ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

זה לא 40 כי קיבלנו כסף גם על שחקנים שהשאלנו (כמו גרויץ', ווילסון...).

הוא התחנן לבלם מהרגע שגומז נפצע. חודשים. קיבל זין בעין.
    רק האוהדים שלנו הם רואי חשבון. לשלם יותר מדי, זה לא משתלם, יאדה יאדה יאדה.
    פאקינג תביאו רכש לצוות המקצועי כמו שהוא דורש ואם צריך לשלם קצת יותר בשביל זה אז פאקינג תעשו את זה!!!
    מי יישמע יש לצוות אצלנו דרישות כל שני וחמישי. היה מצב חירום ואפילו במצב כזה הכל על הזין שלהם והם לא מוציאים כסף.
    אבל מה יש להאשים אותם כשיש עוד אוהדים שמצדיקים את ההתנהלות הזאת (אוברפייד...).

אני בכלל לא מדבר על אובדן האליפות. היית צריך את המחזור האחרון של העונה בשביל להגיע לטופ4 בשיניים. טופ4, נאמר לנו, הוא קריטי למועדון מבחינת ההכנסות. אבל זה על הזין שלהם, יש את המינימום של המינימום שצריך לעשות, אז הם עושים פחות מזה ובונים על קלופ שיעשה קסמים.
    אני רואה כמה זה היה חשוב טופ4 בשביל לעשות רכש...
    טוב, בלי זה כנראה היינו מוכרים את סלאח הקיץ כי קורונה. חשוב לאזן את החשבונות.

אה, היתה עייפות החומר? חבל שלא ריעננו מספיק את הסגל. אולי זה בגלל שזה מצריך הוצאת כספים.
    "הוציאו כספים" בשנת קורונה, תודה רבה להם. כאילו זה לא כסף של המועדון! ובוא לא נשכח שקיץ לפני זה לא הוציאו כלום וזה היה אמור להיצבר בשביל רכש משמעותי (לפחות זה זיון השכל שהיה בזמנו).

כן, זאת בעיה של קלופ שיש לו דרישות מהמועדון בצמרת העולמית מבחינת הכנסות.
    הוא חצוף שהוא דורש שהמועדון יוציא כספים כמו שמאמנים של אברטון מקבלים!!!!
    פאקינג ברייטון מוציאים יותר כסף על רכש מליברפול על מה אתה מדבר איתי????

איך אפשר להסתכל על טבלת ההוצאות ולהגן על הזונות האלה איך??
    קלופ לוקח מועדון שמוציא פחות כסף ממייק אשלי!!!!!!! ומביא ליגת אלופות ואליפות אבל הוא זה שהיה יוצא לא טוב?

בשיא הרצינות, לאוהדים שלנו הכי מגיע בעולם מה שיקבלו כשקלופ יעזוב. זה לא ינחם אותי, אבל אוי כמה שזה מגיע להם.
    להילחם על מקום בקונפרנס ליג או איזה חרא שאופא ימציאו עד אז.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

מה יש להתחנן אחי מה? הוא נפצע אחרי שנסגר חלון ההעברות, אם הוא התחנן זה מתחילת ינואר עד פברואר ובסוף קיבל, זה לא כל העונה זה כולה חודש.

וכן אחי, אני מסתכל על זה אחרת, אם היו מביאים בלם במחיר מופקע ונכנעים ללחץ של האוהדים ובסוף מסיימים עם איזה פלופ כמו אנדי קארול אז אותם אוהדים היו בוכים על זה שהבלם שהביאו הוא זבל מוחלט ומחלקת הרכש צריכה לשים את המפתחות וללכת. לא משנה מה הם יעשו תמיד יהיה מי שייבקר.
    אני מעדיף לוותר על עונה מאשר לעשות טעות פטאלית כזאת, מעדיף שיעשו את הדברים עם מחשבה וסבלנות ואז כשמוציאים 40 מיליון מביאים לך דיוגו ג'וטה ופאביניו, שהם הצלחות אדירות.

