לא עברו סלקציה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏30/5/08.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אינני טועה גם ג'יבריל סיסה נופה מהסגל הצרפתי ויהיה חסר.

וכמוןב סיידרוף שהחליט לוותר על הנבחרת עד שואן באסטן יעזוב.

2. idos87 Member

יפה שיש לו זמן לחכות עד שואן באסטן יעזוב. אולי הוא מחכה למעידה של ואן באסטן ביורו כדי לחזור לנבחרת? לא מבין את ההחלטה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/08
  3. Bristol City Member

לא, ג'יבריל סיסה ישתתף ביורו הקרוב.

4. Alejandro Rodriguez Member

את ההחלטה לא לשתף את ראול בסגל הנבחרת הספרדית לא אהבתי. לא במקום וכואב יהיה לראות את המשבצת שלו מכוסת ע"י שחקן אחר.

5. Riki Member

הוא לגמרי אחד השחקנים היותר אהובים עליי מהיחידים שמשחקים עם הנשמה, שהם פייטרים ונותנים מעל ומעבר לקבוצה, לשאר השחקנים ולמשחק עצמו. ראול הוא מעבר להספק שערים שסטיסטית או לא סטיסטית זה אף פעם לא צריך להיות פרמטר כשנוגע אליו.
    היכולת שלו להשפיע ולא רק במהלכים נטו אלא בפן האישי והמוטיבציה הוא יקר ערך מידי מכדי לזלזל בו.
    באי זימונו של ראול פשוט ויתרו על מנהיגות לחימה ושחקן ענק, כביר !!
    מבחינתי אולי לא הכי בגישה אוביקטיבית זה הפסד עצום לטורניר שהוא לא יזכה לחוות יותר, חבל ועצוב.

אגב, גוטי הוא מהשחקנים שיש להם את כל הנתונים, יש להם את הדחף והתשוקה, אבל כמו שיש לו יתרונות יש לו גם הרבה חסרונות, הנבחרת בנויה על סגנון משחק שברגע שגוטי לא יוכל להיות דומיננטי מספיק הוא רק יפגע בפן הקבוצתי וזה תמיד היה עקב האכילס שלו, החוסר יציבות. הוא לא מהשחקנים שאפשר לבנות עליהם להוביל בשקט ובעמדה שלו יש לספרדים מספיק שחקנים טובים.

אהה ומי שרשם על זיזו, גם לי הוא חסר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. FC_Bayern Member

ואן בומל
    בן ארפה
    פלאמיני
    ראול
    רוזיצקי
    אדוארדו
    מקסס
    וכמובן נבחרת אנגליה שהרסה לעצמה במו רגליה (וידיה) את ההגעה לאוסטריה ושוויץ...

אלה האנשים שהכי חסרים ביורו הקרוב. והרשו לי מילה על דומנק- הבנאדם פשוט טיפש, חסר אינטיליגנציה מובהק.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור צדק. סיסה נופה מהסגל הצרפתי יחד עם פלאמיני ברביעי בצהריים בסגירה הסופית של הסגל.

8. Ohad_Glr Member

זה שטרזגה וראול לא זומנו זה פשוט פשע. לגבי אינזאגי זה אולי מובן קצת, לאיטליה יש את לוקה טוני לעמדה של החלוץ מטרה ועוד מחליפים לעמדה הזאת שבערך ברמה של אינזאגי אם לא יותר טובים.

לגבי גוטי. לדעתי הוא צריך להיות בסגל, בתור קלף מהספסל. עוד שחקן שלא ברור לי למה הוא לא זומן הוא ארטטה, עוד החלטה שגובלת בטמטום של ארגונס.

לגבי ראול. וייה מועדף עליו- אוקיי, טורס מועדף עליו-די ברור, אבל להעדיף על חשבונו את סרחיו גרסיה?!?!

ואנגליה כמובן תיהיה חסרה, עם כל שחקן שם.

9. Bristol City Member

צודק,טעות שלי.הוא נופה.החלוצים שישתתפו ביורו :בנזמה,אנקלה,הנרי,וגומיס החביב.

10. FC_Bayern Member

בנזמה והנרי צריכים לספק את הסחורה. אנלקה ימתין להזדמנות מהספסל. הוא בירידה דרסטית ביכולת...

