מחזורי ההכרעה בספרד: ריאל מארחת את אוססונה, ולנסיה נגד ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏10/4/21.

1. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/2bd7c6a19f1b96c8cb0dcf989c738f95678faa1a.Xxx

זה היה צריך להגיע מתישהו| אני פשוט לא מסוגל להתלונן (רק על אודריוסולה שמשרה פאניקה יותר מכל הצעירים ביחד, לא התקדם בכלום וכל דקה שלו על כר הדשא היא חרפה חד עם התקף לב), מרגיש שזה לא פייר כלפי זידאן בטח עם כל מה שקורה לנו. לא היו לי ציפיות גבוהות מדי מאיסקו, ממרסלו קצת יותר, כמה צ’אנסים הם יקבלו העונה? מרסלו עם חצי פעולה טובה בהתקפה וזהו-זה. גם רודריגו, אסנסיו ו-ויני גם אם הוא תשוש - אמורים ליצור מצב אחד לפחות ואפילו את זה הם לא עשו. מודריץ’ היה גמור, גם הוא בן אדם ואולי היה מקום להכניס את טוני לרבע שעה. חבל-חבל על השער של מריאנו, עניין של סנטימטרים, כמה היינו צריכים את זה. חטאפה הקשתה גם בעונה המחורבנת הזו מבחינתה על ברצלונה וחטאפה. נקודה שכל-כולה על טיבו הכל-יכול, לחלוטין לא הגיע לנו. כמו שאמרתי לספסל את בנזמה זה אסון אבל אני הולך עם המיסטר “עד המוות”, יכול להבין אותו. עדיין לא אמרנו את המילה האחרונה. נקווה לקצת בשורות טובות לקראת קאדיס, שחקן-שניים שיתאושש, אולי אדן. האללה מדריד!

2. Ever Banega Member

לא דיברתי על מנצ'סטר סיטי, הכוונה שלי הייתה שאם גוורדיולה היה מאמן את ריאל ויני היה נראה הרבה יותר טוב.

3. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/b/bfa5404ecd33c6b2e3af0ec2dc90008a893cf82d.Xxx

נשיקה צרפתית| ראיתי קבוצה קצת יותר נחושה שבאה להפעיל לחץ ולהסתער, הסרבול של הגנת קאדיס הקל עלינו. ניצחנו וסגרנו עניין תוך בליץ של עשר דקות עם מחצית שנייה לישון או להיערך לריאיון של פלורנטינו כך שמי אני שאתלונן אבל לא משוכנע שהמערך היה בינגו כלומר הפנדל מאוד-מאוד הקל עלינו כמובן ואחר כך זה היה מופע של בנזמה - כל השיאים שלו אגב, למתעניינים. לא ראיתי משהו יוצא דופן ממרסלו וזה מאכזב ואודריוסולה גורם לך לדפיקות לב נגד כל יריבה אבל מפרגן לו למרות שאם גם אני הייתי פותח בהרכב של ריאל מדריד - גם אני הייתי מתאמץ. אנחנו עדיין לא מקבלים מספיק מרודריגו, מריאנו תמיד בנבדל.
    קאסמירו פתח את המשחק כשהוא דוחף קדימה ועושה הכל בסדר - היציאה קדימה, הרעיון אבל היה מאוד לא מדויק, אין דבר. נאצ’ו מרגש כמו תמיד ומיליטאו גם נראה שר ההגנה, לקורטואה היה מאוד קל. התגעגעתי לקרבחאל אבל להגיד לכם שאני משוכנע במאה אחוז שהוא יחזיק מעמד עד סוף העונה? לא. אוף טופיק, רוברטו קרלוס אמר בשידור: “קיבלנו פנדל אחרי 15 שנה”.
    מילה על בלאנקו: אני נזהר מאוד עם התלהבות משחקנים צעירים כי בהתחלה אתה מחייך מכל גליץ’ שהולך, מכל פס מדויק על מטר. הוא בעט לשער כבר אחרי איזה עשר דקות, אהבתי את קריאת המשחק שלו והתעוזה, עוד מוקדם מדי אולי אבל יש לו את המורה הטוב ביותר - ראול, וחסר לנו קשר אחורי מחליף. בריאות ללוקה ולטוני ויאללה לבטיס. נשארנו בחיים, האללה מדריד

