הפועל תל אביב 2021/22: עם הפנים לצמרת, חושבים התקפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

זה פייר ולא פייר.

מצד אחד על הנייר זה פייר כי על הנייר זה "סגל של פליאוף עליון", מצד שני הוא מקבל פה קבוצה בינונית עם סגל בינוני אחרי 13 מחזורים והסגל הזה לא בהכרח שווה פליאוף עליון למרות הסיפורים. הוא שווה מקום 5 כמו שהוא שווה מקום 8 .

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

הסגל הזה גם לא הכי מתאים לכדורגל של רפואה
    אצל רפואה כולם רצים ועושים הגנה 90 דקות. יש לא מעט שחקנים בהפעל שאני מתקשה לראות אותם משתלבים אצל רפואה. לא יודע אם רפואה מסוגל לשחק כדורגל שונה ממה שהוא רגיל. גם בקבוצות של קלינגר כולם עובדים במגרש 90 דקות , ולכן הסגל הזה לא התאים לכדורגל שלו והוא נכשל.

3. Telkiyski Member

ייתכן שאצל רפואה ורד ולוסיו יישרפו.
    את דוידה הוא דווקא יאהב כי הוא עושה הגנה יפה מאוד.

4. קשר שמאלי Member

ורד, לוסיו, אייבינדר, אזולאי החלוץ, אזולאי הקשר. לא רואה איך הוא מעמיד פה קבוצה מהירה, לוחצת ותוססת כמו שהוא אוהב.

5. Telkiyski Member

את הופמייסטר הנגר הזה הוא אימן אשתקד בק"ש לא?
    הוא אכל את התעמולות של הלה מיצייה או שהוא לא ספר אותו אצלם?
    נראה לי שהוא דווקא שיחק אצלו.

6. Raulito Madridista

בכל תבנית של כל מאמן יש 'יוצא מן הכלל' ורפואה לא מגיע על תקן משיח. ב-2018/19 למשל והעפתי רגע מבט על ההרכב - דמארי היה שחקן שמסוגל ללחוץ על הבלם של היריבה? כבר לא. גם ולאסקיס שהגיע. קלאודימיר דחף קדימה נהדר ובלט במצבים הנייחים, סיפק מנהיגות אבל לא היה מהיר כמו בתקופה בבית"ר מן הסתם כי עבר זמן. לוסיו סתם שחקן גרוע, זה לא שהוא לא לוחץ והדבר האחרון שאפשר לומר על ורד זה שהוא לא עובד קשה. גם איינבינדר לא פרימדונה. הוא פשוט שחקן קצת איטי וזה סיכון לשחק איתו כגרזן. היחיד שהוא אולי קצת פרימדונה בסגל הזה הוא שלומי אזולאי הקשר והלוואי וכן נראה אותו משתלב. אני עדיין חושב שהסגל של הפועל תל אביב רביעי בטיבו בליגה ואולי רפואה גם 'ימציא' איזה שחקן צעיר נוסף. בינואר צריך חלוץ אחד קצת יותר טוב מלוסיו ואולי יהיה בסדר. רפואה מאמין שזה אפשרי ובינינו - מה אכפת לו. הוא לא שייע אבל אוהב את הפועל, מאמין לו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שהמהלך עם ניר קלינגר הפתיע אותי. לא חשבתי שבהפועל ת"א ילכו על מהלך שכזה, למרות שהוא התבקש.

בליגה עלובה שכזו, אין שום סיבה בעולם שהפועל ת"א לא תיחשב לכל הפחות קבוצת כדורגל חיובית, שקבוע נמצאת בשיפולי הצמרת. אני לא בא להגיד שעם ניר קלינגר לא היה למועדון סיכוי להגיע לשם, אבל כנראה שבמצב הנוכחי זה לא יכול לקרות, כי ניר קלינגר בכיוון לא טוב כבר תקופה. מאז הגמר הוא לקח את אומנות גנבת הדעת לקצה ובמקום להתעסק בכדורגל, מתעסק רק באיך לתווך לתקשורת ולאוהדים את ה"אין כדורגל" שהקבוצה שלו מציגה בהרבה דקות.

קובי רפואה זו אפשרות הגיונית. הוא כבר מכיר את המערכת והמערכת מכירה אותו. הוא לא מאמן הכדורגל הכי מבריק בעולם, אבל הוא שייך למקצוע ואין סיבה שהפועל ת"א לא תשתלט על הנישה הזו של מקומות 4-5.

8. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/269605549_10158221796636651_1610097526874822961_n.Xxx?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=obRTcPLXsYkAX-v-Xum&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AT8nwYYB6vhd0aYbKLX6oVHKtjkvMpLaQ47NSjh0UBOZrg&oe=61C53ACD

את הריאיון המלא הזה תוכלו לראות בערוץ הספורט אבל בגדול - ממש לא אהבתי. "אני ואני ואני", אחי אתה עדיין לא ממש בתפקיד. הוא כבר מכוון לשלוש-ארבע שנים, אמנם מעמד של מנהל מקצועי הוא קצת שונה ובלי החבל על הצוואר ביחס למאמן - אבל תרגיע. האלה מעבר לכביש הם אלה שמדברים הרבה. כיף לקרוא שהפועל תל אביב אימפריה וצריכה להיאבק על אליפות. זה היה עושה לי את זה אם הייתי בן 10 ואין ספק שהילדים שאני מדריך כעוזר בחוג כדורגל בחמישי - יהיו מבסוטים. הוא פשוט הולך מהר מדי. רפואה איש מקצוע מצוין, הוא, בניגוד לבוקסה - המעיט במילים במסיבת העיתונאים שלו. הזמן קצר והמלאכה מרובה. נדבר על המגרש.

