יורו 2020, רבע הגמר (3.7): צ'כיה - דנמרק | אוקראינה - אנגליה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏3/7/21.

1. alexshw Member

גומז מפורק מפציעות. אי אפשר לסמוך עליו. טרנט בדיוק יאכל חרא אצל מורה ספורט שיסמוך שיעשה פעולות אישיות בהגנה. טרנט צריך קבוצה עם שיטה שתתגונן ותתקוף בצורה קבוצתית ואז ידעו איך לחפות עליו בהגנה. כי באמת הוא רע בסגירות.

2. k_700 Member

בחיים לא אמרתי את הביקורת שכתבת עכשיו על טרנט.
    אני מחזיק ממנו מאוד והוא כמובן הבחירה הראשונה שלי לעמדה הזאת בנבחרת.

על גומז, טענתי שמפריזים עם המחמאות לגביו(בטח כשהוא כל כך פציע).
    לא הפכתי אותו לבלם גרוע. ברור שהוא כשרון טוב וליד ואן דייק בשיא קל להראות אפילו טוב יותר.

הדיבורים היו בהשוואה למגוויר. אני גם היום חושב שמגוויר בלם טוב מגומז(או מה שנשאר לי מגומז בזכרון).

אין משהו שמגוויר יעשה בקריירה שיזכה אותו בקצת קרדיט.
    כמו סטרלינג של ההגנה. נחכה לטעות הראשונה שלו שתגיע מתישהן כדי להזכיר שוב שמדובר באחד מהבלמים הגרועים בליגה.

3. oranfu Member

אני לא אומר שההגנה של ליברפול תהיה טובה יותר וברור לי שגומז גמור פיזית ואי אפשר לבנות עליו אחרי הפציעה האחרונה.

אבל קיי ציין שמגוויר צריך להתמודד עם שותף להגנה כמו לינדלוף ובגלל זה הוא סופג שערים, אז הראיתי עם מי ואן-דייק משתף פעולה.

וטרנט ממש לא רע בסגירות. יש לו בעיה אחת וזה כדורי גובה. חוץ מזה הוא טוב הגנתית.
    הוא פשוט התקפי ברמה קיצונית אז משאיר מאחוריו הרבה שטחים.

גומז אחרי הפציעות כנראה גמור. לפני זה הוא היה הבלם האנגלי הכי טוב והראה יכולת גבוהה מאוד.

מגוויר בלם טוב מאוד, לקבוצות מסוימות.
    הוא לא מתאים לקבוצה דומיננטית לדעתי, הוא איטי מדי.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יפה שאנגליה נותנת דקות לשחקן העבר ג׳יידון סאנצ׳ו שהחליט לאחרונה לפרוש מכדורגל מקצועני. אמנם רואים שהוא כבר לא בכושר אבל זו מחווה יפה.

5. k_700 Member

זה בטופ 10 שלך, קל.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

מגוויר כמו פוגבה, אבל לא בקטע של לשחק עבור רשתות, אלא שקנו שחקן מאוד יקר ואז צריך לשבור את הראש איך להתאים את הסביבה בשבילו בשביל לחפות על חסרונות מובנים שלו. שחקן במחירים כאלה לא יכול להיות עם כאלה חסרונות. בנבחרת זה מלאי בלמים קיים, אז שם בסדר מגוויר שווה הרכב. אבל לא צריך להתלהב הוא לא טופ באמת. פורטוגל זכו עם פונטה בהרכב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Bruno Fernandes Member

[/QUOTE]
    הכול טוב ויפה עד שאמרת שהוא כבר לא בכושר,אני לא רואה את זה קורה הוא פשוט טוב מידי.

8. Clichy COYG

סורי אבל גם היום אנגליה לא מרשימה התקפית. 4 גולים מ6 מצבים שמתוכם 2 בבעיטות חופשיות, זה לא שונה בהרבה ממשחקים קודמים.

מה שכן הגנתית הם מתקתקים כמו שעון שויצרי. שואו, סטונס (אדיר) וגם מגוויר עם טורניר מצוין.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  9. סמואל אטו Member

איזה פספוס ששבדיה לא עלו.
    מצ'אפ הרבה הרבה יותר מעניין ממה שקיבלנו.

לדעתי היריבות הבאות של אנגליה הן ברמה אחרת ממה שהיא פגשה עד כה. קשה להעריך מה היא תהיה שווה נגדן.

10. רוברטו באגיו31 Member

האמת שסאנצ'ו לא נראה טוב ולא נראה כל כך בכושר, גם מאונט היה לא טוב היום אבל זה מובן .
    אנגליה מנצחת בקלילות כששני שחקני התקפה וקישור לא טובים בכלל, זה בעיקר מעיד על היריבה .

לגבי מגוויר : יש בלם בלי חסרונות ? לכל בלם יש חסרונות, החסרונות של מגוויר לא יותר גדולים ומשמעותיים מבלמים מצויינים אחרים .
    הוא בלם מצויין ויש לו התמקמות מצויינת שמחפה על החוסר מהירות שלו .

את ההגנה של יונייטד הוא שדרג ב 2 רמות לפחות,לא סתם ההגנה שלהם השתפרה מאז שהוא הגיע .

k_700 אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

אני בהלם עכשיו, שמישהו יארגן לי כסא.