4. Raulito Madridista

ריאל מדריד - בטיס

https://images.outlookindia.com/public/uploads/articles/2020/9/27/Real-Madrid-vs-Betis-AP_571_855.Xxx

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי 0:3 חלק על קאדיס - חזרה לשגרה אחרי המעידה נגד חטאפה. אמנם התוצאות מאמש היו לרעתה אך מאבק האליפות נמשך. אף אחד לא חושב כרגע על צ'לסי בכלל ("אנחנו לא חוששים משום דבר[שיפוט עוין], הגענו למעמד הזה בזכות ואנחנו מחכים למשחק", הבהיר המיסטר), תהיו בטוחים, והמשחק מחר יהיה הזדמנות עבור דני קרבחאל להוריד קצת חלודה, לתפוס קצב וביטחון ואפילו אדן הזאר ייכלל בסגל וצפוי שיעלה מהספסל בזמן שוויניסיוס ינוח. זידאן נשאל על כך שהוא לא הצליח לזכות פעמיים ברצף באליפות וענה: "נכון, כבר אמרתי שזו ליגה קשה מאוד וזה לא השתנה אבל נילחם עד הסוף". עוד אמר כי אין תירוצים: "התאוששנו היטב, אנחנו פוגשים קבוצה טובה מאוד שמשחקת כדורגל נהדר אבל אנחנו מוכנים. נצטרך להיות מוכנים לשחק 90 דקות ברמה גבוהה מאוד. מחר ובכלל". וכמו שאתם יודעים - הסגל רחוק מלהיות מושלם.

טוני קרוס עדיין בחוץ והמנוע השני לוקה מודריץ' אמנם חזר לסגל לאחר שהתאושש מכאבי הגב אך נראה קלאסי לתת לו מנוחה. האמצע עייף ושוב די מופקר גם ללא פדה שמבודד בביתו ולא מן הנמנע כי אנטוניו בלאנקו שנראה נהדר - שוב יהיה הפרטנר של קאסמירו. מסתמן מערך שלושת הבלמים עם קרבחאל במקום אודריוסולה ומרסלו, שאיך הגדירו זאת בתקשורת: "מצפה לריקוד האחרון שלו". העונה הוא טרם פתח בהרכב שלושה משחקים ברציפות. זה הזמן שלו להציג מהלך התקפי מבריק שלא ראינו ממנו זמן רב, המערך אמור להיות תפור עליו. זידאן הבהיר כי ראמוס זקוק לעוד מספר ימי אימונים וחזרתו מתקרבת וכי מנדי אולי יגיע בזמן לצ'לסי ("זה עניין של ימים - אני מקווה"). אנחנו משערים, אגב, שוויניסיוס, שנכתב על השיפור הגדול שלו העונה (דקות-הופעות-מספרים) - יקבל מנוחה ונראה את אסנסיו ורודריגו לצד בנזמה.

כבר שלוש עונות וארבע שנים שריאל לא גברה על בטיס בברנבאו - והגיע הזמן לעשות את זה. זידאן, אגב, רשם נגד בטיס יותר הפסדים מאשכ כל קבוצה אחרת בליגה - שלושה (בתשעה משחקים), שניים מהם בברנבאו. בספרד דיברו באריכות על "זמן ולדבבאס" כפי שאמרנו לכם. שלושת המשחקים הקרובים של ריאל יהיו בבית: בטיס-צ'לסי-אוססונה, ועליה להפגין שריר, לנצח בציפורניים אן צריך. ריאל כבר איבדה יותר מדי נקודות לעומת העונה שעברה אז לא הפסידה בכלל במשחקי הבית. מנגד, יש לה שלושה ניצחונות רצופים ו-16 מ-18 הנקודות האחרונות. אולי זה קצת מתקדם למאזן של אלופה.

