יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אפשר לנסות להתגבר על הבעיות בקישור באמצעות מערך של שלושה בלמים שייתן גם לקוואדראדו להתשולל לחלוטין בהתקפה לדוגמא וגם באמצעות סגנון שונה, פירלו ניסה משהו מסוים כשלא היו לו את הכלים לכך. נדמה לי שגם ראמזי וגם ראביו הגיעו בחינם ובעצם יובה 'שילמה ביוקר' כמו עם ארתור. זו באמת העמדה המדאיגה היחידה בסגל, עם השאר אפשר להסתדר. אני גם אמרתי אגב שעצם הנוכחות של אלגרי תשפר את הקבוצה משמעותית. אם דיבאלה היה נמכר מחר אני לא חושב שיותר מדי היו מזילים דמעה. מוראטה שחקן שאני מאוד אוהב ובינתיים הוא יותר 'אמין' מדיבאלה, הוא ייתן את ה-15 גולים+ בוודאות אבל לא תראו ממנו משהו אחר שהוא לא הראה עד היום.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסאגה המתישה לא נגמרת, הטרולים ברשת יוצאים על קרוביני ואריווהבנה ועל מצב המועדון, אבל אני לא כלכך מבין מה הם רוצים למען האמת.

נראה שסאסואלו רוצים למכור ואנחנו רוצים לקנות, זה לוקח הרבה יותר זמן מה פוי אבל העובדה שהם ממשיכים להפגש איתנו, וגם אחרי שהיום אמרו כבר בפעם הלא יודע כמה שאם לא מסכימים היום אז נגמר - ובפועל נקבעה פגישה נוספת לשבוע הבא - זה מעודד. יש חילוקי דעות מזעריים על הסכום , יותר על אופן העסקה. יובה רוצה השאלה לשנתיים וחובת רכישה תלוית צ׳מפיונס. סאס רוצה חובת רכישה לאחר עונה ועם תנאים קלים הרבה יותר.

מקווה שזה יסתיים כבר. איזו התשה

3. itzik.miro Member

עסקה יותר מתישה מעסקת דה ליכט.

בגדול הסכום סגור, השאלה היא רק על הנוסחה ואני מאמין שבפגישה הבאה זה ייסגר. העפלה לליגת האלופות כסעיף שמחייב רכישה היא לגיטימית מאוד ואם על זה העסקה תיפול - מבחינתי קרוביני ואריוואדנה עשו את המקסימום.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

מה זה תלוית צמפיונס? מה זה הקשקוש הזה?

5. itzik.miro Member

זה לא קשקוש.
    במידה והקבוצה מעפילה לצ'מפיונס - מופעלת חובה

במידה ולא - לא מופעלת.

סעיף הגיוני מאוד.

6. DRORIKO Member

אבל מה הקשר בין העפלה לצ׳מפיונס ליכולת שלו. אנחנו יכולים להעפיל והוא עצמו יהיה גרוע ולא ברמה ואנחנו יכול לא להעפיל והוא עצמו יהיה רכש בינגו. כך או כל הסיכוי שנעפיל הוא 99 אחוז גם בלעדיו(כמו שנה שעברה) אז מה זה רלבנטי למשא ומתן. בונוסים על העפלה לצ׳מפיונס אני יכול להבין אבל להתנות את זה בחובת רכישה? מאד מקווה שלא על זה יפול המשא ומתן.

7. itzik.miro Member

הקשר הוא כספי. אם המועדון לא מעפיל לאלופות יכול להיות שהוא לא יוכל להוציא את הסכום הזה ולכן הוא לא רוצה להתחייב.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל אופן אחרי תקופה שהייתי לא כלכך אופטימי לגבי העסקה הזאת, העובדה שכן נקבעה פגישה נוספת, כפי שכתבתי - היא מעודדת מאוד בעייני.