ולגבי הריענון אז ברור שנדרש ריענון, ואני גם צעקתי את זה כל הקיץ שעבר, אבל ריענון ריאלי מבחינתי היה להביא 2-3 שחקנים משמעותיים סטייל גוטה וטיאגו וקיבלנו את זה.
    לצאת עם 3 וחצי בלמים לעונה זה היה מחדל בדיעבד, מצד שני מספיק שרק ואן דייק לא נפצע והיינו מצוותים אותו ביחד עם פאביניו/הנדרסון/פיליפס ואני חושב שעדיין היינו בסדר.
    אני מניח שתגיד לי שזה שבנו על זה שואן דייק לא ייפצע זה מחדל וגם עם זה אני מסכים ואני אפילו זוכר שכתבתי את זה פה, וגם פה אני חושב שאם קלופ היה לוחץ עליהם ומתחנן ובוכה כמו בינואר רק מוקדם יותר בקיץ אז הוא היה מקבל עוד בלם. מפה והלאה זה השערות שלי ושלך למה שבאמת קרה.
    מאטיפ זה שחקן של קלופ, זה שהוא עדיין כאן זה קלופ, גומז זה בונוס ותמיד היה כזה. אפשר לבכות על עונה שעברה ואפשר גם להסתכל על זה שהדבר הראשון שהם עשו לקראת העונה הבאה זה להחתים את קונאטה עוד לפני שנפתח החלון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/21
  3. k_700 Member

הסיפור די פשוט.
    הליגה שם בפשיטת רגל, הסכמי זכויות השידור קרסו שם וכל מועדון שהוא לא פסז' צריך למכור את הכוכבים שלו(תסתכל כמה כבר עברו בקיץ הזה וכמה קרובים למעבר).
    תוסיף לזה ביף פומבי שהיה לאוואר עם אולאס שלמעשה חיסל את הלאברג' שהיה להם קיץ קודם(60 מליון אירו).
    קצת בדומה לסאנצ'ו, כשאתה מונע מהשחקן שלך לעבור והוא יוצא עם זה לתקשורת אתה כבר לא תקבל את אותם סכומים קיץ אחר כך.

הייתה לו קורונה בתחילת העונה שלקח לו זמן לחזור ממנה לכושר ועוד כמה פציעות קטנות אבל הוא סיים את העונה מצוין.
    היו המון ביקורות שהוא לא זומן למשל לנבחרת הצרפתית, למרות שהיה כבר חלק ממנה בשנתיים האחרונות, בזמן שהליצנים הקבועים מוזמנים(סיסוקו, ראביו).

בן 23, יעלה חצי ממה שהיה עולה בקיץ שעבר ולדעתי גם יסיים מחוץ לליון את הקיץ הקרוב.
    אין פה שום סיכון איתו, זה לא באמת סכומים שצריכים להרתיע מועדונים באנגליה(על מגין רוצים יותר מכפול ממה שהוא יעלה...).

לכם ספציפית הוא פחות מתאים לדעתי.
    הוא יאלץ אתכם לחזור לשחק כמו עם קוטיניו, כלומר פליימייקר מהאגף או בשלישייה באמצע שלך תדע איך זה יראה באמת עם טיאגו ליד.
    לדעתי יותר מדי פרוץ הגנתית ופחות מדי ישיר.
    אתם צריכים קשר מסוג אחר בקיץ הזה.

אלינו לא הייתי מתנגד בכלל, מעדיף אותו על קאמבינגה.
    בטוטנהאם הוא גם כן שדרוג על כל מה שיש להם באמצע, כולל אנדומבלה.

4. k_700 Member

איןמשהו באמצע? אתה בהכרח תקנה בלחץ ואז תסיים עם משהו בסגנון של קארול? נו באמת.

הם התקמצנו על להפעיל את הסעיף רכישה של קאבק שעלה 8 מליון פאונד....בלם שהיה בשורטליסט של קלופ בשנה וחצי האחרונות(עוד מעונת האליפות שלכם).
    מה זה מעדיף לוותר על עונה? יש מחזוריות לכל סגל. הסגל לא יחכה לך, סייקל של סגל זה בדרך כלל 3-4 שנים. אתה כבר על הקצה עם רוב הסגל הזה(לא מדבר על הספסל שלכם שעוד לפני הקיץ הקודם היה בעייתי עד לא קיים).

לצאת עם 3 בלמים לעונה הכי דחוסה בהיסטוריה זה כמו לקפוץ מהגג של עזריאלי ולצפות לנחות על הרגליים.
    לרובנו זה היה ברור עוד הרבה לפני שהעונה יצאה לדרך.
    אין שום סרט שאתה שורד עונה של 3 משחקים בשבוע בדחיסה עד לסוף מאי(כשהיא מתחילה מאוחר מבלי הכנה בקיץ) מבלי לאגור פציעות ולהתפרק לחתיכות. אפילו בלם מהנוער נורמלי לא היה לכם בשלב ההוא.