מה שברור הוא שאין לנו סגל של קבוצה אלופה. זידאן נשאל על כך וענה, כצפוי - כי הסגל בסדר גמור, איכותי, עמוק. "אין לנו סגל קצר, הסגל רחב וטוב מאוד, אבל היו הרבה פציעות ואת עניין הקורונה, זו עונה מוזרה. אי אפשר להתלונן כשכל כך הרבה אנשים סובלים בחוץ. עלינו לנצל את הזמן הטוב שלנו". הוא גם נשאל שוב על עתידו ואמר שהוא כמובן מרוכז רק במשחק הבא ("אני ופרס מדברים רגיל, הוא מגיע למתחם האימונים מדי פעם ובודק מה שלום הקבוצה. כלום לא השתנה. גם הוא היה רוצה שנתרכז במשחק מחר"). ובחזרה לכדורגל: כבר שלושה משחקים שריאל לא סופגת. בעיקר בזכות טיבו אמנם אבל גם שחקני ההגנה עובדים יפה. זה יהיה גם המפתח נגד בטיס. נאצ'ו, שחוגג היום עשור בדיוק מהופעת הבכורה שלו איי שם במאסטייה - צריך להנהיג את העורף. בתקווה שאז ההתקפה: בנזמה שבכושר מפלצתי, אלא מה, ויכול לעקוף את הרקורד שלו מהעונה שעברה בכל המסגרות (27) - תעשה את שלה, הברקה אחת. 18 מ-18 עד תום העונה. זו המטרה וכך גם אם חלילה לא נזכה בתואר - ריאל תדע שעשתה הכל בצל כל הקשיים.

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| אדר מיליטאו, נאצ'ו פרננדס, רפאל ואראן; דני קרבחאל, אנטוניו בלאנקו, קאסמירו, מרסלו| מרקו אסנסיו (רודריגוI), ויניסיוס ג'וניור וקארים בנזמה

בטיס של מנואל פלגריני מגיעה למשחק אחרי תקופה מוזרה של ארבע תוצאות תיקו רצופות, האחרונה שבהן 0:0 ביתי נגד אתלטיק בילבאו כשהקבוצה שיחקה כמעט משחק שלם בעשרה שחקנים לאחר הרחקה של נביל פקיר כבר בדקה ה-11 (ייעדר נגדנו כמובן). האנדלוסים רשמו שיפור גדול ב-2021 מה שהקפיץ אותם עד למקום השישי בטבלה על חשבון ריאל סוסיאדד ואכן הבטיקוס חולמים אירופה עם הכדורגל המלהיב שתמיד היה שם. 49 נק' בשלב הזה של העונה זה הרקורד הטוב ביותר שלה מאז העונה ההיסטורית ב-2004/05, פרט ל-17-18. עד דצמבר בטיס אכזבה ואז הגיעו שמונה ניצחונות בין ינואר למרץ, והבטיקוס יודעים להסתכל גם לגדולות בלבן של העיניים.

אמנם שני הפסדיה ב-2021 הגיעו דווקא בדרבי נגד סביליה (1:0) וכן 3:2 נגד ברצלונה בבית, אך בטיס חזרה עם כל הקופה מלה סרמיקה של ויאריאל וסיימה ב-1:1 יוקרתי עם אתלטיקו מדריד במחזור ה-30. לעוכריה עומדת שוב ההגנה שסופגת יותר מדי, בטח עבור קבוצת צמרת – 45 שערי חובה, אם כי גם שם קיים שיפור. קלאודיו בראבו לא ספג בארבעה מתשעת המשחקים האחרונים שלו. מנגד, ב-13 משחקי ליגה, בראבו ניצח את ריאל פעמיים - כשחקן ברצלונה כמובן אך הפסיד עשר פעמים, ספגה 36 שערים ושמר על שער נקי פעם אחת. בצד השלילי, החלוץ לורן מורון רושם ירידה עצומה ביכולת ולא מבקיע כבעבר. על פניו לבטיקוס יש לוח משחקים סביר עד תום העונה. "מדריד וחמישה גמרים, הסבל נגד בילבאו היה שווה את זה", נכתב במארקה. "אני נשאר חיובי אחרי התיקו, שיחקנו בצורה טקטית וטובה. אני מרוצה לחלוטין, להוסיף משהו זה בטח לא שלילי", הבהיר פלגריני.

סרחיו קנאלס נמצא בעונת חייו עם עשרה שערים בכל המסגרות ויש לו טיעון לגיטימי להיות ביורו עם הסלקסיון בקיץ; חואקין הוותיק שצפוי להאריך את חוזהו ולהמשיך בגיל 40 – מקבל תפקיד שונה הפעם, בעיקר כאיש שעולה מהספסל אבל הוא עדיין מציג יכולת נהדרת ולראייה בישל פעמיים נגד ולנסיה; בורחה איגלסיאס באיחור אופנתי מתחיל לספק את הסחורה (שבעה שערים בליגה, תשעה בכל המסגרות). פלגריני התלבט בין חואקין לכריסטיאן טאיו הסילון אלא שהאחרון שהוחלף בשל פגיעה במשחק האחרון - לא הצליח להתאמן וייעדר מהמשחק. חואקין יכול לשחק בכנף שמאל אבל למעשה הוא מופיע גם בימין וגם באמצע - חופשי לחלוטין.

