לא באותו דיון איתך.
    בפעם המיליון, ההתייחסות שלי הייתה בלבד ל"למה מחזיקים ממנו". גם אז כתבתי שאני לא מכיר אותו בתור שחקן.