יורו 2020, שמינית הגמר (26.6): ויילס - דנמרק | איטליה - אוסטריה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏26/6/21.

1. alexshw Member

כל הכבוד לאוסטרים. פודה לא מאמין בספסל שלו וחבל.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  2. Clichy COYG

האוסטרים נתנו את משחק חייהם וחבל, אבל באופן כללי חוויה של משחק, ובכלל אם שאר הטורניר יהיה כמו היום הולך להיות אדיר.

3. Raulito Madridista

ליבי-ליבי עם דויד אלאבה וחבריו (היה מקום להעבירו לעמדה קדמית יותר בהארכה לדעתי וכן להכניס את קלאידיץ') שנתנו משחק הגנה הירואי וסבלו מהתקפה מגושמת ואיטית עם כל הכבוד לשער שנפסל, אבל איטליה עשתה את זה ובגדול ובצדק. וזה יותר מכל בזכות מנצ'יני. דיברו כאן על הקיבעון של מאמנים ביורו הזה, דשאן, סנטוס, כאלה שאולי על הספסל יש להם מחליפים מעולים. מנצ'יני הרגיש שהחלק הקדמי שלו לא מסוגל להעלות את הרמה היום והנה קייזה הזכיר את העונה הגדולה שלו מיובנטוס כשברארדי קצת היה מנותק היום וגם פסינה כבש. על הנייר איטליה בצד הקשה של ההגרלה אבל היא בהחלט יכולה לבעוט הן בבלגיה, הן בפורטוגל והן בצרפת בעת הצורך. היא הולכת וצוברת ביטחון. ספינזולה נהדר אגב.

4. רוברטו באגיו31 Member

אחלה משחק והארכה פנטסטית, די נדיר לראות הארכה בקצב כל כך מהיר ושחקנים שממשיכים לרוץ ולתקתק את הכדור מרגל לרגל במהירות גם בדקה 120 .
    בהחלט מגיעה מילה טובה לשחקנים משתי הקבוצות על הלחימה, ההקרבה והתשוקה .

כדורגל הנבחרות בועט ומרגש, נקווה שימשיך ככה ונמשיך להנות .

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  5. VAR Member

לגמרי מרגיש כמו שפינאצולה.

6. AS R Member

ספינאצולה שוב המצטיין. כשהוא לא פצוע הוא כוח אדיר להתקפה.
    קייזה היה צריך להיכנס הרבה לפני דקה 84. ברארדי לא היה במשחק בכלל והמהירות והתחכום של קייזה היו נחוצים.
    לדעתי לוקאטלי היה צריך להמשיך לקבל קרדיט ולפתוח היום, אולי לוראטי יש שם יותר גדול אבל לוקאטלי מרשים יותר בזמן האחרון (ואני גם לא אוהב את המניירות של וראטי).
    בסך הכל זאת קריאת התעוררות לאיטליה אחרי כל המחמאות שהם קיבלו בשלב הקודם. המחצית השנייה הייתה רעה ונראה שהם עייפים ולחוצים.

7. DRORIKO Member

תראה וראטי שחקן, וגם היום היה טוב עד שהתעייף. לא חושב שהוא היה הבעיה שלנו היום. הדיון על מי עדיף הוא או לוקאטלי הוא דיון מעניין כי אלה שחקנים שונים שמביאים דברים אחרים. לפי הדיווחים הוא החליט לפתוח עם וראטי כי הוא קיבל "איתותים" ממחנה האימון של האוסטרים שהם מתכוונים לשתק את ג'ורג'יניו אז הוא רצה עוד מוביל כדור. בזה וראטי עולה על לוקאטלי.

8. k_700 Member

כל אלה שאמרו שאיטליה לא מספיק טובה, בית קל וכאלה.
    לאיטלקים יש את הקישור הכי מגוון ועמוק בטורניר בתוספת להגנת ברזל(השער של האוסטרים אגב ברמת קושי גבוהה מאוד).

מספיק למלחמות התשה של משחקי נוק אאוט.
    החסרון היחיד שלהם זה שהם בצד המוות שמוביל לגמר.