החתימו את קונאטה בשלב מוקדם זה יפה מאוד.
    אל תשכח שלקונאטה היה סעיף שחרור מוזל מאוד בקיץ הזה והשחקן דחף לעבור אליכם חצי שנה לפני. לגמרי שלכם להפסיד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

דרש בלם בחלון של ינואר, חודשים לפני שנפתח החלון.
    בסוף הביאו בלם בהשאלה ביום האחרון של החלון.
    זה לשים עליו ועל הקבוצה זין.

אם קלופ היה בוכה ומתחנן בקיץ שעבר הוא היה מקבל בלם?
    א - למה הוא צריך לבכות ולהתחנן? לא הוכיח את עצמו עדיין? זה לא מועדון שמתיימר להיות תחרותי?
    ב - ראיתי כמה זה עזר לו בינואר שהוא התחנן. שמו עליו זין.

זה גם לא לוותר על עונה (לא יודע איזה מין מחשבה זאת לוותר על עונה...).
    לפני שנתיים לא עשינו רכש בקיץ. ההשפעות של זה הורגשו גם בעונה שעברה. כי קיץ שאתה לא מחזק בו את הסגל זה קיץ שאתה מחליש בו את הסגל (כי יריבות מתחזקות, כי שחקנים מתבגרים, כי חוזים מתקרבים יותר לסיום מה שמוריד ערך של שחקן...).
    לצורך העניין, אם היינו מחזקים את הסגל לפני שנתיים בשחקן התקפה\קשר\בלם אז בקיץ הקודם לא היינו צריכים כמה כאלה. אבל אי ההשקעה הזאת הובילה אותנו למצב שקלופ היה צריך להחליט בין קשר לבין בלם בקיץ שעבר מה שהשאיר את הסגל קצר.
    אז ההשפעות השליליות של הקיץ לפני שנתיים הורגשו בעונה שעברה.
    הן גם יורגשו בעונה הקרובה, כי אנחנו כבר משחקים תופסת עם הסגל שלנו.

אז כן, ברור שריענון זה 2-3 שחקנים בקיץ (פלוס אולי איזה כמה צעירים מבטיחים, גם את זה כבר לא עושים אצלנו אבל זה מתחת לרדאר).
    אבל כשלא הבאנו שום חיזוק לפני שנתיים, בקיץ שעבר הריענון כבר דרש 4-5 שחקנים (לא כולם חייבים להיות שחקני הרכב).
    כמה נדרשים הקיץ?

אנחנו מדברים פה על קשר ושחקן התקפה, אבל זה כשמלכתחילה אנחנו לא מדברים על גיבוי לטרנט או שוער מחליף שהוא לא אשפה מוחלטת. דברים בסיסיים ביותר.
    וכשמלכתחילה ברור שעל השחקנים הכי מבוקשים בשוק אנחנו בכלל לא בתמונה (סאנצ'ו\גריליש\קיין למשל). כלומר נקודת הפתיחה שלנו היא כבר מעמדת נחיתות.

אני מזכיר שוב שחלק משמעותי משחקני המפתח שלנו כבר באזור גיל 30, שנתיים לסיום חוזה.
    ההחלפה שלהם צריכה להיות הדרגתית, אבל אצלנו בכלל לא דואגים ליום שאחרי (זה עולה כסף).
    אנחנו נגיע למצב שנצטרך להחליף כמה וכמה מהם במכה אחת (מה שלא יקרה כי כאמור אי אפשר להביא יותר מ2-3 שחקנים בקיץ) ואז נמצא את עצמנו עם סגל עוד יותר קצר או שנאלץ לתת חוזים כבדים לשחקנים מבוגרים כי אין לנו ברירה אחרת.

לגבי אוואר - אם הוא כזה טוב אז הייתי חושב שכבר בקיץ שעבר מישהי תנסה להחתים אותו.
    זה שירד לו (דראסטית) המחיר הקיץ אני מבין מכל מיני סיבות, זה עדיין לא מסביר למה אפילו ב-20 מיליון זה נראה שאין ממש מי שקופץ על המציאה.
    אני לא אומר שהוא לא שווה את זה, אני רק אומר שכנראה יש שם משהו שמרתיע מועדונים מללכת עליו אפילו במחיר נמוך לכל הדעות (לאימפריות כמו אברטון, לא לליברפול).