פלגריני, שמעולם לא ניצח את ריאל כאורח בשמונת ביקוריו ורשם נגדה שתי תבוסות לא נעימות (7:0 ב-2011 כמאמן מאלגה ו-6:2 כעבור שנתיים), אמר לקראת המשחק: "זה מצער שפקיר לא ישחק (הוא הרבה להתלונן גם במסיבת העיתונאים על ההרחקה הזו) הוא חשוב מאוד עבורנו, אבל בכל פעם שמישהו נעדר - יש מי שיחליף אותו ועל השחקנים להתעלות כדי לשמור על הדירוג שלנו. אנחנו צריכים לעשות את העבודה ולא להביט לצדדים. עכשיו הקבוצה מתפקדת כמצופה, הייתה לנו תקופה רעה מאוד במהלך העונה. אני משוכנע שריאל, קבוצה חזקה עם סגל מעולה - לא תהיה מוסחת על ידי חצי הגמר. הם רוצים את הנקודות כמונו. אני לא מודאג מתוצאות התיקו ברצף, כי שמרנו על הרמה שלנו. בזבזנו מצבים נגד קבוצות חזקות כמו אתלטיקו או ולנסיה, אבל חשוב שהיינו מרוכזים ואנרגטיים". הוא נשאל האם יהיה קל יותר לקחת נקודות בוולדבבאס מאשר בברנבאו ואמר: "ריאל תמשיך להיות ריאל, קבוצה נהדרת, היא משחקת ככה כל השנה". הוא מכיר את הסטטיסטיקה לפיה בטיס לא הפסידה כבר שלוש פעמים ברציפות בברנבאו ואמר: "אלה רק נתונים, המשחקים שונים". הוא הבהיר כי בראבו אכן אחד משחקני המפתח וממנהיגי הקבוצה.

בטיס - הרכב משוער: קלאודיו בראבו| אמרסון, מנדי, מארק בארטרה, חורן מירנדה| גוידו רודריגס, איטור רוביאל, סרחיו קנאלס, חואן גווארדאדו, כריסטיאן טאיו| בורחה איגלסיאס

היסטוריה ומפגשי עבר:

כבר שלוש שנים שריאל לא ניצחה את בטיס כמארחת, הגיע הזמן לשנות את זה. מאז (כפי שאתם רואים בתמונה) הקפטן ראמוס חגג את ה-1:2 המאוחר בדקה ה-81 עם נגיחת תותח אחרי כדור קרן של קרוס בעונת הדאבל המדהימה. הבטיקוס היו אלה שעצרו את רצף 73 המשחקים הרצופים בהם ריאל כבשה עם ניצחון אכזרי שלהם בתוספת הזמן ב-2017/18. קיקה סטיין ניצח 0:2 במחזור הסיום של 2018/19 ואשתקד זה נגמר רק ב-0:0 מתסכל עם מספר החמצות. כמובן שזו הבצורת הארוכה ביותר של ריאל במשחקי הבית נגד בטיס, שניצחה דווקא במשחק השני והשלישי שלה במדריד - פעמיים 0:1 באמצע שנות ה-30. לאחר מכן יצאה ריאל לרצף של שמונה ניצחונות רצופים, כשהרצף הטוב ביותר שלה הוא עשור שלם עם V - בכל שנות ה-80 - ארבע רביעיות, מאניטה וגם 1:6 היו שם.

סה"כ המאזן ב-54 משחקי הבית נגד בטיס: 39 ניצחונות (72%), שמונה תוצאות תיקו (15%) ושבעה הפסדים (13%), יחס שערים 42:141 לטובת ריאל מדריד כמובן. אחד הניצחונות הזכורים ביותר היה דווקא בעונה כושלת - אותו 1:6 אדיר עם חואנדה ראמוס ברצף הניצחונות ההוא (מחזור 24 בעונת 2008/09), זה הניצחון השני הכי גבוה של ריאל על בטיס בליגה (היה גם 1:7 בעונת 1959/60). ראוליטו כבש צמד מרגש וכך גם הונטלאר עם צמד מרגש פחות, היגואין פתח את הגיגה וגם ראמוס השתתף. המופע האחרון נגד בטיס בבית היה 0:5 בפרמיירה של בניטס בברנבאו, בימים שלבייל (צמד) וחאמס (מספרת ובעיטה חופשית אדירה) היה חשק לשחק כדורגל.

