הפועל תל אביב 2020/21: זה לא אותו דבר מלבד הגעגוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ברור שאלטמן רוצה להרים לעצמו, זה לא מה שאמרתי. אגב, הגביע לא נחשב, שער נגד מכבי ת"א וכאלה? הוא גם דפק גולאסו נגד כפ"ס בבעיטה חופשית ולא איזה דרדלה שחלפה מתחת לבטן של השוער, לא הייתי מזלזל בזה. לא הגיוני לבקש משחקן לקצץ בשכר בגיל הזה, כשהוא קפטן וכשהוא מסיים חוזה, מה ציפו שהוא יעשה, ישתחווה? אתה מתעלם מכל מה שהיה מסביב כלומר הקבוצה הגרועה שהייתה, ראית גם ששחקני חיזוק כמו שלומי אזולאי ורז שטיין לא ממש השפיעו. כמה גולים ובישולים סיפק לידור כהן לדוגמא? נניח שרוקאביצה החלוץ הטוב בארץ לדעתי, בהפועל ת"א הוא לא היה מסיים עם 15 שערים. וארן לדעתי שחקן לא מספיק מגוון אבל הייתי חוטף אותו בשתי ידיים. לוסיו די מבוגר. אתה באמת חושב שיגיע מישהו יותר טוב? אני הייתי מתכונן לשחקן מליגה א' שיקבל 2,500 דולר בחודש..

2. Mahranlala Member

@alexshw מכיר את החלוץ איליה שקורין שמנהלים איתו מו"מ?

3. alexshw Member

כן, חלוץ נבחרת בלארוס (סירב לשחק בנבחרת כצעד תמיכה במחאות נגד לוקשנקו). הפציץ בליגה בלארוסית. בצסק"א הובא על ידי גונצ'רנקו הבלארוסי, אבל אחרי שהוא עזב, כנראה רוצים לוותר עליו. בצסק"א זה לא עבד ממש עבורו. בליגה שלנו יכול להיות שיחוק.
    לדעתי הוא טוב יותר מרומן ואסיליוק -)

oranfu ו-Mahranlala אוהבים את זה.
  4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספין שקוף.

5. Telkiyski Member

למה שיבוא להפועל?
    עדיף לו לצאת בהשאלה לאיזה טולה או אחמט.

6. Raulito Madridista

אפשר לומר ש"הבלוף" של ההנהלה "נחשף" - עומרי אלטמן עוזב, זה עניין של שעות או ימים עד שיגיע הפוסט העצוב באינסטגרם. אחרי שהשתכר כ-180 אלף דולר, הפועל תל אביב הציעה לו (ומאוחר מאוד) - 150 אלף דולר.
    התנהלות קלוקלת מאוד, אני חושב שהוא היה נשאר באותו החוזה ואולי אפשר היה לחשוב על שכר על בסיס הצלחות כלומר מענקים על גביע, אירופה, גולים ובישולים וכן הלאה, זה טוב לקבוצה במצוקה ויוכיח שהשחקן מאמין בעצמו. ממש אמרו לו בעקיפין - 'לא רוצים אותך'. מי שנקבל בתמורה כנראה הוא לוסיו שהוא חלוץ לא רע אבל די מבוגר, אוטוטו בן 33, וזה אולי יותר טוב ממה שיש לנו אבל זה לא מספיק, זה לא צריך להיות אחד על חשבון השני. ההנהלה, כרגיל - עושה משהו טוב אחד ומפשלת במקום אחר. זה לא משנה אם אלטמן לא יהיה שחקן טוב בבית"ר ירושלים או מכבי חיפה, להפועל הוא התאים. היה צריך את עידן ורד למשל במקומו? (עזבו שאלטמן לא שחקן קו, תבינו את הכיוון). בעולם מתוקן אנחנו מסיימים את החלון עם אלטמן+שחקן התקפה אחד לפחות 'ברמה גבוהה'.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו אצלכם. 125 אלף דולר לעונה. אומנם בירידה, אבל בסכומים האלה החתמה נבונה לדעתי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

"על סף סיכום" לפי וואלה.

9. קשר שמאלי Member

החמתה רעה, כמו רוב ההחתמות של הפועל הקיץ. מביאים מכל הבא ליד בלי שום חשיבה מקצועית. לא נראה טוב

yakov_y אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

לוסיו על הנייר אמור לתת יותר גולים מאלטמן/שלומי אזולאי.
    בן שהר על הנייר עדיף על לוסיו, אבל הלך לחיפה ביותר כסף.

אולי וארן או מלמד עדיפים על לוסיו.
    וארן כבר לא יבוא. מלמד אני מקווה.
    את הכסף שהם הציעו לאלטמן הם רוצים לשים על לוסיו.
    את הכסף שהם רצו לשים על שהר מקוהו שהם ישימו על מלמד.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

וארן לא יותר טוב מלוסיו בשום צורה.
    מה שכן, היתרון של לוסיו בליגה היה שהוא היה יחסית לחלוץ פיזי, די ורסטילי. מהיר מספיק לעשות תנועה על הקו מעמדת החלוץ, וזה אספקט שבירידה אצלו משנה לשנה.

12. Raulito Madridista

1. זה לא משנה, אבל הפועל הרי לפני שבוע היו נסערים על "חוסר תום לב" מצד בן שהר. לפחות בשני כלי תקשורת דיווחו שעומרי אלטמן קיבל הצעה לחוזה בגובה 180 אלף דולר לעונה והיו אוהדים שכביכול נפלו בפח, כאלה שחשבו שאיזה חצוף הוא, למה הוא לא חותם?, 'מי הוא חושב שהוא'. ובסוף מקצצים לו, עשו טובה שפנו אליו ורק כשהעונה נגמרה. המנהיגות שלו הייתה חשובה בעונה שעברה והוא היה בסדר ומי מבטיח לי שיבוא שחקן טוב ממנו? הפועל אלופים בלהסיט את הקהל נגד שחקנים.
    2. למה לא להביא שני שחקנים? למה לא גם אלטמן וגם מלמד\לוסיו לא יודע מי? נוצרה פירצה, לא צריך להתאמץ יותר מדי כדי להגיע למקום הרביעי. יש הזדמנות לבנות סגל לא רע אבל הפועל מסתפקת בקטן, כרגיל. ההתקפה הייתה חרבנא בעונה שעברה והיא צריכה מהפך, אם אני אבדוק את המספרים בוודאי נגלה שמעבר לכאב בעיניים הרי שגם סטטיסטית זו הייתה אחת העונות האיומות ביותר. אלטמן קשר התקפי ובעונה הבאה אמור להיות קהל במגרשים, מנויים וכדומה, יהיה כסף.

13. alexshw Member

14. HHFC1924 Member

לפי ההחתמות שלכם, נראה שמינוס 9 הנקודות עומד לחזור בקרוב

15. Telkiyski Member

איזה החתמות?
    הגיעו ורד ואזולאי, הלכו אבו עביד ואלטמן.

כמובן שכולם הגיעו בחינם.
    גם הופמייסטר והשניים מעכו.

מצב נושא:
הנושא נעול.