11. xavi6 Member

מדהים. אני לא זוכר שספרד הייתה עם מנהיגות כשראול שיחק. עדיין לוזרית. אולי לכן אראגוניס פלט תשובה "כשזימנתי את ראול לא יצא לי מזה כלום" או משהו בסיגנון. "כביר !!!" ההיסחפות לגביו מדהימה. ראול הוא שחקן ענק, מדהים, שהעונה חזר. הוא קיבל את ההיזדמנויות שלו, גם כשלא הגיע לו, ועדיין לא עשה הרבה. המנהיגות שלו בספרד לא כמו המנהיגות שלו בריאל, יש הבדלים ענקיים, אל תתבלבלו. אין ספק שמבחינת יכולת הוא חייב להית ב-11 של ספרד, אבל אני יכול איפשהו להבין את אראגוניס.
    הגיע הזמן להצעיר את הנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/08
  12. M_T_A Member

וואי, כמה זמן לא כתבתי כאן הודעה שקשורה לכדורגל..

טוב, אז אינזאגי בחוץ, לא מפתיע במיוחד, לאיטליה לא חסרים חלוצים ואם הוא היה מזומן זה היה יותר בתור ג'סטה מצד דונאדוני לסקורר המזדקן. לא קרה, לגיטימי.
    אבל ראול וטרזגה? אני פשוט משתגע מהטימטום..
    נתחיל מהראש בקיר של ארגונס. בשביל מה? לאורך כל העונה ראול היה החלוץ הספרדי הכי טוב באירופה אחרי טורס. 18 שערים בליגה זה כמות שאי אפשר להתעלם ממנה. הוא הראה השנה יכולת שלא ראינו ממנו כמה שנים והיה הרבה יותר טוב מהעונה שלפני המונדיאל האחרון שבו הוא כן שותף..
    דומנק הוכיח שוב כמה הוא אפס בזה שהוא מתעלם מחלוץ ברמה של טרזגה. ובמיוחד כשמסתכלים על מי כן בפנים במקום טרזגה. אנלקה כבר מזמן לא שווה כלום. דומנק וגרנט מוזמנים לספר לעולם מה מוצאים בו.
    וגומיס? מי?.. אולי זה כי אני לא מעודכן בזמן האחרון, אבל בחיים לא שמעתי על הבחור.. מצד שני, גם בחיים לא שמעתי על ריברי לפני המונדיאל, אבל היה בהחלט מקום לזמן את טרזגה במקום אנלקה.
    ומקסס זה שוב אותו סיפור, אני בטוח שיש מאחורי זה משהו אישי. נעשה פה פשוט עוול לבלם של רומא כבר טורניר שני ברציפות.
    לפני המונדיאל כולם נפלו על דומנק בגלל היכולת העלובה של צרפת במוקדמות ובגלל שהוא לא זימן את ג'יולי ופירס ובסוף הוא איכשהו השתיק את כולם והגיע לגמר. הפעם אני מקווה הבלוף יתגלה והליצן הזה סוף סוף יעוף.

13. אבו Member

הוא לא השתיק אף אחד, השחקנים הם אלה שהשתיקו וצרפת עלתה לגמר רק בזכות התעלות של ההגנה המצויינת שלה, והנרי, ריברי וזיזו.

הוא היה צריך לעוף ממזמן, כי הכדורגל שלו פשוט עלוב, וכי ההחלטות שלו ביזיוניות, והכי הוא לא מוציא מהכישרון שטמון בנבחרת הזאת אפילו חצי ממה שהיא שווה באמת.

14. M_T_A Member

לא אמרתי שהוא אחראי לזה שצרפת הגיעה לגמר, בכלל לא..
    הוא עצמו לא השתיק אף אחד, אבל הנבחרת שלו עשתה את זה ובשורה התחתונה הוא הגיע לגמר. לזה התכוונתי. בקשר לשאר ההודעה שלך אני לגמרי מסכים..

15. Pipe Member

א. וייה וטורס שחקנים יותר טובים מראול.
    ב. הסנילי משחק ב4-3-3.

הוא אולי היה "חייב" להיות בסגל, בהרכב פשוט אין לו מקום.