יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DUGRI Member

אני יודע שזה קצת נגד הטרנד אבל ברשותכם קצת אופטימיות למרות היכולת הלא משכנעת:
    אחרי המשחק מול לאציו בראשון יוצאים לפגרה של שבועיים.
    אחריה ועד למשחק מול בארסה ב8.12, יובה פייבוריטית מובהקת מול כל קבוצה מולה תשחק.
    וגם המשחק ההוא לא באמת קריטי (לפחות לא אמור להיות..).
    המשחק החשוב + קשה על הנייר הבא הוא מול אטאלנטה ב16.12, ואז יש חודש של משחקים קשים וחשובים.
    כלומר יש חודש וחצי לקבוצה להתחבר ולהשתפשף, לשחקני המפתח להחלים ולחזור לכושר - עד שכסף אמיתי יהיה על השולחן.
    אה, ואם תעיפו מבט לטבלה תראו שלמרות פתיחת העונה הדי מחורבנת - יובה במקום השלישי מעל כל היריבות הריאליות לסקודטו (ויסלחו לי אוהדי מילאן).

2. DRORIKO Member

זה לא נגד הטרנד. אני בעצמי כתבתי פה שיש לי אופטימיות מהקבוצה. יש עם מה לעבוד. לגבי המשחק היום, היתה לו חשיבות בעיקר מהבחינה המוראלית, למנוע איזה מערבולת לא רצויה. נגד לאציו חייבים לנצח, כי הגיע הזמן שנתחיל לנצח קבוצות שהם ברמה גבוהה יותר מספציה ודינמו קייב.

3. DRORIKO Member

מילא זה שברנרדסקי הפיל את הטרייד עם מיליק, עכשיו מסתבר לפי הלאקיפ שהוא גם דפק את העסקה עם חוסם אוואר. תענוג האיש הזה.

4. k_700 Member

טוב קושייה לינואר,
    פוגבה רוצה ללכת, נראה שראיולה מכוון לינואר ונראה שהשידוך הטבעי זה - אתם, כי קשרים מרכזיים תמיד חסר לכם והוא כבר היה שלכם(פינג פונג השחקן הזה).

השאלה שלי, מכיוון שברור שאף קבוצה לא תרצה להוציא כסף מהבנק בינואר, זה את מי אפשר לקחת בתמורה בטרייד.
    פאלאמרי החרטטן זרק את השם של דיבאלה(לא קונה את זה), אבל אם דיבאלה לא, מי כן? יש סיכוי לקולוסבסקי??

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה מעניינת.
    אני לא בטוח שהמעמד של דיבאלה כזה יציב. הוא פתח את העונה רע וכבר ניסו להפטר ממנו(לא בצדק) פעם אחת. עכשיו מדברים על חוזה חדש אבל זה לא מצליח כלכך, אז לך תדע.
    מבחינתו של דיבאלה , אני לא כלכך מבין מה יש לו להגיע לבית קברות הזה שנקרא יונייטד. אבל זה נכון לכל שחקן כמעט היום. ההדחה מהצמפיונס היא משמעותית.
    יש סיכוי שתצליחו לקבל את קולוסבסקי . זאת תהיה טעות בעייני. אבל לדעתי מלבד דה-ליכט ורונאלדו, אין לנו שחקנים שהם באמת אנטצ׳אבלס.

רוצים את חדירה?

6. k_700 Member

כן זה הפחד הגדול שלי, שלעת זקנה של מאטיץ׳(הוא הרי הגיע בן 52) נקח את הגופה של חדירה.

דיבאלה יכול להיות נהדר לדעתי ליד ברונו וראשפורד.

7. itzik.miro Member

איזה קולוסבסקי, יובה לא תמכור אותו כל כך מהר, הוא סך הכל בן 20 ופוגבה נושק ל-28, יובה לא עד כדי כך מטומטמים.

דיבאלה הכי ריאלי בגלל בעיות החוזה שלו (והוא גם קרוב בגילו לפוגבה) או אולי אפילו ראמזי יוכל להיכנס באיזושהיא קונסטלציה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. Raulito Madridista

סחטיין לגבי אתמול, אחלה משחק, יובנטוס לא צריכה להתנצל על זה שברצלונה במצוקה גדולה, מה גם שבמשחק הראשון באיטליה זה היה ממש הפוך. חשוב שאלכס סנדרו חזר וכבר לא צריך לאלתר בעמדת המגן השמאלי. אולי דווקא היה מקום לשלב את דיבאלה קצת לפני, בכל זאת יריבה במשבר, הוא צריך כל גול וכל מהלך טוב בשביל הביטחון העצמי שלו שדי בריצפה וכן הלאה. המקום הראשון מעבר לתוצאה ההיסטורית, יכול להיות ההבדל כמובן ולהימלט מבאיירן מינכן וליברפול שהן כרגע לטעמי בבירור שתי הטובות באירופה. רק בליגה משום מה יותר מדי משחקים הולכים ליובנטוס די קשה להערכתי ואסור לשכוח שהמשחק נגד נאפולי הפך לניצחון טכני.

