ליברפול 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אני מנסה להבין באמת איך הם הגיעו למסקנה שמה שעשו זה עדיף על פני לשלם כבר את ה60 מיליון שהיינו צריכים בשביל להביא אותו.

מילא התנהלות חובבנית, זה כבר פשוט טמטום ממדרגה ראשונה.

2. Scouser Member

אם זה הגיע למצב שאני שולח הודעות לחברים עם התמונה של זה כדי שיצחקו קצת אז באמת שאין מה להגיד.
    מסוג הדברים שיכולים להתברר אחר כך כטעויות היסטוריות. דמיינו מה יקרה אם ואן דייק ינחת אצל יריבה שלנו ואנחנו נביא איזה בלם פח במקום, ואני לא רוצה לחשוב איזה אפקט זה יעשה לנו במו"מ עתידיים עם שחקנים ומועדונים. נזק עצום.

למה אני לא אוהד ריאל מדריד?

3. Mellow29 Kopite

אני לא יודע אם סוטון באמת הייתה מוכרת ב-60. אם הייתה רוצה למכור הייתה מאיימת בלהתלונן או משהו כזה, ברגע שהם התלוננו כנראה הבנו שיש להם קייס.

אמריקאים מטומטמים והשקיפות שלהם. למה לעזאזל בצ׳לסי ובסיטי שום דבר לא דולף וההנהלה לא מרגישה צורך לתדרך את הכתבים כל יומיים? כי ככה זה אצל דיקטטורים. אצלנו זה ניהול מכבי חיפה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לדמיין? הכל במציאות פה. למה צריך לדמיין משהו?

muller ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Sturridge Member

6. oranfu Member

אין קשר לשקיפות. כל מה שמעניין אותם זה יחסי ציבור אז רצו לגזור קופה ששחקן מעדיף אותנו. המועדון מתדרך באופן קבוע את התקשורת על מטרות וכמה הם רוצים להגיע, זה סטנדרט אצלנו.

הפעם עשו את זה בקטע מטומטם בצורה חסרת תקדים.

סוטון רוצים כסף. תן להם את הכסף והתלונה תתבטל. זאת לא פעם ראשונה שיש תלונות ושחקנים עוברים בכל מקרה.

ההשעיה מהחתמות של נוער זה כמובן עוד מקרה של התנהלות חובבנית של אנשים שהבעלים האלה ממנים. זה היה סיפור מטומטם מאוד. אשכרה לא ידענו את החוקים וכשגלינו אותם חזרנו בנו בלל שההוצאה הכלכלית היתה גבוהה משציפינו. אז השחקן התעצבן והתלונן עלינו.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא עוקב אחריי הכדורגל האנגלי, אבל מה הסיבה בכלל להודעה הזו? האשמות של סוטון על מו"מ ללא ידיעת הקבוצה?

8. oranfu Member

כן.

9. Scouser Member

דווקא אחרי יום שהתחיל לא רע עם השמועות על גלסון מרטינס שהדהים אותי מול ריאל מדריד העונה...

עכשיו נראה מה הPLAN B שלנו לעמדת הבלם. יש לנו מחלקת סקאוטינג ששנה שלמה עובדת ואני מצפה ממנה ליותר מאשר לזרוק 60 מיליון פאונד על בלם מקבוצה שאנחנו שודדים כל שנה, לא מאמין שבכל העולם אין בלם זמין יותר טוב מלוברן.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה פספסת את הנקודה.
    אתה מצאת כבר בלם והוא לא סתם יותר טוב מלוברן, הוא הכי טוב שיש היום בשוק.
    לא יודע מה אופציה ב', זה לא מספיק יותר טוב מלוברן, יש 2000 בלמים יותר טובים מלוברן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Scouser Member

לבכות על ואן דייק לא יקדם אותנו לכלום ויתקע אותנו עם לוקאס בלם בכיר שוב. שיערפו את הראש של מי שצריך וימשיכו הלאה לפני שייגמר הקיץ ונישאר עם ה*** ביד (יותר ממה שאנחנו עכשיו).

