ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Scouser Tommy
    זה בעיה בכלל, כל תגובה שלי על כדורגל בטוויטר כרגע גוררת יפי נפש שאומרים לי מה זה משנה כדורגל עכשיו?
    קודם כל אם בא לי שישנה לי כדורגל אז משנה לי כדורגל, זה אני. דפוק בשכל.
    דבר שני, לא מדברים על לשחק עכשיו, מדברים על לשחק שאפשר, אבל דואגים לזה שבאמת נשחק כשאפשר ולא ידפדפו לנו עונה או חלילה וחס ימחקו לנו אליפות כשאנחנו על 27-1-1 שזה יהיה השוד הספורטיבי מספר 1 בהיסטוריה.

@סמואל אטו
    כל עונה בסכנה, יפרוץ וירוס מבוטלות תוצאות.
    למה ליצור תקדים של ביטול תוצאות? למה לא לסיים את העונה?
    שואל שוב, פתחת עונה חדשה, בפברואר פרצה מוטציה חדשה של הקורונה, שוב אתה מבטל את העונה?

מה זה פלייאוף? יש ללסטר X הפרש, איך תגלם את זה בפלייאוף?
    יש 28 תוצאות, מה הבעיה לעשות בחודש 10 מחזורים כשאפשר?

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה אני מוותר מראש על לדון על ספורט עם אנשים שאין להם מושג בספורט. יש המון אוהדי כדורגל שהמונח הזה זר להם, הם מכירים שחקנים, מכירים מאמנים, אולי אפילו טקטיקות - אבל חסר להם את ההבנה הבסיסית של מה זה ספורט. מי שחושב שצריך לבטל עונה/לסיים אותה כמו שהיא עכשיו, מפספס את הפואנטה בכ"כ הרבה קילומטרים, שגם עם מטוס (וכרגע זאת לא אופציה) לא נסגור את הפער. חבל על המלל והעצבים.

מי שמע על דבר כזה בכלל... ביטול ליגה במחזור 29, זאת הרי בדיחה. ולמען האמת גם סיום הליגה כמו שהיא זאת בדיחה מצחיקה כמעט באותה מידה בעיניי. חכו חודשיים, חכו שלושה, חכו גם 5 או 6 חודשים מצידי - תסיימו את הפאקינג עונה. זה ספורט, על זה הוא מבוסס, על הגינות ספורטיבית. אם אפשר להזיז מונדיאל לאמצע עונה (ועוד בגלל שוחד), אפשר גם לסיים עונה באוקטובר-נובמבר. בזה זה נגמר.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך לגמרי.

לא להיכנס לדיונים? הלוואי.
    זה חזק ממני.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  4. סמואל אטו Member

אתה שוב מעלה ספקולציות שאין איך להתייחס אליהן. יש מאות תרחישים שיכולים לקרות ולעצור את העולם, למה שזה יהיה באג'נדה כל עוד זה לא קורה?
    וירוס יפרוץ מעכשיו כל שנה? לא סביר ולא רלוונטי כדי לקבוע מה עושים עם העונה הנוכחית.

אם הוירוס ידעך בזמן הקרוב ויאפשר זאת אין בעיה. אני פשוט לא מבין את הדחף.
    הדעה שלי היא שהמעט שנשאר מהעונה לא מספיק קריטי כדי לייצר עיוות לשתי עונות כדורגל.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח אתה מבין, "לייצר עיוות לשתי עונות" כלשונו = פשוט שהן לא יתנהלו בתאריכים שהוא רגיל אליהם.

אבל לעוות את המשמעות של כל הענף ע"י ביטול חצי שנה של משחקים, זה כן סביר בעיניו. מה אתה מתאמץ בכלל?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, זה באמת חוסר הבנה של מה זה ספורט.
    ביטול תוצאות זה משהו נוראי בעיני, נהיה לי רע בגוף שאני חושב על זה.
    ושוב אני אומר, גם אם מנ יונייטד הייתה מקום 1 הייתי אומר את זה. פשוט היה פחות אכפת לי, הייתי פחות מוטרד מזה.
    אבל הייתי נגד ביטול תוצאות, בכל מצב, בכל שנה, בכל ספורט. מה זה הדבר הזה? מה זה לקחנו סמים ממריצים אתם לוקחים לנו מדליות?
    הזייה.

ספקולציה שתצא מוטציה נוספת של אותו הוירוס היא לא כזאת מופרכת...תתחיל לבטל עונות. למה לא לדחות ולשחק כשאפשר?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

זה הכי מעצבן. כל הקולות לביטול "בשביל לא לפגוע בעונה הבאה".
    זה שהם למעשה הורגים את הספורטיביות בביטול העונה הזאת לא מפריע להם.

הנדרסון מנהל התארגנות של כל הקבוצות בליגה לגיוס תרומה גדולה למערכת הבריאות הלאומית באנגליה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

אם אתה רוצה לנהל דיון אז תטרח לקרוא את ההודעות ולהבין אותם. לא להמציא דברים.

בפעם המיליון, לא טענתי לרגע שצריך לבטל תוצאות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא נותן לי אופציה אלטרנטיבית.
    שאלתי אותך לגבי לסטר למשל, אשמח לשמוע מה יגלם את היתרון שיש להם כרגע על פני מקומות 5-6 מלבד השלמת הליגה.
    אמרת פלייאוף, איך פלייאוף כשיש להם פער כזה? הם מתחילים מ3-0?
    הקפאה? היא גם כן לא ספורטיבית, מי אמר שמנ יו לא הייתה עוקפת את צ'לסי? וילה את ווסטהאם, פולהאם את לידס? וכו' וכו' וכו'.