בעידן הנוכחי היה לנו רצף של שבעה ניצחונות רצופים. אחרי פעמיים 0:0, כולל בעונת האליפות עם קאפלו - ריאל השיגה 0:2 עם שוסטר משער של ראול בפנדל ואחד יפה של בפטיסטה במספרת. בעונת האליפות עם מוריניו זה נגמר ב-1:4 עם שלושער של פיפיטה וכעבור שנה בהופעת הבכורה של קאסמירו - 1:3. במחזור הפתיחה של עונת הדסימה ריאל ניצחה 1:2 את בטיס כשלא אחר מאשר איסקו כבש בהופעת הבכורה שלו! היו ימים. ואם כבר משחקי בכורה, גם בקהאם כבש בבכורה שלו בליגה - ב-1:2 במחזור הפתיחה בעונת הקיירוש (גם רונאלדו כבש). בסה"כ משחקי הליגה (109) - 27:61 לריאל מדריד בניצחונות.

5. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/6/6e798631b9c2c6611310411b5faa88414c149188.Xxx

דגל לבן| טוב נו אז חלום האליפות נגוז, אני מרגיש שהפסדנו פעמיים - גם זידאן סחט את מודריץ’ בהחלטה קצת תמוהה לפני צ’לסי, וגם איבדנו נקודות. כמובן שבטיס יריבה קשה ועדיין היה חסר לי איזה ניצחון בשיניים, כבר הרבה זמן שזה לא קרה עם מצב נייח טוב. וכמובן שוויניסיוס יעשה הכל נכון אבל יבעט כמו תינוק, לא יאומן. גם ההחמצה של מרסלו הזויה, כמה זמן היה לו, חבל.
    לטעמי זידאן קצת פספס עם הבחירה באיסקו על חשבון מערך שלושת הבלמים שהיה מאפשר למרסלו להיות מסוכן אולי והיה שיפור ב-20 הדקות האחרונות. הרגשתי עד אז ששוב אין לנו משחק פרט להרמות סרק לבנזמה והתגעגעתי מאוד ללוקאס ואסקס בצד ימין. אגב לא בכל ערב חייבים להמשיך עם אסנסיו על חשבון רודריגו, לעתים המהירות והדריבל יכולה לעשות את ההבדל לדוגמא בדקות המאוחרות.
    חבל שזה לא כמו בסרטים, נניח הזאר היה עולה לחצי שעה, כשיר לשם שינוי, לא כובש אולי אבל עושה איזה דריבל ומבשל, 0:1 קטן ושלום על ישראל (למה הוא לא בעט?? למה למסור לוויני איזו החלטה גרועה!). אין לי תלונות כמובן הוא קודם כל ניסה לא לאבד כדורים במצב בו כל השחקנים בשיא הלחץ והוא עדיין מפחד על הרגליים.
    המצב רוח קצת קקה אבל נקווה שביום שלישי באותו מקום ובאותה השעה נחזור לחייך. ברכות לבטיס שהוציאה נקודה מקבוצת סופרליג אימתנית. האללה מדריד! תמיד

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/21
  6. רוברטו באגיו31 Member

ראוליטו, שום דבר לא גמור וריאל עדיין מסוגלת לזכות באליפות .
    כרגע הפער 2 נקודות בלבד ומחר אתלטיקו במשחק חוץ לא קל מול בילבאו, וכמובן צריך לזכור שיש עוד משחק ישיר בין ברצלונה לאתלטיקו שאני די בטוח שברצלונה לא תפסיד בו .

אני לא מבין איך זידאן לא התייאש עדיין מאיסקו המעצבן הזה, כבר 3 שנים לפחות הוא לא תורם בכלום, עושה פרצופים ומשחק בלי חשק. בנוסף הוא כבד ואיטי .