לגבי דיבאלה - לא יודע עד כמה ההדחה מליגת האלופות היא חלק מהמשוואה, עסקה כזו לא תצא לפועל בינואר. יונייטד עוד כן יכולה איכשהו לסיים במקום הרביעי בליגה ואולי לזכות שוב בליגה האירופית. וזה לא ממש הפריע לפוגבה ללכת לשם אם אני לא טועה. זה נראה כמו רעיון לא רע לשני הצדדים שפוגבה ישוב, הגול שלו נגד ווסטהאם בשבת היה 'גול יובה', מאוד מזכיר את תקופתו במועדון, אבל בקיץ.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט חושב שזו תהיה טעות להחליף את קולוסבסקי בפוגבה
    אני לא בטוח שביובה יסכימו עם הקביעה הזו. פוגבה זה שידרוג מיידי לעמדה החלשה במגרש, יכול להיות שיובה תתפתה למשהו כזה.

בכל מקרה, אם זה רק בקיץ זה כבר שאלה אחרת, במידה ולמשל אוואר עדיין יהיה פנוי.

10. DRORIKO Member

השאלה איזה פוגבה אתה תקבל. אם זה פוגבה שהכרנו ביובה או הפרימדונה מיונייטד.

11. itzik.miro Member

יובה תקריב את דיבאלה לטובת פוגבה בלי בעיה, לא את קולוסבסקי.

12. VAR Member

הפוגבה שהכרת ביובה זו אנומליה ותוצאה של מערכת סופר בריאה בתוספת שחקן צעיר שעדיין לא הוכיח את עצמו. ספק אם הראשון עדיין קיים, שום ספק שהשני כבר מזמן לא קיים.

מבחינתי - הלוואי.

13. k_700 Member

לא פוסל את זה שאצלכם פוגבה יחזור להיות שחקן טוב מאוד במערכת בריאה יותר.
    אני מחזיק יותר מבנטקור שהוא גם שחקן לפני השיא ומשחק על אותה עמדה פלוס מינוס.
    נראה שדיבאלה זה השם שנכוון אליו אם באמת יהיה פה דיבורים לטרייד בינואר, כבר רצינו אותו כמה פעמים בעבר.
    הוא לא משחק הרבה אצלכם ולא מאריך חוזה אז יש פה הגיון.

לוקח אותו בכייף.

14. itzik.miro Member

בנטנקור תמורת פוגבה זה מצויין ליובה, ואני מאוהביו של בנטה.

15. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2020/12/14/internacional/1607971244_047018_1607971341_noticia_normal_recorte1.Xxx

דיבאלה
    כבש את שער הבכורה שלו העונה בליגה נגד גנואה, שימו לב לדבריו לאחר המשחק - טוען שמנסים לגרום לקהל לשנוא אותו: "תמיד רציתי להישאר ביובנטוס, אני אוהב את המועדון, יש לי קשר טוב עם כולם. אני נאמן וכולם יודעים את זה. מה שאומרים עליי (דרישות השכר לחוזה החדש) נעשה במטרה לגרום לקהל להיות נגדי. נאמרו כל כך הרבה דברים לא נכונים. הסוכן שלי היה בטורינו הרבה זמן ולא הזמינו אותו לשיחה. זה מאכזב אותי לשמוע את המספרים שרצים באוויר.
    "כמובן ששערים חשובים מאוד עבור חלוצים, זה נותן לנו ביטחון והייתי זקוק לזה. במשך הרבה משחקים לא הרגשתי רגוע, לא בזמן הבעיטה או כשהייתי צריך לשלוט בו היטב. הרגשתי שאני זה לא אני, בכל משחק שעבר. החמצתי הרבה ואני מקווה שכעת אצא לדרך חדשה. הייתה לי עונה מדהימה אשתקד ולאחר מכן הכל הלך הפוך. עברו לי אלף מחשבות וזו הטעות הגדולה ביותר".

אניילי ענה לו במהלך הענקת פרס "גולדן בוי" מטעם הטוטוספורט: "אנחנו ראינו אותו אתמול והיום וגם נראה אותו מחר, את אחד הקפטנים שלנו. הוא קיבל הצעה שתהפוך אותו לאחד מ-20 השחקנים עם השכר הכי גבוה באירופה ואנחנו מחזירים לו אהבה והכרת תודה. הוא יודע שיש לו הצעה נהדרת ואנחנו מחכים בשלווה לתגובה". בנוסף אמר: "אנחנו מחכים לתשובות גם על המגרש. הוא רוצה להיות אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם ונתמוך בו. כרגע הוא לא ברמה הזו, הוא יודע את זה".

מצב נושא:
הנושא נעול.