טקס "ניסים כהן" 2011

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nesta, ‏2/6/11.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייג'נט זה לשים תמונות מוריניו ולהכניס מתמטיקה לדיוני מחזור,
    אני זה להיות טרול.

אה רגע..

BTW, התגובה של אייג'נט באה אחרי שלי - לתשומת לבך.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/11
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עשית לאנשים אנדריי?
    פתאום כולם אוהבים אותך!

3. avdz7 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאחרי 3 שנים שלא השתתפתי בטקס, טוב לחזור.

הכותב המצטיין - וואו האמת בחירה די קשה. אני אומנם לא מרבה להגיב בפורום האנגלי, אבל בתור מי שקורא שם לא מעט, אי אפשר שלא לשים לב בצורה די בולטת למשתמש arsenal fan. תמיד ידע להיות הבוגר ביותר בויכוחים מטופשים, תמיד ידע לתת את הדיעה הנכונה בזמן הנכון.

הכותב המשתפר - Ian wright. שוב נאי מוצא את עצמי אומרים מילים טובות על תותחן שני ברציפות, אבל שמגיע אז מגיע. אומנם הדרך עוד ארוכה, אבל הוא בהחלט עושה רושם שמהתחלה די מהוססת הוא משתפר יותר ויותר. המשך כך אתה בדרך הנכונה.

הכותב המאכזב- לא הייתי מתגאה בזה כל כך, אבל שחם לצערי עונה על ההגדרה הזו. לצד הודעות מצויינות באיטלקי, ולפעמים גם בישראלי, הודעות שמופגן מהן ידע רב, הוא נוטה להגרר לשטויות, לויכוחים מיותרים וחבל, כי רואים שיש לו ידע ודיעות די ברורות בהרבה מאוד נושאים. אם יתעסק ביותר כדורגל נטו ובפחות מסביב, הוא בהחלט יכול להפוך לאחד המשתמשים המובילים כאן.

הכותב האהוב - שגיא. אני מתקשה למצוא הודעה שלו שאני פשוט לא מסכים איתה. תמיד כותב את הכל בפשוט, בלי ללכת מסביב. מעבר היותו קוף ירוק, תמיד כיף לנהל איתו דיונים. נותר לי רק לקוות שיגיע לכתוב לעיתים תכופות יותר.

הכותב האובייקטיבי - אני אלך עם הרבה מאוד אנשים כאן, לירן לדעתי עונה על הקטגוריה הזאת בצורה הטובה ביותר. רואה תמיד את התמונה הרחבה, שופט תמיד באובייקטיביות.

הכותב הרב גוני - שי ההולנדי. אין פורום שהוא לא מגיב פה. סוג של אנציקלופדיה מהלכת. כמות הידע שלו בתחומים כל כך רבים מפתיעה אותי בכל פעם מחדש. חשוב לציין גם את מוראד, שאני מתקשה להבין מהו הפורום האהוב עליו לאור הידע בכל כך הרבה נושאים.

הפורום הטוב ביותר - זה ברור לא?

המנהל הטוב ביותר - האמת זה באמת קשה. כל מנהל כאן נותן מעל ומעבר, באמת שקשה לתת אחד שמעל כולם. אני אבחר במי שלדעתי מגיע לו בהחלט אזכור כאן. אולי הוא קצת פחות דומיננטי בשל הצבא המציק אבל דור, ראוליטו, בהחלט מגיע מילה טובה. לא מתייאש, תמיד מחפש איך אפשר לשפר במה שרק ניתן. הלוואי ולכולם הייתה את המוטיבציה ורוח ההתנדבות שיש לבחור הזה.

5. snake eyes Member

הכותב המצטיין- למרות שאני לא קורא הרבה בפורום האנגלי אני אבחר במשה אוחיון- כותב תמציתי
    ולעניין ובכלל אחלה בחור.

הכותב המשתפר- איג'נט אורנג', כותב עם פחות התחכמויות וירידות מטופשות מבעבר והפסיק עם המלחמות הטיפשיות עם משתמשים אחרים.

