ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

איזה משחק על שטח צפוף, בחייאת.
    מסתובב סביב עצמו וכמעט תמיד היה לוקח את הפעולה הלא נכונה שלא לדבר 0 תרומה בקבלת החלטות בשליש האחרון שזה הפרמטר הכממעט יחיד המעניין לשחקן בתפקיד שלו.

היה עוצר נחמד את הכדור עם הרגל והיה מסתובב יפה עם הכדור.

גם סקוט פארקר היה מסתובב מאוד יפה עם הכדור סביב עצמו.
    בזה מסתכמת הטכניקה העילאית של שחקן שאמור להיות קשר התקפי.

הבעיטה שלו?בסותון היה שם משהו, אצלכם? דרדל׳ה.

גיל, אם זה ההודעת פרידה שלך משחקן שלא תרם לך כלום ב6 שנים בערך אני כבר לא יודע למה לצפות ממך כשאוריגי יעזוב.
    זה בטח יהיה על שחקן בסדר גודל של בקהאם במה שהוא נתן לכם, עם הרבה קינה ועצב כמובן.

תגיד שהוא ידע להחזיק קיסים לאנשים הנכונים בחדר הלבשה, היה נחמד בראיונות וידע להסתובב עם הכדור.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה יותר בקטע של להעלות שוב את השם של תיאגו מתוך התלהבות, לא ברצינות. אני גם לא אוהב את זה בכלל.

בברנלי אין לו מה לחפש בכלל, מקווה שינחת בקבוצה שמנסה לשחק כדורגל.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    אצלנו היה בהתחלה, אחר כך נחלש מאוד כשחקן.

הוא לא קשר התקפי מבחינתי. הוא 50-50 מודרני.
    הוא רץ המון ועולה למעלה בתור שחקן נוסף להתקפה, לצורך העניין מה שצ'מברליין עושה עבורנו היום.
    שוב, מאז הפציעות הרבות שעבר כבר רץ פחות ונהיה לא רלוונטי.
    עד 2017 היה אחלה קשר 50-50.

@Scouser Tommy
    ראיתי עוד איזה כתב מעלה את האופציה הזאת.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

חחח 50-50 מודרני.
    תגיד שהוא כל כל גרוע כקשר התקפי(שזה התפקיד ששיחק בו כל חייו) עד כדי כך שבימים הקשים, לפני שהיה פאביניו, ניסו להעלים אותו בקישור האחורי כי הוא מסוגל לעצור כדור יפה על הרגל ולהסתובב סביב עצמו כמו סקוט פארקר.

האאא הוא רץ המון, אני לא אשכח איך חפרת לנו על הנתון הזה.
    מאז שלאלנה התחיל לרוץ המון הפסקתי לתת חשיבות לנתון האוברייטדי הזה.

אתה פשוט ענק גיל, אתה חייב לעבוד ביחסי ציבור.
    לא יכול לחכות כבר להודעת פרידה מאוריגי לכשזו תגיע.
    מבטיח להביא בצל לאירוע.

אז לסיכום, לאלאנה-
    רץ המון, מסתובב סביב עצמו, עוצר כדור יפה, חנפן היסטרי בחדר הלבשה, אדם חביב ושיער מדהים גם בימים הקשים של החורף.
    לג׳נדדדד

5. Esomech Member

לא רוצה לפתח את הדיון השטותי הזה שוב.

אבל אוריגי יקבל את האמאמא של הפרידות.
    השער(ים) נגד אברטון, בארסה, הגמר..

חתיכת קאלט הירו.

יש תמונה של שרצה בטוויטר מאז ההנפה עומד מול הקופ ומסתכל, מי שצילם טוען שהוא עמד שם יותר מכמה דקות ורק ספג את הרגע, גמר להרבה אוהדים לגמור במכנסיים (גם אותי זה ריגש לא קצת).

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחק אצלנו 50-50 ועשה אחלה עבודה.

