טלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/11.

1. DRORIKO Member

זה נכון לגבי עסק שפושט רגל. זה לא הסיפור פה. כפי הנראה הם עצמם הרוויחו מיליונים בזמן שהלקוחות שלהם נשארו בלי התחתונים(הצבאיות)

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כמו חוגג וטביב.

LFC-Gerrard1, סיונרה ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. סיונרה Member

חוזרים לנקודת ההתחלה - מה היה ה-endgame?
    אתה לא יכול לספר סיפור על הונאה בלי לנסות לענות על השאלה איך הוא מתכוון בדיוק לברוח לשקיעה על המיליונים.

4. DRORIKO Member

ואולי הם לא הספיקו לברוח בזמן? אולי היה להם תיאבון לעוד כסף עד שהגיע התחקיר והרס להם את החגיגה?

5. סיונרה Member

זאת תיאוריה אפשרית, אין לי מושג מה הם תיכננו לעשות. שלושתם החליטו לדעתך לרדת מהארץ ופשוט לא ברחו בזמן?
    בכל מקרה לדבר על נוכלות בקנה מידה כזה בלי להתייחס לשאלת תוכנית היציאה זה לא רציני.
    נגיד ענבל אור, די ברור שהיה שם משהו עד שהפסיק להיות משהו, אבל היא פשוט חפרה לעצמה בורות עמוקים יותר ויותר. די ברור שלה לא הייתה תוכנית יציאה כי מעולם לא הייתה תוכנית לטווח ארוך. זה המקרה כאן? אין לי מושג.

6. DRORIKO Member

לא הבנתי. כל הנוכלים בורחים מהארץ אחרי שהם עשו את העקיצה?

modric19 אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה שאחד השותפים שם היה מעורב בעבר בworld venture שהתגלתה כפירמידה, לא גורם לך לחשוד אפילו קצת שמדובר בהונאה ולא בשרלטנות?
    האם השותפים של החברה הזאת בהפסדים כבדים עכשיו כמו הלקוחות שלהם, או שהם דווקא נהנו מהרווחים של החברה?
    בכלל, מה קרה ל30 מיליון רווח שהחברה הזאת עשתה כשהיא לא סיפקה שום מוצר רציני?

התמימות שאתה מציג פה לא רגילה.
    מי שמבטיח לאנשים השקעה בטוחה וחסרת סיכון(זה מה שהם הבטיחו בסרטונים שלהם) עם תשואה של מאות אחוזים, ומן הסתם לא מקיים את זה - מגיע לו שיציגו אותו כנוכל.

8. Roma מנהלים

לא הבנתי יש הזויים שמגנים על מישל ודניס? אני אף פעם לא קניתי את הלוק שלהם בתור לוחמי צדק, מה שעניין אותם זה תמיד כסף ורק כסף.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  9. סיונרה Member

אני לא צריך להגן על החברה, זה לא נראה טוב וזה מעולם לא נראה טוב, אבל זה גם לא תפקידי. לא אמרתי את מה שאתה מייחס לי, הביקורת שלי הייתה על הכתבה, לא על המוצר/שירות שהחבר'ה האלו מספקים או לא מספקים.
    זה שבנאדם היה בעבר בחברת פירמידה, כמו הרבה מאוד אנשים שאני מניח שאתה פוגש ביום יום, זה לא תנאי מספיק כדי לבטל כשירות של עסק.

איזו תמימות בדיוק? אני לא בצד שלהם. זאת הייתה ביקורת טלוויזיה, לא כתב הגנה.
    אי אפשר לקיים את התנאי הזה אני מסכים. בתיאוריה היה אפשר להראות רק את הסרטונים בהם הם מספרים לאנשים שהם יכולים להיות מיליונרים אם רק ישימו כסף אצלם ולסגור את הכתבה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחלתי לצפות ב"פגע וברח". את דעתי על הסדרה אפרסם כשאסיים אותה. כרגע אני בפרק 6 ומוכרח להגיד שהיא לא עשויה טוב.