9. GRANDE LAZIO Member

ספינאצולה כזה נגר, אין לי מושג מה הוא עושה ביורו. אין לו שמאל בכלל לא מסוגל להרים כדור תוך כדי תנועה, איטי, שבלוני. אמרסון עם רגל אחת מגן יותר טוב וגם אופציה התקפית הרבה יותר מסוכנת. אותם הדברים הנל לגבי די די לורנצו-טולוי.

פסינה חייב לפתוח הלאה, שם אותו ליד בארלה ולוקאטלי. הילד מוכשר, נועז, תומך בהתקפה. לדעתי השחקן הכי טוב של איטליה ביורו הזה.

לאוסטריה הגיע לעבור, מנצ'יני צריך להיות מודאג מאוד. מול פורטוגל/בלגיה זה יגמר רע.

-היה חלוץ יותר בלוף מבלוטי בנבחרת? צריך לבדוק את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/21
  10. DRORIKO Member

על מה הגיע לאוסטריה לעבור? שהם ניסו לחקות את פורטוגל של 2016? לאלה לפחות היה את רונאלדו וקוורסמה, לאוסטרים אין כלום בחלק הקדמי.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא טוען ולא טענתי שאיטליה לא מספיק טובה או שאין לה סיכוי. בנוק אאוט הכל יכול לקרות.
    הדבר היחידי שאני אומר זה שצריך היה לקחת בפרופורציות את ההופעות שלה בשלב הבתים.
    אגדיל ואומר שאין לי מושג מי הולכת כאן עד הסוף, מרגיש שאין פייבוריטית מובהקת, גם הצרפתים, גם הפורטוגלים, גם הבלגים, גם ההולנדים, במפגשים ביניהם נדמה באמת שהכל יכול לקרות.

אגב, אפשר לזרוק כאן לאוויר אנגלופיל אבל לא יודע מה פשר ההנחה הזו. אני גדלתי בעיקר על אהדה לנבחרת הצרפתית שדי התפוגגה אחרי עידן הנרי ו ויירה ומאז אין לי נבחרת שאני מעדיף.

12. DRORIKO Member

זה מרגיש שאתה ואורן ידידי בפאסיב אגרסיב שלכם מנסים להכניס לנו כחלק מהמאבק הלא סמוי בין אנגליה לאיטליה על למי יש יותר גדול. אם טעיתי אז אני מתנצל.

ולעניין, אני חושב שלקחנו את הנבחרת הזאת מאד בפרופורציה. לא שמעת כאן איטלקי אחד שאמר שהאזורי מועמדת מספר אחת לזכיה. אבל זאת כן הנבחרת הכי טובה שלנו מזה עשור לפחות, ואחרי שנים שחונות של כל מיני ג'קרינים וגביאדינים מותר לנו לעוף קצת על הנבחרת מה קרה? אני עדיין עומד בדעתי כמו לפני הטורניר שרבע גמר זה יעד המינימום שלנו. כל מה שמעבר זה בונוס מבחינתי. למרות שזכיה זאת לא מילה גסה. פיסטינג זאת מילה גסה :wink:

13. GRANDE LAZIO Member

חוץ מהגול הפסול של ארנאוטוביץ' שהוא 50-50 בעיניי, היו לאוסטרים עוד 3 מצבים בטוחים. משחק רע של כל ההגנה, מגינים, כאמור, חלשים מאוד הן הגנתית ובטח התקפית. מנצ'יני חייב להחליף אותם, חייב.

לצ'ירו היה משחק פושר אבל זה בעיקר כי השניים שהוא תלוי בהם היו ביום חלש. אני ממשיך עם כל השלישייה כמובן, ברארדי ואינסינייה נותנים יופי של יורו. לא נוגע בהם. קייזה כג'וקר יעיל יותר מאשר לפתוח מהתחלה. פסינה להרכב, וראטי לא בכושר, חלוד. לא מתאים כרגע.

14. DRORIKO Member

לא זוכר עוד מצבים שלהם. אולי איזה דרדלה של ארנטוביץ' מחוץ לרחבה. כמות המצבים היתה זהה פחות או יותר. זה היה משחק של חתול ועכבר אבל בסוף הכשרון הכריע. לנו יש את קייזה, להם אין :)

15. GRANDE LAZIO Member

זביצר?