הפועל תל אביב 2020/21: זה לא אותו דבר מלבד הגעגוע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

* כמובן שכאזרח אני רוצה שהמצב כאן יירגע למרות "הבועה התל אביבית", נגדיר את זה ככה אבל אני אפילו מפנטז על גמר גביע (לא אמרתי שנזכה, רק גמר) יוקרתי עם קהל בתפוצה מלאה(?) ושיהיה משחק מרגש ללכת אליו סוף-סוף.
    ההרכב המשוער למחר: ארנסטס שטקוס; בן ביטון, סיאנדה קולו, איאד אבו עביד, דני גרופר; דן איינבינדר, עמנואל בואטנג, לידור כהן, אושר דוידה, עומרי אלטמן; שלומי אזולאי. אז מה העניין? רוב השחקנים שקיבלו מנוחה - חוזרים. מי היה מאמין שגוטליב ישחק כל כך מעט ויהיה לא רלוונטי.
    * אם מעניין אתכם לגבי אוגבונה הרי שבקבוצת האוהדים HTA פרסמו את מספר הטלפון שלו כדי שאוהדים יוכלו להעביר לו כסף בביט אחרי שהבית שלו נהרס - יוזמה מבורכת. אוהדים רבים הציעו עזרה, פנו לאוגבונה והוא שמח על כך.

2. Melikson24 Member

איזו קבלת החלטות של לידור כהן. עד שהקריירה קצת מתחברת לו אחרי המון זמן הוא בורח לתאילנד. נותן לו עד ינואר לחזור.

3. Telkiyski Member

למה מתחברת לו?
    לא עשה יותר מדי בהפועל אם לומר את האמת.

יש לו פה ושם מהלכים גדולים, כמו בדרבי במהלך של ה1-0 או גם נגד בת ים שלשום, אבל זה לא שהוא איזה מניה בטוחה.
    שחקן בסדר.

4. Raulito Madridista

לידור כהן היה יכול לתרום לנו יותר, לדעתי אם זה היה תלוי במועדון הוא היה ממשיך, לחלוטין, אבל הוא החליט לעזוב. בכל מקרה, זה רק מראה עד כמה "הסגל הטוב שנבנה בינואר" הוא חרטה. דן איינבינדר ובן ביטון מעולים אבל בהתקפה? נאדה. כל פעם שנראינו כמו קבוצה, וזה לא קרה הרבה - זה היה בזכות גולים של אלטמן ומהלכים של דוידה שאולי זה טוב שסיים את העונה הרחק משיאו, אולי זה הפחית את ההתעניינות מעבר לים או בארץ ויהיה נס והוא ישחק בהפועל גם ב-21/22. כמובן שגם את אלטמן הייתי משאיר. גיל יצחק יכול להיות חלוץ שני. אבל רז שטיין ושלומי אזולאי לא עשו כלום, זוכר מעט מאוד בעיטות שלהם לשער או מהלכים של חלוץ. אני אפילו לא מדבר על מספרים, אף אחד מהם לא כבש יותר מגול לדעתי.

וכמובן: דרבי בגמר הגביע! לא אגיד שאני אופטימי אבל חושב חיובי, אין לנו מה להפסיד, כבר קיבלתי מהם חמישייה ונשבר לי הלב אז, לא ניצחנו כבר שבע שנים. בהחלט מעדיף משחק אש כזה, הפרמיירה שלי העונה - מאשר איזו מכבי פ"ת שאנחנו "אמורים לנצח" כביכול ונעשה במכנסיים. שום סיבה אגב לא לשחק באצטדיון בלומפילד! ואמוס!

5. alexshw Member

מאבוקה על המדף ובחינם. נראה כמו רכש מתבקש להפועל הנוכחית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

EsheD אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

לא יביאו אותו, למרות שאני בעד.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את בן ביטון, אחת העמדות שפחות דורשות חיזוק בסגל.