ועדיין, יש סצנה אחת שאני פשוט לא מצליח להבין איך הטעות הגדולה בה פשוט הצליחה לעבור מתחת לאף של כולם. אני בכוונה לא משתמש בכתב הצהוב, כי אני לא מפרסם שום פרט עלילתי, אלא רק נותן את התמונה הכללית.

יושבת אישה בביתה מול המחשב הנייד ומדברת בטלפון. בן-זוגה מגיע למרחב, רואה שהיא מדברת בטלפון וממתין לה שתסיים. כשהיא מסיימת, הוא שואל אותה למה היא לא הגיעה למסעדה שבה הם קבעו לאכול. היא מתייסרת מכך שזה חמק מזיכרונה ושואלת אותו מדוע הוא לא התקשר אליה. הוא אומר לה שהתקשר אליה והיא אצה לבדוק את הטלפון ומגלה שהוא... כבוי.

איך הוא יכול להיות כבוי? רואים שהיא מדברת בו בתחילת הסצנה.
    ואם היא רצתה לרמות את בן-הזוג שלה, אז הוא ראה אותה, בעיניים שלו, מדברת בטלפון. הוא הרי המתין לה עד שתסיים כדי לשאול אותה איפה היא הייתה בזמן שהם קבעו לאכול במסעדה.

סצנה מאוד לא ברורה. אחת מיני רבות, אבל אחת משמעותית.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/21
  11. Sturridge Member

בדיוק ראיתי את הפרק אתמול, הייתי חייב לפתוח רגע נטפליקס במחשב לבדוק אם זה ככה עבר לידי כי זה ענק.
    אבל היא מדברת ממה שנראה כמו טלפון קווי. לא ממש רואים אבל נראה שהיא מניחה אותו על השולחן ואז בשיחה ביניהם היא מסתכלת בתיק ואומרת שהוא כבוי, אז בכל אופן אלה שני מכשירים שונים.

ניסיתי לעשות סקרין שוט אבל TIL שנטפליקס מחשיכים את המסך כשמנסים לצלם. פאקרס.

12. Lebron Member

אחת הסדרות גרועות שראיתי מזה הרבה זמן. מכל הבחינות. תסריט רשלני ומלא חורים, צילום סתמי, משחק על הפנים. ליאור רז שחקן נוראי.
    אני עד עכשיו מאוכזב מעצמי שטרחתי לצפות בה עד הסוף, לפחות צחקתי קצת מכמה שהיא מגוכחת.

איך המחברת שלה הגיעה לדירה בניו יורק שאף אחד לא ידע עליה אם היא חוסלה בישראל זמן קצר אחרי שכתבה את ההערות האחרונות שלה באותה מחברת? :sm_eusa_wall:

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כה, נאלץ להסכים אתך. סיימתי 6 פרקים ועדיין לא הצלחתי לחבר 20 דקות צפייה מבלי להגיד "נו, באמת".

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פגע וברח איומה. חאפריות עם תקציב של נטפליקס.

15. avicii Member

זה אולי קטנוני מצדי, ואולי כי זו גם הפקה אמריקאית והם לא מכירים משהו אחר, אבל זה שאנשי מוסד הופתעו שנעמי היקס יהודיה. זה הציק לי משתי סיבות :
    א. אתם מוסד. קצת מודיעין ואפשר להבין למה יש לה שרשרת מגן דוד.
    ב. זה שהראו כאילו איך מישהי כהה היא יהודיה וזה מפתיע אנשי מוסד? הלו? אתיופים מכירים? קהילת בני ישראל? תימנים? לא כולם זה חרדים אשכנזים מברוקלין או אשכנזים רפורמים מלוס אנג'לס וניו יורק בחייאת רבאק.

zivmay, Roma ו-אמיר ע אוהבים את זה.