כדורגל עולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏26/11/16.

1. alexshw Member

וטיאגו ברזילאי.

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Franco על מה להשאיר את הטלוויזיה, ברצלונה-פלמנגו, מרידה - נאסיונל או טיגרה - בוליבר?

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סורי, אבל גם בזמן אמת לא הייתי יכול לענות לך תאכלס. פלאמנגו הייתה בלי 10-11 שחקני הרכב (פציעות, קורונה והשעיה) אז לא הייתי ממליץ, ובדיעבד היה משחק טוב הבנתי. הייתי ממליץ על נסיונאל ואז מגלה שהם עלו בהרכב שני :ph34r:

היום דווקא קראקאס ליברטאד יכול להפתיע מהמשחקים המוקדמים. המארחת מגיעה אחרי ניצחון גדול בקולומביה ויש לה 2-3 שחקנים שיש סביבם הייפ עכשיו. הפראגוואים מציגים סגל גלאקטיקוס (בעיקר עתיקים) בקנה מידה מקומי ולא מעט שמות מוכרים לחובבי כדורגל אירופאי אפילו. משחק חשוב במאבק על המקום השני בבית.

מאוחר יותר יש את הקלאסיקו של פורטו אלגרה, אבל אני כמובן אראה משחק אחר.

בכל מקרה צריך לראות מה קורה עם כל הקורונה בכל משחק שבונים עליו.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

https://football-pitch.ru/wp-content/uploads/2020/06/vasilij-kulkov-kapitan-spartaka.Xxx
    ידיעה מצערת הגיעה מרוסיה. ואסילי קולקוב הלך לעולמו בגיל 54 אחרי מאבק במחלה קשה.
    היה שחקן הגנה מוביל במדינה בשנות התשעים. החל את דרכו בליגות נמוכות, בין היתר שיחק במילואים של ספרטק מוסקבה ובקבוצת בת שלו.
    ב - 1989 הגיע כבר לקבוצה הראשונה של ספרטק יחד עם מאמן צעיר אולג רומנצב אצלו שיחק גם קודם לכן. כבר בעונתם הראשונה זכו באליפות ברה"מ ב - 1989. במהלך עונת 1990/91 קולקוב היה קפטן הקבוצה במסעה לעבר חצי גמר גביע אלופות. בשמינית גמר שמר אישית בהצלחה רבה את מראדונה וברבע גמר שותף להדחת ריאל.
    אחרי פירוק ברה"מ החלה שותפות וחברות שלו עם סרגיי יוראן. הם שיחקו ביחד בבנפיקה(גביע ב - 1992/93 ואליפות ב - 1993/94) ופורטו(אליפות ב - 1994/95), חזרו ביחד לספרטק מוסקבה כדי לעשות 18 מ - 18 בליגת האלופות בעונת 1995/96 ואחר כך עברו ביחד למילוול. אחרי תקופה כושלת באנגליה דרכיהם נפרדו. קולקוב חזר לספרטק אך סבל מפציעות קשות. בהמשך עבר לזניט איתה זכה בגביע הרוסי ב - 1999. אחר כך שיחק בסמארה ואלוורקה הפורטוגלית.
    אחרי פרישה פנה לאימון.

קולקוב שיחק במדי 3 נבחרות - 20 הופעות בנבחרת ברה"מ, הופעה אחת בנבחרת חבר העמים, 21 הופ,' ו -5 שערים בנבחרת רוסיה.

YYY אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2020/10/10/internacional/1602348176_267031_1602348802_noticia_normal_recorte1.Xxx

זוכרים את רוביניו? קראו לו היורש של פלה, התשובה של ריאל מדריד לרונאלדיניו. ילד הפלא מסאנטוס שהגיע לברנבאו בקיץ 2005.ב כל מקרה, על אף שתי אליפויות ספרד, הקריירה לא עמדה בציפיות אחרי שעבר למנצ'סטר סיטי ובהמשך למילאן, הוא הסתבך בפרשת אונס. כעת בגיל 36 הוא שוחרר משקשיר הטורקית וקיבל הצעה הזויה לפי הדיווחים: נשיא סנטוס הגדיר אותו כאליל המועדון והציע לו חוזה לשנתיים. השכר: יורו וחצי לחודש, משום שהקבוצה הברזילאית לא יכולה לשלם. עומדת מולה סנקצייה של פיפ"א משום שלא שילמה שלושה מיליון יורו להמבורג ב-2017 בתמורה לשחקן קלבר רייז. השכר של רוביניו עשוי להשתנות אם הסנקצייה תוסר. "אנחנו צריכים לסכם בהקדם האפשרי, אין זמן", הבהיר הנשיא. רוביניו כבש בסאנטוס 109 שערים ב-246 משחקים וזכה איתה באליפויות ב-2002 ו-2004.

בסופו של דבר הוא חזר לקבוצה:
    בסופו של דבר הקאמבק המרגש הושלם, בשכר קצת אחר :) אני מאחל לויניסיוס שיהיה כמוהו, הוא היה שחקן לא רע בכלל.

7. Raulito Madridista

ניימאר עבר את רונאלדו
    והפך לכובש השני הכי גדול בהיסטוריה של נבחרת ברזיל, רק פלה מקדים אותו, ואמנם כתב יפה ("יש לי את כל הכבוד שבעולם כלפייך), ועדיין יש לי קצת רגישות לשיאים של שחקני העבר (אגב, ספציפית לגבי הגולים: שלושער זה נשמע וואו - בפועל קור רוח בשני פנדלים ודחיקה ממטר). לניימאר 64 שערים ב-103 הופעות לעומת 62 שערים ב-98 משחקים מצד רונאלדו.