כמו כל שנה, הלוואי שיעשו רכש ממוקד ויביאו חלוץ, פליימייקר לאמצע, ומגן שמאלי איכותיים. בנוסף ווינגר לשמאל במקום לידור כהן שעוזב. בשאר העמדות מה שיש זה בסדר גמור(כל עוד אלטמן וגוטליב ממשיכים ודוידה לא נמכר). יש כרגע מקום ל3 זרים וגם אפשר לוותר על בואטנג ולהגיע ל4 מקומות. אז מה שכתבתי זה לא בשמיים. מעבר לרכישות האלה לנסות לשמור את הסגל כמה שיותר כמו שהוא, ואם יש עמדה שחסר גיבוי אז להביא רכש זול או לשים מישהו מהנוער. את כל המשאבים להשקיע ב4 עמדות שציינתי להרכב.

וכמו כל שנה, מה שיקרה בפועל - ישחררו חצי סגל בקיץ, יביאו 15 שחקנים, חצי מהם מהלאומית. שחקן בן 30 שמעולם לא שיחק בליגת העל? בדוק שזה יהיה רכש מבריק.
    את שטקוס ישחררו כי להישאר עם אותו שוער שנתיים רצוף זה פשוט לא לגיטימי.
    החלוץ הזר שאמור להיות הגולר של הקבוצה יהיה מלך השערים של הליגה הפיליפינית שכמובן אין שום סיבה שלא יעתיק את הגולים לישראל. באוקטובר הוא כבר יהיה החלוץ הפותח של הפועל איכסל בלאומית, אנחנו סתם עוד שלב בשרשרת הייבוא.
    הקשר המרכזי יהיה אחד מהזרים שהרגע ירדו ליגה עם כפר סבא/בני יהודה. לא ליואיץ', מישהו אלמוני וביזארי.
    נמצא את עצמנו משחקים מאוקטובר עם 3 זרים, ואז נגיע לינואר מתחת או טיפה מעל לקו האדום, נעשה שוב פעם 5 רכישות אבל הפעם נורמליות כי יש חשש לרדת ליגה, נישאר בליגה, and repeat. אותו סרט כבר כמה, שלוש שנים רצוף?

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

3 שנים רצוף.
    למעשה העונה האחרונה שבה לא חששנו מירידת ליגה הייתה ב13/14.

9. Raulito Madridista

בשביל מה? יש לנו את בן ביטון שהוא מקצועית מעולה, שם בצד את כל הדיבורים של "אוהד הפועל" ושהוא עושה עם הפטיש והמגל. בואו נתחיל בחיזוק עמדות לא מספיק טובות אצלנו ב-11 לפני שמדברים פה על שני שחקנים טובים בכל עמדה. עוד לא לקחנו גביע ובכל מקרה לא נהיה באירופה. דני גרופר עדיין לא מספיק טוב הגנתית אבל הרביעייה האחורית שלנו סבירה. למרות הניצוצות של אושר דוידה בתקווה שיהיה כאן בעונה הבאה וקצת אלטמן - אין ספק שאנחנו נופלים משמעותית מיתר היריבות\קבוצות צמרת כביכול בפן ההתקפי. אין לנו שחקן שיכבוש עשרה שערים בעונה.

לאלטמן יש סעיף שחרור די מצחיק, 300 אלף יורו, לא שהוא כוכב גדול אבל אם לא תהיה ברירה בית"ר או משהו כזה יסתכלו לכיוון שלו. גם דוידה "בסכנה". גוטליב לא היה כשיר השנה כמעט אז מי תיקח אותו? אבל לחלוטין, ההנהלה תהרוס את המעט שיש. אני אישית לא האמנתי ב-2016 שנרד. היה גוטמן, היה אמור להיות "כיף". חן עזרא, רומנים, אריאל הרוש, שגיב יחזקאל, שוינפלד הצדיק..

