יובנטוס 2021/22 - שובו של MAD MAX

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏17/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התקשורת באיטליה, הטלנובלה עם דיבאלה מסרבת להגמר, והמועדון החליט להקשיח עמדות אפילו על ההצעה האחרונה שהוגשה, כלומר להוריד את שכר הבסיס ולהעלות את הבונוסים.

כיף ביובנטוס

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בעצם לא לסיים את הקשר איתו ולנסות למצוא את הדיבאלה של 2015? נשמע שלחדש ולשדרג לו חוזה זה לירות לעצמך ברגל. מקצועית וכלכלית. רגל שגם כך פצועה לגמרי. זה גם מרגיש כמו מוטיב שחוזר על עצמו אחרי שהחזירו את אלגרי, קרי, חוזרים לנוסחא שכבר הוכיחה את עצמה ככזו שלכל הפחות כבר מוטלת בספק, במקום לנסות משהו אחר (בסדר, לא כולם זה סארי או פירלו, ובלאו צריך לרענן את הסגל).

3. DRORIKO Member

לדעתי היו עובדים על חידוש החוזה של דיבאלה גם אם אלגרי לא היה המאמן

4. DRORIKO Member

וזה בלי קשר אם אני בעד או נגד(סוגיה מורכבת מודה)

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אלעד - לא הבנתי מה זה למצוא את דיבאלה של 2015? הכוונה למצוא פרוספקט מקביל למה שהוא היה בשנת 2015? כי בשנת 2022 לליגה האנגלית אין יכולת התמודדות כלכלית עם מה שקורה באנגליה או הטופ של אירופה, ליובנטוס עצמה אין לא את כוח המשיכה ולא את הכוח הכלכלי למשוך פרוספקטים כאלה.

בנושא אחר ובשיא הרצינות - אחרי הקורונה, אין לאף אוהד קבוצה באיטליה סיבה להיות אופטימי לגבי העתיד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן.

מן הסתם אני לא בקיא ביכולת הכלכלית של יובנטוס. אבל נניח שנפטרים מחוזים של שחקנים כמו דיבאלה ומוראטה, אין מקום להביא פרוספקט בדמות ולאהוביץ׳ בצורת תשלום דומה כמו לוקאטלי למשל? סתם מעניין אותי איך דבר כזה היה נראה בספרים.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/22
  7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכוי היחידי של יובה להביא את דושאן זה אם יצליחו לגרום לו להגיד ״רק יובנטוס״ כמו שעשו קייזה ולוקאטלי(שגם הם לא היו מגיעים אלינו אחרת)

דושאן לא איטלקי, ויש לו אופציות התפתחות לא פחות טובות אם לא יותר בחוץ. אני חושב שזה לא יותר מפנטזיה

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  8. yonmu Member

גם כשיובה חלשה, אין כל כך הרבה אלטרנטיבות עדיפות.
    ריאל מכוונת להלאנד ואמבפה, לפפ לא נראה שהוא מתאים, צ'לסי עדיין עם לוקאקו.
    אז אולי ליברפול ואולי פסז' ואולי להתחיל לתפוס את המקום של לבנדובסקי בבאירן או רונאלדו ביונייטד, אבל אלה אופציות מעטות וקשות.

ולאחוביץ' ילד בן 21 עם עונה שנייה טובה בקריירה. כדאי לו להישאר באיטליה וכדאי לו להתקדם.
    אם מילאן, אינטר או יובה הולכות עליו - הוא צריך להסכים. מבחינת תשלומים בין הקבוצות אני משער שיש מספיק מקום לגמישות בתקופה כזו.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדושאן יש הייפ מטורף סביבו. הוא ירצה שכר גבוה ופיורה תרצה סכום העברה גבוה שספק אם קבוצה איטלקית מסוגלת להשקיע.

וחייב להגיד את האמת, אני לא רואה את יובנטוס כיעד אטרקטיבי לשחקן כמו דושאן בצורתה הנוכחית. דיבאלה לא מאריך חוזה, דה ליכט רק מחפש לברוח ואם נתעמק יותר, הבייס המקצועי החזק של יובנטוס רק מצטמק ולא נראה שמישהו בהנהלה שם מודע לסיטואציה.

טל. אוהב/ת את זה.
  10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yonmu - על מה אתה מדבר?

אפילו בטוטנהאם הוא ישתכר יותר מבכל קבוצה בסריה אה . מבחינה מקצועית - מדובר אולי בפרוספקט הכי חם באירופה כרגע. ילד בן 21 זו סיסמא.

בפועל כרגע ריאל,פסז,באיירן,סיטי וטוטנהאם הן כולן אופציות ריאליות עבורו בסיטואציה כזו או אחרת

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

פספסת משהו.
    טוטנהאם מאוד רצתה אותו בקיץ(ויש להם כסף ונכונות להשקיע הרבה כסף בשביל קונטה) וארסנל רוצה אותו מאוד עכשיו.
    רוצה אותו ברמה שהיא לא הולכת לבחול באמצעים, הם יציעו לו את החוזה שהוא רוצה ומעבר.
    מעבר לקשת אני לא בטוח שגם אנחנו לא נכנס לסיפור שם באיזשהו שלב.
    רונאלדו זה לא באמת מחסום ללהביא פרוספקט התקפי לשנים קדימה בהרבה כסף(הוא הרי פה לשנתיים+-).

