יובנטוס 2020/2021 - רב הנסתר על הגלוי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י itzik.miro, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

אנדראה אניילי מן הסתם לא יכול להיות "מפוטר" מיובנטוס אבל בישיבת ההנהלה בהחלט יכולים להחליט יחד איתו על מינוי נשיא אחר. בסופו של דבר ההחלטה תתקבל יחד מן הסתם.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR - תאגיד אקסור(exor nv) שולט ב63.8 אחוז ממניות יובנטוס.
    אקסור עצמה, נשלטת על ידי Giovanni Agnelli B.V. , שזו בעצם חברת אחזקות פרטית שנשלטת על ידי צאצאיו מייסד פיאט - הלא הם משפחת אניילי.

אני לא יודע מי מחזיק ביותר אחוזים ב׳גובאני אניילי׳ מבין המשפחה, אבל זה מחולק להרבה גורמים שם, בכל מקרה, האיש החזק מהבחינה הזו, שמונה ישירות על ידי סבו להמשיך ולשלוט באמפרייה הוא ג׳ון אלקן.

@itzik.miro - זו אומנם תהיה החלטה משותפת על הנייר אם אכן תקרה, אבל זה בטח לא מה שאנדראה רוצה. מן הסתם יש שם שיקולים פוליטיים גדולים יותר מיובנטוס

itzik.miro ו-VAR אוהבים את זה.
  3. itzik.miro Member

אף אחד לא יעיף את אנדראה בכוח.

4. itzik.miro Member

אף אחד לא יעיף את אנדראה בכוח, אם הוא יתעקש להישאר הוא יישאר.

5. טל. Member

כן האבא של ג'ון אלקן זה הגיס.
    מן הסתם ג'ון צעיר. אני התבלבלתי.

ראיתי על זה פעם תוכנית. תיעודית. כי הוא (האבא/הגיס) הרי יהודי ותומך ישראל גדול.

6. DRORIKO Member

הסופרנוס?

7. Raulito Madridista

בופון הודיע שיעזוב את יובנטוס בתום העונה, הפרידה המסתמנת: גמר הגביע נגד אטאלנטה. רשם 12 הופעות העונה בכל המסגרות. "העתיד שלי ברור ומוגדר. התקופה היפה והארוכה מאוד הזו עם יובנטוס הגיעו לסיומו המובהק השנה. אני מרגיש שנתתי הכל עבור יובה. קיבלתי ממנה הכל ויותר מזה אי אפשר לעשות. הגענו לסוף המחזור ונכון שניפרד". בופון עדיין לא החליט האם הוא תולה את הנעליים: "או שאפסיק לשחק או שאמצא אתגר המניע אותי כשחקן. אני אקח את זה בחשבון".
    על העונה הוא אמר שהייתה חסרה המשכיות והמפגשים הישירים נגד הקבוצות הגדולות היו סבירים. "איבדנו נקודות טיפשיות מול הקבוצות הפחות טובות. זה אומר שהקבוצה לא צמחה באופי שלה". על רונאלדו: "יש לנו מערכת יחסים מצוינת. הוא היה נהדר כלפיי. הוא כבש הרבה שערים, כל הזמן, כמו בשנים האחרונות. אבל השחקן משתפר כאשר הקבוצה מגיעה לכושר טוב. אחרת, גם היכולת של השחקנים היחידים סובלת ונפגעת".

בטח שמתם לב לזה: פרס 'האיש המאכזב של השבוע', סאטירה נפלאה. לא מבין בכל מקרה מה הדחף להצהיר (גם אם זה לא יקרה) שפירלו נשאר בעונה הבאה.

8. DRORIKO Member

נדבד גם יכול להכריז שהמאמן יהיה דל נרי. ככל הנראה גם הוא בדרך החוצה.

9. alexshw Member

אז מה זידאן? */aaa021

10. DRORIKO Member

?