אגב אם כבר גמר גביע - הייתי ב-2007, ב-2008, ב-2010, ב-2011, ב-2012. אני נואש לכרטיס ליום רביעי הקרוב. התחברתי ל"לאן" ב-19:05 עד 21:00 ושום דבר. שאלתי חברים, בפורומים, בפייסבוק. יש לכם רעיון? מוכן לשלם גם 300 שקל. [יש לי את האופציה של יציע העיתונאים אבל כמובן שעד שאנחנו במעמד המחייב ועוד גמר כזה - מעדיף 'להשתולל' בשער 5]

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להתאים ל-70% מהקבוצות בליגה.
    להפועל באמת יש את ביטון שדי סוגר להם את עמדה הזאת. דווקא לבית"ר יכול מאוד להתאים, בטח שמשחקים עם 3 בלמים.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לי כוח לחפש את דיון הנוער אבל רלוונטי לכאן גם.
    נכון שהפועל כבר שנים זוועה. הירידת ליגה, אומנם החזרה הייתה מהירה אבל המון מפחי נפש מאז, בעיקר בתחתית הטבלה להוציא השתחלות לעליון על הבאזר (דש לאג׳ידה). נקודת האור היחידה היא התנהלות המועדון עם צעיריו, לא מעט חבר׳ה צעירים קיבלו צ׳אנס, ולמרות הפסד הנוער היום ראיתי שם כמה אינדוודואלים נהדרים. אני מקווה שתמשיכו לראות צעירים מהנוער שמשתלבים יותר ובהחלט אעודד אתכם בגמר כי מגיע קצת קצת נחת.

חייל שוקולד ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

עומרי אלטמן באינסטגרם, יש מצב גדול שזו הודעת פרידה: "תודה וסליחה":

סיים אתמול כמו גדול במצב האחד שהיה לו, הרבה שחקנים היו עושים במכנסיים. כמה הוא פנטז על הגביע הזה כקפטן, ראיתי את התגובה שלו, כמה תסכול - עוד ב-1:1 שספגנו ככה בחוואה. עזבו את זה שאין לנו 11 של גלאקטיקוס מה שנקרא אז אין מה לדון עליו כבעיה מקצועית, על רצון 'להשתדרג', הוא שחקן בסדר גמור גם אם כובש הרבה פנדלים ופחות במשחק השוטף - התחברתי אליו. לא הרבה שחקנים סוגרים פה ארבע עונות, גם אם בשתי קדנציות. סרט הקפטן עשתה לו טוב, הוא גם לא מרוויח הרבה והייתי שמח אם יישאר (חושב שעלול לסבול מ"תקדים ספורי" עליו פירטתי). לדעתי כשהוא חזר ארצה היה אנטי נגדו, האשימו אותו באדישות (שהכל עובר לידו יעני), בירידת ליגה, שהוא שחקן שתוקע את המשחק ומכדרר בלי סוף. והוא השתפר והשתדרג וגם כובש כל שנה בטדי. זוכרים, הבטיחו לנו משולש אימתני של 'דמארי-בוזגלו-אלטמן' שיקשה על כל הגנה בארץ...

13. Telkiyski Member

אלטמן שורה תחתונה נותן מספרים.
    אמנם לא 10 או משהו כזה, אבל גם 5-6 בשבילנו זה הרבה.
    אני מקווה שהוא ואיינבינדר יישארו.

באופן כללי הוא מחויב ואוהב את הפועל.
    אתמול ב"2-2" הוא היה ממש בטירוף למרות שכבר הוחלף. כנל בפנדלים של החצי גמר.
    אפשר להגיד את זה גם על איינבינדר וקלינגר למרות שעל זה שהוא טוב לנו מקצועית אני פחות סגור.

14. Mahranlala Member

בקדנציה הראשונה הוא היה די אדיש. וגם עד להגעת קלינגר. השינוי במחויבות של אלטמן זה אך ורק קלינגר. אני זוכר את המשחק שבו חסמו לאביטן את הרכב וקיללו את אלטמן
    בכל מקרה הם לא יצליחו לעמוד בדרישות השכר שלו וחבל.

15. Telkiyski Member

אלטמן יכול ללכת לחיפה בתור שחקן ספסל.
    אולי לב"ש או ביטר.

אני לא חושב שזה כזה בשמיים להשאיר אותו.
    מקצועית אני לא חושב שעזיבה שלו תהיה אסון.

מצב נושא:
הנושא נעול.