ויניסיוס זה שחקן כל כך מתסכל. מצד אחד יש לו המון כישרון וטכניקה מדהימה, ומצד שני קבלת ההחלטות שלו ברחבה היא ברמה מאוד נמוכה .
    השאלה היא האם זה משהו שהוא יכול לשפר, לדעתי כן אבל הוא אף פעם לא יהיה סקורר גדול או שחקן שמבקיע 20 שערים או 20 בישולים בעונה .
    צריך להישאר בתור שחקן רוטציה אבל ברור שלעונה הבאה ריאל חייבת 2 שחקני התקפה ברמה הגבוהה ביותר ( אמבפה והולאנד ) .

7. Raulito Madridista

זה גמור, אנחנו גם נאבד עוד נקודות הן בגלל היריבות, הן בגלל הסגל החסר והן משום שאנחנו לא קבוצה טובה. בילבאו על הנייר זה משחק קשה, אתלטיקו מנצחת אותה כל שנה, בארסה בזון יפה ואתה צריך כבר להתגבר על שתיים. אכן היה צריך לפתוח עם מרסלו במערך שלושה בלמים ולא עם איסקו (היה טוב לפרקים בעונה שעברה אך בטח לא קרוב ליכולת של 2017 או 2018)שמתמזמז עם הכדור, איטי ושמן. ויני יצר את המהלך לבדו אבל לא ציפו ממנו לבעוט לחיבור מ-20 מטר אלא בסה"כ לגלגל לרשת ואם הוא כל כך חסר ביטחון שימסור הצידה לבנזמה. אי אפשר להגיד שהוא עייף כי הוא פתח על הספסל היום ועלה בשלב די מאוחר. כמובן שנבנתה כאן קבוצה לא טובה ומאוד אפורה התקפית, בנזמה לא ביום טוב ואין לנו תשובה. כמו שכתבתי לא פעם, אף שחקן התקפה אצלנו חוץ מקארים לא נתן שלושה משחקים טובים ברצף. הזאר היה על המגרש כולה 13 דקות בלי תוספת הזמן, עשה דריבל אחד טוב והיה חייב לבעוט ופשוט לא איבד כדורים וזה היה נראה כמו הגלאקטיקוס בשיאם ביחס לחברים שלו בהתקפה. חבל

8. avicii Member

לברצלונה יש גם את אתלטיקו מדריד עוד שני מחזורים, וגם לבקר במסטאייה. קשה לי לראות אותה יוצאת משני המפגשים הללו עם כל ששת הנקודות.
    אצל ריאל מאוד מעניין לראות מה יקרה. ניצחון שלה על סביליה ותיקו בין ברצלונה לאתלטיקו והיא עשתה צעד גדול לאליפות, אבל הפסד שלה והיא יורדת אפילו למקום הרביעי.

9. Raulito Madridista

הנה המצב הנוכחי:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2021/04/25/16193843566818.Xxx

המקום הרביעי בספרד אולי נחשב גרוע בפן התדמיתי אבל גם הרביעית מעפילה אוטומטית לשלב הבתים כך שזה קצת פחות משנה. זה לא שתראה את הגלאקטיקוס מתחילים את הקיץ מוקדם כמו ב-2004 עם קמאצ'ו. רונאלדו, זידאן ופיגו היו צריכים להזיע נגד ויסלה קראקוב.
    כביכול יש באסה רצינית אחרי המעידה של אתלטיקו אבל בארסה מקבלת את מסי בשיאו ומתחילה כל משחק ב-0:1. אין לי שום תלונות לזידאן, זה יהיה מאכזב קצת שבמשחקים הגדולים עשינו דאבל על ברצלונה ו-4 מ-6 בדרבי אבל מעדנו יותר מדי נגד הקטנות. גם בהרכב מלא ידעתי שכל משחק הוא פוטנציאל ל-0:0.
    נכון שברצלונה מתקשה מסורתית במאסטייה, אבל ריאל עם סגל מתפרק, צ'מפיונס וגם משחק בסאן ממס זה לא קל. אם אתלטיקו לא תפסיד בקאמפ נואו עוד יש לה סיכוי אבל זה מהמשחקים שמסי מכריע ב-0:1 מכדור חופשי או הברקה אחת, אולי אפילו גריזמן תחזיקו חזק. בארסה בכושר הכי טוב כרגע.
    סביליה מחזור אחד לסיום עונת 2006/07 יכלה להעפיל לפסגה אחרי ה-2:2 של ריאל (נגד סראגוסה) וברצלונה (דרבי), אין לה את האופי, וזו הייתה סביליה הטובה בכל הזמנים. זה

10. avicii Member

לא אתפלא אם זידאן יחליט לשים את כל הז'יטונים על ליגת האלופות ולוותר על הליגה.
    נכון שלא מתחילים מהמוקדמות, אבל תדמיתית זה נראה פחות טוב לסיים מקום רביעי.