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/21
  6. k_700 Member

קיץ שעבר הוא קושר ליובנטוס וארסנל.
    ארסנל רצתה להציע את הסכומים שדיברו עליו, כנראה שהשחקן לא באמת רצה לעבור לשם.
    הם מוכנים לשלם גם הקיץ את הסכום שליון רוצים ואתה רואה שהשחקן לא מגיב בנושא, לא דוחף לעבור לשם.
    הם צריכים למכור אותו בקיץ והגיוני שהוא מחכה למועדונים רציניים יותר בשלב מאוחר יותר בחלון לפני שיקח החלטה.

יובנטוס לא הייתה מוכנה בקיץ עם קורונה לשלם את ה60-65 מליון אירו שאולאס רצה.
    אולאס הוא גם סוג של כאב ראש במו"מ. אחד כזה שעושה טריקים, שטיקים שמותח את זה כמו מסטיק כדי למקסם עוד יותר את העברה. יש מועדונים שזה עובר להם פחות בגרון. לא חושב שיש ספקות לגבי מה שהשחקן הזה מסוגל להביא. הוא הוכיח לך את זה בגיל 20 וחצי בליגת אלופות בנוק אאוט.

7. oranfu Member

"קושר".

עזוב אותך, אף אחד לא הציע עליו כסף.

כנראה שיש ספקות, אחרת הוא לא היה יורד לכזה מחיר נמוך וחודש וחצי אחרי פתיחת החלון עדיין בליון.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. Coutinho10 Member

אני לא חושב שהם התקמצנו להפעיל סעיף שחרור של 8 מ', אם הוא היה מרשים יש למישהו ספק בכלל שהיו מחתימים אותו במקום להוציא 35 מ' על קונאטה?
    בכל התקופה שלו פה אני ראיתי ממנו בעיקר בעיות מיקום קשות, ונכון הוא ילד והכל, אבל יש לנו סבלנות לעבוד עם ילד בן 19 עכשיו? טוב שויתרו עליו, אם הוא היה פה בטח קלופ היה נקשר אליו ונותן לו 3-4 שנים להוכיח את עצמו סטייל קייטה.

אני מסכים עם כל טענה שלכם לגבי האי-חיזוקים, לגבי זה שבשביל כל רכש צריך להקריב איזה קורבן או להתפשר על משהו (ואתה ממש צודק לגבי גיבוי לטרנט אורן, עוד נורה אדומה). אני שונא את זה אבל התרגלתי, ואני חושב שאם היה כ"כ נורא לעבוד תחת FSG קלופ לא היה נשאר פה, בטח שלא מאריך חוזה עד 2024.
    לא יודע כנראה שהבעיה היא בי שאני מקבל את זה שלא יהיו חלונות מפוצצים ומתלהב מזה שהם שולפים פעם ב- איזו החתמה כמו פאביניו או ג'וטה אבל בגדול אני גם ממש לא בעד לשבור את הכלים. לא ראיתי משהו ששיכנע אותי בשיטה של יונייטד שכל קיץ מביאה 3-4 שחקנים ואז קיץ אחר כך מביאה עוד 3 כדי להחליף אותם.

"אם קלופ היה בוכה ומתחנן בקיץ שעבר הוא היה מקבל בלם? יכול להיות שהוא עשה את זה ולא קיבל, יכול להיות שלא דיבר על זה אפילו ומבחינתו פאביניו כגיבוי רביעי זה היה מספיק (וככה טיאגו היה מקבל יותר דקות), אי אפשר לדעת.
    א - למה הוא צריך לבכות ולהתחנן? לא הוכיח את עצמו עדיין? זה לא מועדון שמתיימר להיות תחרותי? בגדול מסכים איתך, אין לי איך להגן על זה אפילו אבל עושה רושם שרק ככה זה היה עובד, אבל שוב זה תלוי בסנריו של מה שכתבתי למעלה, אם הוא באמת דרש בלם בקיץ אחרי שלוברן הלך
    ב - ראיתי כמה זה עזר לו בינואר שהוא התחנן. שמו עליו זין." הם לא שמו עליו זין אבל, הוא קיבל בסוף. זה מקומם שהם מראש עשו בעיות אבל הם בסוף כן התקפלו והביאו לו בלם למרות שלא התכוונו לעשות רכש בינואר.

