ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

הלך לעולמו אגדת המועדון ריי קנדי, בן 70, מאובחן בפרקינסון מ-1984.

Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  2. Ori8 Member

בוםםםם! ינואר עוד רחוק וכבר הודענו על החתמתו של קלאודיו טאפראל לצוות מאמני השוערים, לפי בקשתו של אליסון.

שיקומו על הרגליים כל מפקפקי FSG העלובים ויתחילו לאכול את הכובעים.

נקווה רק שהוא מביא איתו לפטופ למה זה לא בית זונות פה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגת אותי. צחקתי בקול רם.

Ori8, Walkon ו-prica9 אוהבים את זה.
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לציין, אחרי שהתבאסתי פה על קלופ שהוריד את צימיקאס ואוקס לספסל דווקא כשהיו בפורמה טובה - הנדו ואנדי חזרו פשוט מדהים. ממש אבל.

בלתי נתפס שפיקפורד ורישארילסון (מתי מתי מתי אני אראה מישהו מפצל לו את הרגל לשני חלקים נפרדים איזה חלום) שדדו אותנו מעונה שלמה של הכדורגל האורגזמי הזה.

באמת ברמה ההתקפית נטו - ליברפול מודל 21/22 משחקת את הכדורגל הכי טוב שראיתי בחיים, בוודאי בליברפול, מתפתה להגיד בכלל. הקלות שבה אנחנו עוברים דרך הגנות זה לא אמיתי.

5. Rushie Member

קלופ מדהים. כולנו פה התרעמנו על זה שלא מרעננים את הקבוצה, על סטגנציה, ירידה ברמה.
    כנראה שכולנו גם צדקנו, ובכל זאת הקבוצה נראית פנטסטי, הוא מביא את השחקנים (כמעט אותו הרכב בדיוק מ2018!) בשיא המוטיבציה והריכוז לכל משחק.
    הנדרסון שיחק אתמול עם התלהבות של ילד שעלה מהנוער, זה היה תענוג לראות.

לא הבנתי את הדיבורים על מאטיפ בדיון המחזור. אולי פספסתי משהו אבל אני ראיתי ממנו הופעה סולידית כתמיד. הבעיה האמיתית היחידה איתו היא הכשירות, אבל נראה שנגזר עליו להיות כמו ווינאלדום, שחקן שלעולם לא יקבל את ההערכה גם כשהיא מגיעה לו.
    אני מבין שאיפשהו לפני שנתיים הציוות של ואן דייק וגומז נראה מאד מבטיח, גם בעיניי, אבל צריך להתחבר למציאות ונכון להיום מאטיפ נמצא בשיא הכושר וגומז ספק אם יישאר פה בקיץ בכלל.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ היה טוב הגנתית אבל מכר אותנו כמה פעמים עם מסירות גרועות, כמו שהוא עושה כמעט בכל משחק.
    הוא טוב ואמין הגנתית, לא חושב שמישהו אי פעם חלק על זה. סימן השאלה זה כמובן כשירות אבל צריך להגיד, אין לי מושג איך אבל הוא סוגר למעשה כמעט חצי עונה בלי פציעות בכלל. זו ההפתעה הכי מטורפת של העונה הזו עד עכשיו, אף אחד לא ציפה לזה וזו גם הסיבה שגומז נעלם העונה, עם עונה סטנדרטית של מאטיפ הוא היה משחק לא מעט.

מתישהוא הסטטיסטיקה תתיישר לצערי, ואז נצטרך את גומז. ובכל מקרה מאטיפ מסיים חוזה ב2023 ואין שום סיכוי שיחודש, הרבה יותר סביר שהוא זה שלא יישאר פה בקיץ (אם תהיה עליו הצעה) ולמכור את גומז יהיה מהלך מטומטמם לגמרי. צריך להפסיק למחוק שחקנים אחרי כמה חודשים מחוץ להרכב, זה מזכיר לי איך אנשים חשבו שצימיקאס יימכר בקיץ.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. Rushie Member

שיהיה ברור, גם אני לא הייתי מוכר את גומז, אבל אולי דווקא הוא זה שצריך לדחוף לעזיבה. הוא בגיל ובשלב בקריירה שקצת בעייתי מבחינתו להתפשר על להיות אופציה 4 אצלנו, וגם לו יש בעיות פציעות משלו כפי שאנחנו נוכחים לדעת כרגע, שמונעות ממנו לתפוס הזדמנויות לשחק כשהן באות.

מילה גם על ג'וטה אחרי אתמול, שחקן נפלא. מאד מוכשר ומגוון. גם פינישר עם יופי של מיקום ברחבה, וגם טוב עם הכדור ברגל. מזכיר לי קצת את קרלוס טבז במובן שמבחינת טכניקה הוא לא נראה הכי מלוטש שיש, אבל הוא מאד מהיר במחשבה ומרגיש שהוא תמיד צעד אחד לפני השומר שלו.
    להיזכר שבכלל רצינו את וורנר כאופציה ראשונה... נראה שניצלנו פה בגדול.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטיפ במחצית הראשונה היה לא בכיוון בכלל, לא עם הכדור ולא בלעדיו. בעיניי גם לקח החלטה לא נכונה בגול (לא אומר שהגול באשמתו אבל היה עדיף שיסגור את גריי ולא את רונדון). במחצית השנייה התייצב מאוד.

הופעה לא טובה שלו בגדול, מזל טוב שהשיכור לידו חתיכת אלוהים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Member

אגב הגול של סלאח אתמול שרץ חצי מגרש - דומה מאוד לגול של סוארז מול אברטון ב4-0 באנפילד ב13/14. ההבדל הוא שסוארז הבקיע את זה ברגל החלשה וסלאח בחזקה...

10. oranfu Member

העתק כמעט מוחלט של אותו גול.

11. Cup of Tea Liverpool, UK

עבר לי בראש תוך כדי שראיתי, בטח לחצי מהצופים במשחק גם.

סתם בא לי להציע שחקן לחיזוק הקישור לעונה הבאה ע"ח קייטה/מילנר. => ווסטון מק'קני, הבנתי שהוא לא כל כך מתאים לאלגרי אבל ל-4-3-3 שלנו הוא יכול לדעתי להתאים מאוד בין אם בעמדה של הנדרסון או כגיבוי לפאביניו.

12. k_700 Member

אחלה טיימינג בחרת בדיוק אחרי פציעת ברך במשחק האחרון.
    הוא שחקן חשוב מאוד ביובנטוס וגם בגיל שאני לא מאמין שהם הולכים לוותר עליו במחיר שהוא לא התפרעות(גם חוזה עד 2025).
    אם הוא עוזב אותם אין עוד קשר בקבוצה הזאת שמסוגל לעשות משהו שמתקרב להגנה.

13. ZobyGadol Member

לורד לוברן עושה סטנדאפ.

14. Sturridge Member

נו אז בול לליברפול.

15. k_700 Member

כן ב80 מליון אירו בערך, בול הם.