אמרתי קודם, לא לג'נד אבל שחקן שאני אזכור לטובה ורכישה שהיה שווה לעשות גם אם בדיעבד זה לא יצא כמו שרצינו. מבין את המחשבה שהייתה בזמן אמת.

7. modric19 Member

שמות של עיתונאים אמינים בטוויטר? תודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Esomech Member

Paul joyce
    James Pearce
    Melissa reddy
    Dominic King

modric19 אוהב/ת את זה.
  9. Ori8 Member

אפשר גם פשוט להגיד את האמת..
    אם לאלאנה היה חותם עכשיו חוזה חדש לשנתיים היינו מקללים את אמא שלו ואת סבתא שלו ואת קלופ ואת המועדון ואת השמיים..

אבל הוא עוזב ובוכה בראיון והשחקנים וקלופ נפרדים ממנו בכאב וזה מרגיש עצוב פתאום בלי קשר לשחקן שהוא אלא גם בגלל שעכשיו נותנים לנו הצצה פנימה ואפשר קצת יותר להבין עד כמה הוא באמת היה מאוד מחובר למועדון ולשחקנים ואיזו דמות חשובה וחיובית הוא וטבעי לגמרי שנסתכל על הדברים החיוביים כשהוא עוזב ולא על הרעים. קצת כמו שבנאדם מת.

להבדיל מלוקאס ולוברן שכמו שאמרו - פשוט עשו נזק אמיתי בכל דקה ששיחקו. הרגישו כמו שחקנים אויבים לרגעים מסוימים עם כל הרצון הטוב..

אין מה לדבר על מה שנתן לאלאנה כי הוא בעיקר לא נתן. הפוטנציאל כן היה שם והיה שם בגדול וכשקלופ בנה עליו וניסה להוריד אותו אחורה ראינו ממנו תקופה יפה מאוד אבל הגוף גמר אותו ולא השאיר לו לרגע סיכוי..חבל.

הלוואי שיתן בראש עוד. בא לי שלידס תיקח אותו.

Coutinho10 ו-k_700 אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאין קשר בכלל לראיון הפרידה של לאלאנה מבחינתי.
    זה לא שאני מפחד להגיד את האמת או משהו ומעביר פה הודעות על שקרים..."אפשר גם פשוט להגיד את האמת".
    הערכתי מאוד את לאלאנה ואיפשהוא ב2017 הוא נגמר פיזית וכבר לא יכל לתת כלום.
    לוברן, מעולם לא הערכתי אותו, היו לו 10-15 משחקים טובים ובכל היתר פאלטה ענקית אחת לפחות.
    אין מה להשוות מבחינתי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Ori8 Member

ברור. לא לזה באמת התכוונתי. בכל מקרה לאלאנה כנראה בברייטון. משחקים כדורגל נחמד. יכול להתאים שם למרות שהייתי שמח לראות אותו חוזר לסאותהמפטון.

מקווה שמילנר כן יפרוש אצלנו וישר ייכנס לצוות המקצועי. עזיבה שלו לדוגמא כן תדאיג אותי מאוד. הוא למשל דמות שאני די בטוח שהיא ממש קריטית בחדר הלבשה.

12. oranfu Member

לא צועקים "יש!!!" לפני הגול.

לגבי לאלאנה - הוא היה שחקן טוב. מאוד "לא אנגלי".
    מסכים עם גיל, שחקן עם טכניקה מצוינת, מאוד אלגנטי, נייד, משחק מצוין על שטח קטן (אין לו שום בעיה לקבל כדור תחת לחץ ולהשתחרר).
    קבלת ההחלטות שלו לדעתי לא היתה טובה, אבל הוא היה שחקן טוב מאוד.
    הפציעות פשוט גמרו אותו לחלוטין, היה מביך לראות אותו בשנתיים האחרונות.