רק מזכיר שסטונס נראה שייקי בשני המשחקים הראשונים.
    החזרה של מגוויר עזרה לו.
    הגנה טובה מאוד. גם טריפייר וקייל ווקר זכאים למחמאות.

12. alexshw Member

מצ'אפ יותר קשה לאנגליה, אבל קשה לי להאמין שהם היו עוברים את האנגלים.

ברור שיש לו חסרונות משמעותיים כמו איטיות רבה ואחד על אחד חרא. זה מקשה לשחק איתו גבוה. זה מצריך בלם דומיננטי לידו.
    במה הוא שדרג את הגנת יונייטד בדיוק? תסתכל שוב בנתונים. משחק הגנה זה עבודת אימון.

13. k_700 Member

יש רק שני בלמים בעולם בלי חסרונות.
    אחד בסיטי, השני לפחות עד שנפצע מליברפול.

בשיא הרצינות, לקונדה אין חסרונות? לוראן? לראמוס? לאלאבה? לטורס? לאומפמיקאנו? לקונאטה? ללאפורט? לסטונס? שכחתי מישהו מה"טופ"?

מגוויר לא מהיר אבל כשאורן כותב לי שיונייטד לוחצת נמוך בהכרח אתה בעצם מחמיא למאמן שבכלל מגיע עם תוכנית משחק יציבה שזה ממש לא המצב.
    יש משחקים שיונייטד לוחצת מאוד גבוה, מגוויר נראה נהדר גם שם.
    אנגליה משחקת עם מגווייר לפעמים כשהיא לוחצת מאוד גבוה וגם שם הוא נראה מצוין(היום משחק של ציון 10, בשיא הרצינות משחק הרבה יותר משכנע מהמשחק הקודם שהוא קיבל עליו משום מה MOM). לסטר הייתה לוחצת גבוה כשהוא היה חלק מההגנה שלה, איך היא נראתה כל כך טוב איתו?

אולי צריך להגיע להסכמה שמדובר בבלם שלא שווה את הסכום ששולם עליו, שיש לו חסרון של מהירות אבל הוא בלם מעולה שמחפה על זה במיקום טוב ואינטילגנציית משחק גבוהה.
    למה לא להזכיר גם את היתרונות שלו? משחק גובה מהטובים בעולם, יכול לשמור על כושר משחק עילאי(בלי תנודות גם ועם RECOVER מהמרשימים שראיתי מבלם אצלינו וזה כולל גם את כל השמות הגדולים) ולדעתי אחד הדברים הכי טובים בו זה בכלל משחק הרגל.
    לא מדברים על זה בכלל כי בתודעה מדובר במקרר וככה צריך להתייחס אליו.
    אפילו השחקנים באנגליה אומרים שזה פשוט תענוג לשחק איתו כשהוא מאחוריהם. משחק רגל משובח, יכול לכדרר, עצירת כדור טובה לבלם, מוסר טוב, יכול לשחק בנגיעה כשהוא עולה למעלה.

אין לי ספק שעם מאמן מהרמה של קלופ שיודע לבצע התאמות כמו שאף מאמן בעולם לא מסוגל לעשות מגוויר היה יכול להיות להיט.
    לצערו הוא משחק אצל מאמן עלוב עם פרטנר מהעלובים בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/21
    Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  14. Clichy COYG

לא פוסל תסריט שאנגליה מפרקת את דנמרק. עם קאדר התקפי כזה הם יכולים לכבוש 3-4 גולים בהליכה מול כל הגנה בטורניר (למעט איטליה אולי) גם עם המשחק עצמו לא משהו.

מה שכן, עם כל העדפתי לדנמרק (הלוואי שיזכו) - אני ממש מסוקרן לראות גמר של איטליה ואנגליה. לאורך כל הטורניר הן היו פשוט עוצמתיות על היריבות שלהן (כל אחת בדרכה).

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  15. Bruno Fernandes Member

יש המון אוברהייפ על ההגנות באנגליה שהן הכי חזקות בטופ 5 ליגס.
    אבל רוב שחקני ההגנה הם עגלונים ואפסים. אי אפשר באמת להשוות אותם למגוויר ,רואים בכל משחק ביונייטד שהוא עולה על כל השחקנים לצידו בכל הפרמטרים ההגנתיים. (להוציא מהירות אבל זה מתקזז כי יש לו מיקום לא רע)
    אתה מדבר איתי שהוא לא יצליח בקבוצה של קו הגנה גבוהה
    אבל רוב העגלונים שפפ רכש ב400 מיליון פאונד שרובם פחות טובים ממגוויר ,משחקים בקבוצה שדורסת את הליגה באופן שיטתי.
    רוצה לאמר -ברגע שתהיה קבוצה שלוחצת גבוהה מגוויר ידע להתאים את עצמו לשיטה מסוג הזה. שיהיה לך קישור שמצליח להיות דומיננטי וההתקפה שיש לה לינק אפ פליי ולא רק יכולת אישית . פתאום הוא יראה לך כוכב.
    מבחינה אינדיבידואלית יש לו תקרה מסוימת והוא לא ברמה של ואן דייק או דיאז,אבל זה לא אומר שום דבר.
    גם תראה איזה אפסים משחקים מעליו ולצידו,זה שחקנים שמביישים את הסמל של היונייטד,פעם היו לך GOATS בהגנה ובקישור האחורי.
    לך תראה סרטון של קין מול יובה ב99. אם אתה בלם שם אנחנו עוברים אותם