9. Yoni47 Member

האזנתי לראיון, חושב שהוא אמר דברי טעם.

תחושת "אני ואני ואני" - מניח שזה סובייקטיבי, לא הרגשתי שהוא חזר לזה יותר מדי (כן הרגשתי שהמראיינים היקרים חפרו 20 דקות האם הוא בחר או לא בחר את רפואה, למרות שהוא ענה להם כבר בהתחלה).

"מכוון לשלוש ארבע שנים" - א' זה החוזה שהוא חתום עליו אם אני לא טועה, חוזה לארבע שנים. ב' זה הגיוני לחשוב לטווח ארוך, כדי לבנות תהליך, גם כמאמן ועל אחת כמה וכמה כמנהל מקצועי. גם גווארדיולה ופרגוסון ביחד לא יכולים להפוך את הפועל תל אביב כבר בעונה הבאה למועמדת לאליפות.

הוא כמובן ייבחן על מעשים, לא על מילים. אבל כשלעצמן, לא מצאתי פסול במילים (והיה מעניין לשמוע אותו, זה כבר משהו לא סטנדרטי אצל אנשי מקצוע פה..)

10. Raulito Madridista

אני לא האזנתי, אז יכול להיות שזה השתמע אחרת מלקרוא את הטקסט עצמו. בלי קשר לזה ש"האחים" אוהבים בוררות, אתה יודע כמה שווה חוזה בכדורגל הישראלי היום. הלחץ כמנהל מקצועי בקבוצה הבוגרת יהיה שונה לחלוטין מאשר העבודה בקבוצת הנוער שאני לא מזלזל בה כמובן. אני חותם לך שגם בעוד שלוש שנים לא נהיה מועמדים לאליפות גם אם נעשה את הכל לפי הספר - כי יהיו מגבלות תקציב\נחיתות משמעותית מהיריבות. אני ממש לא רואה 'הצלחה בטוחה' איתו, נקרא לזה ככה, והוא עוד לא התחיל לעבוד, זה הכל בתיאוריה. ראיון די מיותר שהייתי מוותר עליו. הפועל תגדל בנוער כוכב כמו מנור סולומון שיכול לשנות קבוצה? גם בואו, אין לנו 'תינוקות קשטן' או שחקנים כמו שמעון גרשון (השתמשתי בו כי הוא גדל בהפועל). לסיכום, הוא נשמע מתלהב וזה בסדר, קצת צניעות לא תזיק.

11. DRORIKO Member

עושים מסיבת עיתונאים חגיגית לקובי רפואה ואפילו לא מצליחים להעביר אותו בבקרה התקציבית. איזה מועדון בדיחה.

12. Raulito Madridista

כל הדין ודברים של הנהלת הפועל תל אביב עם ניר קלינגר הוא מיותר. ביום שבת משחקים נגד מכבי פתח תקווה בשעה נוחה, הזדמנות להמשיך את המומנטום הן בתוצאות והן מבחינת כמות הקהל גם אם יירד גשם (9,200 נגד ק"ש, ובינינו - היריבה היא עם קהל באותו סדר גודל). אני מאוד מקווה שהקהל שלנו יידע לכבד את קלינגר שעשה כאן שנתיים וחודש - הביא אותנו לפלייאוף העליון אחרי הרבה שנים, אשתקד גמר הגביע, באמת התחבר לקבוצה, ואפשר להתווכח מקצועית וכמובן 'תדמיתית' - אבל הוא נתן את כל-כולו. אפשר לוותר על שריקות הבוז (וחלילה על השיר עם העין שלו) ולפחות בתחילת המשחק למחוא לו כאפיים.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפרק החדש של 'הניסנובים לא מבינים מה זה חוזה':

1. חותמים על חוזה עם קלינגר ובו סעיף שבמידה והוא מפוטר באמצע העונה ונשכר ע"י קבוצה אחרת - על הפועל להשלים את שכרו עד לסכום אותו הרוויח במועדון.
    2. מפטרים את קלינגר באמצע העונה.
    3. קלינגר נשכר ע"י קבוצה אחרת.
    4. מסרבים להשלים את שכרו ומונעים ממנו לעמוד על הקווים במשחקו הראשון בקבוצתו החדשה, לגמרי במקרה נגד קבוצתו הקודמת.

בפרק הבא: האם קלינגר יקבל את המגיע לו או שמא מדובר בחוב מימי טביב? צפו וגלו.

14. abcd Member

אף פעם לא הבנתי את ההשלמות האלה.
    למה (במקרה הזה) שמכבי פתח תקוה תשלם לו שקל מעל שכר המינימום אם גם ככה הפועל שמה את השאר?

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק מה שחשב אבי לוזון.

מצב נושא:
הנושא נעול.