כמובן שהייתי מקלל אם היה מקבל חוזה חדש אבל זה לא סותר את זה שהוא היה שחקן טוב.
    שיהיה לו המון בהצלחה במועדון הבא שלו, אבל אני מתקשה לראות אותו תורם ממש על הדשא.

שווה ערך ללוקאס? חד וחלק לא. לוקאס, למעט תקופה קצרה, היה זבל עצום על הדשא, גייס חמישי של ממש.
    לאלאנה שחקן טוב שהגוף שלו פשוט מנע ממנו ממש לתרום.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. Coutinho10 Member

אני דווקא מזדהה עם ההקבלה ללוקאס, שחקן שהייתה לו חצי עונה היסטרית וכל שאר התקופה שלו הייתה שהוא היה יותר "נזק" מתועלת על המגרש. הוא אמנם לא היה עד כדי כך נזק אבל הוא פשוט היה מיותר ומחליף שחקנים שיכולים לתרום יותר ממנו.

אני חושב שכל התיאורים היפים והחביבים של טכניקה מעולה ויודע להשתחרר מלחץ בצורה ממש טובה זה נחמד, אבל בזמן אמת למעט החצי הראשון של 16/17 הוא לא באמת עשה עם זה שום דבר. אני לא חושב שמישהו חשב בכלל שהוא יכול לתת אימפקט לא כשחקן פותח וגם לא כשחקן מחליף למעט אותה חצי עונה.

אני לא בטוח בזה שכולם כאן הרגישו ככה באותו זמן אבל לפחות בעיניי כל פעם שראיתי אותו מתחמם ועולה מהספסל בשביל להחליף אחד מהשלישייה או בכללי לנסות לשנות את המשחק זה היה ברור שאפשר לסגור את הטלויזיה.

סה"כ אנגלי עם הייפ דיי מנופח. זה משתמע שאני שונא אותו או משהו, אני לא, אבל אני לא חושב שאני ארגיש מתישהו בחסרונו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/20
  14. oranfu Member

כמו שרשמת, הוא לא היה נזק, הוא היה מיותר.

הוא היה שחקן טוב, בשלב מסוים הקבוצה התחילה להתקדם והוא נפצע יותר ויותר ופשוט 2 המסלולים היו בכיוונים מנוגדים.

מה שכן, הוא לא שחקן חלק קדמי ואף פעם לא היה. הוא היה קשר ושם היו לו איכויות.

לטעמי עד היום היכולת שלו לקבל כדור תחת לחץ היא הטובה ביותר בקבוצה למעט קייטה ומאנה ומשהו שבהחלט חסר לי והייתי רוצה שרכש מיועד בקישור (עוד שנתיים או 3 כששוב נעשה רכש) יהיה בעל איכויות כאלה.

* גם לווינלדום יש יכולת מצוינת לקבל כדור תחת לחץ, רק שהוא כמעט אף פעם לא ישחרר את הלחץ לכיוון שער היריב.

לא נרגיש בחסרונו כי הוא כבר לא רלוונטי בשנתיים האחרונות. אבל הוא כן היה שחקן טוב (בניגוד ללוברן שתמיד היה אפס).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. yakov_y YNWA

שחקן בינוני שנתן שנה אחת טובה בסה״כ, אם היה מקבל חוזה התגובות היו אחרות.
    לא שחקן אגף מספיק תכליתי, לא כובש מספיק, גם בנבחרת לא הצליח.
    במרכז השדה הוא לא מספיק אגרסיבי, לא יכול להחזיק אמצע.

שמח שעוזב, אפילו לספסל הוא לא מתאים, שחקן שלא כובש כל כך הרבה שנים.

גם בשיא שלו לא החזקתי ממנו.
    אזכור ממנו כמובן שני רגעים:
    2. השער נגד יונייטד.
    1. ה-5:4 המטורף.

מגיע לו כן לקבל דקות במשחק האחרון, אשמח אם יפתח, 6 שנים באותו מועדון זה יפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.