ועכשיו מספרים פשוטים: אפילו בלי להזכיר את הזכייה המדהימה במונדיאל 2002 שהיא שלו וכמעט אך ורק שלו על אף הצוות המסייע, רונאלדו כבש בטורנירים הגדולים בעוד ניימאר מתפרע במשחקי ידידות בעיקר. 42 שערים של ניימאר הגיעו במשחקי ידידות - לעומת 23 של רונאלדו, שכבש 15 שערים במונדיאלים (שישה לניימאר). רונאלדו כבש עשרה שערים במוקדמות מונדיאל 2006, טורניר המוקדמות היחיד שלו, עשרה בקופה אמריקה וארבעה בגביע הקונפדרציות. לניימאר יש ארבעה בגביע הקונפדרציות ושלושה בקופה אמריקה. אגב ניימאר עוד יכול לעבור את קאפו בראש טבלת ההופעות וזה יהיה מטורף.

אם נדבר כאן קצת על ארגנטינה, לא מובן מאליו שיצאה מפיגור במגרש ה"מנחוס" נגד בוליביה, לאוטרו עם שער ובישול וזה אומר הרבה. ידברו על התגרה של מסי כמובן, טוב שהוא עונה ולא נותן שידרכו עליו.

8. VAR Member

@alexshw חשבתי שביטלו את החוזה של לוצ׳סקו בקייב בגלל הזעם של האוהדים, עכשיו אני רואה שהוא עדיין בתפקיד, מה השתנה?

9. alexshw Member

רצה ללכת וכולם פרסמו את זה. ברגע האחרון הבעלים סורקיס הצליח לשכנע אותו להשאר והעסק הולך בינתיים לא רע.

VAR אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

ואיך היחסים עם האוהדים בינתיים?

11. alexshw Member

אתה יודע תוצאות טובות בדרך כלל משתיקות מחאות מהסגנון הזה.

VAR אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

הסערה קצת שכחה, אך ניתן לראות שלט אנטי לוצ'סקו במגרש.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Franco

ראיתי עכשיו את גרמיו נגד אמריקה דה קאלי, ו וואלה דובאן ורגרה של קאלי תפס לי את העין.
    שחקן עם מהירות, דריבל מסירות. מרגיש לי שאם שחקן כזה מגיע לליגת העל הוא עושה כאן ערן זהבי 2.
    ובגלל שלא ראיתי כדורגל דרום אמריקאי מאז ימי ד׳אלסנדרו המלך בריבר, אני צריך שתעשה לי סדר בדבר הפרופורציות שם. אם ניקח את ורגרה למשל, באיזה סכום שחקן כזה מוערך, האם הוא כוכב ברמה הדומסטית בקולומביה או שהוא שם מוכר ביבשת, מה הוא השלב הבא בדרך כלל של כוכבים בליגה כמו בקולומביה?

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא בהחלט כוכב ברמה המקומית בקולומביה, לא השחקן הכי טוב בעמדות האלו אבל אחד מהם וגם נמצא בכושר נפלא מאז חזרנו מפגרת הקורונה, ומוכר במידה רבה גם מחוץ לקולומביה. זה בד"כ המקרה כששחקן נראה טוב בליברטאדורס. זה לא שחקן שרלוונטי לישראל, הוא צפוי לחתום בקרוב בברזיל תמורת סכום באזור ה-6 מ' דולר + אחוזים ממכירה עתידית.

לא יודע לכמת במספרים, אבל כוכבים מהליגה הקולומביאנית עוברים כיום לאירופה, ברזיל, מקסיקו, ארה"ב וקבוצות הטופ של ארגנטינה לעתים. בעבר הדי רחוק כבר כוכבים מהליגה הקולומביאנית היו "צריכים" עוד שלב לפני שהיו ממשיכים לאירופה, ארגנטינה/ברזיל/מקסיקו, חלק גדול מהם ולא כולם מן הסתם, אבל כבר הרבה שנים שלקבוצות אירופאיות אין חשש להביא את שחקנים ישירות מהליגה הקולומביאנית.

ורגארה אגב עשה כבר סיבובון, לא מוצלח במיוחד, בליגה הארגנטינאית פני שחתם באמריקה דה קאלי. צריך לראות איך יסתדר עכשיו בניסיון השני שלו מחוץ לקולומביה,

itzik.miro ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/e/e8b9f5abc64ed065139c39311c58062fef05e7d5.Xxx

עד גיל 40: פפה האריך את חוזהו בפורטו עד 2023. הבלם שזכה אשתקד בדאבל עם קבוצת נעוריו ורשם 37 משחקים - ממשיך את האגדה שלו. פפה זוכה לאמון של סרחיו קונססאו ורשם יותר מ-3,000 דקות תחתיו, וממשיך כמובן להיות בסגל נבחרת פורטוגל. “כששחקן מגיע לגיל 30 אומרים שהוא זקן אבל אני כמעט בן 40 ומרגיש מצוין לא מעט בזכות המאמנים ואנשי המועדון שמקיפים אותי”, אמר פפה הנרגש ורמז שזה אולי לא החוזה האחרון והוא חולם לשחק עד גיל 42.

אחד הבלמים הגדולים שראיתי בריאל מדריד איי פעם ומהבולטים בעשור האחרון בכלל ובשנות ה-2000. האוהד הממוצע זוכר אותו בגלל הקפריזות וקאסקרו, הוא גם הרס לנו קמפיין-שניים בצ’מפיונס אבל לעת זקנה משהו השתנה לטובה. פחות מלוכלך, יותר שקט, משחק הגנה כמעט מושלם הרי את הפיזיות והמהירות תמיד היו לו. מקווה שרפא מסתכל בקליפים ולומד :)