מקצועית כבר היום אני לא בטוח שטוטנהאם זה לא מקום טוב יותר מכל קבוצה איטלקית שהיא לא אינטר(שלא באמת רלוונטית לולאחוביץ') ובארסנל יש קבוצה צעירה והרבה מאוד מאוד כסף.
    בהסתמך על זה שכל כך היית אנטי רונאלדו איזה שנתיים-3 אחרונות ואתה לא מפספס שום הזדמנות להזכיר את זה ולהדגיש את זה, איך לעזאזל אתה יכול לתמוך בחוזה חדש ומגוחך למישהו שראסמי קרוב מאוד למצב ריקבון(ובגדר של תפתח טיימר לשנייה אחרי שתסגור לו את החוזה הזה).
    רוצה לומר, זה חוזה דמים מהדהד. באיזה ואריציה שלא יעשו את זה, לא יודע מה יובנטוס מתחבטת פה יותר מחצי שנה, זה בדיוק הזמן להפתר מדיבאלה, הנ"ל ז"ל.

12. DRORIKO Member

א.השכר המדובר של דיבאלה, במידה והחוזה יחתם, לא יתקרב אפילו לשכר של רונאלדו ביובה.
    ב.דיבאלה להבדיל מרונאלדו הוא טים פלייר, הוא לא מנסה לכפות את עצמו על המשחק אלא משתלב בתוכו. כשהיה במיטבו תרם ליובה פי 100 יותר מרונאלדו.

אני לגמרי יכול להבין את סימני שאלה לגבי כושרו הנוכחי פאולו וכושרו בשנים הקרובות, ובגלל זה אמרתי שאין לי דעה נחרצת בנושא, אבל ההשוואה לרונאלדו לא קשורה.

13. k_700 Member

א. לא יתקרב לשכר של רונאלדו אבל עדיין אחד מהמשכורות הגבוהות בליגה שלכם ושכר שאמור לייצג שחקן שהוא על תקן -כוכב והמנהיג בקבוצה. שכר שגם עלול למנוע ממכם להשתדרג עם טאלנטים רציניים באיזורים אחרים.
    ב. אין פה הבדל כי שניהם משחקים תפקידים שונים. דיבאלה לא 9 בשום מצב, משחק מאחורי חלוץ או כחלוץ בצד שנכנס לאמצע. טים פלייר? אני בעיקר רואה התקפה של יובנטוס שלא קיימת כל העונה בערך איתו ובלעדיו. אולי מעצם זה שהוא ״משתלב״ באופן כל כך טבעי בשממה גורם לך להאמין שהוא לא ״בולט לרעה״ או מנתב את המשחק אליו. שיהיה.
    פיזית הוא נראה לי גמור. זה לא שחקן שיכול לסחוב אותך עונה שלמה, זה לא שחקן שישלים חודשיים בכושר של כוכב כדורגל והוא רוצה שכר כזה.
    כשהוא היה במיטבו הוא תרם הרבה ליובנטוס, לא אתווכח איתך אבל זה עבר, פאסה קומפסה.
    אתה היית חד שצריך לחתוך חלוץ של 30 שערים כמו שעון שוויצרי אבל מצד שני אתה לא החלטי לגבי החוזה של דיבאלה יותר מחצי שנה אחרי שהקרקס איתו ועם המחנה שלו התחיל- תמוה.

14. DRORIKO Member

לא אמרתי בשום מקום שדיבאלה ורונאלדו משחקים באותו תפקיד אלא דיברתי על אופי. רונאלדו הרגיש שהוא מעל הקבוצה וזה גם השליך למגרש, דיבאלה לא.

לגבי הכושר הנוכחי של דיבאלה, שוב אין לי ויכוח איתך בנושא, אני בהחלט יכול להבין את החששות, מצד שני אני יכול להבין גם את טיעוני הבעד. עושה נכון יובה שמצד היא מושיטה יד לכיוון דיבאלה אבל לא בכל מחיר ולא בתור הצד החלש במשא ומתן הזה.

15. yonmu Member

זה שבאנגליה טוטנהאם, ארסנל או ניקאסל יכולות לשלם לו יותר זה נכון, אבל מקצועית זה לא עדיף על יובנטוס. במיוחד כשביובה הוא נשאר באותה מדינה-ליגה-סגנון ובאנגליה הוא בקלות יותר עשוי ללכת לאיבוד. אנשים נוטים לשכוח כמה בקלות העברות מעולות הופכות לכושלות לגמרי.

עם כל הביקורות ואבדן האליפות ופתיחת העונה הרעה - יובה כרגע פייבוריטית ברורה לטופ8 של אירופה. אתם לא כל כך מסכנים.
    ברמת הסגל אני חושש שפתיחת העונה הרעה גורמת לציו של כל הסגל ככושל יותר משהו באמת. ברור שיש נקודות לשיפור, אבל המצב רחוק מלהיות אבוד. יש הגנה, יש מקקני ולוקאטלי וקייזה, יש דיבאלה.
    גם מבחינת המחיר לפיורנטינה אני חושב שיובנטוס יכולה לעשות עסקה משתלמת, עם טרייד של שחקנים כמו בנטנקור, קולוסבסקי או ברנרדסקי.

אני במקומו הייתי חותר לאחת מיובה, מילאן או אינטר (זלטאן 40, דזקו כמעט 36, ז'ירו 35).

מצב נושא:
הנושא נעול.