9. DRORIKO Member

בתכלס זאת עסקה שטובה לכל הצדדים. טובה ליובה שצריכה חיזוק לקישור, טובה לסאסוולו שאני לא רואה איך היא משיגה יותר על לוקאטלי בשנים הקרובות, וטובה כמובן גם ללוקאטלי עצמו שרוצה רק יובה. מאד מקווה שתתי סעיפים זה לא מה שיפיל את זה.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאלו שפספסו היה משחק אימון נגד אטלאנטה מול 10 אלפים אוהדים באליאנץ סטאדיום.
    נצחנו את אטלאנטה 3-1 בכדורגל אלגרי טיפוסי למדי.

אני נוטה לקחת משחקי אימון בערבון מוגבל, אבל היו במשחק הזה הרבה דברים מעודדים.
    1. יובנטוס נראית כמו קבוצה. יש משמעת על המגרש וזה מורגש גם אם רואים שהדברים עדיין לא משוייפים
    2. יובנטוס תחזור להיות קבוצה שמתסכלת יריבות. אטלאנטה פתחה כמו אטלאנטה עם לחץ גבוה ומשחק התקפי וצירופי מסירות, אך מלבד הזדמנות וחצי בעיקר ראו תסכול. יובה של אלגרי תמיד הייתה כזו ואני מקבל את הרושם שזה יחזור. יודעים לצופף, יודעים לבודד, יודעים לתת לקבוצה השניה להחזיק בכדור ולהיות מתוסכלים.
    3. מתפרצות. הגול הראשון של דיבאלה היה נהדר. קייזה ורונאלדו בהובלה נהדרת של מתפרצת ודיבאלה עם המון רעב, נקווה שנראה את המשולש הזה מתחבק הרבה העונה
    4. ברנרדסקי נראה כמו שחקן כדורגל, חזר להיות הכלבויניק עם המשמעת הטקטית שרץ ורודף ולוחץ.
    5. דיבאלה. הזכרתי את זה כבר, אבל הוא נראה מלא בטחון, יורד בחופשיות אחורה או זז קדימה, נראה שלקח את הקיץ ברצינות והאמון מצד אלגרי גם עושה לו טוב, רק שישאר בריא
    6. החיים נתנו לך לימונים? אז תשים את ראמזי רג׳יסטה. האמת? פתרון טוב בהתחשב בנסיבות ופוטנציאל להצלחה יחסית.

בדברים הפחות טובים:
    1. בונוצ׳י יהיה שווה גם העונה בין 3- ל10- נקודות.
    2. בנטנקור - מה נסגר איתך?
    3. משחק לחץ - לפחות בשלב הראשון - אל תצפו מיובה לחפש משחק לחץ. אני כותב את זה בדברים הפחות טובים, אבל האמת שעם הכלים הנוכחיים, זה כנראה עדיף.

אלגרי משרה תחושת בטחון מאוד גדולה לדעתי, הטרולים העבריים משום מה בטוחים שעדיף לשחק עם פג׳ולי ופליקס קוריאה ולמה המאמן הזה מיושן וכל מיני תלונות הזויות שאפילו הטרולים האיטלקיים/חולניקים שאני קורא אותם שנים לא מצליחים להגות.

לא נראה קבוצה מבריקה, אבל נהיה יציבים, יעילים ונעשה לקבוצות את המוות. יאללה שיתחיל.

11. itzik.miro Member

הטרולים תמיד ידברו, יברברו ויתלוננו, זה לא מרגש וכבר לא מעניין אותי.

יובה צריכה להתייצב מקצועית וכלכלית אחרי הפנדמיה הארורה הזאת ואלגרי מושלם לנושא המקצועי. לא הייתי בוחר אף מאמן אחר כדי להחזיר את הספינה לחוף. שם כבר נצטרך לשפץ ולשפצר אותה.

אני מאמין במיסטר.

נ.ב - ביום שלישי יעלה טופיק חדש עבור עונת 2021/2022 בתקווה שעד אז עסקת לוקאטלי תיסגר ואוכל לכתוב גם עליה, אם היא לא תיסגר, אז הפוסט יהיה קצר יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.