הכותב האהוב- יש כל כך הרבה: משה אוחיון,אבירם,זיו,ארתור,דור,ריקי,ירדן....

הכותה האובייקטיבי- אבירם, עונה תמיד לעניין ובאובייקטיביות לא משנה אם זה בפורום האיטלקי האנגלי או בישראלי.

הכותב הרב-גוני- אליאס, מומחה בכדורגל דרום אמריקאי ומדי פעם כותב גם בפורום האיטלקי.

הפורום הטוב ביותר- :aaa15: וגם פורום האוף טופיק כמובן! :aaa025:.

המנהל הטוב ביותר- אבירם, פעיל בעיקר בפורום הישראלי והרבה פעמים פותח טופיקים מעניינים שנעים לקרוא עם רעיונות מקוריים.

הדיון הטוב ביותר- דיון האקטואליה בפורום האוף טופיק למרות כמה משתמשים הזויים (והמבין יבין)

הכותב שאינו כותב- זיו, ארתור וריקי שתמיד כותבים הודעות שנונות ולעניין ודור שהפסיק בגלל הצבא

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/11
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותב המצטיין - כל שנה זה קורה לי מחדש. אני נכנס ל'רשימת המשתמשים', משנה ל-50 משתמשים בעמוד ואז עובר על 4 העמודים הראשונים וכל רגע ננעל על משתמש אחר. זה טוב, זה מצוין, זה תותח, זה טנק מרכבה סורי - וזה לא נגמר. למרות זאת, אני אבחר באמיר ע.

הכותב המאכזב - כשראיתי שהוא מבקש שיצביעו לו, חשבתי אולי שלא להצביע לו, אבל בסופו של דבר החלטתי שכדי לא לחבל בהצבעה, אצביע למי שאני באמת מאוכזב ממנו, לראובן עובד של אייסוקר, Shacham.

הכותב המשתפר - Igi הפך להיות משתמש שכדאי להתעכב על הודעות שלו.

הכותב האהוב - לירן הוא החבילה השלמה.

הכותב האובייקטיבי - אפשר להגיד עליו הרבה דברים, אבל ל-xavi6 יש קו מחשבה שאיתו הוא הולך באש ובמים וזה ראוי להערכה.

הכותב הרב גוני - יום אחד נגלה שהוא עבד על כולנו והמציא חלק מענפי הספורט עליהם הוא כותב, אבל עד אז... Muurad בענק.

הפורום הטוב ביותר - הייתי מאוד רוצה לרשום שהפורום הישראלי, אבל זה בלי ספק :aaa15:.

הדיון הטוב ביותר - אני לא כותב בו והספורט עצמו לא מעניין אותי, אבל גם בלי זה אפשר לראות שדיון ה-NFL הוא חתיכת דבר.

המנהל הטוב ביותר - Alon Harazi התמנה למנהל לפני כמה שבועות, אבל הספיק כל כך הרבה מאז. תותח על.

הכותב שאינו כותב - אחרי שויתרתי סופית על הרעיון ש-ReL יחזור, אבחר ב-Emil.

7. Joel Gion Member

הכותב המצטיין - קובי רומאניסטה.

הכותב המאכזב - עומר אינטריסטה.

הכותב המשתפר - בולדוג מילאניסטה.

הכותב הרב גוני - מוראאאאאאד.

הפורום הטוב ביותר - :aaa15:

הכותב שאינו כותב - תאכלס אני הכי מתגעגע להודעות של עצמי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

הנה יותם, מרוצה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/11
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מזכיר, ביום שישי הקלפיות נסגרות. מי שעוד לא הצביע לי ולכל הקטגוריות החיוביות, אנא להזדרז בבקשה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/6/11
  9. אסף ראסינג Member

לא להאמין ששוב הגיע הטקס.
    שנה שעברה אמרתי שאתחיל לכתוב בשאר הפורומים והדיונים השונים ולא רק בדיון הארגנטינאי.
    האמת? זה לא ממש קרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx, לכן גם רשימת "הזוכים" שלי מאוד מצומצמת

הכותב המצטיין - idans10/עידן הקולומביאני- כל ההודעות שלו מצויינות, מצחיקות ומעניינות, ולא משנה באיזה נושא מדובר.
    קיבל את תואר המנהל בזכות ולא בחסד

