ליגת האלופות - שלב בתים, מח' 5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/12/20.

1. VAR Member

למה אתה ממשיך עם השטות הזאת גם כשכבר הוכיחו לך בפעם הקודמת שזו שטות?

2. DRORIKO Member

מי ״הוכיח״ לי? אלברט אינשטיין? תתעסק עם הקבוצה של בסדר? עם אחת מהן...

3. Raulito Madridista

* אין תואר שיושב טוב יותר על כריסטיאנו רונאלדו מאשר מלך השערים בהיסטוריה של הכדורגל. מעניין מה היה קורה אם היא הופך להיות חצי חלוץ עוד קודם לכן, כאשר מ-2014/15 הוא בכלל עבר לרחבה לצמיתות. שער 750 בקריירה ושלא ייגמר לעולם. הספירה לאחור ל-800 כבר התחילה...
    * תבוסה עלובה של סביליה וזה לא משנה גם אם הם הבטיחו את המקום בשלב הבא והיה הרכב משני בחלקו. הם עשו מצ'לסי יותר מדי גדולים, הם עדיין לא שם על אף השיפור בקבוצה. לגבי ז'ירו - אני שמח על ההתפוצצות שלו, הוא במצב בעייתי עם קידום הצעירים שהיה אשתקד וכמובן הגלאקטיקוס בקיץ הזה. לדעתי הוא צריך לעזוב לקבוצה קצת פחות טובה בה ישחק שבוע אחר שבוע.

ולמשחק המרכזי: אתה רוצה להחמיא לניימאר על התגובה שלו אחרי השער השני, על כך שסוף סוף הוא נראה חלק מהקבוצה שנקראית פריז סן ז'רמן, נתן גול גדול והיה מצוין, ואז אחרי המשחק הוא כנראה נלחץ מזה שהיה נראה כל כך מחויב ופלט: "אני רוצה לחזור לשחק לצד מסי". כיף לראות אותו משחק כדורגל מדי פעם וזה לא קורה מספיק. קחו מספר: ארבעה ניצחונות חוץ במשחקים בין מנצ'סטר יונייטד לפריז סן ז'רמן. פוגבה עולה מהספסל וגם ואן דה בייק אצל סולשיאר, קצת מוזר, לא ראיתי בפרד הרבה, כנראה שאלה החסרונות במערך היהלום. אפשר לזלזל בסולשיאר וזה נכון אבל לא לגבי המשחק אתמול, קשה לי להאשים אותו כשמרסיאל בועט לעננים ממטר ברגע קריטית וקבאני במהלך גאוני קצת חסר מזל והכדור פוגע במשקוף. אני חושב שכן ראינו אות חיים מאמבפה שהוביל את הכדור במתפרצת כמו בימים הטובים. לייפציג לא הייתה צריכה לקבל חמישייה באולד טראפורד וכך לא הייתה בצרות. אהה ושוב פעם היה ממש כיף לראות כדורגל לשם שינוי וכאוהד נייטראלי, לא רע הרעיון הזה.

4. DRORIKO Member

גם אני לא אוהב את ניימאר כפרסונה, אבל מה שהאיש הזה יודע לעשות עם הרגליים אלה הדברים שבזכותם התחלנו לראות כדורגל.

5. Raulito Madridista

לניימאר היה צ'אנס ענק בגמר ליגת האלופות להבקיע מהמצבים אליהם הגיע ולקחת את הגביע שבשבילו השקיעו בו כל כך הרבה כסף, אבל אין לי טענות כלפיו ברמת הכדורגל כשהוא על כר הדשא. הוא שחקן שצריך לקחת את הכדור, לכדרר, לאבד, לתת שואו. הוא בדרך כלל טוב במשחקים הגדולים. הבעיה היא שהוא לא כשיר מלכתכילה וזה לא רק חוסר מזל אלא חוסר מקצוענות. 30 משחקים בעונת הבכורה - זה השיא מבחינתנו, ואהמר שגם אם הליגה הצרפתית לא הייתה מופסקת אשתקד - היה מתקשה לעמוד ברף הנמוך שהוא הציב. לדעתי הוא גם משפיע לרעה על אמבפה. וניימאר כמו ניימאר היה חייב 'לעצבן', מה טוכל, האוהדים והשייח שם צריך לחשוב אחרי שאמר שהוא רוצה לחזור לברצלונה דווקא בערב כזה? אני מניח שגם הפסימיים לגביו הניחו שהוא יהיה יותר קרוב להיות השחקן הטוב בעולם אחרי רונאלדו ומסי. היום יש כמה וכמה וכמה שמות לפניו.

6. zivmay Member

קומאן מתברר כמאמן הגרוע של ברצלונה בעשור האחרון, וזה היה על הקיר.

7. avicii Member

אולי התחנה הבאה של מנור צריכה להיות ברצלונה.
    גם הם אוהבים להתחיל לשחק כדורגל אחרי פיגור 2-0

8. riquelme1 Member

רגע, אבל פיקה אשם. אה, בעצם לא. אחד הבלמים הגדולים בהיסטוריה שלה.

שוואלוורדה פוטר, אמרתי שבארסה עוד תצטער על זה, האוהדים בכו על מאמן שהביא 2 אליפויות בהליכה, אבל זה לא היה מספיק טוב בשבילהם.

9. Ever Banega Member

לא חושב שיש אוהד אחד שמצטער על זה שוואלוורדה פוטר, זה שבמקומו לא הביאו את האיש הנכון זה כבר סיפור אחר.
    בארסה פתחו רע מאוד את המשחק אבל ב20 דקות האחרונות הם בשליטה מחולטת.
    יובה חייבת להתעורר.

10. alexshw Member

המשחק בפריז יחודש בשעה 23:00. נראה ששופט רביעי ישלח לחדר VAR ומישהו משופטי VAR ירד להיות שופט רביעי.

לא הייתה שום תכלית בפיטורים שלו בחורף לאור זהות המחליף ובכלל מצב הקבוצה. יכל בכיף להשלים את העונה.

11. DRORIKO Member

אבל איך לעזזל אתה יכול לשים אותו ב-VAR אם זה ברור לגמרי שהוא לא אוביקטיבי. עזוב רגע את המשחק, איך אפשר להמשיך להעסיק בן אדם כזה אחרי מה שהוא עשה.

12. alexshw Member

מי אמר שהיה פה מקרה גזעני. וובו טוען משהו, אבל כדאי לחקור קודם.

13. DRORIKO Member

למחוק

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/20
  14. zivmay Member

קומאן כמובן ממשיך עם גריזמן כקיצוני כמובן, איזה חסר מושג.

15. riquelme1 Member

גרייזמן גם לא חלוץ

קלמנט לנגלה חברים. ראיתי אוהדים של ברצלונה שטענו שהוא הבלם הבכיר שלה.