אני עדיין משועשע מאיך כל הדברים ההזויים האלו תמיד קורים רק לנו.
    תזכורת - כל הפרשיות של סוארז, סאקו עם הסמים, מאטיפ עם אליפות אפריקה, כל סאגת העברות פתטית מהשנים האחרונות ובטח שכחתי עוד. כל פרשה יותר מגוחכת מהקודמת.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי משועשע אבל הבדיחה כל הזמן עלי, איך אפשר למצוא בזה הומור כבר? יש גבול.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  13. owen11111 Member

אני מניח שיש לנו אופציה ב׳.
    עד לפני שבוע זה נראה שואן דייק עשוי בכלל למצוא את עצמו אצל אחת היריבות שלנו.
    זו סיטואציה הזויה, מטמטמת ומטומטת.

קראגר אמר את זה הכי נכון, לסאותהמפטון לא הפריע שדיברנו עם השחקן לפני שקיבלנו את הסכמת המועדון, כי בסופו של דבר כולם עושים את זה, גם סאות׳המפטון. מי שצריך לשלם את המחיר זה מי שהחליט להדיף את זה שואן דייק רוצה להגיע אלינו. בין אם זה אדוארדס או כל בכיר אחר.

ובסופו של דבר צריך לקחת את הדברים בצד המקצועי, ואן דייק הוא לא הבלם היחיד בעולם. הוא כנראה האופציה הכי טובה בשוק, ועוד כזה שרצה להגיע אלינו ובסוף ינחת אצל יריבה שלנו, אבל לא היחיד.

הפדיחה העצומה כבר נרשמה, עכשיו הם יצטרכו לעבוד פי כמה בשביל לפצות על זה.
    נראה מה הם יכולים לעשות. לפחות לא יהיה משעמם..

14. oranfu Member

לא מעניין אותי אופציה ב. על הזין שלי האופציות ב שלהם, וסלאח, וססניון וכל רכש אחר.

זה הבלם הכי טוב בשוק וחירבנו את זה.

וזה לא רק זה, זה הרבה יותר גדול מזה. זה התנהלות קבועה של המועדון תחת הבעלים האלה. ביזיון מטורף, פשוט מטורף.

כל ההעברות מתבצעות ככה, יש לא מעט תלונות על הדברים האלה וזה תמיד מסתיים במעבר של השחקן. רק אצלנו זה יוצא דופן.

דעתי? הם לא רצו לשלם 50-60 על השחקן. אז החליטו להדליף שהשחקן בחר בנו ולא מעוניין להגיע למועדונים אחרים בציפייה שזה יוציא אותם מהמאבק ולא תהיה מלחמת הצעות עליו.
    בפועל מה שקרה זה כמובן שזה עצבן את סוטון. הם ניסו לחסוך כמה מיליונים בודדים ועלו לנו ביוקר.

הם יכולים להנחית פה את אמבפה מבחינתי וזה לא מפצה על זה. שיילכו לעזאזל.

Ori8, Liverpool-Forever ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לספר לכם בדיחה, באמת. אין מילים אחרות לתאר את זה מאשר ככה.

אנחנו קבוע מפסידים בתחרות על שחקנים, קבוע, שנים. פעם אחת שניצחנו אותה, אז היה עדיף להפסיד. כי מה? עכשיו סיטי וצ'לסי כן יכולות להחתים אותו...אנחנו לא יכולים כי ניצחנו בתחרות וקיבלנו את התלונה שזה היה לא חוקי.
    מה עוד אפשר להגיד? אתה מפסיד 50 שנה ברצף הכל, אתה מנצח פעם אחת והיה עדיף להפסיד. אפשר לתאר את זה יותר דפוק מזה? בחיי.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.