מחזור שלישי בליגת העל: קרב ענקים בבלומפילד, הפועל ת"א תישאר מושלמת?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/21.

1. yakov_y YNWA

לא מסכים בכלל, איפה ומתי מכבי נתניה ביזבזה זמן ?!
    רז שלמה ושחוביץ׳ נפצעו ויצאו, זה לא ביזבוז זמן, כמה דק׳ לפני כן מקס ג׳רצקין נפצע, נשכב על הדשא והוחלף תוך כדי שהוא רץ מהר מאוד בחילוף.
    יובל שדה קיבל עבירה קשה ומכוונת מניב זריהן, זה לא נחשב ביזבוז זמן אלא עבירה מכוערת של זריהן שכיוון לרגל של השחקן.
    פרייטר הרים רגל גבוהה על עדן קארצ׳ב, אז הייתה הצגה קטנה של קארצב כדי שפרייטר יקבל את הצהוב מובן מאליו אבל לא ראיתי ביזבוז זמן.
    חילוף משולש גם לא מעיד בדיוק על ביזבוז זמן.

בשבוע שעבר נוף הגליל ביזבזה זמן עוד בחצי הראשון ששחקן שלהם מדדה בדרך לקרן ומושך את הזמן, מכבי נתניה אתמול לא ביזבזה זמן באופן חריג.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

לא צריך לבוא בטענות לקבוצה שמבזבזת זמן, אלא לשופט שמאפשר את זה. המשחק פאקינג עצר ל-5 דקות כי שחקן שדה קיבל טיפול. באיזה עולם זה נראה הגיוני? יש פה אוהדים שמשקיעים מהזמן שלהם במגרש ובבית כדי לראות כדורגל, למה הם צריכים לראות את המשחק עוצר ככה?

Sir Alex Ferguson ו-hbs7 אוהבים את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה אז שהייתי ביום ראשון במשחק אחר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. Butragueño מנהלים

אם לייבה מתחרט על האדום, ואיגוד השופטים טוען שצריך לבטל, ואיגוד השחקנים. אז למה בית הדין פוסל עתירה למשפט פעמיים?

סיונרה אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

לא יודע איפה היית בראשון, יכול להיות שנסחפת אחרי הקהל בטדי ששרק לכל פציעה של שחקן מכבי נתניה בוז.
    4/5 החילופים של מכבי נתניה היו חילופים בגלל פציעות, 4 שחקנים פצועים (טוענים לאימונים ארוכים מאוד של אטפלד כולל אימון בוקר ביום המשחק, זה לא העניין).
    אם אתה חושב שמה שראית לא היה חריג אין לי מה להגיד לך, 4 שחקנים נפצעו.

אני ראיתי את המגן השמאלי של בית״ר נשכב על הדשא בזמן שג׳וסי מנסה להרים אותו והשחקן מסרב, תוך כמה שניות המגן יצא מהר מאוד החוצה בריצה.
    אני ראיתי עבירות של צהוב של זריהן ופרייטר על שחקני מכבי נתניה בלי כדור, איזה נוראית מכבי נתניה ועדן קארצב שעשה את עצמו נפגע כדי שפרייטר ייקבל צהוב.

מכבי נתניה לא ביזבזה זמן במשחק האחרון, היא פתטית של ניצחה, יש לה הגנה מהמביכות בהיסטוריה שלה, זמן היא לא ביזבזה.
    בסה״כ חוסר מזל של 4 פציעות, מי שירצה שיחשוב מה שרוצה, מי שראה את המשחק יבין אחרת ויראה את הפציעות.

* כהן ושחוביץ׳ נפצעו ויצאו זריז, מזרחי נפצע וניסה לחזור ואז נשכב שוב על הדשא כדי לא לשחק ב-10 שחקנים, רק עם שלמה המשחק התעכב.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם זה מנוגד להלך הרוח שהיה באצטדיון אבל לי בזבוזי הזמן(שהיו, מי אשם בהם כבר כתבתי) הועילו, כי אני באמת לא חושב שבמצב שבו מכבי נתניה מנסה לשחק/להבקיע/לנצח במחצית השנייה היא גם לא יורדת עם 3 הנקודות. אז אני לא בא בטענות כאוהד בית"ר שחושב שלקחו לו אופציה לנצח אלא כאוהד כדורגל נייטרלי(עד כמה שאפשר) שלא מבין איך קבוצה שצריכה את הנקודות מעבירה זמן ולא מנסה לנצח מול קבוצה חלשה ממנה ביום גרוע במיוחד.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שקורצקי המקובע, ההגנתי והבנאלי עלה עם שלושה בלמים מול הפועל ירושלים, כמובן שחדרה לא ניצחה, ואז בסוף המשחק כמובן שיצאו ציטוטים שקורצקי מבין שלא היה צריך לעלות עם שלושה בלמים מול קבוצה כמו הפועל ירושלים ובעתיד הוא ישנה מערך.
    רק השאלה למה אדם שלאמן כדורגל זה המקצוע שלו והוא מתפרנס מזה לא מבין את זה לפני המשחק אלא רק אחרי המשחק והכישלון במשחק, בזמן שאנחנו, סך הכל אוהדי כדורגל מהספה/היציע, מבינים את זה וניתחנו את זה עוד לפני המשחק.

מדהים כמה מאמני הכדורגל בישראל היום (קורצקי, מימר, רוני לוי, אבוקסיס, סילבס וכן הלאה וכן הלאה) מקובעים, בנאלים והגנתיים. כל משחק באים רק לסרס, לנטרל, קודם כל להרוס את המשחק, מצידם שלא יהיה כדורגל בכלל ויגמר ב0-0 והם יקבלו נקודה, מאשר לנסות לשחק כדורגל, להבקיע, לנצח.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

הוא היבן, אבל ימשיך לעלות הגנתי גם בעתיד.

קורצקי, לוי, אבוקסיס וכאלה לא אוהבים כדורגל.