11. Raulito Madridista

לפי כל מיני דיווחים זידאן כבר הודיע לשחקני ריאל שהוא נפרד בסוף העונה (כבר ערב ה-2:2 נגד סביליה, קצת אחרי ההדחה מליגת האלופות נגד צ'לסי). הוא אמנם נפרד מיובנטוס בטעם מר כשחקן וספג ביקורת קשה בשעתו אבל דיבר עליה בחום לא אחת. אני יכול להבין שזידאן עצבני מהתקשורת ומכך שהוא מרגיש לא מוערך בריאל, אף אחד במועדון לא יצא מספיק להגנתו מעבר להתבטאות-שתיים של פרס. ברור שאתגר חדש קוסם לו וסביר שהוא יודע דברים שאנחנו האוהדים לא יודעים לגבי כסף לרכש וכן הלאה. מה שכן קשה לי להבין למה שיגיע ליובנטוס למשל עכשיו עם כל הכבוד לרונאלדו שמעבר לשיאו. הרי הסגל די בעייתי, אין מרווח כלכלי לביצוע שינויים ועדיף לו כבר לחכות, אולי, לאחר המונדיאל בקטאר ולהחליף את דשאן שלא ייאמן לנצח.

פירלו אמר לאחר המשחק שהיו הרבה דברים טובים העונה והבסיס טוב אבל לא הייתה מספיק אינטנסיביות וכן הלאה. הייתי אומר שחסרים מנהיגים, בונוצ'י לא כזה וקייליני ובופון בקושי משחקים אבל זה לא שבאינטר היו שחקנים מנוסים שזוללים אליפויות ומה נגיד על מילאן פרט לזלאטן? הייתה בעייה על הקווים. קייזה היה מעולה, מקני שיחק לא רע פה ושם וקוואדראדו הוכיח שוב כמה הוא נכס חשוב. אני מאמין שגם אם ההגנה תישאר כפי שהיא יובה תספוג פחות בעונה הבאה אבל האמצע חלש וגם בחוד ישנן בעיות.

12. טל. Member

קוואדראדו הוא נכס שייתכן רק ביובה.

בכל מועדון אחר ובכל חולצה אחרת: חלק גדול מהצלילות המגוחכות שלו - לא היו מתורגם לשריקה אוטומטית.

אנחנו מדברים על בן אדם שמכניס את עצמו בכוח למאבקים פיזיים ואז צונח לדשא בזעקות שבר (תוך כדי מבט חטוף לשופט), בערך 15-20 פעם בכל משחק.
    מפיל את עצמו לדשא, מכל מגע. -לא משנה עד כמה קל או קשה.
    והשופטים כמעט תמיד נענים לצלילות הללו.

אילו היה משחק בקבוצות אחרות מי היה נותן לו אפילו חצי מהשריקות הללו?

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/21
  13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוואדראדו הוא מסוג השחקנים שמחפש את המגע כדי ליפול ולסחוט את הצהוב/פנדל. יש הרבה שחקנים כאלה בהרבה מאוד קבוצות בעולם (זלאטן סחט עשרות פנדלים מלהזיז את הרגל לכיוון שחקן ההגנה). לא הכדורגל שהיינו רוצים לראות אבל זה מה יש - יש עוד הרבה דברים ששחקנים עושים מכל הקבוצות שרחוקים מספורטיביות.

ועדיין, זו רק אחת מהאיכויות שלו ולראייה כמות הבישולים והדומיננטיות שלו העונה בקבוצה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קוואדרדו שחקן אדיר אבל טל צודק, הוא מהחלאות הכי גדולות בסרייה א' בקטע של התחזויות ונפילות. במקרה גם השני שהגיע ליובה מפיורנטינה דומה לו, אולי הבעיה לא ביובה

15. itzik.miro Member

גם השלישי.
    ושלא נדבר על לאוטארו.

16. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שונא שחקנים שעושים הצגות, זה מסיים ומטריף אותי. שנאתי את וידאל על זה עוד אצלינו.

לאוטרו הוא עוד ילדה דרום אמריקאית בהקשר הזה, מקווה שיתפתח קצת.

לגבי קוודארדו, הוא עושה הצגות, אבל רוב הזמן סוחט עבירות לגיטימיות. הם אולי רכות, אבל הם יותר סחיטה מאשר הצגה, זה מעצבן, אבל יותר לגיטימי בעייני מהצגות

itzik.miro אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.