11. Raulito Madridista

אני חושב שלא נסיים מתחת לסביליה גם אם נעלה עם הרכבים לא טובים וגם מניח שלא נפספס מולה במשחק הישיר. בינינו, ברמת "התדמית" הרי שברוב שלבי העונה כתבתי שלסיים אחרי ברצלונה בטבלה זה חרפה. קראתי ביקורות על זידאן שהוא "זרק" את הליגה וזה לא נכון וההוכחה הכי טובה לכך היא שמודריץ' שלא היה בריא במאה אחוז וסבל מכאבי גב כמה ימים קודם לכן - פתח בהרכב נגד בטיס למרות שחצי הגמר נגד צ'לסי מעבר לפינה. למרות ההפסד של אתלטיקו, בהחלט מתבקש שנשחק עם שחקני ספסל. חבל שהרמה של מרסלו ואיסקו (תבדקו בפייסבוק של האתר שלי את מספרי האימה שלו העונה בליגה) כל כך נמוכה כרגע. ובכל מקרה כבשנו 56 שערי ליגה, אני לא רוצה להגיד לכם כמה זמן לא היו מספרי אימה כאלה..

12. Ever Banega Member

למי שפיספס היה קטע גדול במשחק של סביליה וגראנדה. השופט שורק דקה מוקדם מידי לסיום (כמראה שכח שהוסיף 4 דקות), שחקני סביליה יורדים למנהרה כששחקני גראנדה רצים לשופט להתלונן על כך שנשארה דקה לשחק. אחרי כמה דקות של ויכוחים השופט הוציא את שחקני סביליה מהמנהרה חלקם כבר בלי מדים ונעליים וחידש את המשחק לדקה שנותרה.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזו עונה משוגעת. גראנדה הופכת בקאמפ נואו.

14. Raulito Madridista

הלו"ז המלא עד תום העונה, כדאי לעקוב באדיקות וביתר שאת מה שנקרא:

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2021/04/29/16197226083139.Xxx

אני אגיד את מה שאסור להגיד כנראה: ברצלונה לא ממש ראויה לאליפות לדעתי. עד 2021 היא הייתה קבוצה מחורבנת ולא מעט אוהדים שדיברתי איתם או קראתי את התחושות שלהם - רצו לחזור רק בעונה הבאה. אז נכון שקומאן שינה יפה עם מערך שלושה בלמים ויש קצת נקודות אור כמו פדרי ודה יונג, משחקים מטורפים כמו 1:6 על סוסיאדד - וזה עדיין בעיקר מסי. בארסה לא הובילה את הטבלה ולו פעם אחת ורוב הזמן הייתה לא באיזור בכלל (אם נהיה הוגנים - היא החלה את העונה באיחור אבל זה קרה גם לאתלטיקו). היא הפסידה לאתלטיקו, הייתה לא טובה בשני הקלאסיקוס ונכנעה פעמיים לריאל. נגד סביליה יש לה 4 מ-6 וזה נחמד, מודה. לאתלטיקו אין הרבה איכות, היא עשתה סיבוב ראשון מדהים וריאל? לא יציבה ולא משהו אבל זידאן מוציא מים מהסלע ואני מרחם עליו, מכת הפציעות שלנו לא הגיונית, 57 כבר כולל הנגיף. 1/3 סגל חלה בקורונה ובברצלונה כמעט כלום (באמת רק בריאות).
    הטבלה עוד תתהפך הרבה פעמים והייתי מהמר שריאל תאבד יותר נקודות מהיתר. אגב, לכל קבוצה גדולה יש את המגרש שהוא קצת יותר מנחוס עבורה. אצל ברצלונה זה המאסטייה, בריאל זה הפיחואן שכבר מאחורינו.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שלושה בלמים כשכולם גרועים יותר מכל הבלמים שלנו. איך נהואן, אגב?