שורה תחתונה, אני הייתי מת לבעלים יותר פזרנים אבל זה מה יש עד שהם לא ימכרו.
    אם אתם בטוחים שהם פה בשביל למקסם רווחים ולא לייצר הצלחות אז מה אכפת לכם שעל הדרך הבעלים הבא יקבל את הקבוצה עם מתקן אימונים חדש ומתקדם, אצטדיון משופץ עם הרבה מושבים, אקדמיה מפוארת וכו'? זה יכל להיות הרבה יותר גרוע אם גם את זה לא היו עושים. ואגב אני כן חושב שיש תכנון לטווח הארוך, ג'וטה וקונאטה זה רכש לעתיד לא פחות מלהווה ואני לא חושב שיש מה להתווכח על זה בכלל.

9. oranfu Member

הנה דיווחים שיונייטד עקפו אותנו והם במו"מ מתקדם עם הסוכן של סאול.
    שיהיה לבריאות לכל אלה שמגנים על השרמוטות FSG.
    מקווה שבסוף לא נאכל פה חרא. יש לנו קשרים טובים מאוד עם הסוכן הזה וגם סאול לפי דיווחים חלם לשחק בליברפול.
    שהחארות יוציאו את האצבע מהתחת.

לא במקום קונאטה אלא בנוסף. יש לנו 4 בלמים כש3 מהם חוזרים מפתיעות קשות ולפחות אחד מהם גם ככה פציע בטירוף (ולא, אני לא מחשיב את פיליפס וויליאמס).
    מועדון רציני שצריך בלם מחתים את קאבאק ב8 מיליון (כי ברור שזה מחיר מציאה).

לא אמרתי שנורא לעבוד תחתיהם.
    קלופ מקבל משכורת יפה.
    אבל גם אם זה לא תענוג גדול, לא בהכרח קלופ קם והולך. המשפחה שלו כבר שנים בעיר, הוא בונה מועדון, הוא בונה קשרים עם השחקנים וזה אולי נדוש אבל הוא גם מרגיש קשר למועדון הזה. לא סתם הוא הסכים להגיע אלינו וסירב למועדונים רציניים יותר. הוא רומנטי בקטע הזה.

הבעיה היא שאתה מבין שאנחנו כבר עם ציפיות בתחתית מהם ועדיין הם לא מספקים את הסחורה הזאת. פעם בשנתיים\שלושה הם מחתימים איזה ג'וטה (סופרסטאר אין ספק) ב-40 מיליון ובזה הם קונים אותך.
    אפילו ארסנל עושים רכישות כאלה בתדירות גבוהה יותר.

זה שיונייטד מתנהלים לא נכון מקצועית לא מעניין. בסוף גם הם מסיימים מעלייך כי הם משקיעים בסגל.
    למה אתה לא לוקח דוגמה מסיטי שממשיכים לחזק את הסגל כל הזמן?

הם ועוד איך שמו עליו זין. הוא לא קיבל כלום. להגיד שקאבאק בהשאלה ביום האחרון של החלון זה להביא לו את מה שביקש זה בדיחה.
    הרי לשיטתך, הצוות אצלנו לא מעריך אותו אפילו ב8 מיליון...

מי מדבר פה על להיות פזרנים? הבעלים של ברייטון פזרנים? פאקינג מייק אשלי???
    ההשקעה שלהם היא פשוט ביזיונית.

כמו חידוש חוזים, גם מבניית מתקן אימונים או הרחבה של איצטדיון עושים אצלנו סיפור יותר גדול מכל מועדון אחר.
    קודם כל - הם לא משלמים על זה מהכיס שלהם אלא המועדון משלם (הם נתנו הלוואה למועדון בריבית אפס, זה כן, אבל זה עדיין המועדון משלם על זה).
    שנית, זה נשמע מפוצץ אבל זה כסף קטן יחסית. מתקן האימונים עלה 50 מיליון. וואוו. אתה יודע שלסטר בונים מתקן יקר יותר?

גם להרחיב את האיצטדיון זה כסף קטן יחסית. גם את ההרחבה, אגב, הם עצרו בתקופת הקורונה. במקום לקיים את העבודות בזמן שאין קהל במשחקים ו"לנצל" את זה.

ג'וטה וקונאטה לעתיד זה יפה. כאילו הם עושים לנו טובה. כאילו זה לא משהו שכל מועדון עושה כל הזמן.

