הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ajax Amsterdam Member

מסכים לגבי ורד. אבל חסרים לנו שחקנים כמו מיכה כרגע בהתקפה

2. קשר שמאלי Member

מה סבבה? שני שחקנים פציעים שנמצאים הרבה מעבר לשיאם

3. South Boy Member

למה להביא את עטר כשהוא פרובלמטי וטוב כשאפשר להביא את עטר כשהוא פרובלמטי וסוס מת?
    ולמה להסתפק רק בעטר? אין לנו מספיק סוסים מתים בקבוצה, אנחנו צריכים גם את עידן ורד.
    גורדנה תמיד היה שחקן טוב וגם בקדנציה הקודמת שלו בבאר שבע, זה שהוא לא מצא מקום בין אוגו הובאן וראדי לא מעיד על האיכויות שלו כי אין היום שחקן בכדורגל הישראלי כולל זרים שהיה מוצא מקום בין השלישייה הזאת. השתדרג וגם נהיה אחראי ובוגר יותר במשחק שלו באשדוד, הוא יכול להוסיף לא מעט בטווח הקצר לבאר שבע המתפוררת של היום.
    את כיאל לא הייתי רוצה לראות כאן בשום קונסטלציה למרות שיש לו מה להוסיף, שגברת אנג'לה תבדוק אם יש להם מקום בהילאל אל קודס.
    לא מצליח להבין איך הגעתי למצב שאני מתגעגע לאבוקסיס, השמות שעולים כאן רשמית הופכים את אלונה ליעקב שחר 2. צריך להדק חגורות מעכשיו כי עומד להתחיל עוד לופ של כישלון.

4. קשר שמאלי Member

כיאל החמיץ העונה 13 משחקים בשל פציעות. הוא גמור פיזית

5. alexshw Member

גם ורד די גמור

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

השאלה היא מה הפועל באר שבע רוצה לבנות. אם המטרה היא קבוצת צמרת, והשנה היא בטח לא כזו וגם לא ממש בעונה שעברה - רועי גורדנה מתאים. הוא לוקח כדור ועובר שני שחקנים בדריבל. לקבוצה של 2014/15 הוא ישב פרפקט אבל לזו שעשתה צעד נוסף - לא. אני התרשמתי ששלומי אזולאי דווקא פעיל וחשוב יותר במשחק של אשדוד מבחינת המספרים וגם ייצור מצבים. אגב אחד יהיה אוטוטו בן 31 והשני בן 32, זה לא אסון אבל גם לא מזהיר. עטר שחקן שעבר זמנו, אני מסכים, נכון שמעבר לקבוצה חדשה משנה משהו אבל לפרק זמן קצר, כבר עדיף להחזיר את בן שהר בחינם ואף אחד לא צריך להבטיח לו הרכב כמובן, שייאבק על המקום שלו. התחושה שלי אגב הייתה שאפשר היה להפיק קצת יותר מאנתוני וארן שתמיד היה אופציה אחרונה.

7. סמואל אטו Member

בב"ש חולים על ה"מאניבול" המזויף שלהם.
    זוכרים את שמואל שיימן ועדן בן בסט?

אם רוצים באמת לעשות החתמה רצינית, אז עלי מוחמד מסיים חוזה בסוף העונה. יכולים לקחת אותו באחלה מחיר בטח.

South Boy ו-rivaldo אוהבים את זה.
  8. South Boy Member

כמעט ולא ראיתי את בית"ר העונה אבל השמועות אומרות שעלי מוחמד לא מצליח לרוץ יותר משתי דקות מאז שהחלים מקורונה. יש אמת בדברים?
    בכל אופן הוא היה חלום של כל קבוצה בליגה כששיחק בנתניה ואם הוא לא נחלש משמעותית הוא שדרוג אדיר, בטח ביחס לקישור של באר שבע ובטח ובטח ביחס לרמה של הזרים שנוחתים כאן בשלוש השנים האחרונות, עם איך שהנושא הזה עובד בבאר שבע עדיף שיצמדו לזרים מהליגה ונגמר הסיפור.

9. Raulito Madridista

היחסים בין המועדונים גם לא רעים בכלל ואולי זו תהיה איזו נקודת מפנה. כן מעניין לראות את מוחמד דווקא בקבוצה שאני מניח שתהיה יציבה יותר (בזה רוני לוי יצליח, במוד ההגנתי), אולי עמדה קדמית קצת יותר כי כן מדובר בשחקן מפוספס שבשלב מסוים גם נגרר לבינוניות הכללית. מה שכן ההבדל לגבי מה שאמרת הוא שמואל שיימן ועדן בן בסט הגיעו מראש לגיבוי, וכך גם חן עזרא, בניית סגל לרוחב. גורדנה אם הוא מצטרף זה שחקן הרכב ברור אבל השאלה עד כמה כדאי לצרף אותו. אין לי ספק שאשדוד לא תשמור על הסגל האיכותי שלה וגם אם תפתח את העונה הבאה עם אותם 11 - לא תשחזר את ההצלחה שלה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לחלוטין בעד עלי מוחמד, אבל הוא שחקן זר, והשמות למעלה הם של ישראלים.
    לצערי השוק הישראלי חלש מאוד. לא שהייתי הולך על אלירן עטר או עידן ורד שמרגישים לי הרבה מעבר לשיא (דווקא כיאל שם מעניין, גם אם יחסיר כמה משחקים, הוא היה הסיבה העיקרית להישארות של סכנין ונראה מצוין בכל פעם שראיתי אותו), אבל מי כן בשוק הישראלי יכול להגיע בחינם ולשדרג אותנו (זאת גם הסיבה שגורדנה מועמד, כניראה כחיזוק לסגל הרחב)?