הכותב המאכזב - אין מישהו ספציפי

הכותב המשתפר - מוראד. יותר בכיוון של המשתמש המפתיע, אני תמיד נתקל במקרה בהודעות שלו בנושאים שונים ונהנה לקרוא, אני לא מגיב לו הרבה, אז הוא לא ממש יודע.
    אחלה כותב חוץ מהחיבה לנבחרת ברזיל המיותרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

הכותב האהוב - אליאס, ואני לא חושב שיש צורך לפרט, רק שימשיך להשקיע ככה.

הכותב האובייקטיבי - אין דבר כזה

הכותב הרב גוני - שוב עידן הקולומביאני.

הפורום הטוב ביותר - פורום כדורגל עולמי (?)

הדיון הטוב ביותר - ליגה ארגנטינאית

המנהל הטוב ביותר - שוב אליאס, על כל העבודה וההשקעה לפני ומאחורי הקלעים, לא סתם מוערך ע"י הרבה אנשים פה

הכותב שאינו כותב - לא חסר לי מישהו ספציפי, מתנצל בפני כל החסרים למיניהם שקוראים את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

11. aloneli Member

הכותב המצטיין -אור(מוראד),מאז שהגיע הוא לא מפסיק להגיב,כל כך הרבה ידע בבן אדם אחד.

הכותב המאכזב - ירדן(xavi 6)

הכותב המשתפר -lan wright,והגרף רק ממשיך לעלות

הכותב האהוב - דודי(dudi),לא משנה את דעתו גם אם 20 איש בפורום לא יסכימו איתו.

הכותב הרב גוני - אור(מוראד),מכיר את הסגל של נבחרת בולגריה עד גיל 21.יש פורום שהוא לא כתב בו?

הפורום הטוב ביותר - גרמני,לא הכמות אלא האיכות.

הדיון הטוב ביותר - פיינל פור של היורליג.הסיקור הכי מושקע שיצא לי לראות שהוביל לדיון הטוב ביותר.

הכותב שאינו כותב -נדב(nfcb) חסר בפורום הגרמני.

12. cazzo Il Capocuoco

הפעם אין לי חשק להרחיב במילים, אבל אני מדגיש שוב ושוב שזה לא פורום, אלא בית אמיתי.

אז הנה בקצרה:

הכותב המצטיין - קובי, יציב לאורך הזמן.

הכותב המשתפר - נאור בולדוג, למרות הכל משתדל ועם הרבה רצון מראה שהוא יכול להיות ענייני.

הכתוב האהוב - נכון שאנחנו לא באים מאותו "רקע", אבל עם אליאס נוצר קשר מיוחד דרך השחקנים באיטליה והאהבה שלי לאווירה הדרום אמריקאית.

הכותב האובייקטיבי - בפורום שלי, סביר להניח שיבחרו בי. אך יש הרבה מתמודדים פה, אלו לא בחירות בין נציגי שתי מפלגות. נראה לי שיהיה לי קשה לדמיין את לירן שר את blue is the colour.

הכותב הרב גוני - אור (Murad), זה שמך? אתה מזכיר לי את אותם אלה שאמרו לי לפני 10: "בישראל בית"ר, באנגליה ארסנל, באיטליה אינטר, בnba לוס אנג'לס לייקרס"....מאיפה נחתת?

הפורום הטוב - איימו עליי, לכן אני משוחד בלי כסף. הפורום האיטלקי.

הכותב שאינו כותב - הרשימה ארוכה מאוד, אני רואה שממאדו קצת נרגע מללמוד על חניכיים ועששת, שכמה יובנטינים חוזרים פה ושם, גם יניב עכשיו אחרי שראה איזה משחק במלבורן של כדורגל אוסטרלי. אני מאוד מקווה שאורי יחזור, ההיעדרות שלו מורגשת היטב.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב, הגיע הזמן לספירת הקולות. המתח בשיאו, ניפגש מחר לתוצאות האמת של טקס ניסים כהן.

בהצלחה לכולם.