ואם כבר אתה מזכיר את האקדמיה, גם שם ההשקעה בכשרונות הגדולים היא כלום לעומת היריבות.
    עשו הרבה רעש מזה שהחתימו את גורדון, אבל זה בעיקר כי יש מעט מאוד החתמות כאלה אצלנו.
    סיטי, יונייטד, צ'לסי ועוד עושות הרבה החתמות כאלה כל הזמן.
    לא סתם יונייטד (או צ'לסי, לא ברור עדיין) לקחו לך עכשיו את אניס בן ה-16. גם ברמות האלה אנחנו משלמים פחות על הכשרונות המובילים.
    אצלנו מחתימים את גורדון ועושים מזה טררם גדול. היריבות שלך מחתימות כל קיץ כמה וכמה כאלה.
    ולא שאני מתלונן שהחתימו אותו, הוא עושה רושם מצוין, אבל ההבדל בינינו לבין האקדמיות האחרות הוא משמעותי. יש לנו כמה כישרונות טובים, הן מפוצצות בכשרונות. והם לא צמחו שם מגיל 7, הם רודפים בצורה אגרסיבית אחרי הכשרונות הגדולים.

אני אולי יורד פה לרזולוציות דקדקניות, אבל זה גם משמעותי.

לא רק שאנחנו לא מתחרים על כוכבי ההווה, אנחנו גם לא מתחרים על כוכבי המחר. אנחנו כן מתחרים על כוכבי ה"עוד שבוע" אבל על מעט מהם.
    באופן כללי כמות הכשרונות באקדמיה שלנו קטנה בהרבה משל היריבות שלנו וגם של מועדונים קטנים יותר.
    אז אולי ייצאו לנו משם כמה שחקנים בעתיד, אבל ליריבות שלנו ייצאו יותר.

ברור שיכול להיות יותר גרוע מהם. יכול להיות הקודמים שניסו אקטיבית להשמיד את המועדון.
    זה המזל הגדול שלהם, שקודמיהם היו בני זונות כאלה. לא נדרש מהם כמעט כלום בשביל לקבל תמיכה של האוהדים.
    אבל לאט ובטוח הציפיות\דרישות של הקהל שלנו יורדות יותר ויותר.

10. alexshw Member

לא יודע מה המקור, מריח כמו דחיפת שמה של יונייטד.

11. oranfu Member

יכול להיות. אני הבנתי שהמקור נחשב אמין, אבל אני לא מבין במקורות הספרדיים.
    אבל זכור לי שניסיתם להביא אותו לפני שנתיים (ואולי גם לפני שנה) ואנחנו גם שומעים שאתם רוצים קשר מרכזי.
    והיו דיווחים אתמול בספרד שיש 2 מועדונים מאנגליה שרוצים את סאול.

כמו שרשמתי, יש לנו קשר מצוין עם הסוכן שלו (הסוכןן גם של קונאטה ולא מעט שחקנים שלנו) וגם השחקן עצמו דיבר בעבר על ליברפול אז אני מניח שמבחינת השחקן אנחנו אמורים להסתדר.
    אבל אם אנחנו לא מציעים כסף לאתלטיקו זה יהיה קשה.

12. k_700 Member

מקור די אמין להעברות בספרד.
    זוכר שגם היה זה שאז דחף את הידיעה על רגילון וטוטנהאם.

יש מצב שזה גם נועד להפעיל לחץ על ברצלונה ואתלטיקו למצוא פתרון להפרשים בשכר.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בכלל שחקן שהעתיד שלו במועדון הזה לא בספק תחת הבעלים האלה?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר קיץ הבא הולכים חזק על האלאנד ואמבפה. #mbappe2022

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח אתה פאקינג צוחק עליי.

נראה לי שכל הנבואות השחורות ביותר לא הולכות לדגדג את מה שאנחנו הולכים לעבור בשנתיים-שלוש הקרובות. מכירת חיסול.

If this was Klopp’s call alone, then talks over an extension would have been a formality and an agreement would already have been signed. But Wijnaldum’s exit underlined that the Liverpool manager doesn’t have complete control when it comes to contracts. If he did, the Netherlands international would still be at Anfield because Klopp was desperate to keep him.

Yes, Klopp has an input in the process but ultimately the final say on financial matters rests with FSG president Mike Gordon and Edwards. Liverpool’s ownership doesn’t simply do whatever Klopp wants and the manager accepts that as a healthy state of affairs. Wijnaldum knew how highly the German rated him but left because he didn’t feel valued enough by the club itself. There was disappointment but no animosity or bitterness, as shown by the warm send-off he was given.

איכס איזו פסקה דוחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.