11. Melikson24 Member

ורד זה שם סבבה כי הוא חמודי שמדבר כל היום בתקשורת?
    לוקח את עטר לפניו. ורד ממש גרוע וחסר עמדה.

אבל כן המצב פקקט. מחפשים לבנות סגל חדש אבל אין ישראלים. והישראלים שכן יש (כנען לדוגמה) עולים כמה 5-6 עטרים וגורדנות.
    האם זה שווה את זה? לא חושב.
    נקווה שיחכו עוד קצת. לא צריך למהר בטח כשכנראה אין אירופה. יש לא מעט ליגיונרים שחוזרים לארץ ואולי יהיה אפשר לארגן דיל נורמלי.

12. סמואל אטו Member

אם אי אפשר להביא רכש עם הווה משמעותי, אז עדיף לוותר וללכת על שחקנים עם עתיד משמעותי. עטר, ורד וגורדנה הם שחקנים שמתאימים למועדונים ביניים או כדי לשמר חדר הלבשה. לדעתי הם לא מתאימים למה שב"ש שואפת לנסות להיות.
    גם צריך להבין שבנייה מחדש(כשאתה לא המועדון הכי עשיר ומוגבל בזרים) לוקחת זמן.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל זה צריך לשים דגש על הישראלים. גם אם זה אומר לשים כסף על עלי מוחמד כזה.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הדיבורים הם שעונה הבאה תהיה עונת בנייה, במטרה עוד שנתיים שוב להתחרות על האליפות.
    בגלל זה כן רוצים להתחזק מצד אחד, אבל מצד שני קשה לי להאמין שנשלם סכומי כסף גבוהים על כרטיסי שחקן (בגלל זה גם ההחתמה של מיכה תקועה למרות שכל התנאים הכספיים מולו כבר נסגרו, כי כרגע התקופה היחידה שבה אפשר להפעיל את סעיף השחרור שלו מהקבוצה בקפריסין היא גם התקופה האחרונה שאם נרכוש אותו נאלץ לשלם דמי השבחה למכבי מה שיגרום לו לעלות הרבה כסף. גם צ'יבוטה למשל ירד מהפרק ברגע שהבולגרים ביקשו עבורו מיליון יורו).

2. יש גם עניין בשלומי אזולאי, אבל גם כאן כמו גורדנה, בגלל היחסים הטובים של אלונה עם בן זקן, לא ידברו איתו לפני שישלים את המשא ומתן עם בן זקן על חוזה חדש.

3. מה זה להחזיר את בן שהר "בחינם"? הבחור יושב על חוזה עתק (בטח עם מיסוי ישראלי) במונחים שלנו.
    וגם אם היה מסכים לקצץ בחוזה, אחרי ההתנהלות שלו בקורונה (היה יוצא באמצע ישיבות בבית של אלונה ומתקשר לבתיה שהייתה מדליפה הכל מיידית לתקשורת, ועוד אמר באמצע המשבר שהוא לא דואג כי הוא כבר יעבור לתל אביב/חיפה בקיץ) אלונה לעולם לא תסכים לקבל אותו חזרה, גם אם תצטרך להשתתף בחלק נכבד מהחוזה שלו בקבוצה אחרת (בעונה הבאה אנחנו לא צריכים לשלם לו כלום כי הוא הושאל לשנתיים והחליט על דעת עצמו לוותר על החוזה בקפריסין, רק בקיץ הבא הוא יחזור לקבל מאיתנו משכורת עם שנה אחרונה בחוזה).

15. Melikson24 Member

מזכיר לכם שעלי מוחמד נראה כמו זומבי בעונה האחרונה בבית"ר. מה הפכתם אותו לקאנטה.
    וחוגג ירצה להחזיר את ההשקעה עליו, ויש מיסוי ישראלי, וגם ככה הוא אוברפייד. וגם וגם וגם.

בקיצור כמו שאמרתי- רוצים לבנות מחדש אבל כרגע אין שחקנים.
    להגיד "אם אין אז לא צריך" זה אולי חלקית נכון אבל זה יביא ל-5K מנויים בעונה הבאה במקרה הטוב. הקהל לא יכול לראות את חטואל, יוספי ואקולטסה מובילים את ההתקפה שלנו. זאת בדיחה.

שמות, דבר איתי בשמות.
    נניח אפשר להחזיר את ניר ביטון לארץ. אבל הוא אחרי הרבה פציעות וירצה חוזה ארוך טווח. זה באמת הימור יותר משתלם מגורדנה? יכול להיות שכן ויכול להיות שלא.

מצב נושא:
הנושא נעול.