אין חלופה ספורטיבית. ספורטיביות היא הערך העליון בכדורגל.

10. סמואל אטו Member

כתבתי שוב ושוב.
    לסיים את העונה כמו שהיא, למצוא פיתרון יצירתי עבור דברים כמו אירופה ועליות/ירידות ליגה.
    זה שאני לא מציע לך את הפיתרון(אני עובד עבור אופ"א?) לא אומר שאתה יכול להכניס לי מילים לפה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לא נתת שום פיתרון.
    אתה אומר למצוא פיתרון יצירתי.
    אני טוען שאין פיתרון מתקבל על הדעת לשאלה לא ספורטיבית.
    תוכיח אחרת.

ממשיך לתהות מה הבעיה לסיים עונה, היא לא תהיה רציפה ברור, זה וירוס חריג.
    תסיים באוקטובר? תתחיל עונה בדצמבר, תזיז תחרויות ככה שתסיים את הבאה בספטמבר, תזיז תחרויות תבטל מה שצריך, תתחיל את הבאה בנובמבר....ככה 4 שנים ותחזור לאוגוסט.
    ואם אתה לגמרי נגד התזוזות האלה, לטעמי מדובר ברעיון הכי נכון אבל הוא לא שמרני, אז תקצר את 20-21, עונה שטרם התחילה ולכן ניתן לשחק עם החוקים שלה.
    אני מעדיף לשמר את הכל כמו שהוא. הייתי מזיז את כל התאריכים כדי לשמר את זה. מודע לזה שאנשים בדרך כלל הרבה יותר מקובעים ממני.

12. סמואל אטו Member

לא חסר פתרונות שאפשר לחשוב עליהן, אבל אני כבר הבנתי שאתה לא מבין את הנקודה ולכן תבטל כל פיתרון כזה.

אתה מדבר על ספורטיביות, איפה הספורטיביות בלשחק שליש עונה בהפרש של 4-7 חודשים מהשני שליש האחרים?
    זה יהיה ספורטיבי להמשיך את העונה הזו כשצ'לסי תחזור ל-9 משחקים שנותרו עם חכים זייש בהרכב?

לכל החלטה יהיו השלכות כאלה ואחרות.
    מה שאתה ואחרים מתעקשים לא להבין זה שאם נגיע ליוני בלי יכולת לסיים את העונה בזמן סביר אז העונה נגמרה דה פאקטו.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממשיך לכתוב לך שאין לך פיתרון ספורטיבי.

מה שכתבת לגבי לגיטימיות הספורטיביות בפיתרון של השלמת העונה הוא שונה, אתה לא יודע איך זה ינוהל, ייתכן שהעברות ייחשבו רק מ20-21 ולא יהיו רלוונטיים להשלמת העונה.
    איך ניתן להשוות בעיה כזאת מינורית למחיקת תוצאות? לפלייאוף שמוחק ללסטר 10 הפרש? להקפאה שמבטלת סיכויים של פולהאם לכסף שהיא כל כך צריכה מהפרמייר ליג?
    למכה כלכלית קשה על וילה למרות שעוד יכלה להינצל אם הייתה משחקת משחק חסר?
    מי באלופות? ספרס מהמקום ה8? צ'לסי מה4 עם הפרש רעוע מ5?
    מה שלא תעשה שם, עשית נזק גדול מאוד בהשוואה לפיתרון של השלמת עונה עם כל הבעייתיות שעלולה להיווצר בו.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. סמואל אטו Member

אין לי פיתרון ספורטיבי כי אתה לא מאמין בפיתרון שהוא לא השלמת העונה.
    גם השלמת העונה היא לא ספורטיבית כפי שכתבתי. איך לך איך לעצור את חלון ההעברות(זייד צריך לבטל את החוזה שלו? אייאקס צריכה לוותר על הכסף שמגיע לה עליו? האם היא יכול להעמיד תקציב בלי הכסף הזה?) ואין לך רצף בין המשחקים שהוא לא פחות חשוב ברמה הספורטיבית(אולי בספרד נמנע מדמבלה וסוארז לשחק את סוף הליגה כי הם היו אמורים להיות פצועים?).

פולהאם צריכים כסף זה באמת הטיעון הכי רדוד שיש. מי שבונה תקציב על סמך הכנסות דמיוניות מגיע לו להתרסק.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר, בואו נבטל את הכל ברטרו.
    בואו נבטל את 19/20 פשוט. אם אתה סטארט-אפ, תחזיר את כל הכסף שהשקיעו בך, תתחיל שנה הבאה 2021 דף חלק, בבתי הספר, תבטל את שנת הלימודים, מי שבי"ב עכשיו פשוט יעשה אותה מחדש ב-20/21, כי הוא "דה פאקטו" כבר בשנת לימודים אחרת. או אולי גם מערכות יחסים אפשר לעצור כמו שהן, התארסת לפני חודש? דיי זה כבר לא משנה, תנסה שוב בעונה הבאה.

העיקר שהעונה תישאר באותם תאריכים כי זה מה שחשוב באמת!

אויש תעשה לי טובה, הטיעונים האלה נהיים פאתטיים מרגע לרגע. חאקים זייך זה הטיעון שלך? שאיאקס תקבל את הכסף ויתחיל *לשחק* ולקבל כסף בצ'לסי בעונה שהוא היה אמור להתחיל לשחק בה. כמו שפעם, ממש לא כזה מזמן, שחקן מקב' צ'מפיונס שהיה עובר בינואר לא היה יכול לשחק באותה עונה בצ'מפיונס. איזה שטויות במיץ בחיי...

modric19, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.